Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość salamandra plamista
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
:) weekend się zaczął!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero 2 tygodnie minely :( Kiedy to sie skonczy ?? :O :( Chce do niego :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a ja chcę z nim popisać, przeczytać chociaż zwykłe cześć. Brakuje mi jego wsparcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
i zaraz nas opieprzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
mnie tez brakuje a musze jeszcze 48 dni wytrzymac :( ale co to jest w porownaniu do mninionych 8 miesiecy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
fakt, desko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
45 nawet mniej źle policzyłam..pierwszego lipca powinien już być w kraju . bo po drodze jeszcze dwa dni bneda pekin zwiedzac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam na co czekac :( Tez brakuje mi zwyklej rozmowy z nim :( On zawsze potrafil mnie pocieszyc podniesc na duchu :( Ten jego opis jest prawdopodobnie kolejna gra, jak byl ten tylko podczas rozmowy ze mna :O Tylko ja nie rozumiem jak mozna cale zycie grac ?? Wytlumaczcie mi to tak jest latwiej grajac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no pewnei ze łatwiej i prosciej i przyjemnniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja też tracę iskierkę nadziei, coci, bo ile można czekać?! :( a dla mnie świat stał się czarny, nic się nie układa, tylko psuje. a sama swego samopoczucia nie poprawię, teraz bym zrobiła sobie reset, ale mąż przyjaciółki jej już nie puści :( inne na uczelni, inne wychodzić nie chcą, nie namówisz je. zrobię chyba ciasto w ten weekend :) i czas na skrupulatne porządki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a co do gry, ja nie grałam, tak wychodziło pod wpływem emocji, szarpania się ze swoimi uczuciami choć na początku było coś takiego spotkaliśmy się już ze sobą, raz udało nam się popisać na gg, potem musiał odwieźć siostrę, napisał, że będzie za ileś tam minut a ja zmieniłam swój opos pod gg mówiący om tym,m że pamiętasm o eks i że drzazga, cierń tkwi wciąż w moim sercu. Napisał, że nie wolno żyć przeszłością i postara się, że by to zmienić, jeśli będę chciała. Ja mu napisałam, że sama nie wiem. a na spotkaniu P juz był troszkę mniej pewny siebie, może i smutny (wzrok). Nie chciałam ranić, ale ustawiłam ten opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annelko gralas, bo nie pokazywalas mu swoich uczc, wiec to byla gra :( A ten opis to ... :( :( :( Nie rozumiem po co on to robi i czy gra ze mna czy z kims innym :O w ogole jak ze mna zerwal to mial opis "piwo woda polibuda!! sex muzyka politechnika !! " wiecie co poczulam sie wtedy jakby sie wyrwal z klatki i nagle mogl korzystac z zycia :O A moze ten opis ma bo dopiero teraz sobie kogos znalazl .... Ja juz nic nie wiem,bo ten opis powinien sie pojawic 3 tygodnie temu a nie dzis !! i to od razu po dolujacym opisie :( Nic nie wiem !! Ja nie potrafie grac :( Nie umiem grac szczesliwej nieczulej itd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
pamiętam kilka chwil, gdy sama, pierwsza chciałam go przytulić, a tchórzyłam!- gdybym to zrobiła zapewne by był dalej przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten opis to ... :( :( :( mialo byc a propos Ciebie annelko a nie mojego P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
tak myślałam, już na początku go raniłam i to w sposób naprawdę podły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochote mu napisac ten wiersz,ze przynajmniej ejgo zycie nabralo barw ... Moge ?? :( Co on sobie pomysli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a wiecie ile lat minęło po eks 6 lat, więc tym bardziej mógł sądzić, że to co między mną a tamtym było to prawdziwa miłość, zresztą raz spytał czy gdyby tamten chciał, czy bym pozwoliła mu wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja bym pozwoliła, deska nie. i ja chyba na Twym miejscu oszalała i wysłała, co tracisz???? a potem żałowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
annelka jedz sama na wakacje! ja sie wybieram do Cannes latem i jade sobie do wynajetego mieszkanka. niedrogo, pieknie, goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja bym wysłala tylko ze emailem.. mojemu czesto wysylam rozne rzeczy...raz tylko podziekowal za piosneke ta o milosci..reszte cisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
masz rację, troszkę oderwania od codziennej przestrzeni to dobry pomysł, ulga dla psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamandra sama majac tylu przyjaciol i takie bogate zycie towarzyskie :D buiahahhaahhahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
jezu- przestancie sie wkoncu zastanawiac co on sobie pomysli! a co cie to obchodzi, co sobie pomysli? skoro taki sobie opis zostawil, znaczy ze jest niedojrzalym glupcem i chwali sie swiatu jaki to jest szczesliwy bez ciebie. bo oczywiscie musi sobie podbudowac ego przed kolegami! tylko niedorajda i gowniarz moze cos takiego zrobic! proste jak drut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on na skrzynke mailowa nie wchodzi :O wiec nie bede nawet wiedziala czy to odczytal ... Moze poczekam do jutra :O grrrr nie wiem :( tesknieeeeeeeeeeeeeeeee :( :( annelko widzisz jak gralas .... Tylko ja sie zastanawiam jak Wy potraficie tak grac, ja nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
tak, ale przynajmniej nie jak ty , nie siedze w domu i nie uzalam sie nad soba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandro on nie ma sie czym chwalic swiatu :O prosze nie komentuj moich wypowiedzi bo w ogole nie wiesz o co chodzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
annelka- mowie ci- jedz gdzies, gdzie jest cieplo i duzo slonca! nie musisz wcale wydawac duzo pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, bo się bałam, hamowałam i straciłam w końcu, a gdy on chciał odpychałam zazwyczaj. Jak mógł wierzyć, czuć, że mi na nim zależy ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a to moze mi wytlumaczysz o co chodzi? dziewczyno, przejzyj w koncu na oczy! przeciez ja jak na dloni widze o co chodzi. koles chce sie wyszumiec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×