Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Wiem annelko ze sie balas :( Jejku z jednej strony mi Was zal,ze tak w sobie wszystko dusicie a z drugiej mam straszne nerwy na ten zryty lek :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem, nawet wypad na 1 dzień by pomógł, może w przyszły weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha chce sie wyszumiec i jego opis sie pojawil dwa tygodnie po tym jak ja zakonczylam rozmowy z nim !!! buhahahahahah a wczesniej byl tylko chwile szczesliwy opis tylko podczas ostatniej rozmowy ze mna !! wiec sorry ale to sie nie trzyma kupy :O a jak tego nie widzisz to znaczy,ze masz ograniczone myslenie :P i szkoda,ze annelce wierzysz ze ma lek a moj P niby leku nie ma ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
my.ślisz coci, że i ja nie byłam na siebie zła gdy chciałam a już nadszedł moment odjazdu, a to ostatnie spotkanie było najdziwniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
hahah, annelka- jestes tu jedyna madra dziewczyna w tym topicu. jedyna, ktora widzi bledy i wyciaga jakies wnioski. te dwie pozostale beda sie plaszczyc, wzdychac i przezywac to jak suczka cieczke przez kolejnych 10 lat zaslaniajac sie wielka miloscia do tego 'jedynego'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
cocinelka- powinnas wrocic na terapie. o ile sie nie myle ktos wczesniej na innym topicu zwrocil ci uwage, ze cos z toba nie tak. wez sobie do serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja pitole mowcie co chcecie mnie jest obojetny ale ja juz jestem siwa w chinach znow wtorne trzesienie ziemi ..:O kurwa mac nie mial juz gdzie jechac :O ... mial ejkchac do hiszpanii to ta dziwka go namowila na te jebane chiny zeby wzial :O.. mam nadzieje ze to ja zasypia a nie jego glupia dziwke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandro kurwa annelka jest po drugiej stronie barykady niz ja czy Ty tego nie rozumeisz ?????????? Ja zadnego bledyu nie popelnilam zadnego !! nie mam miec o co do siebie pretensji i wcale sie przed nim nie plaszczylam bo to raczej on przyjezdzal 200 km do mnie po zerwaniu tylko po to,zeby mnie czegos nauczyc czego sam sie wczesniej musial nauczyc !!! kurwa to on byl na kazde moje skinienie a nie ja !! kumasz to laska ????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na terapii moja droga i nic ze mna nie ejst nie tak odpierdol sie ode mnie ok ??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a wczesniej byl tylko chwile szczesliwy opis tylko podczas ostatniej rozmowy ze mna !! wiec sorry ale to sie nie trzyma kupy a jak tego nie widzisz to znaczy,ze masz ograniczone myslenie i szkoda,ze annelce wierzysz ze ma lek a moj P niby leku nie ma ?? nie, no zart dnia! taki ma lek, ze juz jakiejs pindzie z pokoju wskoczyl do wyra, zlopie piwsko z kolegami i uzywa ile wlezie. moze ma lek przed toba, bo zaciskasz petelke zbyt mocno. w tym wypadku tobie przydaloby sie leczenie, nie jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah tak salamandro ja sie lecze :) i wcale nie zaciskalam petli miedzy nim bo mogl robic co mu sie podobalo !! to on mial jakies dziwne wyrzuty sumienia,ze idzie na impreze a ja siedze w domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
to trzeba bylo sobie zajecie znalesc, miast czekac na mosci pana w domu z telefonem w reku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci nie denerwuj sie nie warto ... salamndra i tak nie zrozumie za glupia jest i za pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mialam zajecia i mam dalej :P nie dalej jak wczoraj bylam na koncercie, dzis w dodatkowej pracy a jutro rowniez ide na koncert ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no to rob postepy dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja caly czas robie postepy tylko Ty widzisz to co chcesz widziec !! i prosze skoncz komentowac moje wpisy bo sobie tego nie zycze ... A to tez dla Twojej wiadomosci efekt terapi,ze potrafie komus powiedziec,ze sobie czegos nie zycze :P Uszanuj moja wole i mnie i nie rob tego ... czytaj smiej sie ale nie komentuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
może i wyciągam wnioski, tylko żebym umiała z nich w przyszłości skorzystać!!!! i bym potrafiła o nim zapomnieć, bo albo jestem zmęczona tym uczuciem, tym co się stało, co schrzaniłam albo ze mną coś jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
bo jestem okropnie psychicznie zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest calkiem normalne w Twojej sytuacji .... Za bardzo sie obwiniasz, caly czas analizujesz i tak to jest :( Ale to minie, kurde mam nadzieje,ze minie szybciej niz mi sie wydaje, bo ja tez juz mam dosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
annelka, to jest normalne, ze czujesz sie zdolowana. przeczytaj sobie ksiazke 'Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy'. nie dosc, ze smieszna, to jeszcze z moralami! glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
kurde mam nadzieje,ze minie szybciej niz mi sie wydaje ?????? a ile Ci się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandro rpzestan jej polecac takie ksiazki bo ona byla wystarczajaca zolza i skonczylo sie jak skonczylo :O annelko nie wiem :( ja chce zeby to juz minelo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
gówna nie zołza kazdy facet jest inny i nie kazdy lubi latac za kobieta ... :O..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
annelka wez sie w garsc! spotkaj sie z kolezankami, popsiocz ile wlezie! przeciez nie moze byc tak, ze to wylacznie twoja wina, bo wina zawsze lezy po obu stronach! psioczenie pomaga! a moze ktos pomoze ci spojrzec na wszystko z zupelnie innej strony, ktorej sie nawet nie spodziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
w pracy widzą, że byłam osłabiona, dziś za często jestem wnerwiona le nie zamierzam nikomu o sobie opowiadać, nie za dobrze, że te sytuacje- rzeczy się zbiegają ze sobą ale trzeba wziąć się w garść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka cyła w pewnym sensie zolza i co i chuj ja bylam bluszczem itez chuj .. nie mozna uogolniac i stereotypami rzucac kazdy typ i przypadek jest inny a ta ksiazka wyjatkowo durna i sterepotypowa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
cocinelka nie oomentuj moich wypowiedzi, prosze cie bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
annelka nie sluchaj! ksiazka jest super a przy tym zabawna! jestes na dobrej drodze! nie daj sie zdolowac tym dwom zakochanym bez pamieci bluszczom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
u mnie w pracy tez widzieli i jakos to przeczekali- a miesiac pozniej i hit the target and i`m getting my bonus!! glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×