Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
fakt, gdybyś go uprzedziła, może by tak samo zareagował jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a tak to on przejął pałeczkę :( i łatwiej mu ukrywać przed sobą uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego teraz mam to wszystko w dupie !! Jak sie nie odezwie to jego problem a nie moj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
masz racje, niech nie zwleka!- bo może za późno się zbudzić. Ja obudziłam się już za późno, choć walczyłam już w dniu zrywania (ten dzień pamiętam koszmarnie, a był dobry. wypad z koleżankami, a potem zagrał jak ja: szukaj przystojniaka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko juz nie rozpamietuj ;) Juz nie mozemy rozpamietywac i analizowac :) Pamietaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie rozpamiętuję, napisałam bez łez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wszystko już w swym czasie przepłakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba juz nie chce zeby sie obudzil ... Coraz bardziej zaczynam sobie zdawac sprawe,ze z takim czlowiekiem bede miala tylko hustawki emocjonalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem, ale ja muszę Ci teraz odpowiadać patrząc na siebie. Ja uważam , że teraz by mi juz nie dobiło słownie ani fizycznie, bo wiele zrozumiałam ale Twój P nie przeszedł tej drogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci jesli bedzie po terapii bedzie ok .. ja juz widzisz jestem bez huśtawkowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ano ale do tej decyzji trzeba samemu dojść :O mnie pomógł solidny kopniak do niego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
deska, samemu sobie trzeba uświadomić problem, bo inaczej zaprzecza się że on istnieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle,ze nawet jak sie wie,ze on istanieje to sie probuje zaprzeczac :( zas mi net pada normalnie cholera mnie wezmie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
może masz rację, nie chciałabym mieć tego lęku a wierzyć, że tak po prostu miało się stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
że problem nie tkwi we mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty wlasnie teraz powinnas myslec,ze masz problem i isc na terapie ... A Ty dalej odsuwasz ten problem od siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no o to mi chodizło tylko napisałam jak zwykle skrótem myslowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem, coci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
jeszcze słuchać feela, czasem popłaczę. Bardzo często nam te piosenki towarzyszyły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
wylazłam na dostępny rozmawia tak jakby go zęby bolały.. niby udaje normalnie ok..ale widzę że coś jest nie tka że coś go dręczy ze ma jakieś problemy..:/ ale raczej nie ze mną... nie wiem dziwny jest jakiś ale może i ja po dwóch tygodiach nie-rozmowy sie odzwyczailam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
miałam nie wspominać, ale wspomnienie się pojawiło i każe mi sądzić, że i on miał/ ma ten lęk. Więc dobrze, że mu ten ebook przesłała, może skorzysta i on z niego dla swego dobra, uświadomi sobie coś. Nie liczę na powrót, choć gdzieś w oddali w moim śnie się pojawił dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko moze on nie ma leku przed bliskoscia, ale ma zapewne lek przed odrzuceniem ... I widzisz znowu nasza wspolna echa :( Ty jestes na miejscu mojego P a ja na miejscu Twojego :P Ja nie bede nic sobie przypominac ;) deska Ty lepiej uwazaj,zeby sie nie wkopac :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
istnieje na prawdę taki lęk, coci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istnieje ja taki mialam/ mam .... Przeczytaj ostatni lek z tej ksiazki on jest na ostatnim miejscu i to wlasnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie to jest schematyczne,ze takie osoby sie przyciagaja :( Jedna ucieka a druga maxymalnie sie tego boi ... masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam na samym poczatku troche bluszcze, ale nie calkiem, bo nigdy mu nie zabranialam chodzic na imprezy samemu, ja tlko oczekiwalam od niego troche za duzo smsow :O Ale to minelo :) Jak zaufalam wszystko minelo :) Zreszta z nim minely wszystkie leki i moje dziwne obsesje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×