Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rakko

ILE WASZE DZIECI MIAŁY KATAr????????????????

Polecane posty

Gość rakko

mOJA CÓRA MA 4 MISIĄCE I MA KATAR JUŻ 9 DZIEŃ!!!!!!!!Byłam u lekarza i dała jej leki ale jak je odstawiłam to katar powrócił.A na ulotce pisze żeby nie podawać ich dłużej niż tydzień. dodam że ja tez mam katar. Ile wasze maluchy miały katar najdłuzej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rakko-może twoje dziecko jest alergikiem?Mój ma katar prawie cały czas odkąd zamieszkałam w stolicy (czyli od 2 lat!).Wychodzisz na spacery?To pomaga pod warunkiem,że nie ma goraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synus też ma katarek już drugi tydzień. Ja poszłam drugi raz do lekarki i powiedziała mi , że u niemowlaczków katar trwa zwykle dłużej niż u dorosłego - nawet do 3 tyg. Jeżeli do tej pory nie przejdzie to można zastanawiać się nad alergią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córeczka miała 2 tyg tydzień odstepu i 2tyg to był koszmar, ale już mamy to za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały do niedawna traktowany był jako alergik,i dostawał odpowiednie leki.Ale dwa miesiace temu okazało się,że ma powiększony trzeci migdal-stąd prawdopodobnie były te ciągłe katary.W piątek mamy pierwsza wizytę w Kajetanach i tam lekarz powie nam,czy trzeba ten trzeci migdał usunąć.Kurczę-kobietki,chyba się boję tego zabiegu.Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda morska, nasivin krople-sporadycznie i euphorbium i oczywiście non stop oczyszczanie noska, czasami na noc masc majerankowa. ale moja miala tak strasznie zatkany jakby zatoki i nie schodzil jej ten katarek. teraz juz nie dmuchamy tak na nią i w kazda pogode na pole czy pokasłuje czy ma katar i jest ok. ma 4 mies i nie byla chora procz tego kataru w 2mies zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo że mojemu dziecku daje sól morską,robie infalacje itd to katar trwa nawet do 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×