Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nana24

CZY MIESIECZNEMU DZIECKU BEDZIE SPRAWIAC PRZYJEMNOŚĆKARUZELA NAD ŁÓŻECZKIEM?

Polecane posty

Gość eviva
można zawiesić, ale wydaje mi sie że ok 3 miesiaca dziecko bedzie zwracało większą uwagę na zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Ola ma ponad 2 miesiące a powiesilam jej karuzelke jak miala ok. 2 miesiace. Teraz dzieki niej mam chwile wolnego bo ona nawet sobie gada do niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mial wlasnie 2 mies skonczone kiedy kupilam mu taka karuzlele na poczatku nie interesowala go tak muzyczka co swiatelka pod karulzela i te na scianach dopiero pozniej zcazal zasypiac przy muzyce polecam z fishera fajna na pilot, nie trzeba nakrecac :) czasami na allegro maja w fajnych promocjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach napiasc
noworodki widza na odległość 20 cm, ale muzykę będzie słyszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze z dnia na dzien będzie wzbudzała w nim coraz większe zainteresowanie, moja ma 4 miesiące i bardzo lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie urodzilam a karuzela juz jest przykrecona.Nawet jak nie bedzie jej na poczatku widzial to poslucha sobie melodyjek i moze bedzie lepiej zasypial.W kazdym razie wydaje mi sie ze nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hym... Córka dostała karuzelkę jak miała dokładnie miesiąc i 4 dni. Oczywiście oglądała, słuchała muzyki... Gdzieś tak z tydzień :) Do tej karuzelki na zmianę mieliśmy zawieszki z Ikei (te takie po 13zł) - one wiszą dość nisko. No i tydzień po otrzymaniu karuzelki Lusia zaczęła pacać pięściami w te wiszące Ikejowskie rybki. Standardowe miśki z karuzelki się zdezaktualizowały, bo wisiały za wysoko by je pacnąć. Bawiła się nią gdzieś tak do ukończenia drugiego miesiąca życia, kiedy to zaczęła panować nad dłońmi i oglądanie przestało ją interesować. Karuzelka teraz wisi bezczynnie, a dziecko bawi się pod matą i grzechotkami. Gdybym była wówczas mądrzejsza, to kupiłabym od razu matę Rainforest, która się świeci, gra, pacnąć też byłoby co, a starczy to to na dłużej. Bo karuzela sprawiała frajdę tylko przez miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja karuzelka jest przykrecona od momentu powrotu ze szpitala, mial wtedy 1 tydzien dzis ma juz prawie miesiac i lubi na nia patzrec i sluchac, coraz bardziej, na poczatku sluchal tylko melodyjki potem juz szukal skad dochodzi dzwiek, teraz juz wodzi oczami za swiatelkiem, a jak lezy na pzrewijaku to jest zauroczony kolorowymi zabawkami zwlaszcza ta ich czarno biala strona:D ale uwaga mam tez karuzelke z canpola biedronke i niestety tamtej wcale nei zwraca na nia uwagi za szybko sie kreci i melodyjka tez jakas taka jest szybsza, wydaje mis ei ze duzo zalezy etz od samej karuzelki, ta moja jest wolniutka, kreci sei w gore i w dol a nei dookola i maskotki sa przywieszne w dwei strony albo kolorem do buzki dziecka albo strona brzuszkami czarno-bialymi, moja karuzelka jest firmy babymix, polecam ja goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja synkowi karuzele powiesilam jak wrucilismy ze szpitala z początku sie nia nie interesowal ale po 2 tygodniach zaczol teraz ją uwielbia a będzie miał 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synke ma karuzele nad łózeczkiem jak skonczył 2,5 miesiaca i jest zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam misie- karuzele od razu ale Nadusia zainteresowała się ok 3 mies.teraz to tylko miski fruwają jak kopnie nóżką albo uderzy rączką, muzyczki lubi słuchać zwłaszcza rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_71
Witam wszystkich Moja coreczka ma teraz 9 tyg i karuzelke ma od urodzenia.Od poczatku nakrecalismy jej muzyczke i wogole bardzo szybko zaczela sie interesowac zabawkami na niej, wodzi wzrokiem za krecacymi sie zabawkami.Czytalam ze karuzela bardzo kozystnie wplywa na rozwoj takiego malenstwa i wlasnie powinna wisiec nad glowka i pobudza wtedy rozwoj dzidziusia.Zreszta widze to na codzien a mam najzwyklejsza jaka moze byc bo taka dostala od dziadka ale rzeczywiscie fiszer praise jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×