Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co na to reszta

W jakim wieku kobieta powinna sobie odpuścić i przestać nosić młodzieżowe ciuchy

Polecane posty

Gość co na to reszta

??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sby4bs
co to znaczy mlodziezowe?sportowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na to reszta
Niekoniecznie to oznacza sportowe. Bo jak dojrzała kobieta idzie na spacer z psem to nieraz wychodzi w dresie i adidasach i trudno to nazwać czymś śmiesznym czy głupim. Młodzieżowe czyli np. bluzki z w jakimś sensie niepoważne. Z jakimiś nadrukami, napisami czy rysunkami lub odkrywające plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty persymona
przestan koło 20 ja mysle ze jak idzie laska z taka bluzka w wieku 25 lat do pracy to zenada ale jak np na uczelnie czy tam do pubu z ludzmi do kina to czemu ma nie załozyc kosulki z napiusem ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna jolanda
ale o jakich okolicznosciach mówimy w ogóle ? o lataniu na luzie po mieście czy o imieninach u cioci ? czy jeszcze o czyms innym ? moim zdaniem tego sie nie da tak powiedzieć - wszystko albo nic jak taka np. koszulka z nadrukiem jest zrobiona "z klasą", czyli kolory fajnie skomponowane, brak jakichs elementów, których teraz nawet nie umiem okreslic, to baba 50-letnia tez będzie dobrze wygladac; dla mnie nadruki na koszulkach w ogóle nijak sie nie mają do wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna jolanda
ja mam 30 lat i lubię kolorowe tshirty - albo z napisami czy rysunkami - ale tshirt tshirtowi nierówny jak np. widzę tshirt z rysunkiem konturów budynków dajmy na to - to go wezme, bo MNIE odpowiada; jak widze tshirt z jakąś gęba czarodziejki z ksieżyca albo infantylnym kotkiem, to nie wezmę, bo czułabym się nieswojo, jakoś debilnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy gdzie sie pracuje, jaka sie ma sylwetkę . Ja trzydziestke przekroczyłam , ale uwielbiam t-shirty i sportowe spódnice. Mam koleżankę , która dawno przekroczyła czterdziestke , ale ma ekstra figure i świetnie wygląda w rurkach i balerinkach. Trzeba miec wyczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 28 latt
i uwielbiam ubierac sie sexownie ale z wyczuciem. Obcisle spodnie, obcisle z dekoltem bluzeczki, szpilki...generalnie wielu mowi, ze mam swoj styl Najlepiej chodzic w tym w czym dobrze sie czujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna jolanda
ja jakos nie bardzo wiem, w czym - zdaniem niektórych - powinny chodzic kobiety, jak już wyskoczą ze swoich biurowych uniformów mają latać z psem na spacer albo do parku z facetem w bluzkach z kołenirzykiem i gaciach zaprasowanych w kant ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 543d2
ostatnia wypowiedz rozwalia mnie,gacie w kant,buhahaha ale masz racje..tylko tak fajnie to napisalas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na to reszta
Zaraz wam napiszę co rozumiem przez słowo młodzieżowe. To zrozumiecie o co mi chodzi. Młodzieżowe to dla mnie takie bluzki przykładowo tego typu: http://photos.glam.pl/top_newlook_asymetryczny.jpg http://www.allegro.pl/item311370349_jag00dkafashion_interesujaca_bluza_dresowa_red_l.html#photo http://www.allegro.pl/item314890651_tpmd51_asymetryczna_bluzka_meduza.html#photo http://www.swistak.pl/aukcje/3024707,GOTYK-WIECZOROWA-BLUZKA-W-GOTYCKIM-STYLU-r-S.html#a_foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza, odpowiednia do sytuacji, ciała, itp. to do 40? 50? :P:D Bluza nr. 2 jest to gimnazjum, no liceum ostatecznie ;) BARDZO ostatecznie ;) bluzka nr 3. odpowiednio do stroju, to spoko :] poszwendać się po domu ;] bluzka nr. 4 ==> no nie wiem... 25 lat max?? No chyba, że inny kolor i na wakacje ;) to dla takiej gorącej 40 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na to reszta
chciałam jeszcze dopisać że kobiety 40-sto, 50-letnie dla mnie nie podlegają dyskusji w tym temacie bo jest dla mnie oczywistym że ich to już od dawna nie dotyczy. Chodzi mi o tą granicę kiedy jeszcze wypada to ubrać a kiedy już sie w tym wygląda głupio. I nie bierzmy pod uwagę pracy bo jest oczywistym że praca rządzi się swoimi prawami i nikt tak nie chodzi do pracy ubrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na to reszta
Ocho ktoś wystawił pazury. Spokojnie. Jak ci pasuje to ubieraj sie w co chcesz 50-latko. Przecież nie zabraniam ci ubierać koszulki. Ja się tylko pytam w jakim wieku jeszcze wypada nosić te bluzki które pokazałam w linkach. Uznałam że co jak co ale żadna dojrzała pani w czymś takim sie nie pokaże. W kazdym razie nigdy żadnej w czyms takim nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna jolanda
Czyli to są te młodzieżowe ubrania. Hm, dla mnie one chyba zawsze były zbyt młodziezowe, zeby je ubierać. Szczerze - przeohydne. Myślałam, że chodzi o zwykłe dzinsy, zwykłe tshirty, zwykłe swetry. Ja lubię ubrania proste, o klasycznym kroju - i chyba takie nie są przyporzadkowane do określonego przedziału wiekowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka głupota
ja np mam 19 lat i jak mi ktos powie ze nie moge zalozyc tej czerownej sznurowanej bluzy bo jestem za stara to go wysmieje :D :D :D :D ja pierdykam ;/ ja sie tam czuje mlodo i do puki mio sie tłucz z niej nie bedzie wylewał albo zmarszzki to bede sie ubierac mlodziezowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no odrazu
do puki powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no odrazu
a tę pierwszą z linku bardzo chętnie bym założyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że te ciuchy, które zaprezentowałaś powinna odpuścić sobie każda kobieta, w każdym wieku bowiem noszenie ich świadczy o złym guście. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na to reszta
Może i są w złym guście ale takie są prawa młodzieżowych stylów że generanie wszystkie są w złym guście ponieważ nie są grzeczne. O to tu własnie chodzi. Ta nieodłączna nuta mniejszej czy większej prowokacji, buntowniczości, przekorności, figlarności. Ta specyficzna mieszanka kobiecej prowokacji a jednocześnie niepoważnych jeszcze resztek z dzieciństwa. Nawet jeśli ma to być kicz to własnie o to w tym chodzi. Jesli ktoś ma naście lat to każdy nawet największy kicz jest mu wybaczony z racji wieku. czuję że nawet przekraczając nieznacznie 20-stkę można to jeszcze nosić bez robienia z siebie kretyna, dlatego własnie pytam w jakim wieku nosząc to już się zaczyna robić z siebie kretyna. Po to własnie zakładam ten topik. Do jakiego wieku jest to jeszcze wybaczone z racji wieku bo uważane za naturalne w przypadku młodej dziewczyny, a w jakim wieku ten strój jest już nie do wybaczenia. Nie wiem co wyście sobie wyobrażali czytając słowo "młodzieżowy". --> piekna jolanda "Myślałam, że chodzi o zwykłe dzinsy, zwykłe tshirty, zwykłe swetry. Sorry ale zwykłe dzinsy, zwykłe tshirty i zwykłe swetery to może sobie nawet 80-letnia babcia nosić i wcale nie będzie budzić zgorszenia czy niesmaku bo takie ciuchy są bardzo zwyczajne i nie widze w nich nic młodziezowego skoro w dżinsach chodzi 80% ludzi po ulicy niezależnie czy młodszych czy straszych. "Ja lubię ubrania proste, o klasycznym kroju - i chyba takie nie są przyporzadkowane do określonego przedziału wiekowego"" Nie rozumiem po co ktoś pisze że nosi ubrania proste o klasycznym kroju. Przecież jest oczywiste ze klasyczna elegancja to taki typ ciuchów do którego się nikt nigdy nie przyczepi. I który jest idealny dla ułożonych kobiet z dobrego domu nazywających siebie skwapliwie kobietami z klasą :O. Ale ja nie o tym, bo zalety klasyki znam aż nad to dobrze żeby sie chcieć czegoś o nich dowiedzieć. Pytam sie do jakiego wieku można jeszcze poszaleć z "nieeleganckimi" ciuchami, a kiedy jest już przymus noszenia na ulicy materiałowych spodenek w kancik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też mnie to ciekawi. ;] mam naście lat.. ubieram się `młodzieżowo` .. ale starsze ode mnie osoby twierdzą że powinnam już zacząć ubierać się poważniej. ;\\ ale skoro ja nie chcę? jestem ciekawa odpowiedzi. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie dziś zdołowała
29 letnia koleżanka z pracy, która stwierdziła, że nie nosi krótkich spódniczek od kilku lat bo jest na to za stara... Myślę, że to też zależy od gustu i stylu, mam w pracy babkę koło 50tki, która potrafi tak dobrać hippisowsko-młodzieżowe ciuchy, że wygląda stylowo ale nie śmiesznie, albo inną, która nosi nobliwe garsonki w tragicznych fasonach i kolorach - przez co wygląda gorzej niż gdyby włożyła bluzę z kapturem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna jolanda
Niezupełnie chodziło mi o to, że są w złym guscie, bo nie są grzeczne. Są w złym guscie, bo mają nasrane i napierdolone różnych ozdóbek i innego wsiurstwa. Jeśli ktos takich rzeczy nie nosi, to niekoniecznie powodem jest to, że jest "z dobrego domu" - po prostu nie lubi robić z siebie papugi obwieszonej błyskotkami. "Pytam sie do jakiego wieku można jeszcze poszaleć z "nieeleganckimi" ciuchami, a kiedy jest już przymus noszenia na ulicy materiałowych spodenek w kancik." Nie ma takiego przymusu. Chyba, ze ktos rekami i nogami chce sie całe życie bronić przed klasyką. Teraz odpowiedx na pytanie http://photos.glam.pl/top_newlook_asymetryczny.jpg - do 25 roku życia http://www.allegro.pl/item311370349_jag00dkafashion_interesujaca_bluza_dresowa_red_l.html#photo 10-15 lat http://www.allegro.pl/item314890651_tpmd51_asymetryczna_bluzka_meduza.html#photo do 40 http://www.swistak.pl/aukcje/3024707%20,GOTYK-WIECZOROWA-BLUZKA-W-GOTYCKIM-STYLU-r-S.html#a_foto do 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×