Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalona sasqa

SZLAK MNEI TRAFIA

Polecane posty

Gość szalona sasqa

czy ja jestem nienormalna czy co? obojetnei na jaka strone wejde i wybiore ze szukam ofert pracy dla ksiegowej w bialysmtoku to jest ich zero - doslownie no i co ja mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona sasqa
no i co ja mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popracuj nad ortografią
Pisze sie szlag mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona sasqa
a ty sie nie wypowiadaj jAK nie masz do pwoiedzenia nic na pytanie ktore zadalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intełejstwo mać
Zawsze możesz wstąpić do intway i stracić kilka tys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona sasqa
to nie jest smiesze mowie serio wogle nei ma ofert z dziedziny ktora meni interesuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona sasqa
tylko ze ja szukam raczej czegos w stylu pomoc ksiegowa /asystentka ksiegowej a nie glowna kisegowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz w tym zusie, tam sa różne oferty dla inspektorów, podinpektorów, różnej maści urzędników. Niekoniecznie księgowych.Bez porządnego wykształcenia trudno jest znaleźć pracę w tym fachu, potrzeba sporo szczęścia. Myślałaś o wyjeździe, np do Wawy? Blisko byś miała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, zapomniałabym! Teraz jest sezon dla księgowych w biurach rachunkowych. Wyślij cv do wszystkich ze swojego miasta, na pewno ktoś się zainteresuje. Naprawdę tam potrzebują księgowych, teraz hurtowo wszyscy się rozliczają, roboty jest mnóstwo. Nie jest to może superpłatna praca, ale warto zdobyć doświadczenie - w kancelarii podatkowej nauczysz sie dosłownie wszystkiego, a zacząć możesz od prostych książek przychodów i rozchodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z doskoku ciężko jest dostać pracę jako pomoc księgowej (w Białym). Można co najwyżej "awansować" jak się spiszesz w pracy biurowej i zobaczą że masz do tego smykałkę (no i jeśli kogoś takiego akurat potrzebują). Jeśli nie masz szkoły ani doświadczenia, zapomnij :o Poza tym, jakość Twoich wypowiedzi i literówek ... ja bym takiej pomocy nie chciała, wybacz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znamy autorki, może być jeszcze bardzo młoda, zawsze jest szansa, że dojrzeje i sie wyrobi z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój, nikt nie jest nieomylny, każdemu sie moze zdarzyc....... pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój, nikt nie jest nieomylny, każdemu sie moze zdarzyc....... pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona sasqa
oj te literowki to z pospiechu wynikaja no a co do doswiadczenia i wysztalcenia to to drugie mam z tym pierwszym gorzej skonczylam studia a co do dooswiadczenia to jesli nikt nie da mi szansy to nie bede go miala jeszcze dlugo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×