Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś usuwał rozstępy

czy ktoś usuwał rozstępy??????????????

Polecane posty

Gość czy ktoś usuwał rozstępy

jaka metoda jest najlepsza? jakie koszty? powikłania? zastanawiam się nad zabiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska-zabka
zalezy jak duze masz te rozstepy Czy bardzo czerwony itd... Niekiedy nie sa wskazane zabiegi jesli zaczniesz w miare szybko dzialac to rozstepy zaczna schodzic :D Zastosuj jakis dobry kremik :)Pamietaj systematycznosci poplaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p9
ta wariatka dala dzis topick prowokacje,i sie wiecej niepojawila,a teraz kazda siedzi i mysli o rozstepach:) daj w wyszukiwarce,likwidacja rozstepow i sobie poczytaj o zabiegach,a tu na forum zaraz zaczna ci cos wymyslac jakies cuda niewidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usunac tak zeby calkowicie sie ich pozbyc - to nie ma metody nawet laser nie pomoze w calkowitym ich usunieciu mozesz je wybielic i splycic ja mialam pare po bokach czerwonych paskow wybielilam je kremem i splycilam pozniej kupilam karnet na solarium, zrobily sie koloru skory, wogole nic nie bylo widac na gole oko :) ja jednak je czuje kiedy mocno naciagne skore, wtedy pod palcami wyczuje pare paskow teraz znowu jestem w ciazy, nie opalam sie i bardziej je widac juz troche wg mnie no ale co zrobic jednym pomaga solarium innym szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś usuwał rozstępy
jestem 4 mies po porodzie, nie sa wielkie, zwalczam jeszcze kremami, ale jesli do lata nie zbledna to chyba cos bede dzialala w tym temacie. mam na łydkach, udach i brzuchu-doprowadza mnie to do szału, a jak pomyśle o stroju kąpielowym to mam dość planowania wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś usuwał rozstępy
przed ciążą chodziłam na solarium nie z przesadą tak dla poprawy nastroju i troszke wygladu, latem miałam przerwe bo bylam w ciazy, teraz wybieram sie na opalanie tak kolo maja, mam nadzieje ze solarium tez troche je zasłoni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylia8
moja siostra jakos po solarium niewygladala lepiej,tylko jeszcze gorzej sie jej tak swiecily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi uzywalam w takiej kolejnosci vichy kolagen gelenic - i to on najbardziej mi pomog, efekt widoczny po niecalym miesiacu wazne zeby stosowac w miare kiedy rozstepy sa swieze po tym wybralam sie na solarium i efekt niesamowity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli galenic najlepszy-kupię go. Ja mam świeże rozstępy rodziłam 2,5 miesiąca temu. Na solarium też już zaczęłam chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na solarium zaczelam chodzic jak bylam juz po kuracji, w ulotce pisze ze nie mozna sie opalac podczas stosowania kremu na allegro najtaniej kupisz ten krem, galenic koncentrat na rozstepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos usuwał rozstępy
a czy ten krem zadziała na rozsępy starsze ok 5mies, ale cały czas kremowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge zagwarantowac kazdej z Was ze efekt bedzie taki sam jak u mnie ja juz pisalam zanim go przetestowalam strosowalam inne kremy, wiec tez nie kremowalam sie galenicem zaraz po porodzie ale jak zaczelam go stosowac to czulam zaraz ze cos zaczyna sie dziec, takie pieczenie, sciaganie cos w tym stylu i po mies efekt byl bardzo ladny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WEWRA
a ja powiem tak jestem 6 miesiecy po porodzie i tez nie moglam na siebie patrzec :( :( :( Jak widzialam te rozstepy :( ryczec mi sie chcialo :( ,ale ktoregos dnia poszlam do sklepu zielarskiego :D i pani polecila mi super krem ktory mi pomogl :D po PIERWSZE !!! stosuj krem dwa razy dziennie lub nawet trzy razy :D po DRUGIE !!! pamietaj o masazu :D najlepiej taka szorstka rekawiczka troszke boli,ale zanim wklepiesz kremik to polecam wlasnie taki masazyk :D po TRZECIE nie zamartwiaj sie tak do lata jeszcze czas !!! GLOWKA DO GORY Kazda kobieta ma ten sam problem po ciazy! A powiem Ci tak, ze na lydkach tez mialam rozstepy i zeszly ! po boku na udach sie przetarly :P OD NOSZENIA SPODNI !!! :D Na brzuchu zeszly tez :D Mam tylko na udach lecz nie wiele :P ,wiec sie nie martw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WEWRA
JAK CHCESZ TO POSZUKAM CI TEGO KREMIKU :)CO MI POLECILA BABKA W ZIELRSKIM SKLEPIE :D NIE KOSZTUJE WIELE A MI NAPRAWDE POMOGL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos usuwał rozstępy
wewra prosze o nazwę kremu, jak znajdziesz chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wewra napisz jak sie nazywa, moze o nim cos slyszalam za swoich czasow wiele szukalam po necie o likwidacji rozstepow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WEWRA
akurat na allegro to znalazlam,ale mozna w sklepach zielarskich kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WEWRA długo stosowałaś tą maść? i jaką ona ma pojemność-to jest mały czy duży słoiczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WEWRA
Powiem Ci tak stosowalam go przez dwa miesiace :D Potem ta babka kazala mi go odstawic :O I dostalam z tej samej serii krem ujedrniajacy Opakowanie jest nie duze ale za to krem jest gesty i nie wiele trzeba UZYC!!! :P Ogolnie powiem Ci,ze zalezy jakie czesci bedziesz tez smarowac bo jesli wszystko czyli cale nogi brzuch i pupe :P to mysle,ze starczy na dwa tyg ale on kosztuje 15 zl tak wiec wydaje mi sie ze nie wiele :D Jedyny minus to taki,ze trzeba go mocno wsmarowwywac :P Najwazniejsze, ze pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WEWRA
Jest jeszcze dobry EVELINA :D likwiduje rozstepy, celulit, wyszczupla, i ujedrnia hehehe i czego on nie zrobi :P Nie ale tak serio skora jest po nim fajna rozstepy troszke splyca celulitu az tak nie likwiduje Jest fajny jak sie go wsmaruje to tak fajnie chlodzi :P Ujedrnia to fakt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WEWRA
ZNIKNELY !!! w 70 proc. A kazala mi odstawic boi chcialam cos na ujedrnienie a mowila mi ze lepiej nie stosowac razem z tym kremem i stosowalam potem z tej samej serii tylko na ujedrnienie ,bo mialam obwisla skore :( a potem juz stosowalam eveline bo rozstep[y juz prawie znikly po tamtym kremie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wewra a mozesz napisać jak się nazywa ten krem ujedrniający, bo też mam obwisłą skórę:( zwłaszcza na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktośusuwał rozstępy
własnie kupiłam ten specyfik na allegro, mam nadzieje ze zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WEWRA
powiem Ci tak niepamietam nazwy :O ,ale to jest z tej samej serii co ta bomba witaminowa :D moge jedynie Ci napisac,ze to pudelko jest niebieskie :) Jak jutro znjde czas to postarm sie poszukac :) Kobietki jak macie powazne problemy ze skora to naprawde polecam zielarskie sklepy :)Nie raz mi pomogly produkty z ich sklepow :)Dodam tylko szczerze, ze min wyleczylam tez tradzik :) Pozdrawiam serdecznie i zycze wytrwalosci w walce z rozstepami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WEWRA
NA BRZUCHU TO CHYBA KAZDA KOBIETA PO CIAZY MA :O NO NIESTETY WKACU 9MIEISECY SKORA SIE ROZCIAGA :( ALE GLOWKI DO GORY DACIE RADE :D DO LATA ZDARZYCIE :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeudeudss
Ale chrzanicie bzdury,widac ze macie niewielkie pojecie o anatomii.Raz rozerwane wlokna kolagenowe NIGDY sie nie zrosna,chocbyscie sie smarowaly niewiadomo jakimi kremami,jedyne co moga przyspieszyc to zmiane ich koloru,poprostu zbledna,bez stosowania kremow na powstale rozstepy po jakims czasie efekt bedziecie mialy ten sam,gdyz rozciagnieta skora po porodzie zacznie sie naturalnie zbiegac.Rozstepy usuwac mozna jedynie metoda chirurgiczna,wycinajac wraz z nimi nadmiar skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WEWRA
Moze i masz racje !!!,ale skore trzeba pielengnowac !!!,bo nie wiem czy wiesz madralo,ze po ciazy wiekszosc kobiet rowniez sie odchudza a to jest rownoznaczne z tym,ze te rozstepy moga sie nasilac ! :P lepiej zadbac o skore :D i przyspieszyc zmniejszanie rozstepow :D niz czekac az same zejda ... Wczoraj szukalam tego kremu i znalazlam kilka z tej serii ale tego mojego nie :( No,ale moze jeszcze znajde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×