Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca szczescia na dobre

psychologia zaocznie w wieku 30+??? drugie studia, czy warto?

Polecane posty

Gość rico58
...hehe :) Nawet nie wiem jakie stopnie mialem z maturE :) dawno nie zagladałem do świadectwa A MIMO TO ZASTANAWIAM SIĘ nad rozpoczęciem studiów zaocznych z psychologii a mam 58 lat ODWAGI TYLKO ODWAGI W TEJ HUSTAWCE ŻYCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubutruciciel
po co isc na studia po ktorych nie ma pracy i jeszcze za to placic ?poczytaj sobie ksiazki z zaciszu domowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *minerva*
nie warto!!! w tym wieku te studia robi sie z marszu po maturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość print1234
Do Autorki, nie wiem czy wiesz, ale jeżeli masz magistra - to możesz roić studia psychologia dla magistrów, trwają krócej, ale program jest jak na studiach zaocznych. Przepisują Ci przedmioty ogolne: jak filozofia, język obcy, informatyka, socjologia czy inne. Może warto się nad tym zastanowić? Na SWPSi-e są te studia, co prawda są drogie, ale jeżeli to Twoje marzenie warto w nie zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkizo
Zawsze możesz jeszcze eksternistycznie zrobić na WSFiZ można, przynajmniej tak słyszałem, uczelnia w jest w Warszawie w razie co zobaczyć nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LD
roznice programowe o porot na studia po 15latach. Da się. Wszystko się. Wlasnie w 3 miesiące zaliczyłam 10warunków i semestr bieżący (na który zostałam przyjęta). Wszystko się da .. jak się tylko chce :))) Pozdrawiam LD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna opcja z tymi magisterskimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można też się zapisać do studium, będzie łatwiej, a też dużo przydatnej wiedzy się uzyska, w Warszawie ciekawą ofertę ma np. http://www.psychologia.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem zawsze warto robić to co się chce i spełniać się w każdej dziedzinie życia! Ja poszłam za swoimi zainteresowaniami i tak wylądowałam na wspaniałej uczelni i niesamowitym kierunku czyli: skandynawistyka - Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie WARTO DZIAŁAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh, właśnie szukam podobnych tematów, bo sama marzę o psychologi. Jestem juz 30+, skończyłam 5 kierunków studiów, w sumie miałam tylko rok przerwy w studiowaniu. Chciałabym iść na psychologię żeby otworzyć coś własnego, pracować na swoje... żeby za te 5 lat zmienić coś na swoje 40 urodziny ;-)... Ale czytam, że raczej odradzacie... Na SWPS mnie na pewnie nie będzie stać, ceny z kosmosu. Najtańsza chyna na UP w Krakowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×