Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bzium

szkoła nauki jazdy we wrocławiu- która?

Polecane posty

Hej, noszę się z zamiarem zrobienia prawa jazdy w końcu, ale kiedy zaczęłam szukać szkoły to się okazało, że jest ich strasznie dużo i nie mam pojęcia jakimi kryteriami się kierować przy wyborze. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursant na duzą zdawalnosć
ja robiłam kurs w majłej szkole pana gawrona i jestem zadowolona, aczkolwiek przez własną głupotę nie zdałam za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta na ul.Orzechowej
podstawowy plus: blisko Ziebickiej ;) Dodatkowy plus: super instruktorzy ;) Dodatkowy plus nr 2: duza zdawalnosc. Tylko, ze drogo ;) Ale oplacilo sie ;) Zdalam za 1 razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta na ul.Orzechowej
"Danuta" to nazwa szkoly... Od imienia wlascicielki zdaje sie ;) Ale o Kursancie tez dobre opinie slyszalam ;) I taniej chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No generalnie najtaniej jest chyba w tej chwili w szkole na pętli na Kozanowie, i w sumie tam bym miała dobry dojazd (z Muchoboru Wlk.) Wszystkie inne jakoś tak daaaleko... Coś się nie mogę zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta na ul.Orzechowej
ja szukajac szkoly jazdy wiedzialam jedno: musi byc blisko Ziebickiej :D Chodzilo mi o to, by sie nauczyc jezdzic po tym terenie. A w ogole jezdzic to sie nauczylam juz jak mialam prawko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam gawlika
na ziebickiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. czyli wszystko na Ziębickiej i w okolicach polecacie... A ze mnie taki leń, że nie chce mi się tam jeździć... choć w sumie teraz dojazd nie taki straszny- 125 jeździ objazdem. No to musze się zastanowić. A u tej Danuty i Gawlika po ile są kursy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u gawlika
zdawałam 7 lat temu wiec co do cen nie pomoge,ale to spora "szkoła"maja kilku instruktorow i sporo aut bynajmniej tak było kiedys ale z tego co mi wiadomo to jest tak nadal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta na ul.Orzechowej
Zdawalam w 2000 roku. Placilam 650zl za sam kurs. To bylo wtedy drogo, bo niektore byly za 400zl!! No ale oplacilo sie ;) Teraz nie wiem ile kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie plus tylko PLAY
popatrz na to tak... jak będziesz miała niedaleko ziębickiej to bedziesz jeździła po strefie egzaminacyjej cały czas. co ci po tym ze będziesz jexdziła po kozanowie jak na egzaminie oblejesz bo cię złapie na # która jest dziwna. a jest tu kilka takich. a jak już będziesz jeździła po strefi eto pomyśl ile z lekcji ci ucieknie zeby dojechać do strefy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze... teraz u Gawlika kurs kosztuje 1200 a u Danuty nie wiem, nie ma ceny... W kursancie 1400 a na Kozanowie 1000.. Ciekawe, z czego wynikają różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie plus tylko PLAY
teraz kosztuje 1250 ale od marca cena ma podskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta na ul.Orzechowej
wlasnie ;) I mi o to wlasnie chodzilo!! Mialam obcykane wszystkie # (dobry myk z tym skrzyzowaniem :D ) na pamiec, wszystkie pasy, skrety, zawracania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta na ul.Orzechowej
wtedy u Danuty byla roznica 200zl to teraz pewnie jeszcze wiecej ;) Rob jak uwazasz. Ja jestem bardzo oszczednia ale ciesze sie, ze w tym przypadku nie zylowalam na byle co i byle gdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta na ul.Orzechowej
wez chociaz tego Gawlika, jak Ci ktos poleca. 200zl roznicy za cos takiego to nie duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mnie przekonaliście, choć w sumie nie bardzo się przejmowałam okolicami do jeżdżenia, bo znam wrocław bardzo dobrze, okolice egzaminacyjne też ale pewnie z perspektywy kierowcy wygląda to inaczej.. Zadzwonie do Gawlika i do Danuty i zobaczymy, kto zrobi na mnie lepsze wrażenie ;) Dzieki za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta na ul.Orzechowej
aha, niestety u Danuty dodatkowo zaplacisz za lekarza (bylo 40zl). W cenie byl tylko sam kurs... A jak bedziesz jezdzic to umawiaj sie z P. Mirkiem Socha :D Wszyscy byli fajni ale ten debesciak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u gawlika
lekarz kosztował 50 zł ale zero badan;-)tylko papier wystawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta na ul.Orzechowej
Tu tez zero badan :P Za papier 40zl zaplacilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że Danuta wygrała :) i kosztuje 1200 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirek Socha.. oki, dzięki za cynk :D 11 marca ruszam do boju! Ostrzegałam jakby co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u gawlika
powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta na ul.Orzechowej
Ja rowniez zycze powodzenia 🌻 Dzieki za ostrzezenie ;) Bede unikac tego rejonu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek99987
Polecam raczej małe szkoły jazdy gdzie mają indywidualne podejście do klienta a nie taśmowe jak w tych wielkich. http://kursjazdy.wroclaw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś może jeszcze mi pomóc, teraz za jakiś tydzień chciałabym zacząć kurs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łap ode mnie sprawdzony adres: http://www.koszela.com.pl/m.265.CENNIK.html - tu masz cennik. Opłaca się, dobrze przygotowują zarówno w teorii, jak i w praktyce, więc możesz śmiało się tam udać moim zdaniem. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinwr
warto podejść do tematu z rozsądkiem, ja wybrałem szkołę nauki jazdy, która ma najwyższy wskaźnik zdawalności za pierwszym razem http://www.oskjazda.pl/. za pierwszym razem zdaje u nich 68,75 % osób, a z tego co się orientowałem w innych szkołach jakieś 35%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecicie coś co aktualnie jest na topie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×