Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo powaznie..........

ja mam 19 lat i zostalam porzucona.Czy ja tez mam urodzic..

Polecane posty

Gość bardzo powaznie..........

Wiem pomyslicie ze to jakas zalosna prowokacja ,ale tak nie jest:( Od dawna chcialam o tym z kims porozmawiac,ale boje reakcji moich bliskich. Jestem w 4 tygodniu ciązy..Mezczyzna z którym mam to dziecko w brzuchu...zostawił mnie! Zwyzywał...i porzucił Mam sobie po prostu radzić z tym "problemem" sama... Jego zdaniem to nie jego sprawa i on nie chce miec z "tym" nic do czynienia... Nie załamuje sie,próbuje zyc normalnie. Prosze Was poradzcie mi czy moze udac mi sie wszystko i jakos ulozyć? Rodziców mam naprawdę wspaniałych....pomogą mi... Ale boje sie ludzi :( Boje sie tego co będą o mnie mówić:(:( Boje sie ze wlasnie wtedy sie załamie:(:(:( Urodzić? Kochane urodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja siostrzenica jak
a ludzie będa mówić ze masz śliczne maleństwo i to o nim bedą gadać ze buc!! urodzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba prowokacja. Dziewczyny dajcie spokoj... sorrki ale zaden facet tak nie powie do kobiety, naogladalas sie duzo telenowel. Stamtad takie teksty pochodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kurde no
chyba nigdy nie mialas stycznosci z facetem,ale nie wiem co TO JEST facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kurde no
mialo byc "albo nie wiesz co TO JEST facet!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim miej ludzi szeroko gdzieś! Jeść Ci nie dadzą nie ubiorą a jęzory i tak strzępić muszą, Jak rodziciele są ok to i pomogą więc nie jesteś sama:) A jeśli chcesz mieć dziecko to się nie wahaj POWODZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo powaznie..........
Ja sie boje tylko tej złej reakcji ludzi, i tego ze moi rodzice beda mogli czuc sie strasznie z tego powodu....:( Ale uwierzcie mi chce to dziecko z całego serca! I zrobie wszystko ,aby było szczesliwe! Nie załamuje sie!!! Czuje ,ze nie moge sie załamać! Naprawde to nie prowokacja. Ja rozumiem,ze takie sytuacje nie zdarzają sie codziennie i czasami trudno w to uwierzyc...rozumiem. Ale to jest ,to mi sie przytrafiło naprawde... ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierze w to i juz ;) jak ja wczesniej stukal to byl kochany tak? i milosc kwitnela? a zwyzywal i rzucil ja z dnia na dzien jak zaszla w ciaze tak? sorrki ale takie kity to my nie nam !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK FACET KTORY
kocha sie z dziewczyną i ona zachodzi w ciaze moze powiedziec zeby spadała!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego takich padalców jest tak duzo???????? Wiem co czujesz autorko.Naprawde jest mi przykro. i nie rób zadnej aborcji ani nic w tym stylu,Zobaczysz co to bedzie jak juz urodzisz swoje malenstwo!:):):):) Najpiekniejszy dzien w Twoim zyciu!!!!!!!!!!!!!!!!! A ten idiota jak zobaczy "swoje" dziecko to mu nogi i serce zmięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kiedy cie porzucil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo powaznie..........
Boże dlaczego mi nie wierzycie??????:(:(:(:(:( Ja tylko pragne sie komus wyżalić :( Powiedziec co czuje,jak jest mi źle. Chce uslyszec kilka słów otuchy..o nic więcej nie prosze:( Bardzo zle trafiłam....to nie mężczyzna tylko dziecko:( Nie umiem o nim inaczej powiedzieć.Nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo powaznie..........
Dokladnie tydzien temu ....mnie zostawił. :( Gdy mu powiedzialm o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma zostac z \'\'problemem\" sama.. on nie chce miec z \"tym\" nic wspolnego.. taa... toc to klasyczna telenowela;) a zycie to nie je bajka moje drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiisia
Weż się w garsć, powiedz rodzicom- przy ich wsparciu dasz sobie rade:) Ojca dziecka olej i wgóle niech spada...W żadnym wypadku nie przyjmuj go jak będzie chciał nagle wrcócić po roku, pięciu, dziesięciu, bo Tyle co się przez Niego nastresujesz to wiesz tylko Ty. Głowa do góry-łączę się z Tobą:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga Tamari.. dwa identyczne posty jeden pod drugim: jedna porzucona w wieku 31 a druga nagle tez porzucona! tylko w wieku 19 lat. nie wydaje ci sie to dziwne? niektorzy karmia sie wspolczuciem innych, pisza pierdoly tylko po to aby inni to czytali i im wspolczuli. czy pisza prawde..to juz inna bajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo rozumiem...
skoro wam się wydaje prowokacją to po cholerę tu siedzicie, zastonowiła się jedna z druga co jeśli to prawda? Jeśli chodzi o głupich facetów to jest ich bardzo dużo tak samo jak głupich baba, które zamiast pomagać olewają człowieka. Nie usuwaj dziecka, a wypinać to on sie może jak urodzisz to sąd przyzna almienty, a Ty bedziesz miała swoją kochaną kruszynkę, ludzie będą gadać bo jak widzisz do tego zapału im nie brakuje. Głowa do góry i porozmawiaj z rodzicami, nie będzie to dla nich łatwe ani dla Ciebie ale przecież jesteś ich dzieckiem :-), przejdzie im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko dasz sobie rade
napewno:):):) Oczywiscie po urodzeniu maluszka staraj sie o alimenty! Niech koles nie mysli ze jak daje noge to nie będzie musiał płacic,to równiez jego dziecko,nawet jesli Go nie zaakceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sens życia.
"kurde no", albo masz dopiero 20 lat albo niesamowicie ograniczona jesteś znam osobiście dwie dziewczyny, które zostały porzucone z powodu "TEGO", czyli ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
skoro rodzice sa z toba to nie boj sie niczego, pozwol im o siebie zadbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczka ...urodzisz dzidzie i bedziesz Ją kochac najbardziej na świecie ! masz rodziców którzy ci pomoga najwazniejsze! jezeli usuniesz ciaze bedziesz zalowala tego kiedys .... jestem pewna ze ta decyzja zniszczyla by Ci zycie .... Nie teb frajer ,który okazal sie kompletnym idiota nieodpowiedzialnym kurde no ...obawiam sie ze TY zyjesz w jakiejs telenoweli bo ...takie rzeczy naprawde mają miejsce nie zadko!!! niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde no zawsze ma problem
na kazdym topiku: mąż ma do niej pretensje, że "za łatwo" im wyszła ciąża, łaskę jej robi, że ją do pracy podwodzi, ludziom nie wierzy, szefostwo jej nie lubi itd. Bez przesady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich facetów jest sporo ... boją sie odpowiedzialności, tego ze utracą wolność, osobiście znam wiele takich przypadków jak ten który opisuje autorka, wiec ta niemiła i znająca się na wszystkim Pani niech juz więcej się nie wypowiada .... poza tym, chyba mylisz pojecia telenowela i bajka. Dziewczyna ma dopiero 19 lat, więc jej facet także musial być mniej więcej w jej wieku. tacy mężczyźni na ogol są jeszcze bardzo niedojrzali i dziecinni :O Dla przykladu, moj znajomy porzucił swoją ukochaną kiedy zaszła w ciąże ... bał się reakcji rodziców. myslal ze sie nie dowiedzą ... niestety się dowiedzieli i mial pieklo w domu, jeszcze większe niz gdyby został z nią i się przyznał. A ty autorko, jesteś silna, jestem z Ciebie dumna ze nie chcesz uzuwać, ze chcesz urodzić :) uwierz mi ze nikt nie będzie się krzywo patrzył, a jezeli będzie, nawet nie zwracaj uwagi :) trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do S_A_M_A_N_T_A
test ciążowy też wykrywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo powaznie..........
Dziękuje Kochane,ze tak podnosicie mnie na duchu... Pomaga i to bardzo..... Widziałam jeden wpis ze ,mój były tez musi byc w Moim wieku...Otóż własnie nie...Jest starszy ode mnie o 11 lat... :( I kto by pomyślał ,ze tak dojrzały ,samodzielny facet potrafi zrobic cos takiego,tak skrzywdzić:( Najgorsze jest to ze czuje sie jak jakas szmata :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i prosze bardzo
jestem calym serduszkiem z toba :*:*:* i jestem pewna w 100000% ze bedzie to najwiekszym szczesciem jestem z toba. nie potrzebnie te odczucia twoje!! podziwiam za odwage i GRATULUJE malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tacy mężczyźni niestety znam identyczny przypadek......Jesteś prawdopodobnie w moim wieku... Bardzo ci współczuje ale i jednocześnie zazdroszcze. Bedziesz miała najukochańszą osobe ktora Cie bardzo bedzie kochać to taka mała i bezbronna istotka:):) Niech Ci nawet nie przychodzi na myśl zeby nie urodzić....Popatrz tyle kobiet nie może mieć dzieci......A Ty bedziesz miała taki mały cud:) Badź szczęśliwa tym takze ze masz tak cudownych rodziców naprawde a o tym gnojku chodź trudno będzie zapomnij......Trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo powaznie..........
Boże:(:(:( Dziekuje Wam :*:*:* Postaram sie jakos o Nim zapomnieć....Ale chce coś zrobić... Nie wiem czy to dobry pomysł,ale czuje ze musze.. Chce porozmawiac z Jego rodzicami,chce im powiedziec jakiego mają syna.....Moze zrobie zle,ale ulży mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko nie martw sie ja tez urodzilam coreczke w wieku 19 latek :-) ttyle ze ojciec dziecka \"mieszka\" z nami (napisalam w cudzyslowiu bo w domu jast 2 razy w miesiacu) ale cos mi sie wydaje ze nie dlugo to jeszcze potrwa dawalam z siebie ile moglam ale juz nie mam sily w naszym zwiazku to ja \"nosze spodnie\" i juz mam tego dosc poprostu jestem zmeczona wiem ze rodzice mi tez pomoga jak zostane sama z malenka :-) ale przede wszystkim jestem bardzo szczesliwa ze mam zdrowa corke i teraz tylko to sie dla mnie liczy ! zobaczysz ty tez sobie dasz rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×