Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ffy

sex z młodszym facetem

Polecane posty

Gość Bezpruderyjna dojrzała
Jak ją poznałeś? Wyrwałeś na forum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na studiach.byliśmy na dwóch różnych kierunkach,teraz jesteśmy przyjaciółmi choć zaraz pewnie każdy uzna że to bujda na resorach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na studiach.byliśmy na dwóch różnych kierunkach,teraz jesteśmy przyjaciółmi choć zaraz pewnie każdy uzna że to bujda na resorach, nie zalogowałem sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezpruderyjna dojrzała
Na studiach, kobieta po 30ce, 13 lat starsza od ciebie? hmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 21 ona 40 zadbana sex rewelacja takie romansy sa fajne co prawda z taka roznica wieku bo wczesniej max do 10 lat w gore ale doswiadczona kobieta to jest cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekaw jestem czy byś taką chciał widzieć za parę lat.Teraz to jeszcze Ci stanął,ale wyobraź sobie z taką chodzić pod rękę po mieście.Kolesie by się zlali ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka Szczecin
Sama spróbowałam kiedyś, znalazłam wizytówkę takiego chłopaka ze Szczecina: www.pandlapani.szczecin.pl , wiem, że jest to kwestia podejścia, ale poleciłabym go takiej osobie, która chciałaby spróbować, dyskretnie, bez pośpiechu. Mam 42lata, on miał 25 i otworzył mi nowe horyzonty (o których wcześniej nawet bałam się pomyśleć, że można :) ) Obecnie mam już stałego partnera, ale jak ktoś samotny to zostawiam namiary, byłam bardzo zadowolona z tej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam teraz
40 lat i nigdy nie uprawiałam seksu z rówieśnikiem lub starszym ode mnie mężczyzną..... Polecam młodszych kochanków...nawet o 15,20 lat... Dzięki nim wiem,co to prawdziwy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla starszej szukajacej nowych wrażeń i odskoczni od szarej smutnej rzeczywistości krakow nosferatu05619@gmail. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zainteresowany kobietą od 25 do 40 lat pisać na gg 4945964 mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chetne panie z wawy zapraszam...wsamraz123@wp.pl bedzie ciekawie ja 26 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtuoz88
Mam ochotę na sex, jestem z woj Podlaskiego i mamm 25 lat , interesują mnie doświadczone kobiety w wieku 30-35 lat ,chętną proszę o kontakt pod numer 531727258

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurykuu
ja mam rówieśnika ale On czasami jest taki głupiutki to w sumie jakby był ze 3-4 lata mlodszy no i w łóżku to ma taką parę zapał entuzjazm i wyobraźnię, ze nigdy nigdy bym go nie zostawiła bo taki kochanek trafia się raz na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chętnie się umówię z młodszym :* tutaj moje sex fotki i sex ogłoszenie zaglądnij proszę zostaw ocenę lub komentarz a na pewno się do Ciebie odezwę - CZEKAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 39 lat
Mnie od jakiegoś czasu nachodzą wizje o seksie z młodym, ledwo pełnoletnim chłopakiem. Ale to tylko fantazje, nigdy bym sobie nie pozwoliła tak się zapomnieć, żeby zdradzać męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon98979
chetnie poznam pania po 50-ce z lodzi ja 31 lat moj tel. 572-381-212 sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wczoraj po wahaniach zdecydowałam się i spędziłam noc z 27 latkiem. Sama mam 35 lat. Coś wspaniałego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakaś kobieta z okolic warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sauny w Klubie łaźnia tacy fajni i młodzi często przychodzą.Ciała maja świetne i super wyglądają na golaska. Sama czasami przychodzę ich pooglądać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię lizac myszkę jest jakąś chętna z pol wlkp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dojrzałe i napalone siedzą teraz w pracy? Ja czekam na samolot i zastanawiam się o czym te laseczki myślą, ja o seksie co 2 minuty przynajmniej, a One?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc, podaj maila napisze jak masz do 30 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakaś zainteresowana 22 latkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) Poszukuję chętnej na sex, najlepiej z wawy w wieku 18-45 lat. Kocham sex w szczegóności dawać rozkosz :)na wszelkie sposoby :) mam 24 lata i 18cm kotórymi sprawnie się posługuję :) kontakt na maila sexprzyjazn@gmail.com Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora66
mam 46 lat, od 7 lat spotykam się wyłącznie z 20-paro latkami, z reguły to prawiczki które nie miały do czynienia z kobietą, podrywam ich na pomoc przy zaniesieniu zakupów do auta, uwielbiam ich rozgorączkowane dłonie i przedwczesne wytryski, (oczywiscie po paru spotkaniach te objawy mijają), każę im sie depilować przed randkami ze mną, uwielbiam te ich młode peniski i aksamitne jądra na moich udach, za to oni uwielbiaja się bawić moimi dużymi motylkami i sporym guziczkiem, uprawiamy seks w każdym miejscu, nawet na węglu w kotłowni, biegamy nago po domu i eksperymentujemy na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×