Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ffy

sex z młodszym facetem

Polecane posty

Gość bella  86
13:18 dobre, szczególnie ten węgiel w kotłowni :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją sam ostatnio bylem zdziwiony że kobiety mające po 30,40 czy 50 maja tak ładne i zgrabne ciała.Spodziewałem się w saunie jakichś paskudnych i grubych a były samę ładne i zadbane.Bylem kilka razy więc to nie przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie widziałem aby któraś z kobiet chodzących do sauny była gruba lub miała coś nie tak że swoim ciałem.W takie miejsca przychodzą chyba tylko same ładne i zgrabne kobiety bo te brzydkie i grube się wstydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ten zbok od sauny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Nie wiem do jakiej sauny ten chlop chodzi. Tam gdzie ja chodze, chodza ludzie starzy, mlodzi, grubi, chudzi, rodziny z dziecmi itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze do sauny i sa w niej kobiety w różnym wieku i nie wydziałem też nigdy nieladnej lub grubej kobiety.gość ma chyba rację do sauny nie przychodzą kobiety które maja coś nie tak że swoim ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie widziałem nigdy w saunie grubej lub z obwislymi cycami kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 9:27, 10:08, 10:17 - mam wrażenie że sauna to jakiś twój fetysz bo wszędzie wypisujesz te swoj*****ialuki - pewnie robisz sobie dobrze pod własne wpisy - ale może byś toi robił w innych tematach, bo ten, jak widać z tytułu, miał być o czymś zupełnie innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego to mam swoje śliczne koleżanki,Tobie pewnie ktoś by się przydał bo ile można gwałcić wibrator.Daj mu trochę odpocząć i znajdź sobie jakiegoś faceta kobieto to głupoty ci nie będą przychodziły do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docent
umowie sie z zadbana kobieta po 50-tce okolice Skierniewic ja 32 lata 180cm 739-082-542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz zdjęcie swojego pytonga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitersonwwa
Cześć jestem 18 letnim przystojnym chłopakiem z warszawy. Poznam dojrzałą Panią. Kontakt do mnie pitersonwwa@gmail.com Buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szaleje za Starszymi Kobietami nawet po 50ntce choć ja mam 32l no i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men 32
Fajna sprawa Ja 32 Szaleje za 40 50tkami chętnie 519588869wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz zdjęcie swojego pytonga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eleonora66 ekstra podejście ja też tak podchodzę do tego z tą różnicą że jestem facetem 38l :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 latka
Co do młodszych jestem za. Mialam facet 4 lata starszego. Dochodził w piec minut. Był namiętny ale nie potrafił doprowadzić mnie do orgazmu podczas, fakt robił za to świetne minetki. Teraz jestem szcześliwą meżatką, moj maz jest młodszy o 3 lata. Ja 33 on 30 a seks jest BOSKIII. kochamy się co drugi dzień a on doprowadza mnie do takich orgazmów, że ciągle mam na niego ochotę. Wymiata pod kazdym względem. Do tego w zyciu codziennym jest mega czuły ale w seksie niezły z niego diabełek. Polecam seks z mlodszym, choć zapewne niektórzy młodsi nie mają pojecia...i tak sie zdarza. Ale tak czy siak, młodsi są ciągle napaleni i to jest z******te!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefano19
Ostatnio chodzi mi po głowie seks z dojrzałą kobietą 28-45 ale oczywiście zadbaną sam mam 19 i mam ochotę spróbować czegoś innego od rówieśniczek mieszkam w Warszawie/Radomiu mam 182 wzrostu i jestem blondynem ^^ jeśli któraś z pań byłaby zainteresowana stefano.no@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwal se konika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefano19
Każdy woli inne przyjemności . Jeśli ty wolisz samozadowolenie to twoja sprawa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baca2001
dobry seks to tylko ze starszą partnerką !! młodsze z reguły skrepowane, wstydza się nie wiadomo czego, nawet o prezerwatywę nie poproszą w sklepie ! Starsze wiedzą czego chcą, są zawsze cieplutkie, przed i po seksie zrobia dobre jedzonko, a ja osobiscie uwielbiam te szerokie pupy i mały nadmiar tłuszczyku tui ówdzie też mi nie przeszkadza, i uwielbiam wieksze fartuszki, ciemniejsze na krawedzich, mogę je pieścić godzinami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede opisywac jak go poznalam jest 6-c lat mlodszy odemnie,maz moj pracuje w UK i brakowalo mi czasami tego meskiego ciepla. Na pierwszym spotkaniu myslalam ze skonczy sie na kawie ale wyszlo jak wyszlo,a gdy juz tak daleko bylo ze za culasa go trzymalam i mu masowalam to zobaczylam jakiego duzego penisa ten mlody facet ma,A gdy juz wstedl we mnie to az sobie steklam a pozniej to juz prawie jeczalam jak go calego w cipci mialam on pracowal jak zawodowy z duzym doswiadczeniem, na tym spotkaniu bral mnie 4-y razy nigdy wczesniej tak nie bylam przerznieta jak na tym spotkaniu, od tego czasu spotykam sie z nim bardzo czesto i zawsze jestem bardzo zadowolona z tego spotkania.Zawsze p******a jestem w roznych pozycjach poprostu na super samca trafilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol też bym tak chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amatordobrego
uwielbiam Starsze !! sa zawsze ciepłe, potrafią gotować, trochę wiecej ciałka tu i ówdzie, i maja takie fajowe wieksze łechtunie i motylki , ciemniejsze na krawędziach ! uwielbiam je pieścić !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam dojrzalą Poznanianke do gorących, namiętnych sex spotkan, spelnienia fantazji. Dyskretny,mily. 36 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w Poznaniu dojrzalych kobiet chętnych na mlodszego, 36 latka. Tel 575753372

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 21 lat chętnie bym poznał jakąś miłą Panią do realnej znajomości, z okolic warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×