Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piratexx234

czy ktoś zna nowe perfumy Tommy Hilfiger?

Polecane posty

Gość piratexx234

Mam na myśli zapach Dreaming. Jakie opinie? Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brenda.bb
Ja znam, i mi się podobają. Lekkie, odpowiednie na codzień, owocowo-kwiatowy zapach. Jak dla mnie bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryształek222
Ja znam Dreaming, od niedawna. Koleżanka dostała od chłopaka na Walentynki i pokazywała mi. Bardzo mi się spodobały. Może sobie zażyczę takie na jakąś okazję dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspólna222
Ja też znam, bardzo fajny zapach dla młodych dziewczyn, świeży, super na wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippi pończoszanka
Ja poznałam Dreaming dziś, czyli chyba z lekkim opóźnieniem ;) bo wiem, że premierę miał u nas chyba z miesiąc temu. Nie jestem jakąś szczególną, obeznaną perfumoholiczką, ale powiem, że ciężko mi znaleźć odpowiedni zapach, bo mało co mi się podoba. Te perfumy jednak sa naprawdę przyjemne, co aż mnie zaskakuje, bo rzadko przypada mi coś do gustu od razu jeśli chodzi o zapachy i to aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portofino
Ten zapach ma w sobie coś, to prawda. Brzoskwinia jest zniewalająca- gówna nuta :) Mojej przyjaciółce też się bardzo spodobał. I nawet mojej mamie, a ona jest dość wybredna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cachanga
Mojej mamie też się bardzo podoba, choć niby jest to zapach młodzieżowy :) Ale to zależy od gustu w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×