Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ble ble bleacha

CZY TO KRYZYS????????

Polecane posty

Gość ble ble bleacha

moja córka przesypiała noce - ma 3 i pół miesiaca. od 2 dni budzi się co 2 godziny i chce jeść - karmie piersią. Czy to kryzys laktacyjny, jeżeli tak to ile on potrwa, mam podac małej sztuczne mleko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez mała zaczęła się coraz częściej budzić mniej więcej w tym okresie... i u nas dokarmianie nic nie dało, bo te pobudki wynikały raczej z potrzeby bliskości niż z autentycznego głodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synus też zaczął się częściej w nocy budzić, ale jest wtedy autentycznie strasznie głodny - kryzys chyba trwa ok 3-4 tygodni, ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jak pisze Gonia, być może to takie przejściowe większe zapotrzebowanie na pokarm, jeśli tak to nie powinno długo trwać... mojej dominice te pobudki niestety nie minęły, teraz ma 8 miesięcy i budzi się co najmniej dwa razy na noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nie budził się już wcale a teraz budzi się co 2 godziny i usypia w nocy przy cycusiu przytulony. ale je bardzo długo i łapczywie - znaczy jest głodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummmmmmmm
moj synek też się budzi i zaczyna płakać kilka razy w nocy - ma juz 8 msc. 2 razy na karmienie i pare razy jak wypada mu smoczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja w nocy juz nie je, ale za to pije wodę i czasem chce smoczka na chwilkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×