Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Własnie obejrzałam ten link, jest super!!! Dzięki za podesłanie. Idę łyknąć folik, acard, prysznic i lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinko ja mam nadzieję że moje dziecko mi nie nakopie haha.. Na zapas.. Ja tak samo pod wieczór mogę jeść i jeść.. Ja wole wygazowaną cole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje taka american cole ona jest mniej gazowana niz oryginalna cola kurcze ale tu odglosy mam za sciana nie wiem czy to sasiadka tak daje czadu czy ich telewizor:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahaha to widzę że masz tak samo jak u nas, słychać jak sąsiad pierdnie a jak się bzykają to już wogóle ale wtedy my ich zagłuszamy haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D marta to sobie zawody urzadzacie :D:D:D:D kto lepszy normalnie jak w reklamie szamponu Herbal Essences:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak :D trzeba zagłuszać niech wiedzą że tak to słychać szczególnie w wannie jak echo niesie haha.. Najgorsze tylko to że niżej mieszkają teście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze hehe to moze tesciowie tez sie wlacza do akcji:D:D ale ci moji sasiedzi to tacy raczej starsi ludzie wygladaja na takich slabo rozgarnietych oczywiscie ja nie twierdze ze nie wiedza co do czego sie wsadza i ze starsi ludzie to juz seksu nie uprwiaja ale cos mi to wyglada na jakies zarty bo to juz trwa z 8 min takie odglosy orgazmowe starsza pani chyba tyle by nie pociagnela:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie znam na starszych ludziach hehe.. Wiem że niektórzy potrafią się dobrze zabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze oglądam wiadomości i słysze że w szpitalu był brak wody i dzieci zachorowały :O straszne!!!i nienormalne.. Żebyśmy tylko mogły spokojnie i normalnie urodziły w normalnych warunkach nie ekstremalnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczyli uff moze sasiad podal jakies kropelki sasiadce i kobiecina ulzyc sobie nie mogla:D wlasnie pochlonelam pol tubki chipsow podobnych do preanglesow (nie wiem jak to sie pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie na zapas ...jesze troche do rozwiazania nie ma co sie juz stresowac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam a żebyś wiedziała że wczoraj o nich mówiłam mojemu kochanemu że mam ochotę zjeść :) haha.. Jutro się waże zobaczymy jak waga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi brakuje w domu wagi ale tylko troche..w poprzedniej ciazy jadlam jak nie normalna nie wiem czemu teraz jem jak jestem glodna czasem cos przekasze a w poprzedniej w ogole nie czulam glodu:o bo ciagle jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie znacie jakieś fajne sklepiki ciązowe z ciuszkami? Myślałam żeby coś kupić jakieś bluzeczki no i spodnie już muszę mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciazy z synkiem wdostalam duzo ciazowych ciuchow ale kupilam sobie spodnie takie zwykle biodrowki i chodzilam w nich przez 5/6miesiecy pozniej juz ciazowe spodnie chyba w urwisie czy w smyku nie pamietam ale w jakims dzieciecym i tuniki/bluzki tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba będę musiała mam jedne spodnie dzinsowe jeszcze dobre z czasów jak byłam b. gruba i dresy ale nie wszędzie w nich pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam i wywalilo mnie z kafe ja na jeszcze nie kupuje a swoja droga urwal mi sie guzik w spodniach:p Marta uciekam do mycia :) kolorowych snow ...a ja nie wiem kiedy ten moj wroci nie lubie spac bez niego ale nie lubie tez spac z nim jak sie nawali...czeka go dzis sofa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Przed ciążą piłam bardzo dużo kawy, a teraz patrzec na nia nie mogę. Niepokoi mnie jednad fakt, że tylko bym piła i piła. Soki, wodę....ciągle piję. :) Czy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam takiego pragnienia, choć powinno się pić dużo. Wypiłam sobie kakao i zjadłam bułeczkę z dżemem. Przeczytałam wczoraj, że powinno się wypijać 3 szklanki mleka dziennie, bo nasz mały szkrab zabiera nam wapń i mogą się nam psuć zęby. Pewnie można też uzupełniać niedobory serkami, jogurtami, itd. Dobra, trzeba się zabrać za porządki. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Ja wstałam godz temu. Od razu na sniadanie poszłam :-). Chwilę posoedzię i idę sprzątać mimo że mi się strasznie nie chce :-(. Ja jestem dokładnie z Lublińca a to jest ok 36 km od Częstochowy. Jejku dziewczyny wczoraj to myślałam że umrę. Zjazłam pół słoika kapusty kiszonej i póżniej tak mi ona zaszkodziła że masakra. Brzuch miałam jak balon, bolał mnie jak cholera, wymiotowałam i na przemian było mi raz zamno a raz duszno. Już nigdy więcej nie sięgnę po kapustę :-). Ja też dziewczyny patrzyłam tą tabelę z płcią i wyszło że będę miała chłopczyka. Sprawdzałam też poprzednią ciążę i wyszło że dziewczynka i tak było :-). Ja też będę muiała sobie potem kupić spodnie ciążowe. Biodrówki to jakieś wyjście ale i one byłyby obcisłe. A podobno w ciąży nie wolno chodzić w obcisłych spodniach gdyż to chodzi o to że szybciej rozwijają się bakretie w narządach płciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny;) nareszcie sobota;) chociaz czeka mnie sprzatanie, ale i tak szczesliwa jestem, ze nie musialam ran wstawac i pędzić do roboty;) powiem Wam, ze strasznie zle znioslam powrót po L4 do pracy:( ciągle jestem zmęczona i niewyspana:( nie pijam kawy... widzę, że pijecie colę, nie boicie się?? ja słyszałam, ze powinno sie wyeliminowac kofeine i teinę... smam juz nie wiem, bo przeciez tez nie chce popadac w skrajnosci... codziennie po pracy padam jak mucha... ale teraz dwa dni odpoczynku... jakos nie mam jakichs zachcianek;) jem normalnie...tylko moze troche bardziej mysle o tym, co jem. Wydaje mi sie, ze jem za mało nabiału i wapnia... sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile....... 27......Wojkowice............9.......01.11 Kasika1.........23......Rzeszów…............10.... . . .02.11..65kg Milla77..........30......Warszawa............10... ... .02.11..57+3kg mother..........25......Warszawa...........9........04.1 1 happymama....26......kiedyś Legnica................06.11 Green_Gable...26.....Zachodniopom.......9-10.....06.11.. ..65 kg/+1 Marta1983.....21......Warszawa...........9.........13.11 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................7.........14 .11 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 7......... 14 11 mysza1980.....28......Warszawa...........8.........15.11.....59 kg fajna-aj........27......Zachodniop...........7 i pół tyg ..15.11 Beata1987.....21..... Śląskie................7.........16.11......62 kg/+1 lorinka..........21......Blackpool.............6........ 19.11.....55kg Maja_21........21.....Kielce..................6......... 29.11.....64kg uzupełniłam tabelkę;) ja licze pełne tygodnie ciąży od ostatniej @;) lekarz mi powiedział, ze mój dzidziuś jest o tydzień młodszy, niz wynika to z tygodni ciąży, ale termn porodu sie nie zmienił- 15.11 z tej tabelki wyszedl mi synuś, uśmialiśmy się z M;) ale podchodzimy do tego z rozsądkiem... tylko, zeby zdrowe było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąży to prawda że należy wyeliminować picie coli i herbaty. ja tam czasem herbatę sie napiję ale z umiarem. A ja już dziewczyny mam posprzątane :-). Po prostu super :-). teraz czekam na męża bo niedługo z pracy ma przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja w pierwszej ciazy tak sie balam... nawet wlosow nie farbowalam teraz zrezygnowalam z uzywek ktore faktycznie moga zaszkodzic dziecku i jesli tak by sie stalo to w zyciu nie wybaczylabym sobie ze zrobilam krzywde didkowi wiec nie pale i nie pije cole pije normalnie czyli fazami nie codziennie ale jak mam ochote i jest akurat w domu sie napije wklejam wam link z odcinka :wielki swiat malych odkrywcow zaraz na poczatku bedzie o funkcji lozyska zobaczcie sobie http://www.itvp.pl/player.html?mode=0&channel=452&video_id=32435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile....... 27......Wojkowice............9.......01.11 Kasika1.........23......Rzeszów…............10.... . . .02.11..65kg Milla77..........30......Warszawa............10... ... .02.11..57+3kg mother..........25......Warszawa...........9........04.1 1 happymama....26.......Irlandia..............10.......06.11...64kg Green_Gable...26.....Zachodniopom.......9-10.....06.11.. ..65 kg/+1 Marta1983.....21......Warszawa...........9.........13.11 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................7.........14 .11 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 7......... 14 11 mysza1980.....28......Warszawa...........8.........15.11 .....59 kg fajna-aj........27......Zachodniop...........7 i pół tyg ..15.11 Beata1987.....21..... Śląskie................7.........16.11......62 kg/+1 lorinka..........21......Blackpool.............6........ 19.11.....55kg Maja_21........21.....Kielce..................6......... 29.11.....64kg hej dziewczyny :) ja mam straszne pragnienie :) pije wszystko co mam pod reka hehe ( poza alkoholem i kawa oczywiscie ) i to sie mści na mnie w nocy bo musze wsyawac po 3-4 razy do toalety. a jak to jest u was z waga bo ja rano waze 64 kg a wieczorem to nawet 68 !!! czy to normalne ? 4 kilo od napojow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga podczas dnia rośnie.. Ja jestem starsznie śpiąca a jestem u rodziców i miałam pomagać w sprzątaniu ale ciężko mi... Byłam za to na spacerze troche sobie pochodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze co do cery, to wyglądam jakbym znowu miała 17 lat, brrr pryszcz na pryszczu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×