Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

mother - To chyba ukochany jest w siódmym niebie że cycuszki rosną co ? . Ja zawsze miałam duży biust ale teraz to mam cycunie jak sylikony a mój mąż chdzi ze mna jak zbity szczeniaczek żeby tylko się do nich przytulić hehe :-) -kinia - witaj w klubie :-){kiss} lorinka -kochana no coś ty jak mogłabym sie pogniewać hi hi . Nie nleżę do spinaków .🌼 Majka21 - gorące gratulacje :-) Ciaża to mimo wszysko cudowny stan . A co do badań prenatalnych to ja osobiście sama poprosiłam lekarza o takie badanie. Mozna je zrobic w 11 tyg . Oczywiscie chodzi mi o badanie nieinwazyjne . Sama nie wiem dlaczego chcę je zrobić w sumie to nie mam jakiegos specjalnego powodu ale mój maż mówi że na maluszka nie będziemy żałować . Dziewczyny czy też tak macie że jeszcze nie widzicie defakto swojego dzidziusia a juz je bardzooo kochacie ? Jejku ja chodzę ,głaszczę się po brzuszku , mówie do niego . Chyba oszalałam hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hieihehe ja nawet pod tym względem nie patrzyłam szczerze mówiąc :)chyba dość prste te imiona są i da radę je skomponować :) Może oliwia?? nieeee nie podoba mi się.. Sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że już kochamy mój men przytula się do brzusia mówi do niego głaszcze ja znowu zasypiam z ręką na brzuszku zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm- ja tak sobie myślałam że gdybym miała sunusia to dałabym mu na imię Igorek , Oliwjer lub Szymon . Natomiast jesli chodzi o imię dla córci to : Zuzia , Natalka , Maja , Natasza , Ola i Ada mi się podobają . Chodź znając życie to i tak wszystko inaczej sie zakończy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile....... 27......Wojkowice............9.......01.11 Kasika1.........23......Rzeszów…............10.... . . .02.11..65kg Milla77..........30......Warszawa............10... ... .02.11..57+3kg mother..........25......Warszawa...........9........04.1 1 happymama....26......kiedyś Legnica................06.11 Green_Gable...26.....Zachodniopom.......9-10.....06.11.. ..65 kg/+1 Marta1983.....21......Warszawa...........9.........13.11 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................7.........14 .11 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 7......... 14 11 mysza1980.....28......Warszawa.....................15.11 fajna-aj........27......Białogard ..........7 i pół tyg ..15.11 :-) Beata1987.....21..... Śląskie................7.........16.11......62 kg/+1 lorinka..........21......Blackpool.............6........ 19.11.....55kg Maja_21........21.....Kielce..................6......... 29.11.....64kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu wymiotowałam :( czemu to takie męczące... Eh.. Idę zjem rosołku zobaczymy może mi przejdzie.. Chyba dzisiaj zrobie jakieś ciacho pyszne. A koleżanka narobiła mi smaka na tą galarete jest pyszna ale nie nawidze jej z rybą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie :) dawno mnie tu nie bylo ale niemam teraz dostepu do int. wiec wpadam bardzo rzadko :( na poczatku mialam straszliwe mdlosci ale nie wymiotowalam ( no moze ze 3 razy mi sie zdarzylo ) ale teraz wszystko ustepuje i czuje sie coraz lepiej . nawet cera mi sie poprawia ,coraz mniej wypryskow :) jedynie na plecach bez zmian wulkam na wulkanie :( az strach na basen isc hehe :) co do imion to dziewczynka napewno bedzie zuzia :) a dla chlopca jeszcze nie wymyslilismy. zachcianki ?? codziennie ananas ! normalnie niepotrafie bez niego zyc , na parapecie stoja trzy i dojrzewaja:) bo zielonkawych ponoc nie wolno w ciazy ! ja tez juz gadam do mojego malenstwa :) i glaszcze sie po brzuszku przed zasnieciem wiec albo ja tez juz zwariowalam albo to mormalne:) Daffodile.......27......Wojkowice..........9.......01.11 Kasika1........23......Rzeszów…...........10.......02.11...65kg Milla77..........30......Warszawa..........10.......02.11...57+3kg mother.........25......Warszawa...........9........04.11 happymama....26......Irlandia..............10.......06.11...64kg Green_Gable...26.....Zachodniopom.......9-10.....06.11...65 kg/+1 Marta1983.....21......Warszawa...........9.........13.11 ...65kg MarzenaMol....23......Wisła.................7.........14 .11 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 7......... 14 11 mysza1980.....28......Warszawa.....................15.11 fajna-aj........27......Białogard ..........7 i pół tyg ..15.11 Beata1987.....21..... Śląskie................7.........16.11....62 kg/+1 lorinka..........21......Blackpool.............6........ 19.11....55kg Maja_21........21.....Kielce..................6......... 29.11....64kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Jeśli chodzi o imiona to dziewczynka napewno będzie Zuzanna ale mąż się nie zgadza :-). A chłopczyk to Filip ale też mu się to imię nie podoba :-). I co tu teraz zrobić :-). Właśnie dziewczyny oglądałam sobie łożeczkai te mi się podoba: http://www.allegro.pl/item334147664_lozeczko_turystyczne_plozy_przewijak_swiatlo.html A wy dziewczyny jak uważacie. Ja idę coś zjeść bo jestem głodna i idę po kapustę kiszoną :-). A i dziewczyny kupiłam sobie fajną książkę przez allegro i mogę polecić. Oto link do niej http://www.allegro.pl/item335946495_dziecko_ciaza_porod_macierzynstwo_hit.html Ja kupiłam akurat za 5 zł ale teraz taką aukcję znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalwa
happymama ale mi ochoty na tego ananasa narobiłaś:) mąż miał wczoraj kupić mi melona - przyniósł pomelo i to jakieś niedojrzałe. Niepocieszona byłam:(:(:( Brzuch mnie kuje w dole - to normalne? Wczoraj duphastonu zapomniałam łyknąc, może to od tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, fajne to lozeczko! ja tez chce kupic turystyczne!moj starszy synek ma drewniane lozeczko VOX ktore zamienia sie potem w normalne lozko dla malego dziecka , cos takiego ale inny model http://www.baby.vox.pl/main.php?s=details&cat_id=17&id=102 i mysle ze jest fajne, ale tym razem wezme turystyczne bo maluch bedzie w naszym pokoju gdzie drewniane nie bedzie pasowalo, a poza tymj turystyczne i tam musialabym kupic na wyjazdy. 4 lozeczka w domu to byloby za duzo :D jesli by wierzyc tej wrożbie z plcią to moj Olaf powinien byc dziewczynką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green -gable - mi wyszło że będę miała synunia . Przed chwila sprawdzała też moja znajoma która juz urodziła ( synka ) i faktycznie wyszedł jej synek hehe . Więc chyba coś w tym jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez weekend nie siadam do kompa bo caly tydz w pracy męczę nas :-) netem, więc juz teraz powoli życzę Wam dziewczynki miłego wypoczynku . Mam nadzieję że wrócimy po niedzieli pełne wrażeń i radości . Gorąco całuje też Wasze brzysie :-) > Jeśli chodzi o mnie to wybieram się jutro odwiedzić moją koleżankę która jest już po terminie i na dniach powinna urodzić . Leży juz biedna i praktycznie się nie rusza -więc polecę jej ciutkę czas umilić . Z rana mam też umówioną kontrolę z moim maluszkiem . Boże mam nadzieję że wszystko będziee ok . No a niedziela należy jak zwykle do rodziny więc pewnie odwiedzę z mężem naszych rodziców . Papatki :-) Mocno Was całuje w pysia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. łojjj fajnei macie weekend wam sie zaczyna :( a ja caly ten piekny kwietniowy weekend spedze w szkole bo niestety studiuje zaocznie jejku jak ja to przezyje .Ale moze dam rade. łoj dzisiaj wogoel mam starszny dzień :( od rana awantura z tata bo dowiedział sie ze zoatnie dziadkiem.. chociaz i tak juz z nim nie mieszkam... oj ci faceci!!! Mysle ze moze mu przejdzie !!ale kiedy :( Ze za Mloda ze powinnam szkoel skonczyc ze na takie rzezcy mam jeszcze czas :( przykro troche się zrobiłoże tak zareagował :( ale cóż.... Egzaminw szkole tez poszedł kiepsko :( i wogole chyba zarz pojde spac zeby mnie juz nic gorszego nie spotkało A co do imienia to u mnie tez jest wielka \"kłótnia\" ja chce coreczke Nikole luba LAure a mąż synuisa Olafa lub Adrianka :) najwazniejsze oczywiscie zeby zdrowiutkie było :) było jeszcze wiele propozycji Nadia Zuzia Vanessa Olivier Filip Bruno Borys aż tyle ze juz nie pamietam:) dobra bede sobie elciec trzymajcie sie cieplutko ;) buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalwa
widzę, że Olafy są w modzie. A co z Zosiami i Jasiami? :) Ja o imieniu i łóżeczku jeszcze nie myślę - wciąż się bez sensu stresuję. Leżenie w domu nie sprzyja generalnie. Dziś nie mam mdłości więc oczywiście stres. I tak w koło..... :( Ale jem strasznie dużo,szczególnie wieczorem, żeby w nocy mdłości nie mieć.Jestem przerażona swoim brzuchem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis na zakupach w sklepie myslalam ze zwymiotuje bylam glodna i to od tego... lozeczka oba podobaja mi sie bardzo ja jednak tez wybiore turystyczne tylko dokupie lepszy materac co do imienia to jeszcze nie wiem bardzo chcialabym miec coreczke ...ale jeszcze sie nie zastanawiam moze po pierwszym usg zaczne bardzo podoba mi sie imie Tosia ,Zosia,Zuzia,Ola,Hania ale takie imie juz jest w bliskiej rodzinie Maja_21 nie przejmuj sie tacie przejdzie zlosc i bedzie wszystko ok pamietam jak moj tato zareagowal na wiesc o ciazy tej pierwszej nie byl zachwycony ale po kilku dniach rodzicom przeszlo mama ciagle chciala zebym przychodzila do nich na obiadki kupowala malemu jakies ubranka pampersy juz pol roku przed porodem normalnie oszaleli :D rodzice potrzebuja czasu by sie przyzwyczaic do tego faktu i nowej roli jaka ich czeka... cycki chyba mi dzis pekna tak mnie bola :o i znowu mnie muli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile.......27......Wojkowice..........9.......01.11 Kasika1........23......Rzeszów…...........10...... .02.11...65kg Milla77..........30......Warszawa..........10.......02.1 1...57+3kg mother.........25......Warszawa...........9........04.11 happymama....26......Irlandia..............10.......06.1 1...64kg Green_Gable...26.....Zachodniopom.......9-10.....06.11.. .65 kg/+1 Marta1983.....21......Warszawa...........9.........13.11 ...65kg MarzenaMol....23......Wisła.................7.........14 .11 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 8......... 11. 11 mysza1980.....28......Warszawa.....................15.11 fajna-aj........27......Białogard ..........7 i pół tyg ..15.11 Beata1987.....21..... Śląskie................7.........16.11....62 kg/+1 lorinka..........21......Blackpool.............6........ 19.11....55kg Maja_21........21.....Kielce..................6......... 29.11....64kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wyszła córa :D ale zobaczymy kochaliśmy się codziennie więc może jednak męski plemniczek doleciał tam gdzie trezba hihi.. Dopiero wstałam i obżeram się batonikami. Czegoś mi brakuje i chyba jest to czekolada haha..Mój kochany pojechał gdzieś mame zawieźć więc dziś zostaje w domku z nim :) On nie lubi sam spędzać nocy bo tak pusto jak twierdzi nikt go nie kopie nikt się nie rozpycha hehehe.. W sumie mi też tak dziwnie jak nie mam do kogo się tulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez wyszla corka :)ja dzis sama sedzam wieczor zaraz synka klade spac Marta galareta wyszla ponoc dobra ja nie probowalam bo nie lubie miala byc wieprzowa a jest drobiowa im to chyba nie bedzie przeszkadzalo jak sie napja to wszystko zjedza ...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znam tylko 2 Olafy:) mojego synka, i Lubaszenke:D tego drugiego nie osobiscie:P we wtorek mam wizyte u ginki:) ale fajnie:) ciekawe kiedy bedzie mozna uslyszec serduszko-nie pamietam jak to bylo w poprzedniej ciazy, ale mysle ze jeszcze za wczesnie:) Beata, piszesz ze jestes ze Sląska, Gornego czy Dolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wieprzowa hihi a tam . Zobaczysz że zjedzą :D Ja właśnie się dowiedziałam że kolega zmarł, a raczej spalił się w samochodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, albo nas jest tak dużo tutaj, albo tak często tu piszecie. Ledwo skończyłam czytać Wasze wpisy z dzisiejszego dnia. Nie martw się, ojcowie widzą w nas ukochane córeczki, które mają spełniać oczekiwania rodziców. Ja też w Twoim wieku miałam przeboje z ojcem, ale te czasy szybko minęły. Po prostu daj mu czas na oswojenie się z sytuacją i tyle. Bedzie dobrze. Mi wychodzi, że będzie córka, choć pewna wróżka, a nawet dwie powiedziały mi w ubiegłym roku, że będę miała syna. Nie wybierałam jeszcze imienia, ale podoba mi się Klaudia, a męskie jeszcze nie wiem. Martwi mnie nadal to, że pobolewa mnie brzuch i kłują jajniki. Nie mogę się już doczekać wizyty w poniedziałek. Mdłości mam jakby mniejsze, ale nie mam żadnych zachcianek. Jem normalnie , wszystko. Termin porodu wychodzi mi na 8 listopada wg kalendarza z internetu. Jak Wy w końcu wpisujecie do tabeli? skończone czy rozpoczęte tygodnie ciąży? Dziewczyny do kiedy jest ryzyko poronienia? Cały czas się boję. staram się o tym nie myśleć, ale jak mnie pobolewa brzuch to właśnie takie myśli mi przychodzą do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile - na pewno usłyszysz serduszko . Ja już je słyszałam, a miałam wcześniej usg i mam młodszą ciążę. Trzymam kciuki! Nie mogę się doczekać kiedy pójdę do fryzjera, bo słyszłam, że lepiej zaczekać do końca 3 m-ca. Mam już spory odrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba do 11 tyg jest najbardziej narażone. Samoistne czy coś takiego a później można nawet w 4 miesiącu więc trzeba o siebie dbać i się oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio poroniłam w 7 tc, a ciąża obumarła w 5 tc, więc cieszę się każdym skończonym tygodniem ciąży i siedzę jak na szpilkach. Czekam na swoje pierwsze długo wyczekiwane dzieciątko. Powiedzcie, czy Was też pobolewa brzuch i jajniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie już nie na szczęście ale na początku bolało wytrzymać nie mogłam skręcałam się z bólu nie wiedziałam co jest i dowiedziałam się o ciąży w 5 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pamietam strasznie brzuch bolal przez dwa dni czulam sie jak byma byla w pierwszych dniach okresu to bylo okolo 11/12 marca ...pozniej juz tylko jajniki kuly i dopiero dzis cos czuje ze pulsuje mi lewy jajnik ale slyszalam ze te klucia sa w dniach kiedy powinna byc miesiaczka w zwiazku z tym w tych dniach trzeba sie oszczedzac ale nie wiem czy jest to prawda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam właśnie w necie, że pobolewania w tym okresie ciąży są normalne, bo rozciąga się dalej macica. I tak nic nie wymyślę, chyba jestem przewrażliwiona. Poczekam do poniedziałku, w końcu już jest blisko. Byłyście na stronie pampersa? Są tam zdjęcia maluszków z różnych tygodni ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale lepiej to wygląda nie na pampersie tylko tu : http://twoja-ciaza.com.pl/czlowiek1.html No rozciąganie macicy nieco boli :)później maleństwo będzie się rozpychać i ją na bierząco rozciągać.. Ja wcinam batoniki, jest mi lepiej... Mam na coś ochotę ale nie wiem na co.. Znowu mizeria??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko juz spi a ja sie wezme za moje pazurki hehe bliskie spotaknie z pilnikiem:D ja nie pamietam zeby mnie macica bolala ale pamietam za to jak juz synek mial malo miejsca w brzuszku jak kopal to mnie czasem bolalo marzylam wtedy juz o porodzie... mi dzis chyba Aneta zrobila ochote na pepsi no i wlasnie ja pije a swoja droga to od kilku dni mam najwieksze pragnienie wlasnie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×