Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Ja mam gorzej bo większy apetyt a mniejsza waga zaczynam się obawiać.. Muszę iść szybko do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, z tego co wiem to po 20 tc ( 21-22tc) chyba ze masz na mysli badanie przeziernosci karku to chyba w okolicy 14 tc. Ja bede robic usg genetyczne (te polowkowe) tak w okolicy 22 tc. Lekarz mi mówił ze przed 20 tc nie osiągnie sie tak dokladnego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hALO cEnTRALO
CZY KTOŚ WIDZI MOJE WPISY????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też pójdę na te usg w połowie ciąży a może już nawet coś lekarz i tym wspomni. ja teraz nie za dobrze się czuję ale co zrobić. A ja mam mniejszy apetyt niż ostatnio. Halo centralo dopiero teraz widać twój wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.........TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice............12.......01.11....56 Kasika1.........23......Rzeszów…............12.... . . .02.11..65kg+1 Milla77..........30......Warszawa............12... ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa...........11........04. 11 happymama....26.......Irlandia..............11.......06. 11... / +2kg Green_Gable...26.....Zachodniopom........11.....06.11.. ..65 kg/+1 agnesa1983....24....Poznań...............10..........09. 11.....60kg Aneta30........31.....Kraków...............10........09. 11...53kg/+2 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 10......... 11. 11 Marta1983.....21......Warszawa..........10........13.11 .....65kg/+1 MarzenaMol....23......Wisła.................9.........14 .11 fajna-aj........27......Białogard...........10tydz ....14 11.. + 1,7 kg mysza1980.....28......Warszawa...........10.........15.1 1 .....59 kg Karolinka Linka...21..Gliwice...............8/10......15.11.....50kg Beata1987...........21..... Śląskie...........10..........16.11....62 kg/+2 lorinka..........21......Blackpool...........7........ 19.11.....55kg kaaczuuchaa....27.....Lublin.............9.........20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............7..........25 .11.....60kg/-1 Maja_21........21.....Kielce..............7......... 29.11.....64kg Coś lorinki dawno nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefhjklmknjb
A moje widać??? Marta 1983 poprzednie kilka i ten na samej górze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanna
Witam brzuchatki mam termin na listopad dokladnie na moje urodzinki,powiedzcie jest ,ktora z Wood Greenu albo z niedaleka? Pozdrawiam wszystkie rosnace brzuszki,jestesmy w 11tygodniu co nie? Jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanna
....a to wy wszystkie w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asana, A czy to jakaś różnica- gdzie. Łączy nas wspólny termin- pozdrawiam serdecznie i gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja właśnie jestem po śniadaniu i teraz biorę się za sprzątanie. A tak mi się wogóle nic nie chce. Ja to bum leżała i czytała książkę o ciąży :-). No ale co zrobić. Wczoraj miałam potworne mdłości które zakończyły się wymiotami i potam już wszystko było ok :-). Mam nadzieje że dziś będzie wszystko ok bo idę z mężem na urodzimy do mojej mamy. Pozdrawiam wszystkie nowe przyszłe mamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Asana:) na szczescie internet to taki wynalazek który nie zna granic i mozna gadac z ludźmi z calego swiata;) Mnie jeszcze mecza mdlosci ( a zaczelamjuz 13 tc) mam nadzieje ze w 4 mcu ustąpią.W maju wyjeżdzam na komunię a potem do mamy, ale sie ciesze-odzyję troszkę:) Milego weekendu kobietki🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Witam nowe mamuśki. Ja złapałam dzisiaj jakiegoś doła i jest mi smutno przeokropnie ale mam nadzieję, że to mi minie. U mnie pogoda fatalna ale cóż zrobić chyba tak musi być w końcu \"Kwieciem plecień\". Pozdrawiam was serdecznie NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.........TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice............12.......01.11....56 Kasika1.........23......Rzeszów…............12.... . . .02.11..65kg+1 Milla77..........30......Warszawa............12... ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa...........11........04. 11 happymama....26.......Irlandia..............11.......06. 11... / +2kg Green_Gable...26.....Zachodniopom........11.....06.11.. ..65 kg/+1 agnesa1983....24....Poznań...............10..........09. 11.....60kg Aneta30........31.....Kraków...............10........09. 11...53kg/+2 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 10......... 11. 11 Marta1983.....21......Warszawa..........10........13.11 .....65kg/+1 MarzenaMol....23......Wisła.................10.........14 .11 fajna-aj........27......Białogard...........10tydz ....14 11.. + 1,7 kg mysza1980.....28......Warszawa...........10.........15.1 1 .....59 kg Karolinka Linka...21..Gliwice...............8/10......15.11.....50kg Beata1987...........21..... Śląskie...........10..........16.11....62kg/+2 lorinka..........21......Blackpool...........7........ 19.11.....55kg kaaczuuchaa....27.....Lublin.............9.........20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............7..........25 .11.....60kg/-1 Maja_21........21.....Kielce..............7......... 29.11.....64kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenkoMol, Ja też mam od jakiegoś czasu kiepski nastrój. Na nic nie mam ochoty, nie mogę na siebie patrzeć ( już 65 kg) i jakos w ogóle cieżko. Poza tym znów jestem przeziębiona- 4 raz od początku ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pozostał tylko katarek.. Tak wyleżałam i bez leków się obeszło :D Szybciej wyzdrowiałam niż zawsze z lekami heh. Jutro jadę do rodziców i zostanę tam na kilka dni :) Teraz idę się położyć brzydka pogoda strasznie może i lepiej że byłam chora bo chciałabym gdziś wyjść a nie mogłabym... Za tydzień ślub koleżanki a ja nie wiem w co mam się ubrać.. Eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszę Was ze długi weekend ma być wyjątkowo ciepły i ładny:) Poza tym polecam kupic sobie jakies ciuszki ciążowe bo ciasnawe spodnie rzeczywiscie mogą psuc humor (wiem cos o tym):) Ja wlasnie szperam na allegro...;) za miesiac jade na komunie i mam duze spotkanie rodzinne,tez nie wiem w co sie ubiore (choc szafa peka w szwach!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa listopadówka
witam wszystke dziewczyny rodzące w listopadzie. Ja mam termin na 11.11.2008 i jak na razie to jestem załamana. Przytyłam 4 kilo, przed ciążą ważyłam 53 a teraz już 57 przy 164 cm wzrostu. Może to dlatego że praktycznie nie mam mdłości (chyba że się najem za dużo, a apetyt to ja mam.. :) ) no i nie wymiotowałam. Tylko obawiam się że będę już w listopadzie wyglądać jak słoń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nowa Listopadówko, Gratuluję. Wbrew pozorom zmiana wagi w ciąży to problem dla wielu z nas. Co do weekendu majowego ciepło ma być ale na południu, nad morzem- nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny nie narzekajcie na wagę to normalny stan i trzeba się z tym pogodzić musicie pamiętać że jak się postaracie to po porodzie kg ładnie zejdą... Ja wstałam jadę do rodziców, nic mi się nie chce chyba mdłości powracają do mnie :( Trzymajcie się cieplutko kochane.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Ja wczoraj byłam w gościach i tak się najadłam że potem wymiotowałam. Tak to mdłości nie mam. Tylko spać bym mogła godzinami. A co do spodni to mi jeszcze dwie pary pasują więc nie mam się narazie czym martwić :-). Ja w lipcu i sierpniu idę na wesela to będę musiała już wtedy kupić coś ciążowego bo to już będzie 20 i 28 tydzień więc już ciąża napewno będzie widoczna :-). Ale jescze nikt nie zauważa mojego błogosławionego stanu :-). Trochę mi przybyło ciałka na brzuchu ale ja przytyłam dwa kg. kurde do ginekologa dopiero za 4 tyg idę a ten czas tak wolno leci. Ja bym już chciała iść a on na urlopie jest. Bo chciałabym wiedzieć czy kosmówka przesuwa się do góry w prawidłowym kierunku. No ale muszę jeszcze czekać :-0. Teraz jadę do mamy. Pozdrawiam nową mamusię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS CIEPLUTKO Tak jak wcześniej pisałam jestem bardzo zapracowana . Dobrze że to praca umysłowa więc nie martwię się o moją dziecinkę . Niestety mam nie wiele czasu na to aby z Wami porozmawiać ale zawsze staram się nadrobić zaległości i napisać choć kilka zdań od siebie . Weekend niestety nie przyniósł mi zbyt wiele radości . w sobotę cały dzień sprzątałam a w niedzielę pojechałam odwiedzić rodziców . Bardzo zmartwiłam się stanem zdrowia mojego taty dlatego postanowiłam zostać na noc i dziś rano dopiero przyjechałam do pracy . Nad ranem tata stracił przytomność , czuł pieczenie w piersi i zbladł okrutnie dlatego razem z mamą zerwałyśmy się na równe nogi by od rana pójść z nim do lekarza . Lekarz stwierdził problemy z sercem i dał skierowanie do szpitala . Jeśli chodzi o mnie to czuje się bardzo dobrze tylko mam coraz to większe zachcianki . Wczoraj złapała mnie chcica na same bomby kaloryczne ( w tym np. na chlebek ze smalczykiem z własnej roboty i ogórkiem kiszonym – szok . Poza tym czuję się bardzo ospała i częściej niż zwykle zapominam. Mój mąż powoli przemógł swój lęk przed sexem ( bał się że mnie to boli ) , co mnie bardzo ucieszyło i skorzystałam oczywiście z zaproszenia He He . W sobotę mam umówiona wizytę u Gina . Podobnie jak Beatka będę miała 1 usg genetyczne .Tak bardzo modlę się żeby wszystko było dobrze ….. Chciałaby też przywitać nowe mamuśki na naszym topiku :Niunia 31, Marsjanka ,Alusia 30, Asama (mam nadzieję że żadnej z Was nie pominęłam –a jeśli tak to z góry przepraszam ). DZIWCZYNKI CZY KTÓRAŚ Z WAS MIAŁA ROBIONE TE BADANIA ???: ( mam nadzieję że dobrze czytam to co napiszę ) - FSH - LH -TESTOSTERON Jaki jest koszt zrobienia tych badań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja w piętek idę do ginekologa i też będę miała pierwsze badanie genetyczne. Co do tych badań to miałam je z 2 lata temu robione ale nie pamiętam kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Fajna, nie pomoge w kwestii badan...nie wiem ile kosztują;( Ja do ginki ide 6 maja, ale zawsze moge do niej zadzwonic na komorke gdyby cos sie dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, jak przygotowania do ślubu? masz może jakiegoś sprawdzonego fryzjera? Szukam na uczesanie do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla77. polecam Ci salon fryzjerski Danuty Gonery w centrum Wawy. Nie pamietam nazwy ulicy, ale jak klikniesz w necie, to znajdziesz.... tam pracuja dziewczyny z duza wyobraźnią... czeszą napawdę super na wesela;) oprócz tego mogę polecić panią Izę, właścicielkę salonu Strefa Cięcia w Warszawie przy Metro Politechnika- fajna babeczka;) Dziewczyny, powiedzcie mi, na czym polega to usg genetyczne??ja jestem zapisana na badanie przezierności karku, pod koniec 10 tygodnia. podobno wykonuje sie je miedzy 10-14 tc. czy to jest to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miala usg genetyczne polowkowe dopiero w polowie ciazy. Badanie trwało ponad pol godzi, lekarz dokladnie ogladal wszystkie narzady wewnetrzne dziecka i opisywal nam-wyjasnial jak wygladaja prawilowe i nieprawidlowe (u nas wszystko bylo OK), ogolnie badanie wspominam bardzo milo. Tym razem juz sie nie moge doczekac, ale troszke sie boje-czy aby wszystko bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×