Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

A:) No to zmarłych- ale dla mnie to piękne, mistyczne święto. Poza tym nie wiadomo nigdy kto tak naprawdę kiedy urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka1980 - czy możesz mi powiedzieć ile u ciebie kosztuje takie badanie usg genetyczne ? Pytam z ciekawości . Trzymam kciuki za Was . Wszystko będzie dobrze . Boże chciałabym być na twoim miejscu i tez mieć na dziś wizytę . Tymczasem do soboty to ja chyba z nerwów urodzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Byłam wczoraj u gina i na 70 % daje nam dzieczynkę:) Widziałam jak ssie kciuka i machała:) Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badaliśmy też pod kątem zespołu Downa, na szczęście wszystko ok. Zmieniam tabelkę, bo o dziwo schudłam, alebo lekarz ma zła wagę:) NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.........TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice............12.......01.11....56 Marsjanka.......29.....Śląskie..................12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…............12.... . . .02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa............12... ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa...........11........04. 11 happymama....26.......Irlandia..............11.........0 6. 11... / +2kg Green_Gable...26.....Zachodniopom........11.........06.1 1.. ..65 kg/+1 agnesa1983....24....Poznań...............10............0 9. 11.....60kg Aneta30........31.....Kraków...............10..........0 9. 11...53kg/+2 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 11......... 11. 11 Marta1983.....21......Warszawa.........11..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................10.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........10tydz ....14 11.. + 1,7 kg mysza1980.....28......Warszawa...........10.........15.1 1 .....59 kg Karolinka Linka...21..Gliwice...............8/10......15.11.....50kg Beata1987...........21..... Śląskie...........10..........16.11....62kg/+2 lorinka..........21......Blackpool...........7........ ....19.11.....55kg kaaczuuchaa....27.....Lublin.............9.............. 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............8............... 25 .11.....61kg Maja_21........21.....Kielce..............7......... 29.11.....64kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 Ojej tak szybko już wiesz coś o płci- mi mówiono że tak po połowie ciąży coś można powiedziec:) Ale fajnie- gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka w 16 tc zobaczyła fiutka ale na 4D Kciuka dziecko samoistnie ssie od 17 tygodnia dopiero chyba.. tak dziś czytałam.. A mnie męczą mdłości straszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.........TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice............12.......01.11....56 Marsjanka.......29.....Śląskie..................12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…............12.... . . .02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa............12... ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa...........11........04. 11 happymama....26.......Irlandia..............11.........0 6. 11... / +2kg Green_Gable...26.....Zachodniopom........11.........06.1 1.. ..65 kg/+1 agnesa1983....24....Poznań...............10............0 9. 11.....60kg Aneta30........31.....Kraków...............11..........0 9. 11...53kg/+2 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 11......... 11. 11 Marta1983.....21......Warszawa.........11..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................10.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........10tydz ....14 11.. + 1,7 kg mysza1980.....28......Warszawa...........10.........15.1 1 .....59 kg Karolinka Linka...21..Gliwice...............8/10......15.11.....50kg Beata1987...........21..... Śląskie...........10..........16.11....62kg/+2 lorinka..........21......Blackpool...........7........ ....19.11.....55kg kaaczuuchaa....27.....Lublin.............9.............. 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............8............... 25 .11.....61kg Maja_21........21.....Kielce..............7......... 29.11.....64kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.........TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice............12.......01.11....56 Marsjanka.......29.....Śląskie..................12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…............12.... . . .02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa............12... ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa...........11........04. 11 happymama....26.......Irlandia..............11.........0 6. 11... / +2kg Green_Gable...26.....Zachodniopom........11.........06.1 1.. ..65 kg/+1 agnesa1983....24....Poznań...............11............0 9. 11.....59kg Aneta30........31.....Kraków...............11..........0 9. 11...53kg/+2 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 11......... 11. 11 Marta1983.....21......Warszawa.........11..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................10.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........10tydz ....14 11.. + 1,7 kg mysza1980.....28......Warszawa...........10.........15.1 1 .....59 kg Karolinka Linka...21..Gliwice...............8/10......15.11.....50kg Beata1987...........21..... Śląskie...........10..........16.11....62kg/+2 lorinka..........21......Blackpool...........7........ ....19.11.....55kg kaaczuuchaa....27.....Lublin.............9.............. 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............8............... 25 .11.....61kg Maja_21........21.....Kielce..............7......... 29.11.....64kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zaglądać do Was częściej, bo ciężko później nadrobić zaległości. Jak wracam z pracy to już jestem tak padnięta, że wierzcie mi nie chce mi się nawet włączać komputera, mam go przez cały dzień w pracy. Gratuluję Wam dobrych wyników na usg. Ja nadal czekam. Mam mieć je robione we wtorek, to będzie początek 13 tygodnia. Czy to usg genetyczne jest robione przez brzuch? Mam wrażenie , że mdłości mi mijają. Współczuję Wam bardzo, że wymiotujecie. Mi na razie się to nie zdażyło. Oglądałam wczoraj ubranioa ciążowe w internecie. Niektóre spodnie są całkiem fajne. Nie wiedziałam ,że jest tyle sposobów aby ciuchy były wygodne i nie uciskały brzuszków (gumki, sznurki, wstawki z bawełny z lycrą, cuda). Niektóre kosztowały ok. 170 zł, ale widziałam też tańsze, tzn. ok. 100 zł.Nie wiem jak to jest w praktyce, ale było napisane, że te spodnie przez te regulacje dopasowująsię do rozmiarów naszych brzuszków i tym samym mogą służyć przez dłuższy ookres ciąży. Myślicie, że to prawda? Kupiłyście już jakieś większe spodnie? Cieszę się, że jak byłam grubsza nie wyrzuciłam ubrań potem jak schudłam, teraz mi się przydają, więc chwilowo mam jeszcze co na siebie włożyć. Widziałam dzisiaj w sklepie fajne klapeczki na niewielkiej szpileczce z cieniutkimi paskami. Jak przymierzyłam okazało się, że moja stopa koszmarnie w nich wygląda. Nie dość , że jest szeroka, to jeszcze była spuchnięta. Ja też jem raczej normalnie, choć staram się jesć więcej owoców, nabiału, mleka wcześnie jwcale nie piłam, a teraz piję choć troszeczkę dziennie. Jako przekąśki do pracy kupuję sobie orzechy laskowe, migdały, suszone morele. Na opakowaniu jest napisane, że zawierają dużo witamin, żelaza, magnezu. Mi lekarka nie przepisała żadnych witamin. Mam do Was pytanie, czy zdarza Wam się , że boli Was w okolicy nerek? Badanie mam zrobić w przyszłym tygodniu. Co w ogóle może ono wykazać złego w ciąży, że trzeba je ponawiać tak często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałyście, że pobolewa Was czasami brzuch, mnie też. Martwiło mnie to, tym bardziej, że skończyłam już zastrzyki na podtrzymanie ciąży. Nie byłam z tym u lekarki, bo nie były to jakieś straszne bóle, tylko właśnie, tak jak pisałyście takie przedmiesiączkowe. Wierzę, że będzie wszystko dobrze. Jokasto - gratuluję stałej umowy. Ja mam identyczną sytuację , z tym , że to już moja 2 umowa na czas określony. Dopóki jednak nie dostanę umowy stałej do ręki to na razie nie cieszę się tak bardzo. Mi też umowa kończy się w sierpniu. Co do papierosów, paliłam przed ciążą, przestałam całkowicie w 2 miesiącu. Teraz wcale nie ciągnie mnie do fajek, a nawet mnie odrzuca i mdli sam ich zapach. Fuj. Mój M też mi nie pomaga za bardzo w pracach domowych. doceniam nawet jego najmniejsze dobre uczynki, jestem często o to zła na niego, że wszystko na mojej głowie. Więc ... chyba to już takie typy, ale i tak trzeba nad nimi pracować. :-) Na teściów w sumie nie mam co narzekać, bo widzę się z nimi co 2 tygodnie na chwilę. Teść chyba nawet nie wie, że jestem w ciąży. Dziwny wogóle z niego człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta 30! Ja mam jutro USG genetyczne, ale zdaje się, że to jest cały czas jeszcze dopochwowe. Nie mam jeszcze większych spodni- ale już nie mieszcze w te dopasowane. Szczerze mówiąc dziewczyny ogólnie słabo wyglądam, zawsze byłam raczej śniada- teraz zbladłam, piersi urosły ( brr) i w ogóle. Poza tym jestem przeziębiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem w stanie przeczytac tego co napisalyscie przez caly tydzien teraz moze pozniej znajde na to czas :) kasika gratuluje coreczki choc jeszcze nie pewne ale pewnie juz sie cieszysz :D zazdroszcze wam tego usg - ja w dalszym ciagu nic nie wiem :( nie mam badan czuje sie zaniedbana przez tutejsza sluzbe zdrowia ale tak ponoc tu obchodza sie z ciezarnymi.....w zwiazku z tym czekam dalej na list ze szpitala z terminem upragnionego usg (ma byc zrobine do 15 tyg wiec jeszcze troche bede czekac) brzuch mnie nie boli tyle ze prawie w kazdy wieczor cierpie na mdlosci mam ochote na jogurty kakao jablka i ryby od miesa odzucilo mnie bardzo skutecznie wszystko mi smierdzi i obiady staram gotuje w expresowym tempie no i tez jestem przeziebiona:( naszczescie wiosna u nas juz zawitala :D:D NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.........TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice............12.......01.11....56 Marsjanka.......29.....Śląskie..................12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…............12.... . . .02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa............12... ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa...........11........04. 11 happymama....26.......Irlandia..............11.........0 6. 11... / +2kg Green_Gable...26.....Zachodniopom........11.........06.1 1.. ..65 kg/+1 agnesa1983....24....Poznań...............11............0 9. 11.....59kg Aneta30........31.....Kraków...............11..........0 9. 11...53kg/+2 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 11......... 11. 11 Marta1983.....21......Warszawa.........11..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................10.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........10tydz ....14 11.. + 1,7 kg mysza1980.....28......Warszawa...........10.........15.1 1 .....59 kg Karolinka Linka...21..Gliwice...............8/10......15.11.....50kg Beata1987...........21..... Śląskie...........10.........16.11....62kg/+2 lorinka..........21......Blackpool.............9...........19.11....55kg kaaczuuchaa....27.....Lublin.............9.............. 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............8............... 25 .11.....61kg Maja_21........21.....Kielce..............7......... 29.11.....64kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasta - jestem pewna, że będzie wszystko dobrze. Nie martw się a jutro pisz szybciutko jak było na usg.Ja nie mogę się już doczekać. Dobrze, że ten czas szybko leci. Lorinko, a nie możesz tam iść gdzieś prywatnie zrobić sobie takie badanie? Pewnie to kosztowne. Jak się czujecie z przybywającymi kilogramami i centymetrami? Ja czuję się brzydka i gruba jak patrzę na siebie w bieliźnie. Muszę się przyzwyczaić. Zawsze dbałam o sylwetkę i pilnowałam aby się nie roztyć, a teraz ... cieszę się , że kosztem moje jsylwetki będę miała małego kochanego szkrabka i oby mnie szybko przywrócił do ludzkich rozmiarów po porodzie ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.........TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice............12.......01.11....56 Marsjanka.......29.....Śląskie..................12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…............12.... . . .02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa............12... ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa...........11........04. 11 happymama....26.......Irlandia..............11.........0 6. 11... / +2kg Green_Gable...26.....Zachodniopom........11.........06.1 1.. ..65 kg/+1 agnesa1983....24....Poznań...............11............0 9. 11.....59kg Aneta30........31.....Kraków...............11..........0 9. 11...53kg/+2 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 11......... 11. 11 Marta1983.....21......Warszawa.........11..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................10.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........10tydz ....14 11.. + 1,7 kg mysza1980.....28......Warszawa...........11.........15.1 1 .....59 kg Karolinka Linka...21..Gliwice...............8/10......15.11.....50kg Beata1987...........21..... Śląskie...........10.........16.11....62kg/+2 lorinka..........21......Blackpool.............9........ ...19.11....55kg kaaczuuchaa....27.....Lublin.............9.............. 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............8............... 25 .11.....61kg Maja_21........21.....Kielce..............7......... 29.11.....64kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki;) no wiec byłam u lekarza... niestety pan doktor przesunął termin badania na wtorek, ponieważ jak powiedział, dzidziuś jest jeszcze za mały, żeby dokładnie go zbadać. Powiem Wam szczerze, że siedzieliśmy z M jak na szpilkach. Była godzina opóźnienia, ale podobało mi sie, że wszystkie pary wychodziły uśmiechnięte i z płytkami cd w łapkach;) Pan doktor bardzo miły;) (a tego sie bałam, bo naczytałam się o nim różnych rzeczy, że specjaista wysokiej klasy, ale cham- nie potwierdzam). Fajna-aj! Ja dzisiaj nic nie płaciłam, ale wiem, że u dr Roszkowskiego do którego ja jestem zapisana, usg genetycze kosztuje 300zł. Drogo jak diabli, ale co zrobić.... no i jeszcze jedno- badnie jest przez brzuszek, więc luzik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna internautka
eh.....pomimo że czuję sie fizycznie świetnie....wahania nastroju rujnuja moje samopoczucie.....dzisiaj popłakałam się strasznie z tego względu że mam dopiero 22 lata i zamiast kończyć normalnie studia będę musiała zajmować sie pieluchami....i powiedziałam cos strasznego na temat tego maleństwa...tzn. w takim sensie że go nie chce i teraz mam straszne wyrzuty sumienia z tego powodu....no bo przeciez ono na mnie polega i nie jest niczemu winne.....:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no iwłaśnie dzisiaj od teściowej przyniosłam ciuszki ciążowe po siostrze mojego M;) myślałam ,że się w nic nie zmieszczę, ale okazuje się, że jeszcze muszę poczekać, bo są lekko za duże;) mam fajny pas ciążowy-piękne kolory;), poza tym dżinsy długie i rybaczki h&m. Fajne. Ja sama już kupiłam sobie dwie pary spodni i jestem zadowolona, bo to są raczej spodnie na wiosne, lato i początek jesieni, lekkie takie;) powiem Wam, że ja mam już brzuszek taki, że nie mieszcze sie w swoje normalne ciuchy... brzuszek jest wydęty taki;) śmieszny;) ja apetyt mam normalny, taki jak do tej pory. Jem tyle samo, tylko trochę inne rzeczy. jeśli chodzi o kupowanie ciuchów przez internet, to mam dla Was radę- warto najpierw przymierzyc to co sie kupuje. Rozmiarówka jest taka różna, że hej!! poza tym- spodnie ciążowe-te wyposażone w pas z dzianiny- powinny mieć ten pas wzmocniony wszytą gumką z guzikami. To dlatego, ze ta dzianina się rozciąga i spodnie potrafią ześlizgiwać się z tyłka;) wiem to z własnego doświadczenia. Porónuję spodnie z H&M (rewelacja) ze spodniami happy mum (do bani!). Spodnie happyMum nie mają wszystej gumki i ten dzianinowy pas już mi się rozciągnąć. Ja już od jakiegoś czasu chodzę w ciążowych spodniach-chociaż tego nie widać-a to dlatego, ze wszystkie moje normalne spodnie są bardzo dopasowane, a ja miałam straszne bóle brzucha i lekarz zabronił mi pasków i ciasnych w pasie spodni... zastosowałam się jak najprędzej;) ale sie rozpisałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna internautka
i przepraszam że Was tak pesymistycznie nastrajam ale czasem juz po prostu nie mam sie komu wyżalić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga ciężarna internautko;) jak przeczytałam Twoj wpis, to mi łezki w oczach stanęły.... nie martw się tym, co powiedziałaś w nerwach i zdenerwowaniu... masz prawo do takich huśtawek emocjonalnych... ale....powiem Ci tylko tyle- ja mam 28lat. Wyszłam za mąż w wieku lat 22- bez przymusu (tzn. wiesz....nie byłam w ciąży) skonczyłam studia, zaczełam pracę itd. Teraz żałuję, że dopiero teraz będę mamusią, bo już mogłabym mieć dwójkę i byłabym młodziutką mamusią;) poza tym z własnuych obserwacji wiem, ze mamy studentki są fantastyczne;) dzieciątka mają mnóstwo cioć i wujków;) studia skonczysz w terminie i wszystko będzie dobrze... będziesz miała dwa razy wiecej determinacji i siły niż inni. Pozdrawiam Ciebie bardzo ciepło i życzę dużo spokoju i siły;) kladę sie spać;) papa;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
Witaj ciężarna internautko! zwracam sie do ciebie ponieważ wiem dokładnie co przeżywasz...Może osobiście nie byłam w takiej sytuacji ale przeżywałam to wszystko z moją przyjaciółką.Twoje obawy czy nawet żale są jak najbardziej zrozumiałe. Z twoich wypowiedzi wynika tylko tyle że jesteś dojrzałą i poważnie myślącą o życiu kobietą ( a teraz i również mamusią:) ) Choć teraz wydaje ci się ze coś przez ta ciąże straciłaś to z czasem sama sie przekonasz że jest wręcz przeciwnie.Zobaczysz ile będziesz miała siły i zapału jak tylko maluszek pojawi sie w twoim życiu.Na pewno znajdzie sie mnóstwo osób które bardzo chętnie ci pomogą a i sami wykładowcy nie raz spojrzą na ciebie przychylnym okiem.Życzę ci kochana wszystkiego co najlepsze a przede wszystkim spokoju i optymizmu. PS.Wracając do mojej przyjaciółki obecnie kończy drugi kierunek studiów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Aneta30 pewnie ze moge pojsc prywatnie tyle ze moje kolezanki tez mialy tu prowadzone ciaze i tak to wyglada a prywatnie niczego nowego sie nie dowiem oprocz usg ...pierwsza ciaze tez mialam prowadzona panstwowo tyle ze w pl i tez pierwsze usg mialam ok14tyg tylko wtedy tak sie nie stresowalam bo mialam juz zrobione jakiesc badania krew/mocz a tu dopiero po usg to robia koncze 10tc wiec poczekam jeszcze kilka tygodni jak juz tyle czekam :o jokasta bierzesz cos na to przeziebieniee???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja przy zakupie ubran na allegro radzilabym sie dobrze zmierzyc.zamowilam spodnie ciazowe w rozm M i S- okazalo sie ze te M sa ogromne i nawet w 9 mcu beda na mnie wisiec😠a takie sa fajne, skóropodobne... dobrze ze te drugie chociaz dobre... nie czytalam za bardzo co pisalyscie bo musze zaraz spadac zycze milego dnia i bez mdlosci (ja od 4 dni juz prawie nie mialam!!!), piekne slonce na dworze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki . Dzisiejsz noc była dla mnie tragiczna .Męczyły mnie nocne koszmary . Śniło mi się usg genetyczne mojego malca . Chyba za dużo ostatnio o tym myślę i czytam -stąd taki bałagan w głowie . Cieszę się że już jutro wszystko się wyjaśni a jednoczesnie okropnie się boję. Wczoraj byłam w odwiedzinach w szpitalu u taty i dodatkowo się zdolowałam . Dowiedziałam się przy okazji o szkole rodzenia . Czy któraś z was zamierza uczęszczać na takie zajęcia ? Przepraszam za mój dzisiejszy nastrój ale ostatnio los mi zsyła wiele zmartwień :( :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Pogoda dziś super i nawet byłam na targu kupić sobie jakąś bluzkę i przy okazji kupiłam też mężowi :-). Ja dziewczyny też jestem przeziębiona ale nic nie biore. Może mi katar przejdzie sam. Ja już nie mam za bardzo mdłości tylko bóle głowy ale przez to że słabo sie czuję przy tym przeziębieniu. Ciężarna internautko ja też tak miałam w poprzedniej ciąży. Gdy zaszłam w ciążę miałam 19 lat i płakałam że mam tylko średnią szkołę skończoną a miałam iść na studia a tu mnie coś takiego spotkało. Nie miałam zamiaru tak wcześnie wychodzić za mąż ale stało się jak się stało. Teraz nie żałuję bo bardzo kocham moją drugą połówkę :-). No ale los sprawił coś dziwnego. Potem już nie mogłam się doczekać na przyjście na świat mojej córeczki ale Bóg nie pozwolił mi ją nawet przytulić. Urodziłam ją martwą. Teraz mogę jedynie moje maleństwo odwiedzać na cmentarzu. A teraz cieszę się każdą chwiła z moim maleństwem w brzusiu :-). I wierzę że jeszcze pójdę na studia :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna-aj ja nie idę do szkoły rodzenia. Poszłabym jedynie z tego względu że wtedy mogłabym rodzić z mężem ale mój mąż bardzo późno przychodzi z pracy i nie zdążylibyśmy na takie zajęcia. No ja rozumiem że masz ciężkie noce bo mnie te usg czeka w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I napewno Fajna będzie wszystko ok. Nie przejmuj się na zapas NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.........TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice............12.......01.11....56 Marsjanka.......29.....Śląskie..................12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…............12.... . . .02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa............12... ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa...........11........04. 11 happymama....26.......Irlandia..............11.........0 6. 11... / +2kg Green_Gable...26.....Zachodniopom........11.........06.1 1.. ..65 kg/+1 agnesa1983....24....Poznań...............11............0 9. 11.....59kg Aneta30........31.....Kraków...............11..........0 9. 11...53kg/+2 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 11......... 11. 11 Marta1983.....21......Warszawa.........11..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................10.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........10tydz ....14 11.. + 1,7 kg mysza1980.....28......Warszawa...........11.........15.1 1 .....59 kg Karolinka Linka...21..Gliwice...............8/10......15.11.....50kg Beata1987...........21..... Śląskie...........11.........16.11....62kg/+2 lorinka..........21......Blackpool.............9........ ...19.11....55kg kaaczuuchaa....27.....Lublin.............9.............. 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............8............... 25 .11.....61kg Maja_21........21.....Kielce..............7......... 29.11.....64kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dizewczyny jeszcze nie mam spodni ciążowych ale tym razem sobię kupię. u nas jest tylko jeden sklep ciążowy i za spodnie trzeba dać ok 110 zł. No bo tańszych tu nie ma. dobrze że u mnie to usg kosztuje 150 zł bo jakbym miała zapłacić 300 zł to bym nie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×