Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

lorinka to ja mam identiko ale do tej pory wlasnie czulam didka tak bardzo nisko na kosci lonowej i siusialam non stop od jakis 3 dni mam wrazenie ze dzidek troche podskoczyl mi wyzej i powiem wam ze mniej siusiam nawet w nocy wstaje juz tylko raz a wstawalam 3-4 razy:) narazie nie chce cieszyc sie za wczasu bo jak sie by to potwierdzilo w sobote ze dzidek zdecydowal sie wraz z lozyskiem podciagnac do gory tooo bym mogla juz troche wstawac i chodzic:):) chodz pani doktor powiedziala ze zacznie mnie juz pomalu uruchamiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ostatnio robili tylko probe watrobowa i tam wyczytalam ze tez na kile!ja tych badan mialam mnustwo jakbym wypisala to by bylo chyba z 10 pozycji!a robilyscie na przeciwciala kardiolipidowe??(krzepliwosc krwii?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tylko podstawowe badania wlasnie dzwonilam po wyniki tej chlamydii i musze powtorzyc badanie (nie wiem dlaczego moze cos nie tak jest?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. czy to normalne?bo juz sie troche martwie.Wy czujecie juz ruchy dzieciaczkow a ja nic nie czuje :( tydzien temu moja gin sluchala czy seruszko bije i bylo ok,mowila,ze mam czas niby do 20 tyg aby poczuc ruchy ale jakos troche sie tym martwie.poza tym mnie tez lapia skurcze lydek i dretwieja rece,ale nie kazala mi gin brac zadnych witamin :/ odswiezam sie w tabelce.pozdr NICK...........Miasto................TC......TREMIN....W AG A....PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice.........20.......01.11.....56 kg +5...dziewczynka Marsjanka......Śląskie...............20.......01.11..... 57kg+6 Kasika1.........Rzeszów…...........20.......02.11. ...64kg+3...dziewczynka Milla77...........Warszawa..........20.......02.11.....5 7kg+7kg SYN mother..........Warszawa...........20.......04.11....62 +2...chłopczyk agniesza26.....Lublin................20.......04.11..... 53-3/+4 ewelka1234.....Poznań..............20.......06 .11 happymama.....Irlandia.............19........06.11.....6 5kg +4 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11.....65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11.....57 kg+4 Aneta30..........Kraków.............19........09.11..... 53kg+7 18-nastka...........warszawa........18.........10.11.... ...55kg+2,5 Jokasta.......... Gdynia............. 19 ..........11.11....... + 3kg Marta1983.......Warszawa.........19.......13.11......65 kg+ 2,5 MarzenaMol......Wisła...............18.......14 .11.....+3kg fajna-aj...........Białogard..........18.......14 11......+4,5kg-córeńka mysza1980.......Warszawa.........18.......15.11......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............18.......15.11......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............18........16.11.... .62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 ....66kg+2 lorinka..............anglia.............17.......19.11.. ...55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............18.......20.11 mała_agatka.......Łódź..............15........25.11..... 61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....16.......25.11.... .55kg-2 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11.....53kg Maja_21............Kielce..............17.......29.11... ...64kg-2+0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
agnieszko... jak Ciebie czytam to tak jakbym czytała siebie :D U mnie didek też był nisko, aczkolwiek lekarz mówił, ze przy mojej budowie tak ma być i jest wszystko ok, a didek sie uniesie. ...i jestem PEWNA, że jest wyżej ... a czasami i tam na dole i u góry jednocześnie ... czyli np tam ma nogi a u góry głowe... hehe Np. wczoraj jak lezałam i oglądałam film to czułam wiercenie i nagle patrze na brzuch a didek \"podszedł\" do góry ... widziałam góry i doliny :) ... i widzialam dokladnie gdzie sie znajduje ... widzę, że on moze być i nisko i wysoko i jednocześnie tu i tu ... jak mu tam pasuje :) ale ogólnie czuje ruchy, i te leciutkie kopniaczki już wyżej niż wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
kaczuuchaa Ty masz termin dopiero za 20-tego ... nie jest to dużo dalej ode mnie, ale ogólnie chodzi o to, że nie jesteś z początku listopada więc nie masz się czym martwić :) Moja najlepsza przyjaciółka nie wierzyła mi, że ja czuję, bo ona pierwszy, delikatny ruch poczuła dopiero pod koniec 20-tego tyg. właściwie w 21... dlatego mi nie wierzyła i chyba nadal nie wierzy :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badanie z moczu ......:o kaczucho nie martw sie poczujesz ruchy juz blizej niz dalej teraz to sa delikatne ruchy wiec czesciej je widac niz czuc moze sprobuj sie polozyc na plecach i tak polzez z 30 min moze w tym czasie didek sie ruszy :) na mojego didka to dziala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko Ja mam identiko normalnie widac gdzie raz u gory raz u dolu a raz w zdluz, wczesniej tylko caly czas u dolu w zdluz a teraz lata we wszystkie strony!:) i tylko doliny pagorki i czuc jak wychodzi do gory prezy sie rozciaga:)a pozniej tylko puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczuchaa nic sie nie martw moja szwagierka zaczela czuc ruchy dopieo po 22 tyg. u kazdej inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
agnieszko Łooo no to u mnie na razie raczej tylko caly czas wzdluz ... czyli teraz czekam aż będzie latał/latała "we wszystkie strony!" Hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Lorinko, na mojego dzidziusia działa to samo co na Twojego :) położenie się na plecach więc spróbuj kaaczuuchaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto................TC......TREMIN....W AG A....PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice.........20.......01.11.....56 kg +5...dziewczynka Marsjanka......Śląskie...............20.......01.11..... 57kg+6 Kasika1.........Rzeszów…...........20.......02.11. ...64kg+3...dziewczynka Milla77...........Warszawa..........20.......02.11.....5 7kg+7kg SYN mother..........Warszawa...........20.......04.11....62 +2-1..chłopczyk agniesza26.....Lublin................20.......04.11..... 53-3/+4 ewelka1234.....Poznań..............20.......06 .11 happymama.....Irlandia.............19........06.11.....6 5kg +4 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11.....65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11.....57 kg+4 Aneta30..........Kraków.............19........09.11..... 53kg+7 18-nastka...........warszawa........18.........10.11.... ...55kg+2,5 Jokasta.......... Gdynia............. 19 ..........11.11....... + 3kg Marta1983.......Warszawa.........19.......13.11......65 kg+ 2,5 MarzenaMol......Wisła...............18.......14 .11.....+3kg fajna-aj...........Białogard..........18.......14 11......+4,5kg-córeńka mysza1980.......Warszawa.........18.......15.11......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............18.......15.11......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............18........16.11.... .62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 ....66kg+2 lorinka..............anglia.............17.......19.11.. ...55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............18.......20.11 mała_agatka.......Łódź..............15........25.11..... 61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....16.......25.11.... .55kg-2 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11.....53kg Maja_21............Kielce..............17.......29.11... ...64kg-2+0,5 coż a ja znów spadam na wadze:( taka huśtawka + 2 a potem - 1 ogólnie jednak na plus:) jakie dostajecie żelazo? mam anemie i problem z braniem tego świństwa:( obecnie biore tardyferol ale poprosiłam dziś o zmianę i zobaczymy co dalej. Mój synuś kopie porządnie jak jest głodny czyli stale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
mother ja to nie biorę na razie nic ... sam folik i dopiero dziś mi lekarz coś tam chce przepisać... Do tej pory mówił, że młoda zdrowa dziewczyna, że mi nic nie potrzeba :o ... a ja nie wiem czy to tak do końca jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mather ja tez nie biore zadnego zelaza, biore magnez, folik i no-spe. i nigdy nie bralam zelaza, ale slyszalam od mojej siostry ze to bardzo zle przyswajalne przynajmniej dla niej! ja uwielbiam szpinak, sok marchwiowy i wszystko co z czerwonym burakiem takze hemoglobine mam wporzadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny.może faktycznie za bardzo zasugerowałam się tym,że większośc z Was już czuje ruchy.No wieczorem jak leżę to \"słucham\" czy czuję \"coś\"...ale póki co nic.Muszę byc cierpiliwa :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza to wlasnie to , tyle ze ja mialam z moczu kurcze pogoda do bani ...spac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprzednia ciaze mimo ze sie zdrowo odzywialam i bralam zelazo to mialam paskudna anemie, maly wszystko wyciagal.Teraz tez znacznie pogorszyly mi sie wyniki, a biore witaminy. W ciazy roznie z tym bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie czuję ruchów jeszcze. Ginekolog powiedział mi, że w I ciąży nawet w 6 miesiacu mogą się dopiero rozpocząć. Więc czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaczuchy
nie masz się co martwic ruchami. ja pierwsze poczułam w 21tygodniu i 3 dniu. też sie martwiłam, ale nie było powodu. teraz jestem w 24 i maluch sie juz niexle wierci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Co do tych ruchów to na prawdę nie ma się czym martwić, bo na mojej dzisiejszej wizycie lekarzowi było trudno uwierzyć, ze ja już czuję :o do momentu aż sam nie poczuł hahaha. To było dobre. Maleństwo akurat dawało kopniaczka gdy leżałam i robione mi było usg i mówię od razu \"niech Pan sam zobaczy...\" a on... \"faaaaktycznieeee\" hehe :) ...stwierdził, że to dlatego, że jestem szczupła i nie mam w ogóle tkanki tłuszczowej... a te które mają jej więcej czują ZNACZNIE później. No, ale do rzeczy: Dziewczyny ... będę miała Synka :):):) Mam nawet zdjęcie jego \"klejnotów\" :D Lekarz mówi, że to na 95% bo wiadomo, że to sie może okazać inaczej ... ale tak sie przyglądał i mówi, że chłopak jak Nic... Zresztą sama widziałam ten \"ogonek\" ... i mam go na zdjęciu :) Bardzo się cieszę... Tych dokładnych badań połówkowych jeszcze nie miałam, bo to 19-sty tydzień. Będę je miała na następnej wizycie za 3tygodnie. Zmierzył lekarz dzidziusia i wszystko super... Oglądał też moje wyniki krwi i moczu i mówił to co zawsze \"zdrowa, młoda dziewczyna\" ... kazał kupić sobie Prenatal i brać po 1 tabletce, a folik już odstawić. Także kupiłam i od jutra będę brała zamiast folik\'u. Ciśnienie mam niskie, bo 90/60 ... ale odkąd pamiętam zawsze takie mam, nawet jeszcze w podstawówce kojarzę jak higienistka mierzyła i mówiła, że niskie i było właśnie 90/60... a ta Pani, która mierzyła mówiła, że najważniejsze, że ja się czuję dobrze z takim ciśnieniem... Podsumowując piękny dzień i ... zaraz zaktualizuję tabelę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
NICK...........Miasto................TC......TREMIN....W AG A....PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice.........20.......01.11.....56 kg +5...dziewczynka Marsjanka......Śląskie...............20.......01.11..... 57kg+6 Kasika1.........Rzeszów…...........20.......02.11. ...64kg+3...dziewczynka Milla77...........Warszawa..........20.......02.11.....5 7kg+7kg SYN mother..........Warszawa...........20.......04.11....62 +2-1..chłopczyk agniesza26.....Lublin................20.......04.11..... 53-3/+4 ewelka1234.....Poznań..............20.......06 .11 happymama.....Irlandia.............19........06.11.....6 5kg +4 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11.....65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11.....57 kg+4 Aneta30..........Kraków.............19........09.11..... 53kg+7 18-nastka...........warszawa........18.........10.11.... ...55kg+2,5 Jokasta.......... Gdynia............. 19 ..........11.11....... + 3kg Marta1983.......Warszawa.........19.......13.11......65 kg+ 2,5 MarzenaMol......Wisła...............18.......14 .11.....+3kg fajna-aj...........Białogard..........18.......14 11......+4,5kg-córeńka mysza1980.......Warszawa.........18.......15.11......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............18.......15.11......50kg+2,5 - Synuś Beata1987.........Śląskie............18........16.11.... .62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 ....66kg+2 lorinka..............anglia.............17.......19.11.. ...55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............18.......20.11 mała_agatka.......Łódź..............15........25.11..... 61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....16.......25.11.... .55kg-2 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11.....53kg Maja_21............Kielce..............17.......29.11... ...64kg-2+0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wczoraj byłam na wizycie u gin. z wynikami, wszystko w miarę ok jedynie żalazo kazał mi brać (jem raczej zdrowo, dużo warzyw i owoców bo uwielbiam, w pierwszej ciąży nic nie musiałam brać a teraz niestety) Mother - też od dzisiaj biore terdyferol, czemu prosiłaś o zmianę na inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko suuuper!gratulacje! to samo powiedziala moja gin. jak sie jest chudym i ma sie malo tkanki to wiecej widac i czuc hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×