Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

mozliwe bo ja caly czas leze i to na plecach wiec moze dlatego to mam czesciej!! mam nadzieje ze jak 21 pojade na usg to sie okarze ze sie troche podnioslo i bede mogla troche pochodzic!a ja jak nie to napewno wylezedo konca tyle wylezalam to i dam rade jeszcze drugie tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Hehehe ja czasami sie zgrywam i jak mam ochote podotykac delikatnie didka to kłade sie właśnie na plecy ... kuleczka od razu podchodzi do góry, twarda oczywiście... może nawet nie jest ona twarda, ale jak sie porównuje z resztą brzucha to tak sie wydaje... i ZAWSZE mam twarde jak sie tylko na plecy połoze :) po jakims czasie leżenia ona znika, ale na początku NIGDY nie zawodzi i sie pojawia... tak ma pewnie być :) przy takich brzuchach jak nasze wszystko można wyczuć, poczuć... Do tego mamy dzidziusie nisko - to tym bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
...i wyczuwam ją bardziej gdy leże jak kłoda - cała wyprostowana :) ...bo jak podkurcze nogi to mniej lub wcale. Dlatego uważam, ze to nie skurcz ani coś złego, bo na skurcze nie działa podniesienie nóg :D ...wychodziłoby na to, że sama wybieram kiedy bede miala skurcz... Nogi opuszczone - skurcz, Nogi uniesione - koniec skurczu Buahahha NieLogiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena Mol - przypuszczam że załapałaś drożdżaka stąd te uplawy i nie przyjemny zapach . Wiele kobiet łapie tą infekcję w ciąży . Niezbędne będą globułki dopochwowe i jakaś maśc może ale skontaktuj się lepiej z lekarzem . Ja umówiłam sie na czwartek na godz 20 tą na najnowsze usg . Polega ono na skanowaniu . Jest kolorowe i można nagrać na płytke dzidziusia .Ponoc takie jest jeszcze w Szczecinie . U nas to jedyne takie usg w okolicy . Ponoć widac przez nie dokladnie wszystko . Boże żeby tylko wszystko bylo ok . A i wiecie co będę musiała udać się na to usg do innego lekarza niz ten który prowadzi mi ciażę . Po prostu go zdraadzę i zobaczę co mi powie ten drugi . Wolę zasięgnąć opini 2 lekarzy bo z nimi to tez nic nie wiadomo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto................TC......TREMIN....W AG A....PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice..........16.......01.11.....56 kg +3 Marsjanka......Śląskie...............16.......01.11..... 57kg+4 Kasika1.........Rzeszów…...........19.......02.11. ...64kg+3...dzieczynka Milla77...........Warszawa..........20.......02.11.....5 7kg+7kg SYN mother..........Warszawa...........18.......04.11....62 kg-1 kg...chłopczyk agniesza26.....Lublin................19.......04.11..... 53-3+1,5 ewelka1234.....Poznań..............19.......06 .11 happymama.....Irlandia.............19........06.11.....6 5kg +4 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11.....65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11.....57 kg+4 Aneta30..........Kraków.............17........09.11..... 53kg+6,5 Jokasta.......... Gdynia............. 17.......11.11 Marta1983.......Warszawa.........17.......13.11......65 kg+ 2,5 MarzenaMol......Wisła...............17.......14 .11.....+1,5kg fajna-aj...........Białogard..........17.......14 11......+3,5kg mysza1980.......Warszawa.........17.......15.11......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............17.......15.11......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............17........16.11.... .62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 ....66kg+2 lorinka..............anglia.............16.......19.11.. ...55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............17.......20.11 mała_agatka.......Łódź..............15........25.11..... 61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....14.......25.11.... .55kg-1 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11.....53kg Maja_21............Kielce..............15.......29.11... ...64kg-2+0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna internautka
cześć!:) a ja byłam wczoraj na USG ale dzidziuś smacznie sobie spał i najwyraźniej wcale nie miał ochoty ujawnić swojej płci:) lekarz próbował go do tego skłonić przyciskając mi to urządzenie mocniej do brzucha , ale dzidziuś zaczął jedynie ziewać i ocierać się rączką po główce:) :) co za zaraza mała:) ale cieszę się strasznie bo wiem że wszystko jest z nią dobrze:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja tylko na sekundkę :) chciałam napisać przed wyjazdem. byłam wczoraj u lekarki, podglądnełyśmy maluszka. ma już prawie 10 cm i jest małym rozrabiaką! nie dal się obejrzeć bo ciągle gdzieś znikał :P takie ruchliwe to moje maleństwo jest :) pewnie po mamusi to ma :) przestraszyłam się wczoraj nieźle bo od rana wymiotowałam. a że jak byłam w poznaniu to miałam kontakt z chorym na grypę jelitową..to od razu zaczęłam to podejrzewać. lekarka dała mi skierowanie na badania krwi. od razu je zrobiłam, tak jak kazała i okazało się że to zwykła ciążowa przypadłość a nie żadna grypa :) jak się cieszę bo inaczej nie mogłabym lecieć i chyba bym się zapłakała :) a tak pokazałam jej dziś wynki, nadal wszystko w normie więc rzyczyła mi tylko udanego wypoczynku :D :D :D tak się cieszę że to już!!! a i jeszcze chciałam powiedzieć że nadal trzymam swoją wagę. nie przytyłam nic a nic przez ostatnie 2 tyg. możnaby nawet powiedzieć że straciłam odrobinkę, bo były niepełne 61 kg. ale skoro malec rośnie to się nie martwimy :) no nic uciekam! pisać proszę, tylko nie za dużo bo nie będę miała czasu przeczytać :P i do popisania w czwartek 26.06!!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
milla77 Gratuluje 🌻 Ja idę w srode za tydzień na usg... może też już poznam płeć :) Normalnie na kontrolnym usg sie dowiedziałaś? Moze połówkowe to było? ...i lekarz mówił, że na 100% ?? Napisz coś wiecej ... jestem ciekawska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto................TC......TREMIN....W AG A....PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice..........16.......01.11.....56 kg +3 Marsjanka......Śląskie...............16.......01.11..... 57kg+4 Kasika1.........Rzeszów…...........19.......02.11. ...64kg+3...dzieczynka Milla77...........Warszawa..........20.......02.11.....5 7kg+7kg SYN mother..........Warszawa...........18.......04.11....62 kg-1 kg...chłopczyk agniesza26.....Lublin................19.......04.11..... 53-3+1,5 ewelka1234.....Poznań..............19.......06 .11 happymama.....Irlandia.............19........06.11.....6 5kg +4 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11.....65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11.....57 kg+4 Aneta30..........Kraków.............17........09.11..... 53kg+6,5 Jokasta.......... Gdynia............. 17.......11.11 Marta1983.......Warszawa.........17.......13.11......65 kg+ 2,5 MarzenaMol......Wisła...............17.......14 .11.....+1,5kg fajna-aj...........Białogard..........18.......14 11......+3,5kg mysza1980.......Warszawa.........17.......15.11......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............17.......15.11......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............17........16.11.... .62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 ....66kg+2 lorinka..............anglia.............16.......19.11.. ...55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............17.......20.11 mała_agatka.......Łódź..............15........25.11..... 61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....14.......25.11.... .55kg-1 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11.....53kg Maja_21............Kielce..............15.......29.11... ...64kg-2+0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko - ja miałam badanie szyjki bo lekarz podejrzewał że sie rozchodzi . Także tak tylko szybciutko na fotel wskoczyłam , transwaginalne USG, zwykłe 2d. a jak pokazał serduszko to wyprosiłam o płeć...dokładne badanie mam zapisane na skończony 20 tydzień ciąży co u mnie wypada w tą niedzielę...no ale mam nawet zdjęcie siusiaka a w niedzielę zrobimy całościowe oględziny maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila gratul;acje, to jak narazie jest nas 3 wiedzące o płci:) Ty masz już dziewczynkę i chłopca, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto................TC......TREMIN....W AG A....PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice..........16.......01.11.....56 kg +3 Marsjanka......Śląskie...............16.......01.11..... 57kg+4 Kasika1.........Rzeszów…...........20.......02.11. ...64kg+3...dzieczynka Milla77...........Warszawa..........20.......02.11.....5 7kg+7kg SYN mother..........Warszawa...........18.......04.11....62 kg-1 kg...chłopczyk agniesza26.....Lublin................19.......04.11..... 53-3+1,5 ewelka1234.....Poznań..............19.......06 .11 happymama.....Irlandia.............19........06.11.....6 5kg +4 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11.....65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11.....57 kg+4 Aneta30..........Kraków.............17........09.11..... 53kg+6,5 Jokasta.......... Gdynia............. 17.......11.11 Marta1983.......Warszawa.........17.......13.11......65 kg+ 2,5 MarzenaMol......Wisła...............17.......14 .11.....+1,5kg fajna-aj...........Białogard..........18.......14 11......+3,5kg mysza1980.......Warszawa.........17.......15.11......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............17.......15.11......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............17........16.11.... .62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 ....66kg+2 lorinka..............anglia.............16.......19.11.. ...55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............17.......20.11 mała_agatka.......Łódź..............15........25.11..... 61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....14.......25.11.... .55kg-1 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11.....53kg Maja_21............Kielce..............15.......29.11... ...64kg-2+0,5 BVyłam dzis na zakupach i dosłownie za grosze kupiłam kombinezon dla małej i kilaka cieplejszych ubrań,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika. To powiem Ci szczerze, ze masz szczęście, że kupiłaś takie cieplejsze ciuszki. Ja ostatnio próbowałam znaleźć takie ubranka i nistety nie było żadnego większego wyboru. Nawet o zwykłe pajacyki trudno.... bo teraz wszędzie z krótkim rękawem. jeszcze body można znaleźć, ale inne rzeczy....juz gorzej. Podobały mi się takie welurowe komplety, milusie w dotyku, ale nie było unisexów,a ja jeszcze nie znam płci, więc nie kupiłam.... powiem Wam szczerze, ze ja juz zaczynam mieć fazę na takie zakupy;) z trudem się powstrzymuję.... jeszcze sama nic nie kupiłam;) kasika, czy Ty pochodzisz z Rzeszowa? jeśli tak, to jesteśmy krajankami. Ja tez pochodzę z podkarpacia. W warszawie mieszkam od 1999 roku- przyjechałam na studia i tak juz zostało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze jedno....mam ciągle ochotę na milky-waya... zwariować mozna;) gdzie są wszystkie dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Tak, już 3 z Nas znają płeć ... ale jak widać z górnej części tabelki ... One Wszystko wiedzą wcześniej :) Mam nadzieje, że w środe za tydzień do Was dołączę i wpisze płeć mojego didka. Moja mama ma taką znajomą, która kazała mi usiąść na podłodze i się podnieść haha, podniosłam się podpierając sie najpierw prawą ręką :) i ona mówi - DZIEWCZYNKA !! na 100% ...ja wiem, że to głupoty, ale ta Pani taka starsza i mówiła mi, że ma 9 koleżanek, które były już w ciąży i każdej jak powiedziała płeć to tak było! Dwie z nich nawet miały juz wstępnie powiedziane przez gina, że np. chłopak a ta Pani im powiedziała, że NIE - dziewczynka! ...i to ona miała rację... Mówiła mi, że mogę być pewna! Ciekawe czy coś w tym jest? :) Haha... to pierwsze dziecko wiec płeć mało istotna - ważne by było zdrowe, ale mógłby być chłopak żeby jej utrzeć nosa... bo mówiła, że jak bedzie chłopak to ona bedzie w ciężkim szoku, bo ZAWSZE jej się sprawdzało :D Poza tym kiedyś tam na początku ciąży śniło mi się, ze mam córeczkę i od tamtej pory jakoś tak mi sie wydaje, ze to właśnie dziewczynka, ale nie sugerowałam się tym, bo moja intuicja jest ... hmmm Kiepska :) a Wy dziewczyny? Macie jakieś odczucia? Te, ktore nie znają jeszcze płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nie ma znaczenia płeć, bo to też moje pierwsze dziecko;) najważniejsze, ze bylo zdrowe;) ale jakieś mam takie dziwne przeczucie, że chłopak będzie;) nie wiem dlaczego;) właśnie zrobiłam sobie śliczny french manicure i czekam aż mi paznokcie wyschną, bo mam w planach prasowanie... M w pracy do 22, wiec moge sie czyms zająć. no i zapomniałam Wam powiedzieć, ze kupiłam sobie dzisiaj fajną spódnicę, na gumkę, nie ciążową, tylko zwykłą, lae można ją nosić pod brzusiem;) wydałam całe 29zł w tatuumie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Karolinka Linka wypróbowałam ten test twojej koleżanki i ja też podparłam się prawą ręką chociaż tak szczerze mówiąc to podparłam się obiema jednocześnie i co będa bliźniaki??Mój mąż bardzo by sie cieszył. Co do tych moich upławów to dziwna sprawa wczoraj były a dzisiaj jest znowu ok nie rozumię tego. Może to wczoraj było z ciepła i z dzinsów??Sama nie wiem!!Oj najadłam się arbuza i zaraz mam zamiar sie wziąść za truskawki!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej moje drogie dziewuszki!! marzenko ja tez tak mialam ze jednego dnia mialam mniej, drugiego wcale a trzeciegpo juz wiecej ale jeszcze nie mialam drozdzycy ale profilaktycznie mam juz globulki!! mozliwe ze to od tych dzinsow teraz goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mysza mieszkam w okolicach Łańcuta, kojarzysz? A ty skąd dokładnie pochodzisz?? Co do ubranek to rzeczywiście mi się udałó, bo w innych sklepach mały wybór, wszystko letnie, a my przecież urodzimy na zimę. Trafiłam jeszcze na super kombinezonik dla małej i to w przecenie 20 zł. Oczywiście kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w nocy mnie komar ugryzl zawsze mialam uczulenie na jad pszczeli, meszki ale komara!!tak mi kostka spuchla na rece ze sie az przestraszylam, ale na szczescie juz mi schodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
NICK...........Miasto................TC......TREMIN....W AG A....PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice..........16.......01.11.....56 kg +3 Marsjanka......Śląskie...............16.......01.11..... 57kg+4 Kasika1.........Rzeszów…...........20.......02.11. ...64kg+3...dzieczynka Milla77...........Warszawa..........20.......02.11.....5 7kg+7kg SYN mother..........Warszawa...........18.......04.11....62 kg-1 kg...chłopczyk agniesza26.....Lublin................19.......04.11..... 53-3+1,5 ewelka1234.....Poznań..............19.......06 .11 happymama.....Irlandia.............19........06.11.....6 5kg +4 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11.....65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11.....57 kg+4 Aneta30..........Kraków.............17........09.11..... 53kg+6,5 Jokasta.......... Gdynia............. 17.......11.11 Marta1983.......Warszawa.........17.......13.11......65 kg+ 2,5 MarzenaMol......Wisła...............17.......14 .11.....+1,5kg fajna-aj...........Białogard..........18.......14 11......+3,5kg mysza1980.......Warszawa.........17.......15.11......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............18.......15.11......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............17........16.11.... .62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 ....66kg+2 lorinka..............anglia.............16.......19.11.. ...55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............17.......20.11 mała_agatka.......Łódź..............15........25.11..... 61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....14.......25.11.... .55kg-1 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11.....53kg Maja_21............Kielce..............15.......29.11... ...64kg-2+0,5 Dziewczyny !!! ...a ja się pochwalę, ze właśnie wróciłam z egzaminu na Prawo Jazdy ... i ZDAŁAM !!! :D ...co prawda za drugim razem, ale co tam ... ale jestem szczęśliwa! Dziecku się chyba moja radość udziela, bo odczuwam delikatne kopniaczki ... Chyba, że myle je z czymś innym, ale wątpie :):):) Pozdrawiam Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolinkaLinka! moje gratulacje!!! szczerze Ci zazdroszczę!! mnie też to czeka ale pewnie zdecyduje sie zrobic to miedzy lipcem a sierpniem, bo teraz nie mam jak.... Kasika! jaki świat jest mały!! ja pochodzę dokładnie z Jarosławia, więc od rodziców mam do Ciebie rzut beretem;) wybieram sie do nich na tydzień w lipcu;) jesli kupiłaś jakies fajne ciuszki, to pstrykaj zdjęcia i pokazuj nam je tutaj;) chwal się;) ja wybrałam sie na bazarek i odwiedziłam tam kilka second-handów. Słuchajcie, kupiłam dwie fajne spódnice, jedną bluzkę i sukienkę;) a wszystko markowe i za grosze;) a juz tak sie martwiłam, że nie mam co zabrac ze sobą na wakacje;) wiecie z którą częścią garderoby mam nawiększy problem?? z bluzeczkami!!!! bo to, że spodnie wszystkie będą na mnie za małe, to byłam gotowa, ale żeby bluzki??!! takie t-shirty są na mnie za małe w cyckach!!! ło matko!! zawsze narzekałam na zbyt obfity biust, ale teraz, to juz przeszłam samą siebie!! matka polka karmiąca!!!:) ech, te uroki ciąży;) mam nadzieję, ze mi później to przejdzie, bo nic nie mogę sobie kupić fajnego :( a Daff po powrocie od mamy, dalej sie nie odzywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko mojeee gratulacje zdanego egzaminu na prawko!!ja tesknie za jazda:) a ja sie martwie o anete30 nic sie nie odzywa a miala nam dac znac co tam endokrynolog mowil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka- rzeczywiście Aneta się nie odzywa. Napewno jest zajęta i niedługo da znac co u niej. Jak ręka? Mysza- może faktycznie popstrykam wieczorem kilka fotek i wam prześle, póki co to siedzę i pisze prace na zaliczenie. Co do Jarosławia to znam bardzo dobrze te okilice, bo mam tam dziadków i chrzesną matkę:) Karolinka gratulacje:) to naprawde przydatna umiejętność, szcególnie teraz:) Ja tez mam biust ogromny, a sutki..:classic_cool: Ale mam problem, bo z jednej piersi wycieka mi juz siara i chyba dlatego, że mam lekko wilgotnie w biustonoszu pękł mi sutek, dokładnie w tym samym miejscu, które dwa lata temu pogryzł mój starszy synek. Boli cholernie, smaruje bepanthenem, ale słabo sie goi. Miałam racje, że bałam sie tych problemów laktacyjnych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiegoś doła złapałam.... sama nie wiem dlaczego. Siedzę sama w domu, na dworze skwar jak jasna ch***ra i nawet na spacer nie chce mi sie wyjść. Mznowu dzisiaj pracuje do nocy :( poza tym w mieszkaniu lekki bałagan, a mnie sie nie chce nawet palcem kiwnąć... ale chyba sie za to zabiorę, to mi czas szybciej zleci... mam stertę prasowania i chyba najwyższa pora to zlikwidować, zeby w sobotę przed wyjazdem juz tego chociaż nie robić. Wtedy bede musiała sprzątnąć, bo nie lubie zostawić mieszkania z bałaganem.... juz nie mogę sie doczekać kolejnej wizyty u gina... chciałabym juz poznać płeć dzidziusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brzuchtaki kochane:) milla gratuluje ci syneczka:):D👄 karolinka tobie rowniez gratuluje zaliczonego prawka :D👄 ja jutro jade do szpitala moze bede miala usg 2D zobaczymy juz nerwy mnie zzeraja bo pierwszy raz zobacze didka mysza ja juz ogarnelam burdello w domku i jestem zmeczona bo nie lubie sprzatac na raty uprzatnelam wszystko i teraz mam chwile relaksu zjadam sliweczki :) chetnie zjadlabym te truskawki ktore sa u was na topie ale u mnie sa jeszcze te hiszpanskie wielkie z kolorem pieknym czerwonym za to bez smaku :(:( a takich prawdziwych ogrodkowych tu nie dostane dlatego marzy mi sie ogrodek ;) co do piersi to staja sie utrapieniem liczylam na to ze beda mniejsze niz w poprzedniej ciazy ale nic z tego :( 2/3 tygodnie temu kupilam sobie kilka nowych stanikow i musze znowu kupic nowe bo juz z nich wyroslam znowu beda wielkie buuu:( kasika ja juz czekam na fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×