Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

lorinka.... ufff. Ja tez juz ogarnęłam ten pier***nik;) jeszcze tylko prasowanie, ale na to jest jeszcze chyba za gorąco... poczekam troszeczkę. No i współczuję Ci, że nie możesz pojeść naszych pięknych truskaweczek;) te pierwsze juz się konczą. Teraz zaczyna sie juz sezon na czereśnie.... ja właśnie zajadam takie słodziutkie;) może podesłać Ci trochę?? :P wiecie co?? wiem, ze to głupie, ale mam od kilku dni ochotę na pifko :P to taka zachcianka- nie do spełnienia;) na razie, przynajmniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza oj ja w poniedzialek mialam taka ochote na redsika mmmm siedzialysmy z kolezanka na plazy dzieci biegaly do morza byly ze 2km wiec bezpiecznie i tylko piwka nam brakowalo no coz odbije je sobie w przyszlym roku ;) mysza ale to jakas poczta rakietowa te truskawki musialabys nadac jak sie pofatygujesz to bede baaardzo wdzieczna ;):D:D:D ja piluje pazurki i ciagle mysle o tym jutrzejszym usg .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcz cos mi pamiec szwankuje wczoraj zrobilam bogracz no i dzis przemek dostal go do pracy o 13 zadzwonil do mnie i podziekowal za widelec zwaracajac mi uwage ze gulasze to on zjada lyzka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie..... jestem pierwsza!!!!!!!! wstawac brzuchatki !!!!i karmic brzuszki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto................TC......TREMIN....W AG A....PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice..........16.......01.11.....56 kg +3 Marsjanka......Śląskie...............16.......01.11..... 57kg+4 Kasika1.........Rzeszów…...........20.......02.11. ...64kg+3...dzieczynka Milla77...........Warszawa..........20.......02.11.....5 7kg+7kg SYN mother..........Warszawa...........18.......04.11....62 kg-1 kg...chłopczyk agniesza26.....Lublin................19.......04.11..... 53-3+1,5 ewelka1234.....Poznań..............19.......06 .11 happymama.....Irlandia.............19........06.11.....6 5kg +4 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11.....65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11.....57 kg+4 Aneta30..........Kraków.............17........09.11..... 53kg+6,5 Jokasta.......... Gdynia............. 17.......11.11 Marta1983.......Warszawa.........17.......13.11......65 kg+ 2,5 MarzenaMol......Wisła...............17.......14 .11.....+1,5kg fajna-aj...........Białogard..........18.......14 11......+3,5kg mysza1980.......Warszawa.........17.......15.11......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............18.......15.11......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............18........16.11.... .62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 ....66kg+2 lorinka..............anglia.............16.......19.11.. ...55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............17.......20.11 mała_agatka.......Łódź..............15........25.11..... 61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....14.......25.11.... .55kg-1 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11.....53kg Maja_21............Kielce..............15.......29.11... ...64kg-2+0,5 Cześć dziewczyny!!! Dawno mnie tu nie było ale mam sie bardzo dobrze. Czuję juz takie delikatne ruchy i bardzo sie z tego cieszę. od czasu do czasu mam zgage ale to normalne. Ja juz utyłam troche ale wagę zmienię jak pójde do lekarza a wizyte mam dopiero na 24 czerwca więc jescze 2 tyg. U mnie pogoda jest taka sobie i za niedługo się z mężem zobacze bo przyjedzie z niemiec ale musi wracać w niedziele bo jakby sie zwolnił to musi im zapłacic kare 500 euro. Więc musi tam 3 miesiące siedzieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dzieki Dziewczyny za gratulacje :) Beatko ja tez odczuwam delikatne ruchy raz na jakiś czas + te rozciągania didka, ale to rzadziej... Która jeszcze łyka folik? Ja nadal łykam, bo nie pytałam lekarza do kiedy :o ...W środe mam wizyte to do tej środy bede łykać, a w środe ma mi już jakieś witaminy czy coś przepisać to może folik będzie już zbędny... Może zbędny jest już teraz, ale nie wiem więc łykam. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko ja lykam jeszcze folik moja gin. mowila ze do 20tyg. takze pewnie jutro mi juz odstawi bo mam wizyte, ale taka bez usg na usg jestem umowiona na 21.06.a jutro sprawdzanie szyjki, mam nadzieje ze tam wszystko z nia oki doki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka sa zestawy witamin +folik ...ja jeszcze lykam zostalo mi jeszcze z 8 tabletek wiec do konca je lykne i kupie sobie jakis zestaw mysle ze juz czas je brac ale najbardziej beda nam potrzebne po porodzie teraz pewnie jesz swieze owoce wrzywa jakies rybki to troche witamin przyswajasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja łykam i folik i zestaw witamin. Dokładnie Feminatal. na następnej wizycie-30.06- zapytam, jak długo brac folik. A witaminy biorę, bo w moim przekonaniu zwykłą dietą nie dostarczam tylu potrzebnych witamin. Zresztą to dlatego, że może moja dieta nie jest aż tak zróżnicowana. u nas dzisiaj pogoda troche sie zepsułą, ale nie pada.... a przydałoby sie juz troche deszczu. a mała agatka juz sie chyba wygrzewa w tunezyjskim słoneczku;) ja od niedzieli nad naszym morzem... juz nie moge sie doczekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu dzisiaj pusto... ja zapomniałam Wam powiedziec, ze jakis czas temu wróciłam do picia zielonej herbaty. Nareszcie pije to, co mi smakuje najbardziej;) no i dopisuje mi apetyt. Hamuje sie, zeby sie nie roztyc za bardzo, ale wszystko mi smakuje.... wczoraj ok 22 zjadłam miseczke płatkow z mlekiem, takich czekoladowych.... nie mogłam sie oprzec... brzuszek mnie cały czas lekko pobolewa... tez czuje takie dziwne kłucie w dole brzucha, ale staram sie nie martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Mnie też dziś coś brzusio pobolewa... Z boku po prawej takie ciągnięcie czuję ... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bardzo sie ciesze bo jestem juz po scanie dzis do 15 godziny tak sie stresowalam (tym scanem)az brzuchol mnie bolal z dzidziusiem wszystko dobrze mam sie nie stresowac tylko nie mogli zmierzyc serduszka i mam miec nastepny scan za dwa tygodnie bo w tedy robia to polowkowe usg plci nie znam maluszek tak fikal i ciagle byl odwrocony pleckami do mojego brzucha a jak juz sie odwrocil to nozki zaslanialy wszystko maly wstydzioch i widzialam jak ziewa:D mam dwa zdjecia no i czekam do 26 na nastepne mam nadzieje ze z tym serduszkiem wszystko dobrze ;) no i przesuneli mi date porodu na 15 listopada ...to chyba tyle .alez sie ciesze bo to jak wiecie pierwszy raz ogladalam didka mysza ja tez jakis czas temu wrocilam do picia zielonej herbaty innej nie przyswajam i najlepiej sie po niej czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka!! starsznie się cieszę, ze z didulkiem wszystko w porządku;) dla Ciebie i dla Didulka 🌼 za wytrwałość;) a z tą herbatą, to mam tak jak Ty...inna moze nie istnieć dla mnie. pozdrawiam i życzę miłego wieczoru;) POLSKA, BIAŁO- CZERWONI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa..... zapomnialam jeszcze zapytać, czy któraś z WAs też się zrobiła strasznie wrażliwa na suche powietrze?? ja ostatnio mam tak, ze w nocy nie mogę swobodnie oddychać, mam sucho w ustach, a w dzień pękają mi naczynka w nosie. Kładę wilgotny ręcznik na kaloryferze, ale to nic nie daje... i tak miałam kupić nawilżacz powietrza przed urodzeniem się Dzidziusia, ale chyba trzeba będzie to przyspieszyc, bo mi ciężko :( nawet teraz mam sucho w nosie i na chusteczce krew... Karolinka mnie też boli ten brzuszek tak bardziej po lewej stronie. To takie chwilowe kłucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fota robiona dziś http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/81ebc97ba19f234b.html i zmieniam tabelkę trzymajcie się nie wiem kiedy teraz będę mam mało czasu hehe NICK...........Miasto................TC......TREMIN....W AG A....PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice..........16.......01.11.....56 kg +3 Marsjanka......Śląskie...............16.......01.11..... 57kg+4 Kasika1.........Rzeszów…...........20.......02.11. ...64kg+3...dzieczynka Milla77...........Warszawa..........20.......02.11.....5 7kg+7kg SYN mother..........Warszawa...........18.......04.11....62 kg-1 kg...chłopczyk agniesza26.....Lublin................19.......04.11..... 53-3+1,5 ewelka1234.....Poznań..............19.......06 .11 happymama.....Irlandia.............19........06.11.....6 5kg +4 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11.....65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11.....57 kg+4 Aneta30..........Kraków.............17........09.11..... 53kg+6,5 Jokasta.......... Gdynia............. 17.......11.11 Marta1983.......Warszawa.........19.......13.11......65 kg+ 2,5 MarzenaMol......Wisła...............17.......14 .11.....+1,5kg fajna-aj...........Białogard..........18.......14 11......+3,5kg mysza1980.......Warszawa.........17.......15.11......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............18.......15.11......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............18........16.11.... .62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 ....66kg+2 lorinka..............anglia.............16.......19.11.. ...55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............17.......20.11 mała_agatka.......Łódź..............15........25.11..... 61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....14.......25.11.... .55kg-1 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11.....53kg Maja_21............Kielce..............15.......29.11... ...64kg-2+0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna internautka
mój nos tak reaguje na suche powietrze. zwłaszcza jak wychodzę na dwór w upale. cóż to kolejna dolegliwośc ciążowa widocznie:) ale to i tak pewnie to nic w porównaniu do tego co czeka nas za perę miesięcy ;-) ehhh dziewczyny . czy Wy sobie wyobrażacie siebie w rolach matek???????? bo ja się bardzo cieszę ale czasem mam wrażenie że będę okropną matką;/ skąd bedę miała wiedziec czym i kiedy to dziecko karmic, co robic jak zacznie płakac, w co je ubierac itd. nie wspomne o zmieianiu pieluch! wydaje mi się ze to musi by jakies strasznie trudne do ogarnięcia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto................TC......TREMIN....W AG A....PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice.........20.......01.11.....56 kg +5...dziewczynka Marsjanka......Śląskie...............16.......01.11..... 57kg+4 Kasika1.........Rzeszów…...........20.......02.11. ...64kg+3...dziewczynka Milla77...........Warszawa..........20.......02.11.....5 7kg+7kg SYN mother..........Warszawa...........18.......04.11....62 kg-1 kg...chłopczyk agniesza26.....Lublin................19.......04.11..... 53-3+1,5 ewelka1234.....Poznań..............19.......06 .11 happymama.....Irlandia.............19........06.11.....6 5kg +4 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11.....65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11.....57 kg+4 Aneta30..........Kraków.............17........09.11..... 53kg+6,5 Jokasta.......... Gdynia............. 17.......11.11 Marta1983.......Warszawa.........19.......13.11......65 kg+ 2,5 MarzenaMol......Wisła...............17.......14 .11.....+1,5kg fajna-aj...........Białogard..........18.......14 11......+3,5kg mysza1980.......Warszawa.........17.......15.11......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............18.......15.11......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............18........16.11.... .62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 ....66kg+2 lorinka..............anglia.............16.......19.11.. ...55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............17.......20.11 mała_agatka.......Łódź..............15........25.11..... 61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....14.......25.11.... .55kg-1 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11.....53kg Maja_21............Kielce..............15.......29.11... ...64kg-2+0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezarna, nie martw sie na zapas-na pewno dasz rade! na pewno bedzie czasem ciezko, ale wiecej bedzie tych dobrych i wspanialych chwil:) u mnie dziewczynka na 100% wiec bedzie parka:) ciekawe bo mielismy z mezem przeczucie na chlopca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza u mnie w ogole powietrze nie jest suche to zasluga chyba mieszkania nad morzem nawet jak slonko grzeje to jest rzezkie powietrze marta sliczny brzuszek moj jeszcze nie jest taki duzy no ale ty to juz jestes chyba w 5 miesiacu prawda??? no i mamy gola!!!:D mogliby jeszcze strzelic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta,moj brzusio tez sporo mniejszy. Ale brzuszki rozne bywaja, poprzednio tez mialam nieduzy:) Moja lekarka mowi ze wygladam na najedzoną a nie na ciezarna:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarna internautko jak sie ma swoje dziecko to wszystko ogarniesz i TY bedziesz NAJLEPIEJ wiedziala co twojemu dziecku jest czy placze bo jest glodne czy brzuszek boli czy pampka trzeba zmienic wiec nie boj sie dasz rade !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna internautka
Daffodile - a czy Ty też miałaś takie wątpliwości? bo chcialabym wiedziec czy to jest w miare normalne czy faktycznie sie nie nadam do tej roli;))) poza ty ja sama czuję się jeszcze jak mała dziewczynka i tęsknię do mamusi którą zobaczę dopiero za 2 tygodnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafodile gratuluje coreczki imie juz wybrane???:) widze ze same parki u nas moze i ja sie zalapie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezarna,pewnie ze mialam watpliwosci, do dzisiaj mam, a jakos daje rade-przy watpliwej pomocy meza..;) Lorinka, ja bylam dzis na usg, nie mamy jeszcze imion wybranych, chcialam najpierw poznac plec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff, no gratuluję córeczki;) 🌻 no to będzie miał Olafek siostrzyczkę;) Marta;) piękny brzuszek;) ja mam zdecydowanie mniejszy....chyba taki najedzony :( zresztą mnie wysadziło tak nisko, pod pępkiem... w pozostałych miejscach chyba więcej mam tłuszczyku niż ciąży :P jeszcze jakoś się nie przejmuję brzuszkiem, bo wiem, ze niedługo będę miała go w nadmiarze;) no i nasi strzelili :) oby tak dalej:) mój M załamany, bo meczyk w pracy musi oglądać kątem oka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foola
Witam :) mam do Was prośbę : powiedzicie mi, czy możliwe by organizm już zaczął reagować na ewentualną ciążę zaledwie 12 dni po ostatnim przytulanku (w dni płodne)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
No na razie mamy w tabelce 2:2 ... dwie dziewczynki i dwóch chłopców :D Szanse wyrównane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ciężaróweczki noo prosze jaki brzuszek to ja mam polowe twojego:) daff gratulacje dziewuszki suuuper:) a ja mam juz nude od 5 rano juz pojadlam, dzis mam wizyte u gin. wiec trzymajcie za mnie i mojego didka kciuki!! huuraaa wyjde z domu:) a co do suchosci to ja tak mialam wczesniej jak lezalam w szpitalu myslalam ze sie wsciekne!!ale teraz w nocy mimo ze cala noc mam otwarteokno musze przeplukac usta bo mam tak sucho w buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×