Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

NICK...........Miasto................TC......TREMIN....W AG A....PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice.........20.......01.11.....56 kg +5...dziewczynka Marsjanka......Śląskie...............20.......01.11..... 57kg+6 Kasika1.........Rzeszów…...........20.......02.11. ...64kg+3...dziewczynka Milla77...........Warszawa..........20.......02.11.....5 7kg+7kg SYN mother..........Warszawa...........18.......04.11....62 kg-1 kg...chłopczyk agniesza26.....Lublin................20.......04.11..... 53-3/+4 ewelka1234.....Poznań..............20.......06 .11 happymama.....Irlandia.............19........06.11.....6 5kg +4 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11.....65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11.....57 kg+4 Aneta30..........Kraków.............19........09.11..... 53kg+7 Jokasta.......... Gdynia............. 18 11.11 + 3kg Marta1983.......Warszawa.........19.......13.11......65 kg+ 2,5 MarzenaMol......Wisła...............18.......14 .11.....+1,5kg fajna-aj...........Białogard..........18.......14 11......+4,5kg-córeńka mysza1980.......Warszawa.........18.......15.11......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............18.......15.11......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............18........16.11.... .62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 ....66kg+2 lorinka..............anglia.............16.......19.11.. ...55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............17.......20.11 mała_agatka.......Łódź..............15........25.11..... 61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....16.......25.11.... .55kg-2 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11.....53kg Maja_21............Kielce..............15.......29.11... ...64kg-2+0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 🌻 Super że coraz więcej dziewczyn wie co nosi w brzuszkach :) U mnie ok, wróciliśmy z wczasów (polecam wczasy bez dziecka) my byliśmy z naszym "czorcikiem" i ciężko było ;) Maluszek w brzuszku kopie, w pierwszej ciąży wg mnie późno poczułam pierwsze ruchy, teraz szybciej Jutro idę na badania, we wtorek na wizytę do gin, niestety bez usg, dopiero we wtorek się umówię na usg. Męczą mnie po nocach skurcze łydek :( Witaminy biorę feminatal, w pierwszej ciąży też i urodziłam małe dziecko (3000g) a urodziła się 5 dni po terminie Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka-ja chodze do zaprzyjaźnionej lekarki, moglabym prywatnie ale chodze panstwowo -sama mi to zaproponowala zebym nie musiala placic za badania:) ona i tak nie ma aparatu do usg w gabinetach-jak cos to robi mi w szpitalu gdzie pracuje. jednak na to dokladniejsze ktore robi sie w polowie ciazy skierowala mnie do innego specjalisty-dala nr tel.(w poprzedniej ciazy tak samo bylo).Jesli chodzicie prywatnie i Wasz lekarz ma odpowiedni sprzet to moze takie badanie u siebie zrobic. Marsjanka-waga 3 kg wg mnie nie jest jakas specjalnie niska-rodza sie sporo mniejsze dzieci.Olaf wazyl 3,750 i polozne mowily ze jest duuuzzyy ale co maja powiedziec babki ktore rodza ponad 4 kg dzieci?;) Osobiscie nie chcialabym rodzic az tak duzego dzieciaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joloyo
witam! od ostatniego stosunku mineło 3,5 miesiąca , od ostatniego seksu mialam 3 okresy normalne , teraz czekam na nastepny okres i spoznia mi sie 2 dni , zawsze mialam regularnie wczoraj rano zrobiłam test i wyszedł negatywny , a w dodatku 2 tygodnie temu byłam na badaniu kontrolnym u ginekologa bo bolały mnie jajniki , zrobił mi usg dopochwowe i powiedzial ze wszystko ok czy obawiac sie ciazy ???? moze lekarz nie zauwazył ciazy zawsze mialam okres regularnie a teraz sie spoznia , jestem załamana czy test robiony 3,5 m-ca po stosunku jest wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Też mam termin na listopad, dokładnie 7-11-2008:))))) Wiedze że forum jest juz zaawansowane, więc teraz bede odrabiać zaległości. Pierwszy trymestr był dla mnie \"ciężki\", praktycznie wszystkie książkowe objawy. Teraz z dnia na dzień czuję się coraz lepiej chociaż wrażliwość na zapachy chyba do końca mi nie minie. Niestety nie jestem dokładnie poinformowaną szczęściarą jak wiele z Was,bo niestety nie znam płci dziecka. Mam nadzieje, że jak już pójde na usg w 24tyg. do wreszcie się dowiem:) Marsjanko, waga 3kg nie jest zła. Mój brat rodząc się waży zaledwie 2450g, co prawda był wcześniakiem ale teraz chłop jak dąb. Zdrowy, wysoki i 100kg żywej wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu, Ja też mam termin w tych dniach, z USG 9 listopada, wedle OM- 11 listopada. Zapisz się do naszej tabelki. Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam anie:) gdzie wy sie podziewacie? wczasujecie sie??????mi cos kafe szwankuje podjelam kilka prob pisania ale szlag mnie trafial jak nie wysylalo😠 aneta ja nie puchne jeszcze....a kombinezon bedzie dobry kaftaniki nie wiem moze kilka bo to faktycznie przezytek ja praktycznie ich nie uzywalam Jokasta wspolczuje szpitala teraz poleniuchuj troszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto................TC......TREMIN....W AG A....PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice.........20.......01.11.....56 kg +5...dziewczynka Marsjanka......Śląskie...............20.......01.11..... 57kg+6 Kasika1.........Rzeszów…...........20.......02.11. ...64kg+3...dziewczynka Milla77...........Warszawa..........20.......02.11.....5 7kg+7kg SYN mother..........Warszawa...........20.......04.11....62 +2...chłopczyk agniesza26.....Lublin................20.......04.11..... 53-3/+4 ewelka1234.....Poznań..............20.......06 .11 happymama.....Irlandia.............19........06.11.....6 5kg +4 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11.....65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11.....57 kg+4 Aneta30..........Kraków.............19........09.11..... 53kg+7 Jokasta.......... Gdynia............. 18 11.11 + 3kg Marta1983.......Warszawa.........19.......13.11......65 kg+ 2,5 MarzenaMol......Wisła...............18.......14 .11.....+1,5kg fajna-aj...........Białogard..........18.......14 11......+4,5kg-córeńka mysza1980.......Warszawa.........18.......15.11......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............18.......15.11......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............18........16.11.... .62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 ....66kg+2 lorinka..............anglia.............16.......19.11.. ...55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............17.......20.11 mała_agatka.......Łódź..............15........25.11..... 61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....16.......25.11.... .55kg-2 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11.....53kg Maja_21............Kielce..............15.......29.11... ...64kg-2+0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dla niektórych z nas to juz połowa!!! coraz bliżej końca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki czy ktorejs z was puchna dlonie i dretwieja????bo moja dzisiejsza noc to byla masakra nie dosc ze lewa mnie bolala to jeszcze dretwiala...czy znacie sposoby na zapobieganie takiemu czemus ???w czwartek ide do gina i mu powiem bo to dla mnie katorga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o humory moje kolezanki pytam ?:-) U mnie weekend nie ciekawy . W sobotę mialam zapracowany dzionek : sprzątałam , gotowałam , prasowałam ....a wieczorem miałam ogormne spięcie z mężem ( O jego wyjscie które skończyło sie powrotem do domu o 4 rano ) . Wyłam cały wieczór . Gdy wstałam rano byłam tak wściekła że postanowiłam pojechac do rodziców . Jednak plany spełzły na tym że Krzysiek zaczął mnie przepraszać i srutututu ....i jakoś mi przeszł o. Poraz pierwszy od niepamiętnych czasó zrobiłam scenę . Zbierało mi się juz na wybuch od 2 miesięcy ale tym razem nie wytrzymałam . I wiecie co normalnie sama siebie nie poznawałam . Wpadłam w szłał . Krzyczłam i płakałam na zmianę . Nie wiem czy to wina hormonów czy ... AhHH. ANIA 1980 -WITAJ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka - mnie czasami lapie skurcz w łydke lub drga mi lewa powieka ale to ponoc wina zbyt małej ilosci magnezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio mam jakiegos pecha . Za każdym razem jak wpadam pogadac to nie ma z kim :-( . Ale znając zycie gdybm nie była właśnie w pracy też nie siedziałabym cały czas przed kompem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) fajna ja tez mialam niezbyt fajny weekend:( moja droga Ja bym chciala zeby moj maz wyskoczyl z kolegami do baru na piwko, ale z niego straszny domator i predzej ja bym gdzies wyskoczyla niz on(no narazie mi to nie grozi bo sobie leze), ale za to nieraz wyskoczy sobie na rybki:) ale jak bym sie tak zdenerwowala na niego jak Ty to za tydzien juz by byla u mnie babska imprezka hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenko Mol ja czuje juz wyrazne ruchy jak dzidzius skacze mi po brzuszku i tez probowalismy z mezem podsluchac serduszko dzidzia przez te sluchawki lekarskie ale nic nie bylo slychac tylko moje bulgotanie brzuszka:) a co do skorczy lydek(ja ich nie mam jak narazie) moze dlatego ze biore 3x1 magnez i maz co wieczor masuje mi stopy, bo bez tego masowanka cierpna mi nozki, ale mysle ze to bardziej od mojego lezenia. a co do rak to tez nieraz mi scierpna bo spie tylko w jednej pozycji wiec maja prawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza ja tez nie należę do tych zon które trzymaja męza pod kluczem ale do cholery nie od 3 tyg co sobota .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jebaniec ( sorki za slowo ) jak nie łazil nigdzie to nie łaził a teraz 3 soboty . Ja mu dam . !!!!! Nie pytajcie jaka byłam wsciekła . A teraz muszę jakiegiś foszka dla zasady strzelic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zauwazyłyscie ze jak do tej pory to mamy przewage córeczek nad synkami . Jak tak dalej pójdzie to normalnie jak filmie sex misja będzie hehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M też jest domatorem, ale i tak mało co jest w domu. Praca, a po pracy urządzanie naszego gniazdka. Byłam dzisiaj u endokrynologa skonsultować wyniki, TSH poszło mi w górę jeszcze wyżej niż ostatnio, więc lekarka zwiększyła mi o 100% dawkę leku. Mam przyjść do kontroli 10 lipca i wcześniej zrobić badania. Ja idę oglądać maluszka za tydzień na usg połówkowe. Nie mogę się doczekać. Czy czujecie codziennie ruchy, bo ja mam wrażenie, że dzisiaj się wcale nie rusza i się denerwuję, bo nie czuję \"bulgotania\", stukania - nic. Od kilku dni jakby się mniej rusza. Szkoda, że nie możemy codziennie go podglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetko u mnie 3 dni temu dzidek krecil sie normalnie non stop potem 3 dni praktycznie sporadycznie, tez sie zaczelam troszke martwic ale dzis juz znowu kreci sie jakby nie moglo sobie znalezc miejsca:)takze nic sie nie martw!! szkoda ze masz problem z tarczyca, tak jak Ja. jutro jade tez robic badania TSH,fT3,fT4, i przeciwciala tarczycowe!! ja tez mam na tarczycy guzki tylko ja mam ich 8 male mialam jechac powtorzyc usg ale ze wzgledu na to ze musze lezec narazie sie nie wybieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, ja jeszcze w ogóle nie czuję ruchów. Ale nie martwie się, w I ciąży może to nawet stać się do 25 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto................TC......TREMIN....W AG A....PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice.........20.......01.11.....56 kg +5...dziewczynka Marsjanka......Śląskie...............20.......01.11..... 57kg+6 Kasika1.........Rzeszów…...........20.......02.11. ...64kg+3...dziewczynka Milla77...........Warszawa..........20.......02.11.....5 7kg+7kg SYN mother..........Warszawa...........20.......04.11....62 +2...chłopczyk agniesza26.....Lublin................20.......04.11..... 53-3/+4 ewelka1234.....Poznań..............20.......06 .11 happymama.....Irlandia.............19........06.11.....6 5kg +4 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11.....65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11.....57 kg+4 Aneta30..........Kraków.............19........09.11..... 53kg+7 Jokasta.......... Gdynia............. 18 11.11 + 3kg Marta1983.......Warszawa.........19.......13.11......65 kg+ 2,5 MarzenaMol......Wisła...............18.......14 .11.....+1,5kg fajna-aj...........Białogard..........18.......14 11......+4,5kg-córeńka mysza1980.......Warszawa.........18.......15.11......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............18.......15.11......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............18........16.11.... .62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 ....66kg+2 lorinka..............anglia.............16.......19.11.. ...55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............17.......20.11 mała_agatka.......Łódź..............15........25.11..... 61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....16.......25.11.... .55kg-2 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11.....53kg Maja_21............Kielce..............15.......29.11... ...64kg-2+0,5 18-nastka...........warszawa........18.........10.11.......55kg+2,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Ja wróciłam z pracy i zabrałam się do robienia obiadu jeszcze mnie czeka jakieś małe sprzątanie i odpoczynek!!Normalnie jak tak dłużej postoję przy garach to pobolewa mnie kręgosłup. Mąż ostatnio zrobił mi kazanie na temat że mało chodzę ale on nie zdaje sobie sprawy że w pracy jak tylko poczuję ból tyłka to biore się i wychodze na króciótki spacerek po budynku dobrze że szefowie to tolerują. Witamy cię Anno!! Agnieszko ja przez te słuchawki też słyszałam tylko jakieś bulgotanie czasami jakieś stuk też się pojawiło więc mnie trochę uspokoiłaś bo już się bałam że coś jest nie tak. Ja mam wizytę za tydzień i nie wiem czy będzie mi robiła usg chociaż będzie to koniec 20 tygodnia. Chciałabym zabrac męża ale poco ma jechać jak nie wiadomo czy zrobi, ale napewno ją zapytam i zabiorę go na następną wizytę. Normalnie mój mąż zaczyna już coraz bardziej interesowac się tym co dzieje się w brzuszku - zawsze przykłada głowę do brzuszka i słucha tego jak on to nazywa bulgotania twierdzi że słyszy jak didek się obraca ale ja tego nie czuję. U nas pogoda się popsuła szkoda. Dziewczyny czy wy też macie taką wielką ochotę na truskawki??ja już chyba zjadłam z 10kg. No nic zmykam na chwilkę bo trzeba zrobic ten obiadek. Pozdrawiam was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę która dopisała się do tabelki troszkę cie przesunę zgodnie z terminem porodu NICK...........Miasto................TC......TREMIN....W AG A....PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice.........20.......01.11.....56 kg +5...dziewczynka Marsjanka......Śląskie...............20.......01.11..... 57kg+6 Kasika1.........Rzeszów…...........20.......02.11. ...64kg+3...dziewczynka Milla77...........Warszawa..........20.......02.11.....5 7kg+7kg SYN mother..........Warszawa...........20.......04.11....62 +2...chłopczyk agniesza26.....Lublin................20.......04.11..... 53-3/+4 ewelka1234.....Poznań..............20.......06 .11 happymama.....Irlandia.............19........06.11.....6 5kg +4 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11.....65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11.....57 kg+4 Aneta30..........Kraków.............19........09.11..... 53kg+7 18-nastka...........warszawa........18.........10.11.... ...55kg+2,5 Jokasta.......... Gdynia............. 18 ..........11.11....... + 3kg Marta1983.......Warszawa.........19.......13.11......65 kg+ 2,5 MarzenaMol......Wisła...............18.......14 .11.....+3kg fajna-aj...........Białogard..........18.......14 11......+4,5kg-córeńka mysza1980.......Warszawa.........18.......15.11......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............18.......15.11......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............18........16.11.... .62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 ....66kg+2 lorinka..............anglia.............16.......19.11.. ...55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............17.......20.11 mała_agatka.......Łódź..............15........25.11..... 61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....16.......25.11.... .55kg-2 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11.....53kg Maja_21............Kielce..............15.......29.11... ...64kg-2+0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi że macie te problemy z tarczycą :-( . Ja zrobiłam tydz temu wynik powtórny na tokso . Tym razem w szpitalu i wiecie co szału dostaję, ponieważ wyniki miały być na sobotę . Oczywiscie ich nie bylo . Dziś zadzwoniłam to jakiś niemiły babsztyl powiedzial ze jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy będą bo muszą mieć co najmniej 2 próbki żeby zbadać . Nie wiem czy to prawda? ale czy to ma znaczyć ze jeśli przez pół roku ta druga osoba się nie znajdzie to będę czekać do bólu ??? Czekam do soboty max i jadę je opierdzielę bo to jakiś nonsens. jakby mi ktos raczył tą bzdurę powiedzieć wcześniej to znalazłabym inne labolatowium :P A co do truskawek - to jadłam je 1 raz . bardziej mam smaka na czereśnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenko Ja truskawki jem non stop miksowane, z kluseczkami i same z cukrem na szczescie mam je kolo domku takze mam je na kazde zawolanie!!a teraz objadam sie bialymi poziomkami i borowkami bo wlasnie sie zaczely:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa albinosy:) hehe rok temu dostalam sadzonki od mamy znajomej moim zdaniem sa duzo slodsze i lepsze od czerwonych, a rozrastaja sie strasznie:)musze karczowac teraz to robic musza wszystko za mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kobity, ale sie spisałyście, super :) Nic się nie odzywałam bo miałam egzamini, zaliczenia, prace itd. brrr ALE już wszystko do przodu, został mi jeden najłatwiejszy HURA!!!!! Mnie tez męczą skurcze łydek, poza tym malutka nieźle się rozpycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×