Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Gość Gosc
lorinka - wszystkiego naj, naj, najlepszego :* ...a ja zmykam do Fryzjera :D ...wprowadzę się tym w dobry nastrój na całyyy dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hazze75
Witam,moje dzieciątko przyjdzie na swiat 18 listopada(przynajmniej takie są rokowania). Wg usg będzie to dziewczynka :), wybieram się w niedługim czasie na usg 3d, pozdrawiam wszystkie listopadówki serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza, alez mi ochoty narobiłaś na tą ogórkową... nie powstrzymam sie i ugotuję sobie. Ale to za jakiś czas. Mam rosołek, więc baza jest;)... po tych moich tabletkach czuje sie fatalnie... mam podwyzszoną temperaturę i wypieki na buzi, kręci mi sie w głowie, no i przede wszystkim senna jak diabli, ale serce wali mi jak oszalałe, więc nie moge usnąć... no ale koniec narzekania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! witam nowe kolezanki! nie moge wytrzymac z tych upalow, bola mnie rece i nogi, i te nogi wygladaja na jakies wykrzywione:( pije duzo wody ale wcale wiecej nie chodze do wc, nie wiem co zrobic zeby ta wode jakos oproznic z organizmu, znacie jakies sposoby?kiedys takim sposobem bylo piwo:) vanilka- ja zastanawiam sie nad rodzeniem w szczecinie,nad pomorzanami, ale nie wiem jak to w praktyce wyjdzie, a ty? i jeszcze cos-piszesz,ze dostalas zwolnienie ze wzgledu na swoje nogi, mozeszdokladnie napisac co sie z nimi dzialo?dzieki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka, Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Badź szczęśliwa. Wy wszystkie o ile pamiętam takie młodziutkie jesteście:) Dziewczyny, chyba uda nam się sprzedać mieszkanie i kupić większe, aż się teraz boje tyle formalności i zmian przede mną. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw serdeczne życzenia dla Lorinki :D :D :D ja też bym chciała zdjęcia :) później prześlę swoje nowe z wczoraj, ale teraz brat mnie wypędza sprzed kompa :P właśnie obejrzałam z małymi Tarzana. normalnie nie uwierzycie pierwszy raz się na nim popłakałam :P no ale ja tak teraz mam! dosłownie nic obejrzeć nie mogę, bo ciągle płaczę, albo się boję :P ech. agnieszo - e tam jeden pączek więcej czy mniej i tak nic ci nie zaszkodzi :) ps też bym sobie zjadła, ale to chyba dopiero w sobotę jak na dworcu będę, bo ode mnie z domu do jakiejś cukierni to hektar cały jest :P hazze - witamy, może wpisz się do tabelki :D mysza - a te leki to na pewno masz dobrze dobrane? jakoś dziwnie się czujesz. jak nie przejdzie to może powiedz o tym lekarzowi :) green_gable - nie no jedynym sposobem jaki znam jest więcej pić. może teraz nie sikasz bo za gorąco jest i cała woda zostaje spozytkowana :) jokasta - no to gratuluję zamiany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbin
Sto lat dla świętujących dziś oraz dla wszystkich Mart, bo dziś imieniny Marty. Mysza-a Tobie dali teraz fenoterol? bo to chyba reakcja właśnie na ten lek. Buziaki z upalnej Wwy, B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta30 byłam w szpitalu.. Zapalenie prawej nerki. Lorinko wszystkiego najlepszego. Ja dziękuje za życzonka ale obchodzę 21 lutego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinko - wszytkiego Najlepszego z Okazji Urodzin!!!!To wcezsnym Lwiątkiem jesteś. Agnieszko - nic mi lekarze nie mówili o możliwości plamień spowodowanych hormonami tarczycy. Możesz mi coś więcej o tym napisać jeśli wiesz? Ginekolog mi powiedziała jedynie, że dziecko uciska dół brzucha a tam jest wszystko ukrwione bardzo i dlatego te plamienia. Dzisiaj np. nie zauważyłam, żeby na bieliźnie były jakieś plamki. Czy macie taki dziwny ból podbrzusza jak np. wstajecie. Ja mam takie wrażenie jakby mi tam coś twardniało i napinało się i tylko jak wstaję. Joakasto - ja w październiku skończę 32 lata. Fajnie, że będziecie mieć więcej miejsca. Zobaczysz jak szybko i sprawnie Wam pójdzie. Załatw sobie jakieś pudła, taśmę do pakowania i po mału zacznij pakować rzeczy z których już nie korzystasz, albo rzadko. Po malutku i do przodu. Mnie też czeka przeprowadzka, ale jak nam się uda wykończyć górę domu. Może za 1,5 - 2 miesiące. Zobaczymy. Dzwoniłam do pielęgniarki i dowiedziałam się, że ten wczorajszy cukier mam w normie, ale i tak mam zadzwonić do lekarki po 17.00, żeby to usłyszeć od niej. Ufff - dobrze, że przynajmniej cukrzycy nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hazze 75 dolaczaj smialo!!:) mysza a co to za tabsy lykasz?? czytalas ulotke o objawach nie pozadanych?? green gable pij tyle ile musisz jak ci sie chce ... jest goraco moze pocisz sie choc troche wtedy woda tez z nas wychodzi nie pij wiecej jesli nie masz pragnienia bo woda nie wyjdzie i bedziesz puchla a ciaza temu sprzyja Jokasta jeszcze chwilka i bedziesz juz w swoim nowym slicznym mieszkanku;) Aneta ja czasem mam taki dziwny bol jak wstaje ktore sprawia takie samo wrazenie pieknie dziekuje za zyczenia bardzo mi milutko!!!:D:D ja tez mialam byc Marta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki , lorinko wszystkiego dobrego dla ciebie i malucha! Marta i Mysza i warszawianki, więc byłam w bielańskim i byłam w orłowskim- bielański - tłum na izbie, brak przyjęć, no i niestety ostatnio milei trochę porodów z zakażeniami... zakochałam się w orłowskim, cuuudownie- więc przestałam szukac dalej. Widziałam maluchy w inkubatorach w 28 tc urodzone, to jest szpital w którym dziecko ratują na kazdym etapie płodowym- mi o to chodzi. Raczej nie donosze do listopada. Zostało mi 10 tygodni do 37tc..i na o stawiam. któraś z was mówiła o bródnowskim - ja tam rodziłam 2 x ale 9 i 6 lat temu, mam nawet tel do połoznej jeżeli ktoś potrzebuje. Ja mam za daleko tam, mieszkam na bielanach . Po odstawieniu duphastonu laseczki depresja zniknęła, walenie serca itd. uważajcie żeby nie przedawkować progesteronu, lekarze nam go daja w duzych dawkach a to ma duży wpływ na głowę buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzieki za troskę.... lekarz wczoraj powiedział mi, ze te tabletki mogą powodować właśnie takie skutki uboczne.... wyglądam jakbym miała 40 stopni gorączki, ale juz nie mam temperatury. Tylko takie wypieki... ale za jakąś chwilę powino minąć. Po Porannej dawce też tak miałam. Balbin- ja dostałam cordafen- jakis dziwny ten lek, ale gin powiedział, zeby sie nie sugerowac ulotką. Dobrze, ze mam do niego zaufanie, bo po przeczytaniu ulotki- zdrętwiałam :P oczywiście nie spałam ani chwilki, ale wziełam sie za delikatne porządki... wszystko z umiarem. teraz czuje sie dobrze, bo mam troche czysciej w domku;) nie lubie jak mi tona kurzu lata po podłodze;) milla77- cieszę sie, ze deprecha minęła;) co do szpitali, to ja juz jednak sie zdecydowałam na bielanski- moj gin jest z tego szpitala i moja była sąsiadka jest tam pielegniarką, wiec bede miała pomoc...w razie czego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj.. naj... duzo usmiechu, sloneczka na kazdy nadchodzacy dzien i szczesliwego milutkiego zdrowutkiego dzidka:) anetko nic wiecej nie wiem o tych palamieniach bo najpierw szukali tego krwiaka niby ale go nie znalezli, potem wyszla ta tarczyca wiec przyszedl lekarz i powiedzial ze to najprawdopodobniej od hormonow tarczycy ze tak niektore kobiety wlasnie maja przez nia!!a na koncu wyszlo ze to przez lozysko ktore bylo bardzo nisko na scianie przedniej!! ja tez mam takie ciagniecia wlasnie nieraz napinanie jak sie podnosze albo dluzej siedze mam wrazenie ze mam za mala macice:)dzis mnie tak dzidek kopal i wariowal ze mialam wrazenie ze ciagnie za moj pecherz moczowy az czulam te pociagniecia w dolnej czesci:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Agnieszko za odpowiedź. Próbowałam coś znaleźć w internecie ale niestety o plamieniach z powodu tarczycy nic nie znalazłam. Próbowałam zadzwonić do lekaerki, bo chciałam przy okazji zapytać, czy mogę w przyszłym tygodniu iść do pracy, ale ma jeszcze pacjentki, więc zadzwonię dopiero jutro. Siedzę w domu, leżę właściwie, w TV jak zwykle nic nie ma. Trochę mi się nudzi. Dobrze, że jest internet. Może ten ból podbrzusza to przez te wiązadła. Już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja właśnie wróciłam od lekarza ale tyyym razem byłam w poradni dla cukrzyków. Jutro muszę wykonać obciążenie glukozą ale 75 g. Już jest mi na samą myśl nie dobrze. I przy tym trzeba trzekać 2 godz po wyypiciu tego. Mam też wykonać HBAC Ale na to się tydzień czeka i prywatnie TSH a to jest na hormon tarczycy bo cos jej się moja tarczyca nie podoba. I w czwartek znów do niej z powrotem ale ja już mam dość chodzenia po lekarzach. Wszystkiego naj Lorinka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - nie martw się. Mi obciążenie glukozą 50 g wyszło powyżej normy, ale później jak miałam obciążenie 75 g wyszło mi w normie. Miałam wczoraj właśnie tą przyjemność ponowienia badania. Ważniejsze jest to drugie badanie, więc jęsli wyjdzie Ci obciążenie 75 w normie , to nie ma powodu do zmartwień. A robiłaś już wcześniej badania TSH na tarczycę? Mojej lekarce też nie podobały się moje wyniki tarczycy i skierowała mnie do endokrynologa. Mam niedoczynność i zażywam leki. Wcześniej nie miałam problemów z tarczycą, ale ciążą się do tego przyczyniła. Najważniejsze, żeby być pod opieką lekarza i stosować się do zaleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jutro będę miała te badania. I mam nadzieję że wszystko wyjdzie w normie bo juz troche sie naczekałam u lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beaciu trzymam kciuki zeby tarczyca wyszla wporzadku:)toche bez sensu ze lekarka nie dala Ci skierowania na panstwowe badania na TSH tylko musisz prywatnie!!prywatnie robi sie tylko fT3,fT4, i przeciwciala anty-TPO bo tego nie refunduja!!bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jestem nareszcie ;D mam chwilke wolnego:) Lorinko masz cudny brzusio:) wszytskiego co najlepsze buziolki:* Green_gable : sluchaj kochana ja mam tak spuchniete nozki i kostki stopy paluszki ze wieczorem to lewdo nimi ciagam:/ ogolnie sa bardzo spuchniete i w nocy opuchlizna slabo schodzi a nie pomaga mi namaczanie smarowanie i trzymanie w gorze a moja praca wymaga siedzenia przy biurku 7h i na dodatek zepsula sie klima wiec nie idzie wysiedziec. a co do szpitala to tez myslalam nad pomorzanami ale slyszalam tez ze wojskowy jest dobry wiec biore pod uwage tylko te dwa:) a na pomorzanach podobno duzo studento sie kreci i robia szum:/ wiec niewiem... jeszcze mam troszke czasu to pomysle:) Od jutro kwiatuszki juz nie bede pisac chyba przez kilka dni bo wyjezdzam ale rano jeszcze cos szkrabne do was:) buziolki calusiolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak Wasze kupony Lotto? Wygrałyście coś? Ja nawet 3-jki nie mam :-) Ciekawe czy ktoś wygrał, czy znów będzie kumulacja. Idę coś zjeść i kładę się do spania. Kolorowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hazze75
Co do dużego lotka, trafiłam trójkę hihi, czyli całe 16 zł , ale i tak się ucieszyłam, następnym razem bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotek mnie nie lubi :( Nic.. I stopień 4 9449247.80 II stopień 1214 3916.20 III stopień 63625 119.20 IV stopień 1130376 16.00 4 osoby wygrały po 9 melonów ja się chyba zabije ;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziękuję za zdjęcia fajne brzuchatki z was :) ja dziś miałam tragiczną noc. gorąco jak diabli, nie mogłam się ułożyć za nic na świecie. do tego od wczorajszego wieczora boli mnie brzuszek. dokładnie rzecz ujmując to nadbrzusze z prawej strony. może nie boli ciągle, bo jest po prostu bardzo wrażliwe na dotyk. sama nie wiem co robić. jutro zadzwonię do lekarki, dziś wieczorem wraca z urlopu więc jutro powinna odebrać. może niech mi wizytę przełoży na ten poniedziałek bo się martwię :( maluszek rusza się tak jak zawsze,więc wiem ze z nim wszystko ok. juz sama nie wiem od czego to może być. może tp po prostu coś z moim żołądkiem nie tak, ale nie wiem. chcę już wrócić do łodzi, zawsze będę się bezpieczniej czuła, jakby przyszło jechać do szpitala to chociaż R będzie blisko, bo tu to on nie będzie mógł do mnie przyjeżdżać, mama w pracy a maluchów nie wpuszczą i bym sama jak palec leżała. może już świruję, ale wiecie jak to jest. zawsze się myśli o najgorszym :( przesłałam wam zdjęcia z niedzieli :) R twierdzi że urosło mi się, ale ja tam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małą agatko to wiązadełka się rozciągają nie masz co się martwić... A żołądek masz wyżej nad pępkiem a nie w podbrzuszu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem marto, ale chodzi o NADBRZUSZE. dokładnie pod żebrami :) bólem więzadelek już sie nie martwię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To najlepiej pójść do internisty :) Ja już teraz na siebie tak uważam jem myte warzywa i owoce, nie siedzę w przeciągu. Po ostatnim pobycie w szpitalu już się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....25.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......26.......02.11 ...64+8.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....26.......02.11....57+ 12..... .Maciuś mother........Warszawa.....25.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........26.....04.11....53 +13. ..Chłopiec Kasiula82....Cieszyn...........26.....06.11....54+7..... .Amelka ewelka1234....Poznań........26.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......26.......06.11.....65+8..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......26.......06.11....65+dużo... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa.....25.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......25.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........25.......11.11....58+7........Jeremi? C.internautka..Poznań......20........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...25........13.11.....65+7....... Robert ? **Vanilka**......Szczecin.....24.......13.11........51+1 0...Hubert fajnaaj.........Białogard....25.......14.11.....+7... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........23.......14 .11....+7...........?? mysza1980.....Warszawa...24.......15.11.....59+8........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....24.......15.11.....50+4.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......24.......16.11......62+8 ....?????????? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...24.......17.11......69+2.......Kubuś lorinka..........Anglia........23........19.11......55+6,5.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......24......20.11......66...... .....chłopiec Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........22........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..22........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..Chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Agatko - a może to od żołądka promieniuje? Może zjadłaś albo wypiłaś coś gorącego? Może faktycznie spróbuj iść do internisty. Marta - popatrzyłam na imię jakie wpisałaś dla swojego synka Robert, poniżej jest Hubert, a ja myślę o Norbercie ;-) hihihhihhi Mój M myśli jeszcze o Adasiu. Mnie podoba się jeszcze Dawid - ale od wielu osób słyszę, że to takie żydowskie imię i żeby takiego nie dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×