Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Hej Ewelka ja w poprzedniej ciązy rozwarcie na palec czyli 1 cm miałam od 30 tygodnia i doczekałam prawie do terminu, nie martw się. Co do skurczów to ostatnio mam coraz częściej( więcej niż 10) i może wybiorę się w związku z tym do lekarza, bo wizyta dopiero za 2 tyg. No zobaczymy, teraz już tak nie paniukuje jak przy Kacpim. Ja kupuje pampersy rozmiar 2. U nas w szpitalu jest identycznie jak u Daff, Lece robic sok malinowy, Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnesa śliczne, Kasiula no to odpoczywaj, to już niedługo, byle skończyć 37 t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ja się nabiegałam dziś jak szalona po zakupy i wogóle. Nie miałam internetu bo coś się schrzaniło ale już naprawiłam i wszystko działa, Robercik dziś nie daje mi wytchnienia ciągle mnie kopie szczególnie jak siadam. Niezły szaleniec z niego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnesa - śliczny tekst. już go kiedyś czytałam, ale teraz zrobił na mnie jeszcze większe wrażenie. a mnie dziś jeszcze żaden skurcz nie złapał :D tylko maluch skacze jak szalony, skacze, kopie, przeciąga się, czkawkę ma co chwilę :) normalnie jakiś nadaktywny ostatnio się zrobił :D no ale cóż rośnie nam dzidzia rośnie :) kasiula to niezła ta twoja córeczka :) duży dzidziuś będzie :) teraz odpoczywaj. jeszcze kilka tygodni i będziesz mogła pochodzić sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie mogła pochodzić i ponosić malucha :) A ja miewam czasem w psitce skurcze.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki!!! wlasnie mi kompa podciagneli wiec zabieram sie z rozkosza za czytanie, troche mi to zajmie widze:):) ale sie za wami stesknilam nawet nie wiecie jak bardzoooooooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza witamy ponownie 🌼 na powitanie :) wiecie co nawet mój R nie jest już tak złowrogo nastawiony do kafeterii. na początku na mnie wrzeszczał (dobra przesadzam, była to tylko lekka perswazja, bo on na mnie nigdy nie krzyczy :P) ale teraz jak jestem w ciąży i siedzę caly dzień sama to nawet się cieszy że mam z kim pogadać, choćby netowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalnie ciągle zdanie zmieniają :P a ja mam taką stopkę jak Ty marta :D :D a tak miałam ochotę coś w niej zmienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....31.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......32.......02.11 ...64+12.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....31.......od 10.10....57+ 16..... .Maciuś mother........Warszawa.....31.......04.11....62+9...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........31.....04.11....53 +19. ....Olafek ewelka1234....Poznań........31.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......31.......06.11....54+8,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......31.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......31.......06.11....65+za dużo.. Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....29.......06.11..................Bartuś Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........30.......09.11....57+12,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......30.......09.11....53+14.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........30 .....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...30........13.11.....65+9....... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....30.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....29.......14.11.....+10... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........29.......14 .11....+10..........Arturek mysza1980.....Warszawa...29.......15.11.....59+10....... . Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....29.......15.11.....50+6.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......30.......16.11......62+13,5 ..Zuzia bonizz........... Opatów.....29.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...29.......17.11......69+6.......Kubuś lorinka..........Anglia........28........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......28.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........27........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie dziewuszki ze u Was wszystko dobrze!!! beatko fajnie ze wrocilas ze szpitala!!:)i ze wszysko jest dobrze! u mnie wszystko dobrze chociaz dzis mialam dzien zalamania i strasznie sie rozplakalam ale juz jest ok wiem ze musze lezec zeby moj dzidek sie nie urodzil wczesniej!! ewelka twoj lekarz nic ci nie mowil o krazku zeby nie dochodzilo do wiekszego rozwierania sie szyjki i jej skracania!! nooo ladnie widze ze ja tu sobie niezle tyje hehe ale ja tam ciesze sie z kazdego kg chcialam w ciazy przytyc tak 30kg i zeby mi z 15kg zostalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny a ja znów mam problem z twardym brzuchem. Ledwo co wyszłam ze szpitala i nie wiem co robić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka witamy:) Baetka a co masz brać? Magnes i coś rozkurczowo czy jeszcze Fenoterol? Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata niedobrze że znowu twardnieje może lepiej przeleżeć w szpitalu trochę? Kurcze nie wiem co doradzić. Bierz nospe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam cały tydzień w szpitalu i nie chcę już tam wracać. Biorę diphergan i teraz jeszcze nospe ale ona za bardzo nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam numeru telefonu. No takie same. Ja dziś poczekam. będę tylko leżeć a jak jutro bedzie to samo to muszę coś postanowić. a mam pytanie. dziewczyny jaką macie długość szyjki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko jak do jutra nie przejdzie to naprawdę postaraj się o ten numer, albo zadzwoń do przychodni i pogadaj z lekarzem!!! ja miałam szyjkę długą na jakieś 3 cm, ale to było dawno, teraz nie wiem. mam nadzieję ze nie skróciła się za bardzo. dowiem się w poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, Mi od dwóch bardzo twardnieje brzuch. Już sama nie wiem czy to zla dieta, skurcze czy jakieś inne licho. Ale nad pępkiem nic się nie zmienia, tylko poniżej te twardnienia. A Ty co postanowiłaś? Może jutro przejedz się do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to naprawdę dziewczyny mam pecha. Czasem to chce mi się płakać. Pierwsza ciąża zakończona tragicznie a druga z komplikacjami. Jeszcze się z mama pokłóciłam i mam już wszystkiego dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pójdę do jakiegoś lekarza tylko mojego nie ma. Będę brać leki i może będzie ok. Nie chcę wracać do szpitala. moja szyjka ma długość 34 mm i to jest nawet ładna długość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem lepiej w szpitalu pod fachową opieką być. Musisz się zgłosić do lekarza już jutro z rana jeżeli nie przejdzie a jeżeli w nocy będzie nadal to na izbie przyjęć marsz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko kochane ja mam te twardnienia tylko jak chodzę a jak leże to wogóle ich nie mam. brzusio jest mięciutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Listopadówki :) Ja jestem z listopada 2007 :) I tak tylko chciałam Was pozdrowić :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a mnie zaczął boleć brzuszek na dole, mam jakieś rozwolnienie i mnie mdli zaczynam się bać dzisiejszej nocy co to będzie się działo. Jeżeli mi się pogorszy będę jechać do szpitala. :( Beata trzymam kciuki za Ciebie leż dużo jeżeli to przynosi efekty. Musimy wytrzymać przynajmniej do końca października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×