Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

dobra muszę sobie trochę ponarzekać , ten mój nie chce mnie słychać więc pozwolicie się wypłaczę na forum będę pisać partiami bo wczoraj mi wcięło dłuugi list więc uwaga zaczynam:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spałam pół nocy tak mały kopał że mnie boli!!! teraz spędziłam 2 godz w aucie takie są korki i boli jeszcze bardziej:( jakby mnie ktoś skopał po kości łonowej, nie mogę się wyprostować! nawet mój P mówi że tak to jeszcze nie kopał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc waga moja już nie aktualna, zatrucie pokarmowe i 2 kg w dól ale nie zmieniam bo jeszcze nadrobię:) mój doktor zasugerował zebym sie wcześniej przygotowała na malucha więc uprałam wózek i muszę zrobić zakupy a się ruszać nie mogę! mam już pieluchy bo gratis były skarpetki takie z kubusiem mój syn będzie miał wszystko z kubusiem. tym od miodku. kocyk mam z kubusiem też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę kupić fotelik do auta nie wiem czy lepiej per perego czy bebe confort? chodzi o lekki taki tylko zeby go wpiąć w stelaż a potem wypiąc szybko, oglądam już drugi dzień i nie wiem który lepszy mam stary samochód więc bez bazy będzie pomóżcie mi doradźcie co lepiej. wózek mam duży i ciężki Emmaljunga a foteliki są dość drogie i za ciężki dla mnie, a będę sama wozić małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj na usg, 30 tc i 3 dni - maluch waży 1,5 kg i wszystko jest prawidłowo rozwinięte. Na razie jest w położeniu miednicowym, czyli siedzi sobi na pupie a główkę ma powyżej mojego pępka. do 36 tc. ma czas, żeby zmienić pozycję i wtedy te ż idę na kolejne usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha witam serdecznie nowe mamusie, przepraszam za moje marudzenie ja tak zazwyczaj nie marudzę:) co do wyprawki muszę chyba coś kupić bo małego w końcu w ręczniku przywiozę:) dziś mój P oznajmił : przestań czytać te głupoty w iternecie a zacznij kupować fachową literaturę czyli np dziecko lub rodzice to i on sobie poczyta a tak jest do tyłu z nowościam dla dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej fotelik z bazą do samochodu żeby szybciej wypinać i się nie męczyć z pasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mother ja kiedys kupowałam te dziecko m jak mama mam dziecko i tym podobne ale tam też bzdury wypisują moim zdaniem szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie powoli czytam co tam piszecie Aneto mój maluch na 30 tyg i 3 dni :) ważył 1800 ale podobno za dużo położenie BYŁO główkowe ale uwaga cytat" lata jak stary Żyd po sklepie" i już nie jest główkowe:) podobno mogę być w ciut starszej ciąży w styczniu miałam 2 x okres i nie bardzo wiem z którego jest maluch więc daty u mnie są teoretyczne. różnica w @ wynosiła 2 tyg więc może to był 32 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam dla dziecka wszystko oprócz kosmetyków jeszcze sie nie zdecydowałam jakich będę używać :P ubranka już mam wszystkie : body z krótkim rękawkiem 20 szt body z długim 4 szt pajacyki baweł. cienkie 11 szt pajacyki grube 4 szt śpioszki 1 szt grubsza koszulka + spodenki 10 szt kombinezon 2 szt śpiworki do spania 2 szt czapeczki 6 szt skarpetki 18 szt :P to więcej niż moich :P pościelki 3 szt kocyki 3 szt ręczniczki 3 szt to chyba wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta dzięki za cenne uwagi co do fotelika w końcu trzeba stawiać na wygodę:) co do gazet ja kupiłam 2 i jakieś takie bzdurowate były ale mojemu się podobno (!) przydały bo tam coś o porodzie rodzinnym było aha wybrałam chyba szpital : na starynkiewicza, znieczulenie 600, sala ok 200 ale są studentki więc może nie będę dodatkowo brać położnej, bo studentki polecała mi znajoma, że miłe i są cały czas na sali, i położne muszą częściej chodzić i zaglądać żeby młode czegoś nie zrobiły a to w końcu od października rok się akademicki zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mother nie doradzę ci nic co do fotelika bo ja jak kupowałam wózek to fotelik już był w komplecie , ma baze do auta i dość sprawnie sie wpina i wypina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj happymama to ja jestem daleeeeko w tyle! to aż tyle trzeba kupić? a nie można codziennie wrzucać razem z małym do pralki?;) byłoby oszczędniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też stawiam na wygodę i będzie z bazą fotelik :) A jakmacie w samochodzie isofix to z tym są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie trzeba aż tyle kupować :P sama nie wiem poprostu ja sie niepotrafie w sklepie powstrzymać :P no dobra ze skarpetkami to przegięłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuoooo matkooo... ale sie rozpisałyście juz przeczytalam ale czadu dalyscie dzis:) pozdrawiam wszystkie nowe listopadówki i te co były też:) co do twardnienia brzuszka to ja tez mam jak chodze, albo jak szybko ide to zaczyna jeszcze bolec jakby kolka z kazdej strony lapala ale myslalam ze to naturalne i ze wystarczy tempo zwolnic..nie mowilam nic lekarzowi nigdy... myslicie ze powinnam powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałam zapytać czy wy miałyście już pobierany wymaz na posiew? czy ten mój dr się za bardzo nie spieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do gazet to ja nie kupuje bo w necie znajde więcej informacji niz w jakims artykule . co do twardnienia brzucha to też mi się to czasami zdarzy ale napewno nie 10 razy może ze 3-4 na dobe własnie jak szybko chodze albo po schodach ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skarpetuszek mam 7 par w sam raz na tydzien :P jeju dziewczyny a jak ja sie boje tego porodu aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka ja też już coraz częściej zaczynam myśleć o porodzie, ostatnio nawet oglądałam filmiki z porodów żeby wiedzieć jak to mniej więcej wygląda i powiem szczerze że myślałam że się wystraszę ale nawet dzielnie to zniosłam i na końcu każdego płakałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 1 parę skarpetek :) te gratisowe:) chyba za mało może dokupię jeszcze pieluch w promocji?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymama ja tez ogladalam porody na youtube ale niedawno zaczelam ogladac na zone reality opowiesci o narodzinach...fajny program i tez porody pokazuja. mnie to wogole przeraza to jak sie zacznie i co wtedy zrobie.maz na szczescie bedzie w pracy pol km ode mnie wiec sie zwolni jak by co ale i tak mnie to wszystko przeraza tez bole i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiew się czasem robi ale czytałam ze koło 35 tyg chyba ten mój dr sie boi ze wcześniej urodzę. coś było o paciorkowcach że jak są to się podaje antybiotyk przy porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×