Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

ewelka1234 sporawa ta Twoja dzidzia:)super daff ode mnie i mojego malego olafka:)rowniez wszystkiego naj naj i szczesliwego rozwiazania! karolinko to suuper ze wszystko jest ok z dzidkiem i Twoja szyjka!:) a ja wlasnie przyjechalam do siebie do domku troche zobaczyc postepy prac remontowych i jestem zalamaana jaki tu bajzer:(ale coz ja tego posprzatac niestety nie moge leze sobie tylko na lozeczku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Daffodile Ogólnie niezła akcja \"czy moge je po prostu zwrocic i isc sobie kupic buty\" buahahahaha :D też bym tak zrobiła swoją drogą :P ale biustonosza za 350zł to jeszcze nie miałam... bo nie ważne na ile przeceniony - ważne ile pierwotnie kosztował :D dunia26 a ile Twoim zdaniem ja mam lat :D ??? Ahaa... i lekarz powiedział, że to chłopak nie na 100% lecz na 1000000% :D także ja nie mam już żadnych wątpliwości :) Boshhhh jakiś tam dzień chłopaka :D nie obchodzę tego :P ...ale jak teraz tak piszecie to aż mi głupio, że nic nie mam:o Kiedy to w ogóle :o ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Daff wszystkiego najlepszego spelnienia marzen ;) to juz 4 mamusia ktora bedzie miala taki sam wozeczek hehe ;) Lorinka gdzie mieszkasz w Anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien chlopaka ,a moj nic takiego nie obchodzi ,az dziwnie sie poczulam bo tu takie poruszenie wywolal ten dzien :D patunia mieszkam w blackpool :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popularny wózeczek :D A ja jeżeli się lepiej nie poczuje to jadę dziś do szpitala :( Mam bardzo niskie ciśnienie ciężko zmierzyć , ściany się na mnie walą takie głupie wrażenie mam. Ale narazie spokojnie siedzę oddycham poleżę na lewym boczku może to uciśnięta tętnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemu nic niestety nie kupie bo kasiory nie mam. Wczoraj był na rozmowie o pracę ale najwcześniej od 1 zaczyna pracować a pierwszą kasę dostanie dopiero po dwóch miesiącach a dalej już regularnie, no ale wiadomo warto poczekać przynajmniej mamy zapewniony jakiś byt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martus lez lez na lewym boczku bo to naprawde z tego co piszesz wyglada na slabe krazenie a co za tym idzie dzidek pewnie uciska na tetnice! oby Ci szybko przeszlo i zebys nie musiala jechac do szpitala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już leżę mam nadzieję że przejdzie bo nie chciałabym po szpitalach ganiać jeszcze by mnie zatrzymali :O Jestem dobrej myśli, a mama jak mnie zobaczyła to myślała że zaraz upadne jej w kuchni i powiedziała że miałam strasznie wielkie dzikie oczy i bladą twarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa moj Misiu powiedzial ze ja mu wzupelnosci wystarczam nie chce prezenciku haha ;D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee no to suuper ze wozek podoba sie nie tylko mi:) ale mam nude wszyscy cos robia moja mama wlasnie pierze mi dywany, maz robi miejsce na opal na zime, a moj tata wedzi miesko:), wedlinki, kielbaske wiec sobie pojjem:) czy wasze dzidki tez sa takie ruchliwe bo moj sie wiertoli czesto:) nie wiem jak Wy to czujecie ze odrozniacie gdzie ma nozki raczki plecki czy jak agatka kregoslup!ja wiem ze moj cos wsadza mi pod zebra lewe ale czy to sa raczki czy nozki to nie mam pojecia:)wiem ze napewno glowke ma nisko bo czuje jak nia kreci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to niezły prezencik muszę przyznać :D ja ze swoim pewnie nawet nie spędze 30 ale jakoś damy radę :D Ani dnia kobiet ani dnia faceta nigdy za bardzo nie obchodziliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza mój dziś wyjątkowo szaleje. Widzę dokładnie jak wypycha różne części ciała pupa i rączki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie maz jak za komuny do kazdego z kwiatkiem w dzien kobiet leci:)mamy szwagierka ja sasiadka obowiazkowo musza dostac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi to dobrze :D Macie dobrze :) Ja tam mogę nic nie dostać ale zawsze życzonka mi złoży hihi. Już mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
...u nas jest tak, że Dzień Kobiet - owszem jest :D ...ale dzień chłopaka? Raczej nie... i mówie teraz do mojego Łukasza. że jest dzień chłopaka 30-tego, bo Wy o tym piszecie, ale, że ja to nie uważam takiego dnia hahahaha, a On, że to dobrze, bo nie ma czegoś takiego :D... no to nie ma :P:P:P W szkole pamiętam było coś takiego, że sie chłopakom kupowało tego dnia lizaki czy coś :) hehehe Dziewczyny a macie też problem z bólem kości łonowych? Mnie boli krocze... czasami dość mocno jak chodzę... szczegolnie tam... gdzie nie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez karolinko boli ale tylko jak wstaje do kibelka lub sie przekrecam!ale mnie boli tylko z lewej strony?a was z obu czy tez tylko z jednejj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi bólami w nocy to my mamy coś prawie wszystkie ech:O jak dla mnie nocki najgorsze... a ja dziś zachaczyłam przy okazji bez planowania o ciucholand i zostawiłam 60parę złoty ale takie siupne ubranka dzidkowi nakupiłam że jestem baaaardzo zadowolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam koleżanki jakie miała odczucia przed tym zanim odeszły jej wody to powiedziała że pachwiny jej nieźle zdrętwiały, później własnie miała bóle w tamtych okolicach. Ciekawa jestem ile czasu będę rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam takie bole ale tylko w nocy..;/ i rano za nim sie rozchodze.. a kiedy mialam tak przez caly tydzien poszlam do lekarza ale powiedzieli ze to normlane i mam sie oszczedzac lezec wiecej itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
...ale mi nie chodzi o bóle w nocy :o tylko ból KROCZA w dzień... np. jak długo siedzę, albo sobie leże i wstanę żeby pochodzić... to czuje taki ból w tych kościach krocza, że tak brzydko to nazwę :) Nie mam tego zawsze,ale często i teraz sie martwię, bo sie naczytałam, że to może głowka już jest tak nisko, że sie tam wszystko rozchodzi :( a to chyba za wcześnie by główka była nisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Karolinko a mówiłaś o tym lekarzowi? Faktycznie jest tak że kość może się rozchodzić. Czasem są takie przypadki że za bardzo się rozchodzi i strasznie boli. Musisz się zapytać lekarza najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko ja tez to mam w dzien jak wstane do iusiulandu zanim zrobie krok to mnie niezle tam boli ale juz po paru przechodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w dzień jak wstaje nie mam bólu w pachwinach ale boli mnie w podbrzuszu :( takie kłucie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAFF!!! WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE ZDROWKA DUZO I SPELNIENIA MARZEN:) Dalabym ci kwiatka ale ja niewiem jak wy je wklejacie:) a mężuś ma gest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
No agnieszko właśnie o to mi chodzi ... Jak rozchodzę to też jest Ok, ale czasem jak wstanę to jak Staruszka :D Marto nie strasz ... :( oby to nie było to ... Dzidzia się rusza cały dzień i to jest piękne... co prawda czuć, że, ma coraz mniej miejsca, ale daje rade :) Daff 🌻 Stooo Lat ... Stooo Lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba jakaś "nienormalna " jestem bo mi nic nie dolega nic nie boli zadnych skurczy ja to chyba tą ciążę przenoszę coś czuję... jakbym w ciąży nie byla gdyby nie moj tylek wielkosci kuli ziemskiej i ruszajacy sie kochaniutki brzuszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff- najlepszego a dla reszty dziewczyn pozdrowienia. Nie mam czasu pisać ze względu na brak czasu, przeprowadzkę etc.... Dużo przed nami, zebyśmy tylko zdążyli do listopada z wszystkim:( Iskierki. A Anety dalej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×