Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Agnieszko skądś znam tą sprawę!!Kiedyś zamówiliśmy odkurzacz z allegro tez przyszedł kurierem. Najpierw dzwoni do mnie że za 10 min będzie i mam na niego czekać gdzieś przy drodze bo on w śniegu pod górkę nie pojedzie bo może uszkodzić sobie samochód więc ja czekam na kolesia z 20-30 min i nic. Wkurzyłam sie i poszłam do domu. Zadzwonił do mnie znowu i mówi że czekał tam gdzie się umówiliśmy i mnie było i na dodatek miałam wyłączony telefon. Mówię mu ze byłam a tel był włączony bo pisałam z mężem to wiem. Mówię mu że nic mnie to nie obchodzi i ma mi tą paczkę przywieźć pod dom powiedział ok. Po czym po chwili zadzwonił i powiedział że on pod góre w taki śnieg nie pojedzie bo jak go gdzieś zniesie to kto mu za naprawę samochodu zapłaci wkurzył mnie strasznie powiedziałam mu co oo nim myśle i wysłałam męża po paczkę. Najpierw się oburzył że to nie ja przyszłam trylko mąż. No ale paczkę dał a na dodatek była ona tak ciężka że w życiu bym jej nie dotachała do domu więc czasami można na niezłą swinię trafić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patuniaa moja mama tez kupowala na allegro wozek i wysylala siostrze do islandii:) dobrze dam Ci znac jak tam wozek jak tylko rozpakuja paczke pewnie to nastapi dopiero wieczorkiem bo narazie jestem sama:( jutro jade do mojego domku Ja bede sobie lezala na lozeczku a moja domowa ekipa bedzie mi sprzatac remontowy balagan:) cisnienie to mi podniosl okropnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na allergo kupowałam. Wózek mam w domku już, bardzo fajny, w zestawie z fotelikiem do auta, nosidełkiem, przewijakiem, taka spacerówka 2w1. Oto link: http://www.allegro.pl/item446703474_wozek_baby_merc_fotelik_kolo_pompowane_gratis.html I łóżeczko także już mam z całym wyposażeniem, też bardzo mi się podoba, a to link: http://www.allegro.pl/item438945996_okazja_lozeczko_z_szuflada_posciel_materac.html Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenko - śliczny kocyk :) :) :) jak już bedziesz go miała w domu to napisz proszę czy jest taki ładny jak na zdjęciu. ja chcę kupić kocyk polarkowy, ale moja mama twierdzi że one wszytskie są tak cieniutkie że mam sobie głowy nimi nie zawracać. chiałabym poznać twoje zdanie na temat tego kocyka :) agnieszko - masakra normalnie!!! zadzwoń i zgłoś skargę na niego!!! ja z kurierem miałam do czynienia raz ostatnio jak łóżko przywoził. bardzo miły był, wniósł mi na korytarz i jeszcze zapytał czy na pewno dalej nie wnosić, ale żal mi go było bo taki zmachany był więc powiedzialam że nie i potem sama je przepchnęłam do pokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie hehe po to wzielam kuriera aby miec dostawe do domu bo tak to bym mogla rownie dobrze odebrac z poczty:)!ale ojtam bylo minelo!wlasnie znalazlam do tej firmy maila i zaraz im tu dam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała-Agatko ja mam rożek polarowy dokładnie taki sam jak ten kocy i bardzo mi się podoba jest taki mięciutki i wcale nie taki cienki ale zobaczymy jak będzie z kocykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! Ale jestem niewyspana :( całą noc się wybudzałam wrrrr ale tyle rzeczy do zrobienia. Zakończyliśmy remont pokoju juniora muszę teraz wszystko w szafie i komodzie poukładać, jutro też urwanie głowy a w niedziele teściowie przyjeżdżają z wizytą tak więc znowu weekend wyjęty z życia. No ale są i plusy i mam dość tego leżenia i opoczywania chyba w ten tydzień w domu przytyłam tyle co normalnie w cały miesiąc. Co do rozstępów to smarowałam się mustelą i kilka mi wyskoczyło na jednym boczku ( tam sie akurat nie smarowałam ). Ogólnie nie pasował mi ten krem i teraz kupiłam sobie jakiś francuski zapłaciłam majątek ale zmniejszył te które sie już pojawiły więc jest niezły. Mysza wózek fajny śliczny kolor :) prawie kupiłam taki sam no ale w końcu zdecydowaliśmy sie na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
hej kobitki:)Właśnie wróciłam od lekarza-miałam robione usg.Chętnie porówna sobie wymiary mojego bobasa z waszymi. Koniec 34 tyg: -waga 2161,35 gr -BPD 82,34 mm -HC 298,76 mm -AC 290,72 mm -FL 65,59 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza26 pewnie, że tak, od razu jak go dostałam, co prawda pierwsze rozłożenie może przynieść problemy, bo tam trzeba przyciskac takie cos, zeby ze spacerowki zrobic wozek, ale jak juz zobaczysz jak to jest to wszystko bedzie OK. Ja kupilam juz na poczatku wrzesnia, bo maz sie uparl. Ale jak dla mnie to cudny wozek, do tego za taka cene! Bardzo stabilny i fajna ta kieszen na budce wozka i koszyk pod spodem. Bardziej mi sie podoba niz na zdjeciu. A kurier mogl byc, tylko przy łózeczku dzwonil, czy nie przyjade sie z nim spotlac po drodze, bo on nie wie, czy trafi, bo mieszkam w malej miejscowosci pod garwolinem :/ to mnie wkurzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę na usg za tydzień :) ale czuję że junior jest już wielki, wolniej się rusza i czuję go już w całym brzuchu. Kopie też mnie ale mocniej za to cały czas sie wypina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha słuchajcie to ja Was przebije bo Wy miałyście ciężki podjazd dalsza miejscowość a tu w Warszawie ci debilni kurierzy nie raczą nawet zostawić awizo ani zadzwonić po prostu nie przyjeżdzają!!!! A człowiek całymi dniami siedzi i czeka na takiego kretyna!!! I jeszcze jak się dzwoni ze skargą na nich to oni wielce zdziwieni że na pewno coś takiego miejsca nie miało!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnesa to mój bobasek trochę większy. wymiary ze środy - 30tydz i 5 dni: BPD - 84 mm HC - 307 mm AC - 299 mm FL - 60 mm waga 1850 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj babeczki mam wielką ochotę na ziemniaczki z kiełbaską, cebulka i serkiem a do tego kefirek ale cóż nie mam kiełbaski więc zaczekam na męża niech kupi po drodze jak będzie wracał z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paranoja, myślałam, że jak kurier, to fajnie, bo Ci pod nos podwiozą, ale czasami SZOK! Cóż, taki kraj i takie zwyczaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ja jestem już w domu i pościeralam kurze i odkurzyłam calą górę bo jak ja tego nie zrobię to nikt do tego sie nie weźmie. Jeśli chodzi o mierzenie poziomu glukozy to ja mam to robić rano na czczo i póltoret godz po śniadaniu. i też przed obiadem i kolacją i półtorej godz po obiedzie i kolacji. nie wolno mierzyć poziomu cukru kilka minut po posiłku bo wiadomo że ten poziom cukru będzie bardzo wysoki. I ja muszę sobie te wyniki zapisywać. Jaj mam odczekać te półtorej godziny to w tym czasie nie jem już nic i nie pije nic co ma cukier bo wiadomo że wynik tez bedzie zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to moje wymiary na 32tc BPD 88,5 mm AC 312 mm HC 308 mm FL 61,7 mm waga 2301 g Tak więc mój w porównaniu z waszymi to spory kolosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego nie opłaca się brać za pobraniem bo nie dość że drożej to dupa nikt nie przywiezie trzeba samemu zachrzaniać.!!! Ostatnio musiałam przecież tak jechać po materac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
porównuje sobie wszędzie te wymiary i normalnie doła załapałam:(ten mój bobas to naprawdę jest malutki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Ostatnio jak zamawiałam sobie te wszystkie podkłady i majtochy i takie pierdoły, też na allergo, z takiej apteki w Łodzi to wzięłam sobie pocztę, co prawda czekałam dłużej, ale mój listonosz zawsze mi paczki do domku przynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnesa nie martw się!!!! małe dzidzi łatwiej urodzisz! wszystko jest przecież w normie, a może po prostu zaszłaś w ciażę trochę później niż myślałaś. a zresztą każde dziecko ma własne tempo rozwoju. mój brat urodzil się w 36 tyg z wagą 2200 tez był maleńki, a teraz 6,5 roku później jest wielkim kolosem, wyższym od rówieśników i waży też całkiem sporo. także nie martw się dzidzia wszystko nadrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dzwonil do mnie ten Pan z allegro co u nich kupowalam wozek i powiedzial ze to przechodzi ludzkie pojecie i ten pan powinien mi ta paczke przyniesc pod drzwi bo ma za to placone!i ze sam sie tym zajmie i zadzwoni tam do nich!takze naprawde ten Pan chociaz nie jego wina tylko firmy kurierskiej powiedzial ze bierze to na siebie i wszystko zalatwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnesa nie przejmuj się tym. Każde dziecko rozwija się inaczej. niektóre urodzą bobasa wielkości 58 cm a inne 53 cm i juz jest 5 cm różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza26 dobrze zrobiłaś, szkoda, że ja nie zadzwoniłam tam i nie naskarżyłam na niego, ale może mają tak w firmie powiedziane, żeby na paliwie zaoszczędzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×