Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Green na cellulit żadne kremy nie pomagają tak na prawdę. Trzeba się więcej ruszać tyle ja po swoim doświadczeniu mogę powiedzieć :) Przepaja się dziecko wodą z glukozą od pierwszych dni życia a tak dokładnie dlaczego to nie wiem może niektóre dzieci mają mniej cukru i jest taka potrzeba? A ten colon kiedyś słyszałam już że ktoś tu pisał że można w ciąży. Ja jego nie stosowałam staram się całkowicie unikać leków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta1983-dzieki za odp:) wiem,ze ruch potrzebny zeby zwalczyc celulit ale stosowalam tez kiedys kremy ktore rzeczywiscie redukowaly obwód ud i skora byla bardziej napieta np z eveline 3d z mentolem ale wlasnie nie wiem co moge sobie zapodac w ciazy.. Jesli ktoras z was co stosuje to podzielcie sie doswiaczeniami:) walka z rozstepami: 1:0 dla rozstepow:) to moze chociaz celulit troche zminimalizuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja kiedyś używałam nivea goodbye cellulite i mi zmniejszyło cellulit ale nie wiem czy to od tego czy od tego że więcej ruchu miałam :D Myślę że w ciąży nie powinno się stosować takich specyfików wszystko przenika przez skórę do krwi. Ja narazie samą oliwką się smaruje i też już nie codziennie po ciąży mam zamiar zgubić kg ćwiczeniami i dietką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde,to w trakcie karmienia tez pewnie nie bedzie mozna uzywac tych kremow? bo ja nie zamierzam patrzec dluzej na ten celulit jak do porodu:) o pczyiwscie juz planuje diety, jak bede miala pokarm to pewnie to bedzie moja dieta,ze bede jadla zdrowoi wszystko gotowane i moze to pomoze schudnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green wiesz jak ja schudłam 20 kg? przez pierwsze 10 dni jadłam same warzywa z kaszami najróżniejszymi. Później dołączyłam do tego mięsko ale najpierw zjadałam warzywa, później kasze a na końcu mięso. Piłam sok z dwóch świerzych grejpfrutów codziennie, przed jedzeniem piłam pół godziny wcześniej wodę z cytryną, po jedzeniu dopiero godzinkę :) No i tak schudłam :) Nie jadłam wogóle pieczywa, przetwory mleczne i wzdymające odstawiłam na bok. Tylko nie wiem czy dla dziecka nie będzie to za mało taka dietka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Green pytała cz dopajać dzidzię.. Jeśli jesteś zdecydowana karmić wyłącznie piersią to absolutnie nie należy dawać dziecku nic do picia! oczywiście przez pierwsze miesiące przed wprowadzeniem soków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green Gable co do Twoich pytań to ja Ci powiem tak: ColonC to po 1nie jest lekiem! reguluje pracę jelit zapobiega zaparciom i dostarcza błonnika oraz przyjaznych bakterii. na jelita działa jak zmiotka która zamiata takze resztki zaległe w jelitach i sporządzony jest z naturalnych tylko skł. np.łupiny nasion babki płesznik,fruktosaharydy,przyjazne bakterie jelitom,błonnik,białko. jest w formie sypkiej taka osypka.Na czczo łyżeczkę popijasz sokiem z wodą najlepiej całą szklaną a jeśli nie możesz z łyżeczki to mieszasz z sokiem:) dla mnie to rewelacja bo nie mam żadnych zaparć a miałam z tym okropne problemy odkąd pamiętam i w ciąży wolno jak najbardziej nawet bo to nie lek! balsamy antycelulitis ja stos.od zawsze i uważam że niektóre są skuteczne przy regularnym stos. ja po konsultacji z farmaceutami śmiało używam Vichy liposyne i jestem zadowolona bo widzę,że jednak coś poprawił mój masakryczny celulit w ciąży nabyty jesszcze większy:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia a ten Colon nie powoduje przeczyszczeń w sensie rozwolnień? Bo wiadomo że jest od uregulowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty marta no gratulacje!!!:) 20 kg!! a w jakim czasie?:) ja cale zycie sie chyba odchudzalam i znam jzu wszystkie diety, powaga. za ktoryms podejsciem udalo mi sie przejsc kopenhaska, to jest tez rewelacja! na niej ni epowinno sie czuc glodu, dyskutowalam oi tym na forum sportowym ze specjalistami:) schudlam 5 kg w 13 dni, do tego biegalam i cwiczylam, ale w centymetrach polecialo o wiele wiecej!! coz to byla za satysfakcja:) szok.i nie dopadlo mnie jojo chociaz pewne zazdrosnice mi to przepowiadaly:)jak skoncze karmic to na bank ja zasotsuje:) elwira dzieki za odpowiedz! to dziecko nawet zwyklej wody nie mzoe pic jak powiedzmy bedzie jadlo tylko moje mleko?chyba musze sie jeszcze wiele nauczyc,eh:) dunia26- tobie tez dziekuje za odpowiedz,a ma napisane na ulotce,ze w ciazy mozna og stosowac, albo nie wiem mowil ci lekarz albo farmaceuta? bo jak tak to ja jutro lece kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green ja nigdy bym tej diety nie zastosowała co Ty ze względu na własne zdrowie ona strasznie wyniszcza organizm, moja siostra stosując ją znalazła się w szpitalu niestety :( W dwa miesiące tyle schudłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ladny wynik i przez dwa miesiace tylko to jadlas?:) wiem,ze kopenhaska nie jest dla kazdego ale wiele osob popelnia tez podstawowe bledy stosujac ja. ja czulam sie na niej rewelacyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez dwa miesiące kasze, warzywa i mięso. Nie jadłam pieczywa, ziemniaków, chleba, słodyczy, nic gazowanego... W przerwach podjadałam np jabłko bo owoce można spokojnie jeść :) można też ryby jeść. Więc na śniadanie kasza kus kus z pomidorem na obiad gryczana z ogórkiem i mięskiem z rosołku najlepiej pierś z indyka na kolacje starta marcheweczka :) pomiędzy były grejpfruty, jabłka, banany, kiwi, brzoskwinie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
Witajcie mamuśki:)Wczoraj przez cały dzień nie miałam neta-ale się nawściekałam!!! Daff-wszystkiego naj,najlepszego!!!czego by ci tu kochana życzyć...chyba najbardziej na czasie będzie szczęśliwego rozwiązania i zdrowego maluszka:) dunia26-ja mam 3/4 ciuszków dla małego z ciucholandu.Mama taki jeden swój ulubiony sklep w którym można kupić naprawdę rewelacyjne ubranka(prawdę mówiąc nie widziałam takich bajerów w żadnym sklepie z nową dziecięca odzieżą). Kobitki powiedzcie mi co wymyśliłyście dla tych waszych chłopów na ich święto?Ja chyba przygotuje jakąś dobrą kolacyjkę i tyle(pod warunkiem że mój mężuś do tego czasu skończy robić kuchnie);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
Co do diet to ja osobiście w ogóle sie nad tym nie zastanawiałam.Mam nadzieje że synuś wszystko ze mnie wyciągnie.Sprawiłam sobie tylko rowerek treningowy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Milla77.........Warszawa....35......10.10.....57+ 20.......Maciuś Daffodile......Wojkowice....34.......01.11....56+12..... ..Inga/Bianka Joasiella........................34.......01.11.......56 +8.. .....Córka? Patuniaa.......Anglia.........35.......1.11.......60+15. ...... Julia Kasika1........Rzeszów......35.......02.11....64+15..... ...Karolinka mother........Warszawa.....35......04.11....62+11....... . .Kacperek? agniesza26.....Lublin........35......04.11....53+23,5. .. .Olafek ewelka1234....Poznań.......35......05.11....+11........ ..Nadia? Kasiula82.......Cieszyn......34.......06.11....54+10.... ....Amelka happymama....Irlandia.......35.......06.11.....65+11.... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......35......06.11....65+dużo.... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa......34......06.11................Bartuś Ann 31.........Tarnów.........34......08.11......+14........Alic ja karuczek....Warszawa.......34......08.11....+11........ córeczka agnesa1983....Poznań........33.......09.11....57+12..... Kubuś Aneta30.........Kraków.......33.......09.11....53+17.... ..Synek elwira elwira...Rzeszów......33.......10.11.....65+9... córka Jokasta........Gdynia.........33.......11.11.....58+10.. ......Synek C.internautka..Poznań......32........11.11.....56-2+10.. .chłopczyk Marta1983.....Warszawa...33........13.11.....65+12...... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....33.......13.11......70.... ......Hubercik fajnaaj..........Białogard....32.......14.11......+13... ......Natalka? MarzenaMol....Wisła.........32.......14 .11.....+12.........Arturek mysza1980.....Warszawa...33.......15.11......59+11...... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....33.......15.11......50+10......Synek Beata1987.......Śląskie......33.......16.11......62+16,5 ....Zuzia pingusia_22......Mielec......33.......16.11......44+7... .....Marika? bonizz........... Opatów.....33.......17.11......66+14........Synek Balbin ...........Warszawa...32.......17.11......69+6........Kubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.....60+8........Jagod a lorinka..........Anglia.........32........19.11.....55+1 1........Zuzia dunia26....Kraśnik/Lublin...32i1dni...20.11....duuużo .....Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........31........20.11......66..... ....Damian (?) bajag_a........Białystok.....24........20.11.......65... ......Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27.......20.11......53+10.... ..Córka Anabelkaaa...Garwolin.......32........21.11.....48+14... . wstydliwiak mała_agatka...Łódź.........31........25.11......65-5+10. ...Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.. ....Adaś maminka.1......łódź.........31........27.11.....53+9.... .....Córka Maja_21.........Kielce........30.......29.11.....64-2+10 . .....Wiktorek NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię Marsjanka...Śląskie...19.09.2008-35...SN......2390g ..51cm...TOMUŚ Hej Dziewczyny ;) Marta super tyle kilo zrzucic.. ja sie wezme za siebie po porodzie hehe;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green Gable pytałam o to gina tzn. o ColonC jak najbardziej,to samo mówili farmaceuci:) P.S. i nie przeczyszcza działa regulująco,normuje i łatwo się załatwiasz :) ja niestety Kopenhaskiej już nie zastosuje,dla mnie beznadziejna,stosowałam ściśle wg zaleceń i owszem spadło 5kg czułam się normalnie ale wróciło z nawiązką(dodam że wolę mam silną bo stos.ją w Święta Bożego Narodzenia) no i potem rozm. o niej z lekarzem i mowił że to głupota do tego m.in to co pisała Marta,także diet tych wszystkich jakie istnieją nigdy żadnej nie wypróbuję bo uważam że to błędne koło i nie zmieniając nawyków żadna dieta nie pomoże a tylko robi spustoszenie dla organizmu.Jedyna dieta jaką uważam to warzywno-owocowa bo jest i może byc jakby normalną dietą codzienną i praktycznie na zawsze jeśli ktoś oczywiście nie jest mięsożerny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doradzcie mi ile na poczatek mam kupic ciuchow? bodow pajacykow kaftanikow itd? bo z tego co dostalam to mam 9 par spiochow tyle samo body kaftanikow wcale.. i tam juz takie normlane ciuszki.. kompletnie nie mam pojecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patuniaaa po te 9 sztuk powinno starczyć. Ja mam więcej ciuszków ale na rozmiar 62 też mam warto mieć coś w zapasie nawet większego gdyby maluch się pobrudził, ulało się i nie wyschło na czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem dziś straszliwie szczęśliwa, bo mój mąż wrócił:-) Przywiózł mi wózeczek dla dzidzi z całym wyposażeniem, fitelik samochodowy i jeszcze sporo rzeczy:-) Green_Gable ja używam już dość długo ten preparat z Eveline slim extreme 3D. To jest i na cellulit i na rozstępy. Nic mi się po nim nie dzieje, więc myślę, że możesz go swobodnie używać. Jedynie co to na brzuch go nie daje bo on daje taki chłodzący efekt i mam wtedy dziwne uczucie takiego ściągniętego brzucha:-DA na brzuch stosuje Perfekta mama. Patuniaa śpioszków i bodów Ci powinno wystarczyc, kaftaników kup z 6 sztuk najlepiej rozpinane z przodu, ze 3 pajacyki, 1 lub 2 kombinezony zimowe, ze 3 pary skarpatek, 2 pary rękawiczek niedrapek, szalik, ze 2 czapeczki i 1 ciepła z uszami najlepiej. No i mozesz wziąć jakieś spodnie i bluzę ale to już od tak- nie jest to konieczne. To są oczywiście te pierwsze ciuszki w rozmiarze 56-62, potem będziesz musiała dokupować. Dziecko szybko wyrasta, więc nie ma co dużo kupować, nio chyba że masz nadmiar kasy to niezaszkodzi kupić więcej;-) Ja akurat nie musiałam nic kupować bo ciuszki dostałam od znajomych i rodziny. Mam ich tyle, że będę chyba dzidzię przebierać 5 razy dziennie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie mam watpliwosci ze nie starczy bo jak np uleje sie mojej malej 2 razy dziennie to mam tylko 9 par spiochow to bede prala co chwile ;D jeszcze chyba podokupuje i bedzie spokoj :) czym sie roznia spiochy od pajacykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pajacykow mam 9 sztuk jak narazie bodow 7 ale spioszkow w ogole nie mam hehe ;D musze kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli body są z długim rękawem to kaftakini nie są potrzebne :) śpiochów weź dokup przydają się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wygodnie się zakłada body i na to właśnie pajace nic się nie podwija ja niby mam kaftaniki bo po bratanicy dostałam ale nie wiem czy będę je używać poza tym za dużo ich mam :) Ale fajna pogoda ale nie chce mi się wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Wkleilam nowa foteczke na stronke...mine mam troche nie tego bo to zdjecie zrobione z zaskoczenia..ale widac brzucho:) hmm uswiadomilam sobie patrzac na to zdjecie ze mi udka utyly;) narazie nic nie czytalam..caly dzien na nogach-bylismy z malym w zoo... oczywiscie zadne zwierzatka go nie interesowaly, lepsze byly patyki,liscie, odplywy kanalizacyjne itp:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×