Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

hej bylam dzis oddac ta kaszke przeterminowana jako rekompensate dostałam 2 dodatkowo gratis:) ja mam dzis bardzo smutny dzien, jeszcze takiego nie mialam chyba nigdy:( ooo prosze pierwsze zabki GRATULACJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pingusia wiesz co u mojego malego tez nieraz slysze jak cos pyka jak go nieraz przekrecam i tez wlasnie o to mialam pytac ortopede-ktorego teraz wogole nie ma i musze szukac nowego:(!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka wg ulotki smaruje się 3 razy na dobę, ale pisze też, że nie ma praktycznie żadnej możliwości przedawkowania tego żelu, ja małemu smarowalam dzisiaj 4 razy, po jedzeniu przeważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do strzelania w kolankach i innych stawach pytałam ortopedę i to jest norma póki dziecko nie zacznie się intensywnie ruszać i chodzić to tak może być mojemu też strzelało niedawno porzeszło w kolankach i strzela tylko w kostkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pingusia mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Życzę Ci szybkiego okresu albo negatywnego testu :D Jutro przy okazji szkoły skocze na zakupy. Likwidują sklep z ubrankami dziecięcymi niedaleko mojej Uczelni. Wczoraj moja mam tam skoczyła i kupiła Jaskowi 2 pary śpiszków z kaftanikami 100 % bawełny za 28 zł i gratis dostała jeszcze grzechotkę. Miałam akurat robić małemu ubrankowe zakupy i trafiła mi sie świetna okazja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ale piękna pogoda u mnie :D aż się buzia cieszy :) w końcu na spacer pójdziemy, hurrrraaaa!!! anabelko dziekuję za info dotyczące żelu :) ja wczoraj małemu 2 razy posmarowałam i moje dziecko spało w nocy :) nie to zeby jakoś super bo spał od 21 do 5 z pobudkami o 24 i 3 le co tam. ważne że spał a nie prężył się i stękał i cudował :) a i jeszcze spał w łóżeczku :) usnął w wózku, po północy po karmieniu zaniosłam do łóżeczka, spał do 3 potem znów zaniosłam i od 5 leżał ze mną w łózku. ja nie miałam siły się z nim bawić więc sobie leżał i łapkami machał do 5.30 potem przeniosłam do łóżeczka i włączyłam karuzelkę kórą się zajął do 6 :D kochane dziecko!!!teraz śpi też w łóżeczku i widać że dobrze mu tam bo śpi cały rozwalony :D pingusia ja również testu negatywnego życzę, a okres no cóż mógłby jeszcze nie nadejść bo to nic fajnego :) ja ciągle nie mam :) i jest mi z tym super :D agnieszko mam nadzieję ze dziś już handra minęła :) jak nie to bukiecik 🌼 dla ciebie. a nawet jak minęła to 🌼 przyjmij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zła na huggisy!!!! mój P kupił \"świetne\" pieluchy huggies takie z bajerem nadrukiem dżinsowym przez co wyglądają jak spodenki ogólnie fajne tylko nie nadają się do d...! Pampersy mi nie przeciekały nawet duża kupa siedziała na miejscu a te huggiesy to porażka, kupka na plecach i pod pachami, nawet siusiu dziś wyciekło, no przebrałam go już 3 razy jako komentarz usłyszałam nie umiesz zakładać to przeciekają:( ja od prawie 5 miesięcy zakładam pieluchy po 5-8 dziennie i to 5 huggies i przeciekł ! i znów poszła kupka:( idziemy się przebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pingusia spokojnie ja też myślałam że już zaciążyłam, miałam okres po połogu i dalej nic, moj P się przestraszył i testowałam 2 tyg temu i nie jestem, moja siostra miała okres 9 mscy po porodzie, mam często bóle brzucha takie przed @ ale się rozchodzi po kościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my podobnie jak Marta, ale mamy inny konkursik: www.bobovita.com.pl/galeria/16069 Jeśli macie ochotę to proszę o głosik na Jasia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelko glos na Jasia oddany ;), Marta Twój link nie otwiera mi się na zdjęciu :( Nie wiem co z tą Amelką..dałam jej 0,5 łyzeczki kaszki ryzowej do mleka i juz ją zatwardziło..i ma problemy z brzusiem..nie spała 1,5h w nocy..masakra..i jak tu wprowadzać nowości. Jak jej skrobałam odrobinę jabłuszka to za chwile wymiotowała i wszystko poszło..co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Kasiula: Myślę, że po prostu troszkę odczekaj jeszcze.Widocznie mała potrzebuje jeszcze czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula82 🌻 Na szczęście już w domku, mam dośc już tych zajęć na Uczelni, a szczególnie matmy... :( Jakaś padnięta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś pierwszy raz na zajęciach byłam :) były króciutkie, bo tylko seminarium dyplomowe miałam, więc pojechaliśmy razem z R i malutkim. ja poszłam na zajęcia a tatuś z synkiem na spacerek. malutki sobie pospał. potem pojechaliśmy do cioci R małego nakarmiłam i wracaliśmy do domu. Franio miał tyle wrażeniń ze w domku spał do 16 :) pewnie spałby dłuże ale na 16 mieliśmy gości - znajomi R z 2 małych dzieci - 4 i 5 lat. rozrabiaki straszne. wszedzie wejść musieli, wsyztsko zobaczyć, potłuc, zjeść. n0ormalnie sajgon straszny! mały grzeczniutki był,ale później juz go to męczyło si sie rozpłakał strasznie. więc jak tylko wyjechali to kąpiel na uspokojenie i spać. zasnął sam, bez cycusia :) kolejny sukces :D uciekam bo już na ryjek padam po tym zwariowanym weekendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu takie pustki u nas??? jejku jak wieje!!!! prawie drzewa nam łamie. tragedia normalnie. ale mały się cieszy bo on uwielbia patrzeć na ruszające się choinki :) a R chory leży :( rozłożył się całkowicie, więc zagoniłam do łóżka i wychodzić zabroniłam. na razie karnie leży ale kto wie jak długo, bo on taki nieposłuszny dzidziuś jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U nas też okropny wiatr.Drzewa to chce porwać. Moja mała ma wielki katar ale już jej się powoli zmienia. Weekend minął a mi jak zawsze dość nudno ale nic się na to nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U nas też okropny wiatr.Drzewa to chce porwać. Moja mała ma wielki katar ale już jej się powoli zmienia. Weekend minął a mi jak zawsze dość nudno ale nic się na to nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Oj tak w Warszawie tragedia z tą pogodą wiatr deszcz śnieg na zmianę wszystko. Przez to nie poszłam do logopedy z synkiem bo nie chcę z nim na taką pogodę wychodzić jeżeli ma katarek i pokasłuje. No ale posiedzimy sobie w domku i ćwiczymy za to dużo :) Dla zainteresowanych!!! Wrzucam na naszą pocztę zdjęcia ćwiczeń z opisem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U nas też wiatrzysko ogromny :( Marta po co miałaś iśc z Robercikiem do logopedy? My też mamy skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U nas też wiatrzysko ogromny :( Marta po co miałaś iśc z Robercikiem do logopedy? My też mamy skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U nas też wiatrzysko ogromny :( Marta po co miałaś iśc z Robercikiem do logopedy? My też mamy skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od ortopedy do logopedy :P? My dostaliśmy od otolaryngologa, tzn. otolaryngolog kazał nam wziąć od pediatry, bo mały język podobno za wysoko trzyma i zastanawiam się czy któraś z Was też ma ten problem, bo szczerze powiedziawszy, nie mam poojęcia co można zrobić, żeby dziecku teraz pomóc... Przecież jest za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto bardzo dziękuje za te ćwiczenia ze zdjęciami. Już zapowiedziałam mojemu mężowi że jak wróci z pracy to przejrzymy to razem i wszystko wypróbujemy na młodym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabelko nie wiem może podcina się wędzidełko pod języczkiem? nie mam pojęcia co z tym zrobią... Elmirko nie ma za co i miłych ćwiczeń życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirk85
Nas nie zawiało- mimo że byliśmy dziś na spacerku:-) Jutro rano na rehabilitacje a potem z wynikiem usg do ortopedy idziemy! Młody nie chciał nic pić z butelki- tylko cyc i koniec. A ostatnio chciałam mu kupić do butelki nuka smoczek do kaszek i akurat nie mieli silikonowego i wzięłam kauczukowy i zjadł za jednym zamachem 100ml kaszki z butelki. I Się teraz zastanawiam czy mu czasem nie kupić też do mleka smoczka kauczukowego bo do tej pory wszystkie miał silikonowe. a podobno są dzieci które nie chcą silikonowych bo są twarde a kauczukowe miększe i tylko z takich piją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyżej to ja:-) Marto a gdzie się kupuje taką piłkę do ćwiczeń i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro kupiłam za 30 zł od sprzedawcy KlubFitnessPL polecam tego sprzedawcę. Ekspresowo wysłał piłkę. W zestawie była pompka ale ja i tak dmuchałam ustami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×