Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

beatko a jaka diete stosowalas i jakie cwiczenia? duzo cwiczylas? ja bym chciała jeszcze z 10kg schudnac ale mam słaba wole:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirko nie ćwiczyłam tylko troche na początku ale po dniu z Zuzią nie miałam siły i opieke nad nią zrobiłam jako moje ćwiczenia. A stosowałam diete 1000 kcal a teraz jestem na diecie stabilizującej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
...ja mam 1,69cm i 50kg, przed ciążą było dokładnie 49kg :D i aż 1kg mi został choć chciałam zatrzymać ich więcej :o Jednemu kilogramów za dużo, drugiemu za mało :o szkoda, że nie możemy się powymieniać :P Agnieszko ja podawałam małemu nie raz szpinak ze słoiczka i bardzo mu smakował :) Wyszłam z małym na spacer i odrazu się wróciłam :o wyglądało na takie w miare wypogodzenie i nagle aż czarno na niebie i deszcz... no to do domku i spacer trwał może z 10min... Wysłałam prawie 7 misięcznego Natana na pocztę :D tzn. nie jego tylko fotki :P ...a ta pogoda mnie juz wkur*** od 3 czy 4 dni tak czarno, szaro, beznadziejnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......im.dziecka ...term.por.. waga ur.. waga....cm...wiek Elmirka85......Aleks.......19.10.....2380.....7000.. ..?......6m Kasika1........Karolinka...22.10....3300......7700.. ...72.....6m i 2t green_gable...Mikołaj....29.10.....4010...ok7400.... ......3m i 2t mother..........Kacper....30.10.....3700.....8300... 71.....6 m Kasiula82........Amelka....30.10.....3200.... 7350...........6m12d Daffodile.......Lilianka.....30.10....3950......8690.... ?....4,5m KarolinkaLinka..Natan.... 1.11......3400.....9400.....?.....7m karuczek......Antosia......1.11......3270....7220.....68 ......4m2t happymama.....Zuzia.......3.11......3285....6500....66 .....5 m Ann 31...........Alicja.......6.11......3250....7200... 68...... .6m. agniesza26.....Olafek......9.11......3710.... 7600....76/77...5,5m bonizz...........Piotruś.....9.11......3350.....7700 ...69.......3m 3t elwira elwira...Weronika...9.11......3300....5750...59......3m 3 tyg MarzenaMol.....Arturek....10.11.....4060...7000....65?.. ...5 m karola678.....Franciszek..11.11.....3300.... 7900....67.....5.5m-ca mysza1980.....Zosia........12.11...............5400 ..........2m i 2t agnesa1983...Kubuś.........12.11.....3410... 7600.....76.....5m 4d edika9..........Nikola.......13.11.............. 3900.......... 2m i 24d Beata1987.....Zuzia........14.11.....3200.....7800. ..69.....6m1t kaaczuuchaa..Damianek...15.11.....2950.....7300....76. ...6m i 4d magmall.........Zuzanka....16.11.....3960.... 6600.... 69....6m Marta1983.....Robiercik...16.11.....3270..... 6800..........6m Gargamelka....Antoś........18.11.....3750.....7300...64, 5. ... 5m MajkaMB1......Miłosz.......18.11.....2730.. +-5200 ...56... 2m,3t Jokasta........Jeremi.......19.11.....3300.....6600..... 4 m, 2 t **ewelka**......Wiktoria....21.11.....4650.....7500...80 ....6m maminka.1......Lenka.......21.11.....3400.....6800...67. .....5m **Vanilka**......Hubert.......24.11.....3760.....xxxx... xxxx....4m9d pingusia_22....Marika......27.11.....2570......6600...ok 72... 6m kajtoch.........Blanka.......27.11.....3700.....10kg.... .73......6m lorinka..........Zuzia........28.11.....3600......6410.. . .........2m27d Małgorzata....Julek........ 28.11..... 4550..... 7940... ok.73... 6m Anabelkaaa....Jaś............02.12.... 3700... ..7500... 69.......5m4d mała_agatka...Franek....... 3.12......3340.... 7800.....72 ...5,5mies dunia26.........Kubuś.........4.12.....3.700.... 6.200......66.....3mies. Maja_21........Wiktorek....7.12......3780..... 6000 ............ 3mies U nas też brzydka pogoda. Nigdzie dziś nie byłyśmy bo prawie cały dzień padało. Mariczka już zasnęła, coś wcześnie dziś ale dobrze bo bynajmniej mam czas na buszowanie w internecie. Kupiłam wczoraj małej uczoną słuchaweczkę i żółwika do którego się wrzuca klocki z fisher price i do tego żółwika sie wręcz pali, zdejmuje skrupkę, wkłada klocki 1,5 godz się nim dziś zajęła/ Ale słuchaweczka kompletnie ją nie interesuje. Aha kilka dni temu moja córka odkryła, że wodą można chlapać i cały pokój jest mokry. Chyba już trzeba ją będzie zacząć kąpać w łazience we wannie. Agnieszko a nie możecie wziąć małego ze sobą na trochę? Najwyżej nie będziecie siedzieć do późna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała dziś trosze później zasnęła niż zawsze ale to nic. Może będzie lepiej rano spać. A ja czekm na mojego bo muszę po niego jechać bo nie przywiozą go tu a mnie się już tak spać chce. Ale co zrobić. I mała znów w łóżeczku śpi a miesiąc temu tam spała bo tak to ze mną i jestem ciekawa jak to będzie. Karolinko to ty jesteś szczuplutka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika33
Czesc dziewczyny. Jestem tu nowa i mam ogromna prosbe - czy moglybyscie mi napisac co dajecie swoim pol rocznym dzieciom do jedzenia? Coreczka chorowala i do tego ma podejrzenie alergii, wiec lekarka trzyma ja na bebilonie pepti 1 i teraz laskawie pozwolila wprowadzic jablko. Wedlug mnie to raczej kiepskie menu w tym wieku. Dodam, ze corcia urodzona 27.11.08 i w tej chwili wazy 8200. Z gory dzieki za odpowiedzi. PS przede wwszystkim chodzi mi oto co teraz moge jej podac jako nastepny produkt. Acha i jeszcze jedno czy mozliwe jest aby uczelenie na cos bylo tylko na szyjce pod brodka? reszta cialka bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! my mamy duza alergie u nas akurat jablko uczula i wszystkie jego pochodne! my jemy wlasne gotowane zupki (mam to szczescie ze posiadam swoje warzywa) najbardziej optymalna opcja jest ziemniak+marchewka z mieska golab, krolik, kurczak - jesli Twoje dziecko ma podejrzenie alergii najlepsze miesko jest z wlasnej chodowli albo kupione gdzies w jakims gospodarstwie! mozna do zup dodawac ugotowane na twardo zoltko u nas na poczatku zaczynalismy od 1/6 i zwiekszalismy! Jesli Twoje dziecko ma skonczone pol roczku to pomalu mozesz zaczynac naprawde podawac stale pokarmy!:)i eliminowac zapisujac co uczula!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i najlepszym wyjsciem sa dania jedno-skladnikowe!wtedy najlepiej jest elimonowac produkty ktore uczulaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz rowniez robic malej sinlac typowa kasza dla alergikow, kleik ryzowy, kleik kukurydziany, roznego rodzaju sa kasze ryzowe u nas np. brzoskwiniowa nie uczula! U nas aleria najbardziej widoczna jest w okolicach brody i okolice lewego policzka kolo ucha!a najwiekszym utrapieniem jest luzny stolec wraz ze sluzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy że tak powiem tragicznie ostatnie 3-4dni:/ mały mi się budzi kilka-kilkanaście razy w nocy z jękiem lub płaczem od razu:O nie wiem co jest,mama i inni mówią,że to zęby już go tak męczą no ale kurde ile te ząbki już tak moga iść?bo ida niby i wyjśc nie mogą! wczoraj byliśmy u ortopedy(2miesiące temu odstawił mu te majty) i bioderkiem lewym ma nadal coś nazwał na granicy i ABSOLUTNIE chodzików! - brania małego jak nazwał huś huś że tak do góry jak się zwykle bierze dzieci na ręce żeby mu nóżki swobodnie nie wisiały-nie wolno i nie wolno tak samo jak się bierze dzieci jakby chodziły że pod paszki i ono próbuje tak samo siadania !!!!wszystko ok ale jak sam zacznie sobie bez pomocy siadać i sam zacznie z siedzenia wstawać a pomagać absolutnie nie wolno!!! wszystko będzie oki ale musi sam to bez pomocy osoby drugiej!szkoda bo to huś na rączkach lubił:O dziewczyny które są ze Śląska może będą wiedziały-----mój ojciec od jakiegoś dłuzszego czasu jeździ tam do lekarza chińczyka!!!wozi się mu wyniki badań on patrzy na oczy,język itd i leczy tylko ziołami,tylko to nie zaden szaman a lekarz medycyny tyle że chińczyk właśnie.No i tak 1wszym razem ojciec mój wział przy okazji jadąc ze sobą wyniki usg kubusia tej wady z nerką wtedy był malusieńki jakoś miał niecałe chyba 2miesiace i wtedy pow.że szkoda tylko że nie karmię już piersią bo byłoby wszystko do \"naprawienia\":( to było wtedy parę mies.temu i tak wczoraj ojciec mój jechał znowu i też przy okazji wziął wszystkie wyniki badań małego łąćznie z ostatnim usg i też powiedział że szkoda że nie karmiłam piersią ale dał ziółka takie w granulacie(1 torebeczkę rozpuszcza się na 150ml wody i podaje 3razy dziennie po 50ml do picia) jak to ziółka mocne w smaku słodkawe i tak na śpiocha wypił ale jak nie śpi muszę męczyć się z dozownikiem do lekow tym ala strzykawką i wtedy wypija ale kurczę dziś po takim jednym dniu przyjmowania tych ziół dziś pierwsza kupa była rzadką mazią ciemno brązową:O i tak ojciec mam do tego chińczyka zadzwonić zapytać co w zwiazku z tym czy to może taka pierwsza aby reakcja bo mama moja też bierze te ziólka w prawdzie na inne schorzenia np z trzustką ma problem i też mówiła że po 1szym dniu bolał ją brzuch. co do smoka 2 mój wcina od razu:D Dziewczynki pytam się WAS od tygodni skleroza już ze mnie i dopiero dziś pamiętałam żeby zapytać!!!!!! otóż powiedzcie mi czy wasze maluszki też się tak mocno pocą????chodzi mi o to że główka cała mokra nawet poduszka(rozumiem ok że przy jedzeniu może się tak spocić główka) ale mój np.wieczorkiem przy zasypianiu czy w nocy jak go biorę główka aż mokra:O normalne to???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Duniu mój Natan raczej się nie poci. Czasami jak już dłużej go karmię (męczy sie tym jedzeniem) to ma spocony kark, ale to od trzymania na rękach przy karmieniu i tylko czasami... wiec niestety nie pomogę :) U Nas znowu pogoda do du.py i taki mało optymistyczny dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do pocenia to się poci przy spaniu i jedzeniu jak go przykryję czymś do spania to i poduszka jest mokra, więc u nas to chyba z ciepła, raz miał też potówki:) ale gdzieś czytałam że nadmierne (?) pocenie może być objawem jakiejś choroby co do ziółek nie mam doświadczenia ale nie wiem czy bym się zdecydowała podawać moja waga 64 przy 163 więc lepiej mnie przeskoczyć niż obejść;) ale pracuję nad tym jak skończę karmić wtedy będę dietować brzuch mimo iż jeszcze wypełniony tłuszczykiem też wisi:) pingusia my też mamy tego żółwia fajny jest:D duniu co do spania to chyba przez tą pogodę ma tak wiele dzieci mój też już 4 dni marudzi, może tak być że jednocześnie będą ząbkować:) Karolinko a pogoda to chyba w wszędzie jest do D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już doczytałam że pocenie może być odjawem niedoboru wit d ale to należy skonsultować z pediatrą, odpowiednia temp pomieszczenia dla malucha to ok 22 C a do spania ok18 , więc może po prostu jest dziecku za ciepło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podczas każdej wizyty pediatra pyta czy małemu się nie poci główka- zwłaszcza podczas jedzenia! I mi powiedziała że gdyby zaczęła się pocić to mam zwiększyć dawkę witaminy d3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu, mój Julek tak się poci i lekarka kazała zwiększyć wit. D3 z 1 do 2 kropli na dzień. Co do wyrzynania się zębów, to może też z powodu za małej ilości wit. D3 tak długo wyłażą i wyleźć nie mogą. Skonsultuj to z lekarzem pediatrą, a najlepiej idź od razu w poniedziałek z dzieckiem i zapytaj o to. Co do mojej wagi, to ja też zacznę odchudzanko, jak tylko karmienie piersią zakończę, a na razie i tak mam wilczy apetyt :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza, chciałabym, żeby nam brakowało porządnej imprezki. Tylko, że jak pomyślę o jakiejkolwiek imprezce, to już mi się nie chce na samą myśl... :( Chyba profilaktycznie zacznę sobie magnez łykać dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maly od kilku dni ma wilczy apetyt zjada wszystko co mu dam nie kreci sie nie wierci nawet juz tv nie musi byc do jedzenia:):)moze to po tym multisanostolu!jak wczesniej zjadal mi 130g zupy tak teraz je 210g i chce jeszcze ale nie wiem czy mozna mu wiecej dac??wczesniej zjadal mi ok 70ml kaszy a teraz 140ml to malo:)i wszystko musi zapic mlekiem bo inaczej placz:) teraz jestem zadowolona z jego apetytu:)przynajmniej wszystkie sliniaki czyste:) wczoraj tak gotowalam malemu krolika ze wyszedl pieczony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pingusia co Ty nie pójdę z malym na wesele jeszcze jest za maly na takie imprezy!Poza tym jak pojde na godz. czy dwie to bedzie mi zal wracac do domku!mam swietna, zwariowana rodzinke wiec wesela u nas to poprostu extra zabawa:)ale co zrobic niuniek wazniejszy!trudno przede mną jeszcze 4 wesela wiec jak jedno pomine nic sie nie stanie jest mi przykro ale co zrobic!przynajmniej w kieszeni zostanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Co do pocenia się to moja czasem się spoci po jedzeniu po kąpieli i to na nosku ma pot. My mamy dziś nny problem. Bo moja ma zaparcia. Takie kuki dwie małe zrobiła ale bardzo zbte. Mimo że dałam jej brzoskwinie. i płakała bo ja brzuszek pierwszy raz bolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Małgorzata - w takich właśnie aukcjach lubię brać udział! Dokładny opis, b. dużo zdjęć - pełen profesjonalizm. Nie dziwne, że się o to \"biją\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosiu widze ze Twoj maz przeszedl sam siebie!:) naprawde aukcja godna podziwu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze jedno mam pytanko! dziewuszki jaka wode używacie do robienia mleczka.Bo Ja żywca 5l ale może Wy macie jakieś tańsze sprawdzone:P bo tej wody u nas idzie masakryczna ilosc zanim zbiore ten osad z gory to polowe wyleje do zlewu itd.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka my od samego początku używamy tescowej 5l, koszt niewielki i osadu malutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z początku kupowałam żywca wodę a teraz od dość już dawna wody z biedronki i luzik:) z tym poceniem piszecie mi że może za mało wit D3 hmm powiem Wam że od 2miesięcy mieliśmy już wskazanie do 1kropelki dziennie a ja mam takie od początku Devikap czy jakoś tak że z tej buteleczki i tak nigdy nie udaje mi się do mleczka czy piciu wkropklić tylko jednej a zwykle wpada 3kropelki i mimo to za mało by było??????????????? no ale aż zapytam pediatry 4ego na szczepieniu co to jest:O ja o wadze nie wpomnę może bo wstyd:(:(:( przy 158cm kurdupel ze mnie wiem:( ważę teraz 59-60kg :O schudłam 15kg i od tego momentu już waga ani drgnie niestety:(buuuuuu 😭 zawsze kiedy się nie odchudzałam na tym etapie moja waga się zatrzymywała stop i konie cbył dalszego spadku wagi i teraz też:(:(nie wiem dlaczego tak mam,staję na głowie prawie i nic żeby schudnąć do wymarzonych55kg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika33
agnieszka26 dziekuje za odpowiedz. Bardzo zainteresowalo mnie to, co napisalas o uczuleniu. Czyli mozliwe jest, ze wysypka pojawi sie tylko na szyjce np? a reszta cialka bez zmian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×