Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Nick.......im.dziecka ...term.por.. waga.ur.. waga....cm...wiek Elmirka85......Aleks.......19.10.....2380.....7500.. ..71.....7m Kasika1........Karolinka...22.10....3300......7700.. ...72.....6m i 2t green_gable...Mikołaj....29.10.....4010...ok7400.... ......3m i 2t mother..........Kacper....30.10.....3700.....8300... 71.....6 m Kasiula82........Amelka....30.10.....3200.... 7880...........8m9d Daffodile.......Lilianka.....30.10....3950......8690.... ?....4,5m KarolinkaLinka..Natan.... 1.11......3400.....9400.....?.....7m karuczek......Antosia......1.11......3270....7220.....68 ......4m2t happymama.....Zuzia.......3.11......3285....9000....74 .....7,5 m Ann 31...........Alicja.......6.11......3250....7600... ?...... .7m. agniesza26.....Olafek......9.11......3710....9500....83/84...8m bonizz...........Piotruś.....9.11......3350.....7700 ...69.......3m 3t elwira elwira...Weronika...9.11......3300....6700...67......6mc 3 tyg MarzenaMol.....Arturek....10.11.....4060...7000....65?.. ...5 m karola678.....Franciszek..11.11.....3300.... 7900....67.....5.5m-ca mysza1980.....Zosia........12.11...............5400 ..........2m i 2t agnesa1983...Kubuś.........12.11.....3410... 7600.....76.....5m 4d edika9..........Nikola.......13.11.............. 3900.......... 2m i 24d Beata1987.....Zuzia........14.11.....3200.....8350. ..70.....7m1t kaaczuuchaa..Damianek...15.11.....2950.....7300....76. ...6m i 4d magmall.........Zuzanka....16.11.....3960.... 6600.... 69....6m Marta1983.....Robiercik...16.11.....3270.....8100....... ...7m Gargamelka....Antoś........18.11.....3750.....7300...64, 5. ... 5m MajkaMB1......Miłosz.......18.11.....2730.. +-7500 ...72/74... 7m, Jokasta........Jeremi.......19.11.....3300.....6600..... 4 m, 2 t **ewelka**......Wiktoria....21.11.....4650.....8300...86 ....7m maminka.1......Lenka.......21.11.....3400.....7300....70 .....6,5m **Vanilka**......Hubert.......24.11.....3760.....xxxx... xxxx....4m9d pingusia_22....Marika......27.11.....2570......6600...ok 72... 6m kajtoch.........Blanka.......27.11.....3700.....10,2kg.. .. .76......7m lorinka..........Zuzia........28.11.....3600......6410.. . .........2m27d Małgorzata....Julek........ 28.11..... 4550..... 8560... ok.77... 7,5m Anabelkaaa....Jaś............02.12.... 3700... ..7500... 69.......5m4d mała_agatka...Franek....... 3.12......3340.... 8600.....75 ......6,5 mies dunia26.........Kubuś.........4.12.....3.700.... ok8.300.....75.....7mies. Maja_21........Wiktorek....7.12....3870..... 8000 ............ 6mies2tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej My dziś wprowadzamy nowe warzywko jest nim pietruszka:) Nasza zupka już jest 5 składnikowa:)ziemniak+marchew+buraczek(lub szpinak)+koperku ciut+ króliczek(lub żółtko-które na szczęście nas nie uczula) dodaję ciut też oliwy z oliwek bo masełka nie możemy! Glutenu też na razie mamy nie podawać dopiero zobaczymy po badaniach! Małgosiu dzięki za info w sprawie zabawek mąż wczoraj kupił tą kulę przezroczystą i wiadereczko z klockami do wkładania w odpowiednią dziurkę przy tych klockach muszę go pilnować bo jest jeszcze na nie za mały ale jest tymi zabawkami tak zachwycony że głowa mała:) mój mały padł właśnie spać więc szybko posprzatam i mykam na zakupki! Beatko co za \"kuta pał....a\" za przeproszeniem co za walnięty szef normalnie brak słów nie rozumiem tego jak mozna nie wypłacić pieniędzy za wykonaną pracę!!!TRAGEDIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
mała_agatko czyli uczulenie na pieluszki tak? Zdjecia troche mało wyraźne, ale to takie kropki czerwone są jakby krostki no i ogólnie zaczerwienienie. Beatko - daję normalnego banana (na polecenie pediatry) obieram ze skorki i łyżką skrobię, minuta i nie ma dwóch bananów :) (oczywiście na początku obserwowałam czy nie uczula i czy nie ma zatwardzeń, ale ani jedno, ani drugie nigdy nie wystąpiło, a już długo Natan je takie banany, codziennie jednak ich nie podaję, bo na codzień daję też owoce ze słoiczków najczęściej jabłka, brzoskwinie... Jednak jak idę do niego z bananem to cieszy się jak małpka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Natan waży 10,5kg ... :o może to po tych bananach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko nie martw się wagą Natanka tak bardzo po prostu ma duży apetyt mojej siory mały w wieku Natanka też tyle ważył i też ma bardzo duży apetyt nawet do tej pory czasami aż zazdrościłam że on może jeść wszystko i z takim apetytem się zajada.a mój to musi pić to okropne mleko i muszę bardzo uważać na to co je!!ale teraz jak zaczął biegać to zrobił się taki akurat nie jest już tak gruby jak wcześniej!bardzo dużo dzieci znam które były mocno grube jak były małe a potem szybko zeszczuplały(np. Ja jak byłam mała to byłam tak gruba że mi nie było widać paluszków prawie jedna wielka fałda:):)) a teraz jestem chuda:)! Wogóle na zdjęciach czy na tym filmiku nie powiedziałabym że Natanek tyle waży moim zdaniem jest w sam raz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe-my też zajrzeliśmy do biedronki,a co :p i kupiłam małemu tylko tą kulę z bajerami w środku bo już praktycznie tylko to było :/ ale kupiłam piłkę pluszową taaaaką kolorową fajną za całe 5zł :p no i przypięłam ją małemu do wózka i jak szliśmy przez park to jakiś chłopczyk podleciał i chciał ją zabrać :p a ona nic ;p aż mnie ludzie zaczepiali gdzie takie cudeńko kolorowe kupiłam :p ale powiem Wam,że mój mały to jakiś w ogóle nie zainteresowany zabawkami-max 2 min się czymś zajmie,czasem nawet to i nie.dzisiaj ma zły dzień,nie da mi nic zrobić w domu tylko go noś :/ idę bo aż uszy bolą od jego wrzasków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Mam w końcu cyfrówkę :D Postaram się tej nie zepsuć :P Zrobiłam małemu na szybko dziś fotki to wyślę Wam w końcu coś WYRAŹNEGO :D Wsadziłam małego do tego chodzika... niech teściowa ma radoche oglądając zdjęcia. Stwierdził mąż, że jeszcze dziś go wystawi na allegro :D ja się w to nie mieszam... może być afera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jak sie dowiedzialam od bratowej(pracuje z pedistrami) ze dzieci najlepiej nie klasc do chodzika bo kręgosłup będa mieć krzywy a lekarze w ogóle nie karza dzieci wkładać bo będa krzywo chodzić.ja chodzik wzielam i schowalam i juz jej nie klade do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
ewelka - własnie dlatego my nie chcieliśmy chodzika, teściowa kupiła, Ł sprzeda :D ja chcę być poza tą sprawą :D dla mojego dobra haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że zabawki się podobają. Julek, jakby umiał, to by biegał za tymi turlającymi się zabawkami. :D Kasiula, to przynajmniej trochę z małą w domku pobędziesz. Współczuje zaniku laktacji 🌻 Mnie już jest smutno, jak Julek nie chce ssać (na śpiocha go dokarmiam), a co dopiero by było, jakbym nie mogła go więcej karmić... 😭 No, ale prędze, czy później trzeba każde dziecko od cycka odstawić ;) Po takiej biegunce podaj może Amelce jakieś probiotyki, żeby odbudować florę bakteryjną jelit, może Enterol i Dicoflor, albo Bio Gaia. Zapytaj o to lekarza najlepiej. Beata, ja nie wiem, jak to nazwać... toż to zwykłe złodziejstwo jest! Jak można nie dać tego, co się pracownikowi należy jak przysłowiowemu \"psu zupa\"! Ja też miałam kiedyś takiego szefa i pozwałam go do sądu, ale z pracą się rozstałam. Powiedziałam, że nie chcę takiej pracy, za którą nie płacą i nie podpisałam kolejnej umowy, a potem i tak do sądu musiałam iść, ale dostałam co moje i to z odsetkami. :) Agniesza, Tak, udało mi się dostać skierowanie do alergologa. Zaraz poszukam jakiegoś i zarejestruję Julka. :) Karolinko, ale to Twój mąż będzie się tłumaczył ze sprzedaży chodzika, jakby co, a nie ty. Więc nie ma się czym przejmować ;) Kaczucha, mój też marudny, ale to przez zęby i przez wczorajsze szczepienie. Ja staram się nie nosić, bo mi mojego kręgosłupa szkoda, ale czasem wytrzymać się nie da :o U mnie skutkuje smarowanie dziąseł, dawanie pić i turlanie się po podłodze razem z Julkiem. Biorę go też czasem do kuchni i sadzam w krzesełku do karmienia, jak sam w pokoju nie chce zostać... Dziś Julek znów strasznie wydziwiał przy zasypianiu. Znów mnie prawie 2 godziny przetrzymał. Nie spał od 8.40 do 12.50. Nie chciał ssać piersi, tylko ryk :( Nie mogłam go na rękach uspokoić, bo się wyrywał, więc puściłam go na podłogę na taki cienki materac i połozyłam się koło niego z gołymi cyckami. Turlał się tak ponad godzinę z miśkami i poduszkami, zanim raczył sobie przypomnieć o cycusiach. Popił trochę z piersi i znów kręcenie się i turlanie odchodziło i tak po kilka razy z tym ssaniem robił. Ziewał co trochę, ale był jak nakręcony. W końcu po którymś krótkim przyssaniu się oczy zaczęły mu się zamykać, ale nadal trochę się kręcił. Wsadziłam go do łóżeczka, przykryłam kołderką, włączyłam muzyczkę i momentalnie ułożył się do snu. Mam nadzieję, że pośpi ze 2-2,5 godziny, bo inaczej padnie mi przed wieczorem, a wieczorem znów nie pozwoli się położyć do snu... :( Martwię się trochę, bo Julek coraz mniej ssie pierś. Tak, jakby szkoda mu było czasu na tulenie się i ssanie cysia :( Boję się, że mi pokarm zacznie zanikać, albo zastoje się porobią, a potem tylko nutramigen nam zostanie. Obiadków też ostatnio nie chce jeść, tylko wodę by pił. Ja nie wiem, jeść nie chce, spać w dzień nie chce, a przecież samą wodą żyć się nie da :( No nic, chyba muszę jakoś przeczekać ten spadek apetytu i mieć nadzieję, że to chwilowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my problemow z kupką na szczęście juz nie mamy :) jest codziennie ładna złota śmierdząca kupa :P karolinko skoro ci lekażpozwolił dawać banana małemu to ja chyba też spróbuje bo jeszcze nie dawałam :) zuzia też ma ogromny apetyt non stop mogła by coś żuć więc się na pewno ucieszy na kolejną nowinke :P mamy tylko mały problem z piciem :O wogóle nie chce pić ani herbatek ani wody ani soków :( nie wiem co mam już z nią robić :( jak było u nas gorąco to ją musiałam oszukiwać i do 150ml wody dosypywałam 3 łyżeczki mleka i tylko wtedy wypijała, a tak to nic !!!! agniesza u nas pietruszka nie wywołała żadnych alergii więc moze i u was będzie ok :) u nas dzisiaj kiepska pogoda pada od rana i zimno jest więc znowu na spacer nie pójdziemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczucha ta piłka o któej piszesz była taka duża? Kurcze byłam w biedronce, ale przeszłam koło tych piłek i nie patrzyłam na cenę..jak to ta to jutro lece ja kupić :) Amelka mam probiotyki..na teraz i jak brała antybiotyki to tez miała.. Dziś już lepiej z kupkami..wiec mam nadzieję, że to był jednorazowy incydent mIłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymamo mój olaf też wogóle nie chce pić pije tylko wodę z tej małej strzykaweczki do leków!aż mi głupio z nim gdzieś iść bo wyciągam strzykawkę i mu daję tak pić bo inaczej za chiny nie chce!on wogóle bardzo mało pije ok 30-40ml w ciągu dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza moze w tym nutramigenie jest coś dodane co powoduje ze dzieciaczki nie mają pragnienia !! :O sama nie wiem czy to dobrze czy żle ?? lekarka mówiła ci coś na ten temat ?? trzeba poić dziecko na siłe czy jak nie chce to nic nie dawać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny- specjalnie pojechaliśmy do biedronki i kupiłam mu 2 zabawki i tą piłkę- pluszowa duża- super! Mały zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Po odparzeniu prawie nie ma śladu. Ta maść super, no i pewnie zmiana pieluszek też zrobiła swoje :) Pamiętacie jak Wam pisałam, że Natan nic nie mówi i nie mówił nigdy... Tylko jakieś eeeee, yyyy, krzyki, piski, plucie, motorek, a żadnych krótkich słów jak chociażby ma-ma :( ale.... dziś wychodzimy od moich rodziców i mój tata do Natana \"idziesz papa?\" ...no i Natan na to zareagwał następująco: \"PA-PA !! da-da!! dddaaaa-daaaa, papa, Ba-Ba, ppppaaaa-pa!! PLA, PLA, plaaa!! ŁaŁa!! Da-Da, paaPaaa\" i tak cały czas !! Nigdy nic nie powiedział, a dziś kilka \"słów\" na raz!! i Już do końca dnia tak nawijał... ja się dosłownie POPŁAKAŁAM :P dla Was to pewnie błachostka i NORMA, ale mój Natanek nic nie mówił co mnie bardzo martwiło, on tylko buczał, piszczał itp... to był szok... wszyscy stali i się śmiali, a On \"pla-pla, BABA, dada\" i buzia mu sie nie zamykała, tak jakby się dziś odblokował :D hahahaha... Normalnie usłyszałam jaki ma głos hehehe, bo te piski i krzyki to wiadomo jak brzmią, a takie słodkie pla,pla to co innego :D W końcu jednak wyszliśmy od rodziców i wsadziliśmy Go do auta, a on dalej... Szczególnie te pla-plaaa :D gadał tak aż pół trasy i zasnął ... Jak się w domu obudził to znów to samo :D może dla Was to śmieszne, ale dla mnie... piękny dzień :P Jutro jedziemy na to wesele ... wszystko już przygotowane, poprasowane, kupione itp :) około 13 zawioze małego do rodziców, wróce... przyszykujemy się i w tango :P Dlatego też lecę już spać... jutro cięęężka noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. Bo teraz mój przyjechał i mała do łóżeczka idzie. Ale tak po 24 budzi sie i spać nie chce czego nie było jak spała ze mną. Na trzech w łóżku nie ma miejsca. Co ja mam zrobić? Ja jestem wykończona bo trzecia nocka nie wyspana a mala tylko sie drze i nic więcej. A poza tym ona nie chce za bardzo do mojego Ł iść i nie wiem dlaczego. Karolinko ja też małej daję takiego normalnego banana ale tylko odrobinke bo problemy z zatwardzeniem są a dziś katastrofa. Tak naprawdę to wszystko mnie wkurwia. Bo kasy nie ma a wydatki są. Ale jak nie zapłaci w poniedziałek to pójdziemy do sądu pracy. A poza tym mój przyjechał i zamiast mi pomagać przy małej to rodzicom pomaga :-(. My też mamy dwie zabawki z biedronki i piłkę :-). Ale mała się tym nie interesuje :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Beatko mi się wydaje, że mała do Ciebie jest najbardziej przyzwyczajona, dlatego nie chce za bardzo isć do taty (mało go widuje) poza tym może jak spałyście razem to ona przebudzała się w nocy, ale widziała, że jesteś i dalej szła spać. Teraz się budzi, a Ciebie brak... albo wyczuwa, że nie ma Cię obok i się wybudza. Te Nasze dzieci to spryciuchy :) Co do twojego męża to przeprowadź z Nim poważną rozmowe. Skoro rzadko bywa i na krótko to chcialabyś aby spędził ten czas przede wszystkim z Wami ... w ogóle to jak najszybciej się wyprowadź i jak NAJDALEJ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Beatko ja tez tak uwazam jak Karolinka ze malo go widuje i nie poznaje i sie go pewnie boi.... Moja jak obcykala jak sie siada to teraz moglaby siedziec caly dzien...znudzilo juz jej sie lezenie na plecach i na brzuchu hehe...Wczoraj wyczailam u niej dolna prawa dwojke...nawet nie wiem kiedy wyszla a na dodatek wyzynaja jej sie na raz dwie gorne jedynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata moze zrób tak jak kiedyś to robiła chyba agniesza , jak kładziesz małą spac to kładź koło niej swoją bluzke w której chodziłas cały dzień , wtedy jak sie przebudzi to moze jak poczuje twój zapach to sie nie rozbudzi !! może pomoze :) a ja sie nie pochwaliłam ze zuzia jest juz po pierwszym strzyzeniu :P miała takie długie wloski ze grzywka wchodziła jej do oczu !! :) więc któregoś dnia z rana jak ja jeszcze spałam to tatuś wziął nożyczki i ją ostrzygł :P od razu było widac różnicę :P teraz wygląda jak mały chuligan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! dziś moje małe obudziło sie tylko o 3 i o 6 wstaliśmy. nie kręcił się wcale :) :) :) zrobił też od rana już 2 kupki! bardziej normalne :) super! i to bez syropku!!! a wczoraj kupiłam sobie brzoskwinkę, mały tak na mnie patrzył jak ją dałam i dałam mu ją polizac, normalnie mało nie umarł z zachwytu!!! cały aż się rwał do niej! nic mu po tym nie jest więc super :) a i dostał jeszcze kubek niekapek :) coraz lepiej z niego pije :D nadal butelka jest kochana ale i z kubeczka udaje mu sie coraz więcej wyciagnąc :) i soczki jabłowe pije :) dziś pójdziemy do biedrony, moze też coś się małemu dostanie :P Karolinko wagą Natanka się nie martw! ja ostatnio ważyłam się z małym i wyszło mi że on waży jakieś 9,5-10 kg!!! a jakby nie było jest caly mieisąc młodszy od Natanka! gratuluję \"rozgadania się\" synka!!! teraz to już z górki będzie :P miłej zabawy na weselu :) ja też chodzika nie chcę. moja babcia schowała dla mnie chodzik po swoim najmlodszym wnuku i stoi tu i czeka aż młodego wsadzę, a ja nie chcę!!! Małgosiu u mnie też wydziwianie przy zasypianiu. już było super, ale od 2 dni jest płacz i wymuszanie cycusia. ale się nie daję i po 5 minutach śpi :) ale najpierw musi się pokulac, pocudowac i dopiero potem płacz i lament, a po chwili śpi :) Beatko pewnie się odzwyczaiła od taty. mam nadzieję ze szybko jej przejdzie i będzie się z nim bawiła i da Wam pospac we dwoje! a szef to de*il jakich mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......im.dziecka ...term.por.. waga.ur.. waga....cm...wiek Elmirka85......Aleks.......19.10.....2380.....7500.. ..71.....7m Kasika1........Karolinka...22.10....3300......7700.. ...72.....6m i 2t green_gable...Mikołaj....29.10.....4010...ok7400.... ......3m i 2t mother..........Kacper....30.10.....3700.....8300... 71.....6 m Kasiula82........Amelka....30.10.....3200.... 7880...........8m9d Daffodile.......Lilianka.....30.10....3950......8690.... ?....4,5m KarolinkaLinka..Natan.... 1.11......3400.....9400.....?.....7m karuczek......Antosia......1.11......3270....7220.....68 ......4m2t happymama.....Zuzia.......3.11......3285....9000....74 .....7,5 m Ann 31...........Alicja.......6.11......3250....7600... ?...... .7m. agniesza26.....Olafek......9.11......3710....9500....83/ 84...8m bonizz...........Piotruś.....9.11......3350.....7700 ...69.......3m 3t elwira elwira...Weronika...9.11......3300....6700...67......6mc 3 tyg MarzenaMol.....Arturek....10.11.....4060...7000....65?.. ...5 m karola678.....Franciszek..11.11.....3300.... 7900....67.....5.5m-ca mysza1980.....Zosia........12.11...............5400 ..........2m i 2t agnesa1983...Kubuś.........12.11.....3410... 7600.....76.....5m 4d edika9..........Nikola.......13.11.............. 3900.......... 2m i 24d Beata1987.....Zuzia........14.11.....3200.....8350. ..70.....7m1t kaaczuuchaa..Damianek...15.11.....2950.....7300....76. ...6m i 4d magmall.........Zuzanka....16.11.....3960.... 6600.... 69....6m Marta1983.....Robiercik...16.11.....3270.....8100....... ...7m Gargamelka....Antoś........18.11.....3750.....7300...64, 5. ... 5m MajkaMB1......Miłosz.......18.11.....2730.. +-7500 ...72/74... 7m, Jokasta........Jeremi.......19.11.....3300.....6600..... 4 m, 2 t **ewelka**......Wiktoria....21.11.....4650.....8300...86 ....7m maminka.1......Lenka.......21.11.....3400.....7300....70 .....6,5m **Vanilka**......Hubert.......24.11.....3760.....xxxx... xxxx....4m9d pingusia_22....Marika......27.11.....2570......6600...ok 72... 6m kajtoch.........Blanka.......27.11.....3700.....10,2kg.. .. .76......7m lorinka..........Zuzia........28.11.....3600......6410.. . .........2m27d Małgorzata....Julek........ 28.11..... 4550..... 8560... ok.77... 7,5m Anabelkaaa....Jaś............02.12.... 3700... ..7500... 69.......5m4d mała_agatka...Franek....... 3.12.....3340....ok 9500.....ok76 ....7 mies dunia26.........Kubuś.........4.12.....3.700.... ok8.300.....75.....7mies. Maja_21........Wiktorek....7.12....3870..... 8000 ............ 6mies2tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny macie rację bo ona jest przyzwyczajona do spania ze mną i chyba błąd zrobiłam ale to nic. Teraz spróbuję z tą bluzką i może to coś da. Właśnie chciałabym aby z nami spędzał czas a dziś już opieprz zebrał :-). A co :-). Za 2 tyg jedzie znów i nie wiadomo kiedy przyjedzie więc nich poświęci nam uwagi troszkę. I bardzo bym chciała się przeprowadzić bo jak patrze jak teść denerwuje małą to mi się żal jej robi. Ale ona nie jest na to obojętna bo nie chce do niego iść i nie chce aby on był z nią. A poza tym zauważyłam że ona płci męskiej to nie bardzo lubi :-). Do taty się uśmiecha i w ogóle ale nie jest tak za nim jak za mną :-). Wiem że mu się z tego przykro zrobiła ale powiedziałam że musi dać jej czas aby się oswoiła z nim na nowo :-). Ja mam już posprzątany cały dom i sama to zrobiłam ale pewnie tego nie docenią bo oni takich rzeczy nie potrafią. No ale trudno. Np mój robi piec w garażu ale dla ojca który za to kasę dostanie. I teść mówi że dostanie za to 100 zł a teściowa że nie, że mu grila zrobi. Teść potrafi zarobić ponad 4 tyś na miesiąc i robi po 12 godzin a jej wiecznie mało pieniędzy a do roboty nie pójdzie. Po co jak ona nie robiła nigdy. Tylko w domu siedziała. I narzeka na swoje marne życie. Ma co chce i jeszcze źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko moja też jak na dziewczynkę to dość waży bo 8500 a do tego jest nie za duża bo ciuchy na rozmiar 74 są troszkę jeszcze za duże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, piszę tak na szybko bo nie mam za bardzo czasu u nas wszystko ok :) Mam do Was ogromną prośbę! Moja bliska znajoma ma zagrożoną ciąże i musi garściami łykać duphaston :( Gdyby któraś z Was miała jakieś pozostałości tego leku byłabym wdzięczna za podesłanie tych leków do mnie ja mogę wysłać na Wasze konto pieniążki za wysłanie koperty bombelkowej, będziemy bardzo wdzięczne. Mojego maila macie gg pewnie też więc jak ktoś ma możliwość oddania chętnie przyjmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej:) mój dostał dziś wychodne na jakieś ognisko z kumplami, żeby o nim nie zapomnieli:P a ja mam cały wieczór dla siebie, mała już śpi, w zasadzie posprzątane, więc mogę nadrobić zaległości w aktywności tutaj:) Karolinko, Ty się martwisz, że Natan dużo waży, Blanka, nie dość, że miesiąc młodsza, to jeszcze dziewczynka (podobno dziewczynki są mniejsze i lżejsze od rówieśników na tym etapie) a waży tyle samo:P I w zasadzie nie przeszkadza mi to, nie jest tłusta, tylko \"kawał mięcha\":D Ubranka 80, czasem 86, jest silna i wydaje mi się, że świetnie się rozwija, siedzi, zaczyna raczkować (a raczek pełzać jak żołnierz:P), wstaje, jak tylko dorwie coś względnie stabilnego i zalicza kolejne guzy;). A zębów jak nie było, tak nie ma:P A jakie Natan ma śliczne oczyska! Bardziej niebieskie niż Zuzia Happymamy:D Beato, moja też po północy zaczyna się domagać, żeby ją do naszego łóżka wziąć, i razem już do rana dosypiamy (z tym, że ja lub M lądujemy na kanapie). A co do lęku przed tatą, nie widziała go bardzo długo, a taki maluch nie ma tak dobrej pamięci, żeby od razu mu wskoczyć w ramiona. Ale skoro Ł jest przez całe 2 tygodnie, to zdąży odkryć, że tata jest najwspanialszy na świecie:P Blanka ma właśnie bunt jedzenia łyżeczką. W grę wchodzi tylko butla. I ewentualnie, jak my coś jemy, to ona dziuba otwiera jak tylko widzi że ktoś się do niej zbliża z dorosłym jedzeniem, przypomina mi takiego małego ptaszka w gnieździe:P Mój kochany M miał wrzucić ręczniki do pralki. Troszkę się zagalopował, i wrzucił wszystkie jasne rzeczy. I byłoby ok, gdyby wiedział, że jedna żółta bluzka się nie nadaje do prania w pralce. I teraz mam wszystko w paskudne żółte smugi, ręczniki, ubranka małej, moje bluzki, piżama... Już mi przeszło, ale miałam ochotę mu zrobić co najmniej krzywdę. I teraz pytanie do was, da się jeszcze coś z tego odzyskać, czy już klamka zapadła i wszystko będzie wyglądało jakby się z kupą noworodka prało? Zaraz wyślę jakieś zdjęcia Blanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta! pisałam juz kiedys ze mam dwa opak. dupchastonu do oddania m-jakmonika@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko, to wcale nie jest śmieszne. To cudownie, że wreszcie Natan zaczął gadać! :) 🌻 Jak mi mój Julek zaczyna gadać po kilku dniach \"milczenia\", to też mi od razu jakoś milej na duszy :) Beatko, przyzwyczaiłaś małą, że w nocy jesteś obok, więc to normalne, że nie chce spać sama. Jeśli chcesz, żeby spała sama, to czeka Cię kilka ciężkich dni, ale potem nie zmieniaj jej znów tego na spanie z Tobą, bo mała zbzikuje. Możecie jeszcze kupić szersze łóżko - na trzech. :p Popatrz, a ja mialam dziś odwrotny problem. Mąż wstał koło 7 i pakował się do wyjazdu, więc poszłam do Julka do pokoju i chciałam jeszcze pospać, bo tam leży sobie materac.Młody, jak się przebudził i mnie zobaczył, to na zabawę mu się zebrało, bo mama jest do karmienia, do wychodzenia na spacer, do przewijania i do zabawy, ale nigdy do spania :p ...no i sobie nie pospałam :p :D Agatko, a mój właśnie nie chce cyca nawet przed drzemką w dzień, co mnie coraz bardziej martwi :( Julek coraz rzadziej daje się namówić na cycusia :( Cycki mi czasem pękają, a on nie i nie, nawet jak jest gorąco, więc ściągam i daję mu butelką. Z butelki ładnie ciągnie :( Staram się nie dawać mu butelki, ale o wodę to on się wręcz awanturuje, więc jak jest ciepło, to muszę mu dać pić. Dziewczyny, poradźcie mi coś, bo to już kilkanaście dni trwa :( Kajtoch, spróbuj Vanishem, ale jakoś... żółto to wszystko widzę :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×