Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

marsjanka wklej zdjęcie synusia :D Ale super że wszystko ok lepiej jak jest pod opieką lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie widzę jakiego masz maila :( Mój się wyświetla napisz do mnie a ja ci podam adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanko super ze tak latwo poszlo i synus zdrowiutki:):D ja biore witaminy wciaz nieprzerwanie choc badania krwi i moczu sa dobre , bo gdy tylko odstawie magnez lub witaminy to po 2 dniach mam skurcze lydek wiec wole brac przynajmniej nic nie boli;) Mysza dobrze ze sie odezwalas:) lece prasowac👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Nie widzę zdjęcia Tomusia na Naszej Stronce :( a chęęę zobaczyć to śliczne maleństwo ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie bo marsjanka się nie odezwała do mnie a ja nie mam jak jej przesłać adresu loginu i hasła bo nie mam do niej maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patunia, a jakie to znieczulenie gazowe? Chyba nie dolargan? Karolinko pewnie ze mozesz brac witaminy. Ja biore bo moja dieta nie jest wzorcowa:O ale co zrobic jak czlowieka muli... mnie kazala lekarka brac. Dziewczyny a Wy macie zamiar brac ta meridie cale zycie? bo nie wierze ze po odstawieniu sie nie tyje...wiec nie lepiej po prostu zmienic nawyki zywieniowe i sie wiecej ruszac? ja schudlam dzieki temu wlasnie tzn zmienialm swoja diete ale nie uprawiam sportow bo mam dosc umiesniona sylwetke-jak duzo cwiczylam to wcale nie chudlam.a jak przestalam to waga poszla w dol.. jesli chodzi o porod z mezem to wystarczy ze przebierze sie on w swoje rzeczy przygotowane do tego tzn jakies kapcie czy klapki, i ubranie-noe=rmalne, ale chodzi o to zeby nie wystapil w tym czym przyjechal:) powinno byc swieze . Zadnych fartuchow nie dawali ani nie kazali kupowac. Marsjanka-szok ale mialas porod!!! dobrze ze masz to juz za soba i ze wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff zależy chyba od szpitala. Ale faktycznie wymagają klapek i najlepiej jak facet będzie miał jakąś koszulkę i wygodne spodnie bo nie zawsze poród jest tak szybki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile ja nie wiem jaki to byl gaz nic mi nie mowila.. a wy bedziecie braly znieczuelnie czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to siemie lniane ja piłam żeby śluz był bardziej widoczny żeby poznać kiedy owulacja jest :D Jest to okropne ma przebrzydły smak ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×