Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

ale nr tak sobie policzylam ze jak bede zuzywac dla malego 8 szt pieluszek dziennie to te 154 szt wystarcza mi na 20dni czyli dwa tygodnie hehe :) to nic jakby co to sie dokupi ale narazie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do banku krwi pepowinowej to tez sie zastanawialam nad tym ale to droga inwestycja jest i nie bedzie mnie raczej a nia stac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za taka krew na wstepie trzeba zaplacic 600zl potem dochodzi oplata podstawowa 1699zl potem przechowywanie czyli rocznie 395zl lub z gory za przechowywanie mozna zaplacic 1600zl za 5lat z gory 2700zl za 10lat z gory 3900zl za 17 lat z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi :P Na pewno nie starczy Tobie na trzy tyg nie możesz tak rozplanowywać takich rzeczy. Zmienisz pieluche i na czystą narobi kupe i znowu zmieniasz i to masz już dwie pieuchy w ciągu 5 minut :) A masz 24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to byliśmy zdecydowani... ale jak zaczęłam się tym interesować to okazało się że w bardzo wielu przypadkach krew się nie nadaje z różnych przyczyn albo po prostu jest jej za mało. Z tego banku którym sie interesowaliśmy to tylko 2 przeszczepy się udało zrobić :\ Teraz sama nie wiem co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem nie mialam jeszcze dzieci wiec niewiem na jak dlugo starczaja pieluszki a policzylam tylko srednią. Jak sie skończą to dokupię i problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna-wozeczek mi sie podoba:) Balbin, ja kupilam huggies newborn 3-6kg te z Kubusiem Puchatkiem na rzepie:) 80 szt za 39,99 ale nie w zadnej promocji-kupilam w Kauflandzie. Kazda pieluszka moze uczulic.Moj synek nie mial nigdy uczulenia na zadne pampersy i mam nadzieje ze z corcia bedzie podobnie. Bella happy te z wycieciami kupilam w poprzedniej ciazy-rowniez sa dobre, ale i tak musialam podwijac z przodu troszke pieluszke aby nie urazic kikuta wiec nie uwazam zeby to wyciecie mialo jakis wiekszy sens. Marta, ja pzrewijalam nawet przy kazdym siku..doslownie co 2 godz. A kupy na poczatku wali dziecko nawet przy kazdym siusianiu:) wiec pieluchy ida jak woda..nie biore zadnych pieluch na zapas bo pamietam ze Olaf rosl tak szybko ze troche mi pozostawalo tych malych rozmiarow. Mala Mi ten bank krwi pepowinowej to podobno pic na wode....opowiadali nam o tym w szkole rozenia-podobno fajna sprawa ale..w Polsce i tak ponoc nie wykorzystuje sie potem tej krwi:O hmmm ozwazalam rozne za i przeciw i nie zdecydowalam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do banku krwi to my jesteśmy zdecydowani.brat R ma szpiczaka i wiemy co to znaczy jak trzeba czekać na przeszczep. dziś ma się też zapytac czy jakby co to ta nasza krew może mu się przydać. a że kosztuje, trudno. ja piluch jeszcze nie kupowałam. teraz wszystko jest w sklepach i nie zamierzam robić zapasów, zwłaszcza że pamiętam że mój brat miał straszne uczulenie na pampersy i trzeba było szybko zmienić na inne. na szczęście 3 tyg później urodziła się moja kuzynka to ona dostała dużą paczkę pampersów w prezencie. co do pępuszka i jego ochrony to powiem wam tylko że jak byłam rok temu w Szwecji to tam niczym nie każą smarować kikuta. ma sam odpaść! dla mnie to było straszne, no bo on jak jest nie smarowany to zaczyna gnić, brzydko pachnieć i ma taką ropną wydzielinę :O koszmar! na szczęście małemu nic nie było. kikut odpadł po 8 dniach, ale na końcu śmierdział bardzo a pielęgniarka mówiła że wszystko jest ok, że tak to ma wyglądać! ja jednak wolę go zasmarować, wysuszyć i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ! apel do tych co spakowały już dosyć dawno torbę , zmierzcie staniki do karmienia...ja miesiąc temu kupiłam 80 B....i jak dziś zmierzyłam to załamka !! za małe!! a kupiłam rozmiar większy niż wtedy miałam ...dziś kupiłam znowu tyle że 85D! Mam nadzieję że wystarczy. No i koleżanka sprzedała mi pomysł na podmywanie się po porodzie, do butelki z dziubkiem i wodą wsypujemy tantum rosa i w szpitalu tylko tym sie myjemy:-) wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częśc dziewczyny!!! Właśnie wróciłam od lekarza diabetologa i nie miała dla mnie dobrych wieści bo mój wynik HBA1c był zły bo 6,5% a norma jes 6%. Teraz mam powtórzyć znów testobciążenia glukozą 75 g i się do niej zgłosić. Babka mnie przestraszyła żę jak tak dalej pójdzie to mogę urodzić chorw dziecko bo mówiła mi o konsekwencjach. I teraz będę się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla nam na szkole rodzenia też tak mówiły i nawet podczas siusiania można polewać wzgórek podobno ładną ulgę przynosi :) Beata nie panikuj tylko będzie wszystko dobrze, przekroczyłaś wynik o 0,5 więc nie masz co się martwić :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;) ja tez chce bez znieczulenia chociaz sie boje jak cholera ale dam rade mam taka nadzieje ;) a ja sie przyznam ze pierwszy raz slysze o tym banku krwi pepowinowej moze mi ktos wytlumaczyc jak to wyglada i na czym polega dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się pochwalić chciałam, choć nie wiem czy jest czym że właśnie zabiłam pierwszą w moim życiu mysz!!! bleeeeee okropieństwo!!! a ja tak się boję myszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Beatko - tu na naszym forum wiele razy okazało się, że dziewczyny martwiły się o przeróżne sprawy, a potem zawsze wyszło, że wszystko jak w jak najlepszym porządku :) Będzie dobrze - jestem pewna :) nie przejmuj się, bo te durne baby czasami na prawdę nie pomyślą, zanim coś powiedzą ;o Vanilko - ja tak jak Ty ... nie mialam jeszcze dzieci więc nie wiem ile tych pieluch. Wychodzę z tego samego założenia co Ty :D że jak sie skończą to kupię :D i tyle.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla ja tak samo robilam z tantum rosa:) pewnie dziwnie wygladalam wedrujac do lazienki z butelka ale co tam;P Co do pepuszka to u nas nic nie smierdzial, chyba bym umarla gdyby cos tam sie dzialo!!! odpadl gdzies po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
Kobitki podajcie mi linka na ta waszą stronkę ze zdjęciami-muszę koniecznie zobaczyć syniunia Marsjanki.Szukałam po waszych postach i nie mogę znaleźć...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
O widzę że nie tylko ja jej poszukuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do stanikow to ja mam bardzo elastyczne, a cycki mi sie skurczyly:O malzus jest niepocieszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - nie przejmuj się! zobaczysz wszystko będzie dobrze. a lekarze to w ogóle nie myślą, powiedzą coś tak od niechcenia a my się potem zamartwiamy. a ja w nagrodę poszłam sobie do ogrodu i narwałam jabłek :) teraz siedzę i testuję ktore są najlepsze :) kaczucha - podaj maila to ci prześlę dane tej strony, o ile oczywiście mój necik zadziala tak jak powinien i będzie chciał współpracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
mała_agatka-to ja tez poproszę o te dane.Mój adres aga92-2@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ się objadłam!!! zjadłam 4 jabłka, każde innego rodzaju i już wiem które lubię najbardziej :D za jakąś godzinę znów pójdę i nazrywam więcej tych które najbardziej mi smakowały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×