Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Dunia jeżeli mój synek będzie zdrowy to tydzień po porodzie 5 minutpwy spacer zaliczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerowke to chce kupic sobie lekka taka lepsiejsza!a z tego wozka nie bede robila spacerowki chociaz jest mozliwosc zanim ja sie wygramole z tym wozkiem z samochodu zanim go rozloze!a tak spaceroweczka rach ciach i juuz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz majtki te jednorazowe fajne:) i te ogromne babskie ksiazki telefoniczne!dobrze powiedziane one sa ogromne jak pampersy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babki, moja przyjaciółka urodziła w piątek i zdała mi relację oraz poradziła, co i jak praktycznie sprawdziło się w szpitalu, jeśli chodzi o zabrane ze sobą rzeczy. i tak: -najlepsze majtki są jednorazowe siatkowe (a nie fizelinowe) takie ciut z nogawkami, bo podkład się nie przesuwa; -warto wziąć ze sobą tic-taki, bo jesc i pić nie wolno, a chce się jakiś smak poczuć w buzi po paru godzinach; -polecała do podmywania mydełko Balneum, tantum rosy zużyła tylko 1 saszetke i nie była zadowolona. przez 4 dni (pt-pon) w szpitalu zużyła 2,5 paczki podkładów poporodowych, 2 rolki ręczników jednorazowych; dla bobasa 30 pampersów. laktator przydał jej się od razu dla pobudzenia laktacji, ma medelę mini electric, bardzo poleca (też kupiłam, przyda się potem do pracy). i chyba tyle :) jak coś mi się przypomni, dopiszę. buziaki,b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam spakowane 40 pampersów jak zacznie mi braknąć to mąż przywiezie dostawe hehe. Balbin dobrze że piszesz o tych majtkach ja mam zwykłe mam nadzieję że nie będą aż tak się przesuwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te majty kupiłam na allegro przy okazji u sprzedawcy u którego zamawiałam na raz parę rzeczy.Wzięłam 2opakow. (w jednym jest 5szt.) rozmiarL/XL żeby było mi luźno i nic nie gniotło bo tego nienawidzę a i tak sam dyskomfort i ból związany ze zszytym kroczem ech:O najbardziej się tego obawiam jak samego porodu:P daje Wam linka gdzie kupywałam parę rzeczy u tej osoby m.in ten polarowy rożek; http://www.allegro.pl/item440235769_rozki_z_polaru_super_cena_super_jakosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow znam i jedne i drugie tabletki meridia ładnie odchudza i pomaga w leczeniu niektórych zaburzeń ale zelixia była wycofana w niektórych krajach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka dokładnie o takich:P jedne i drugie mam przetestowane nawet po parę razy:O ale to błędne koło wbrew pozorom że ładnie chudniesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie patrzę te laktatory.Ręczne taniocha 15-16zł już sie zaczynają a elektr.od 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia to nie tylko ty przy nich schudłaś :P Ale powiem Tobie że trzeba później po odstawieniu ich niezłą dietę trzymać i dużo ruchu mieć żeby waga nie podniosła się. Poza tym one uzależniają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazywalam tylko meridie i bylam z nich bardzo zadowolona moja mama nawet schudla i nie tyje a nie je tych tabletek juz a ja do slubu schudlam po nich 15 kilo i w czasie ciazy niestety bralam przez pierwsze 2 tyg bo nie wiedzialam ze jest dzidzia i zaraz po 1 tescie odstawilam i sprzedalam a co do zelixi to jest odmiennik polski ponoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpela sie od nich uzaleznila a byla chuda jak palec i je zarla maz jej te tabletki zabral i sprzedal...ona tpo porodzie je jadla a wtedy placila ok 400 zl za nie a ja mialam za 89 zl w tym roku jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelixa to zamiennik Meridi działa tak samo i zgadzam się z Martą że się od nich uzależnia no i nabiera po odstawieniu jeśli nie stosuje się ścisłej diety:O ja sie uzależniłam na maxa ale na czas ciąży odstawiłam szybciutko trochę przed i mimo wszystko jak już nie będę karmić cycem nie wiem czy do nich nie wrócę,raczej napewno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny;) ja czytam Was regularnie, ale niestety nie zawsze mam czas na pisanie :O ostatnio ciągle mam jakieś zajęcia, albo po prostu źle się czuję :( dzisiaj byłam u siebie w pracy i trochę sobie pogadałam z ludźmi;) wprawdzie troche sie obawiałam tej wizyty, ale było całkiem miło;) karuczek- tak jak juz pisała Marta- ja spotkałam się z Millą77- było bardzo sympatycznie;) ja niestety teraz nie mam czasu na spotkania, ponieważ w sobotę wyjeżdżam z męzem na kilka dni do rodziców;) ale moze po powrtocie jakos uda nam sie zobaczyc;)mieszkam na bemowie... agniesza26- dziękuję za troskę;) dla Ciebie 😘 moja Zosia ostatnio ma chyba juz coraz mniej miejsca, ponieważ strasznie sie ciągle napina... no i chyba juz w ogóle nie śpi w ciągu dnia... zwłaszcza, gdy zbyt długo siedzę, to swoją dupkę wypina i chce, żebym sie wyprostowała... moja myszka maleńka;) zycze miłego dnia.... no i ja tez słyszałam, ze najlepsze majtki poporodowe, to te z siateczi, wielorazowe, które mozna prac... nie wyglądają najpiękniej, ale podobno są najlepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia ja tak samo po ciazy po karmieniu cycami bede je jesc bo wtedy sie apetytu po nich nie ma a czuje sie jak na fazie jakiejs...bez tych tabletek napewno nie schudlabym tyle ile bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Ewelka ja jeszcze przy tym że pałer po nich ostro na rowerku stacjonarnym dawałam i będę dawała jak tylko krocze się zagoi:) trochę się obawiam że w końcu zdrowie mi siadzie przy nich ale my baby niektóre durne pod tym względem:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie dziewczyny!! tabletki o których piszecie mogą byc tragiczne w skutkach dla kobiet młodych, przede wszystkim tych, które planują mieć dzieci!! zaden lekarz nie przepisze z powodu kilku zbędnych kilogramów takich leków! one są tylko dla osób ze stwierdzoną nadwagą!! oprócz tego, że te prochy niszczą organizm, to jeszcze uzależniają!! najlepsze na odchudzanie, to dieta, regularne, zdrowe posiłki, i przede wszystkim sport!! nie dajcie sie zwieść opowieściom o magicznym chudnięciu itd!! zresztą- każdy ma swój rozum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia z tego co wiem to watroba po nich siada...ale ona przeciez sama sie regeneruje...ja ogolnie dobrze sie po nich czulam...no i cyc mi duzoooo zjechal po nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza moja mama juz tyle diet stosowala i nic jej nie pomagalo a ona jest listonoszem wiec wyobraz sobie ile ona km robila i nic jej to nie pomagalo.zaczela je brac odkad zauwazyla ze ja chudne... a co do zakupu to ja nie musze miec recepty bo mnie tam juz znaja a po drugie w tej aptece bardzo duzo osob kupuje te tabletki i one hurtem je zamawiaja i nawet na sztuki mozna kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra stosowała mnóstwo diet zdrowych nie głodziła się chodziłyśmy razem na aerobik ja chudłam ona nie mogła. Dietetyk stwierdził że leki pomogą i pomogły ale po jakimś czasie organizm je sobie przyswoił i trzeba było zwiększyć dawkę. Po odstawieniu ich znowu przytyła. Teraz zrobiła szereg badań hormonalnych i będzie endokrynolog mówił co i jak jeżeli badania źle wyjdą kładą ją do szpitala. Niestety u nas rodzinne było to że hormonalne problemy dziewczyny miały i to przez to tyje tylko trzeba teraz dokładnie stwierdzić który chormon jest przyczyną i jak to zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka, ja wiem, ze mozna ten lek dostac bez recepty w "zaprzyjaznionej" aptece, albo zamowic przez internet! wszystko sie da załatwic jak sie chce! ja nikogo nawracac nie chce... po prostu wystarczy porozmawiac z lekarzami- posłuchaj ich- to sie przekonasz, dlaczego te leki są na receptę! one są przepisywane do kuracji dla osób z BMI powyżej 30! po przeczytaniu ulotki- włosy dęba mi stanęły i wybiłam sobie z głowy odchudzanie takimi metodami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka no jak to ?? A za ile je masz? Te leki są tylko na receptę. Chyba że pochodzą z nielegalnego przemytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kupilam je 1 raz to zaplacila 126 zl a potem kupowalam za 94 a potem jeszcze spadla cena bo jak one tak duzo braly to mialy taniej i sprzedawaly na koncu po 89 a jak jest teraz to nie mam pojecia...ja je tylko pol roku jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×