Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

witam:) Karolinko i jak sie czujesz po lekach? Cos net mi sie dzis wlecze wiec nie posiedze za bardzo... Torbe mam juz prawie spakowana, rzeczy dla dziecka gotowe, musze jeszcze \"tylko\" ogarnac chalpe;) chyba brzuszek opuscil mi sie wczoraj,normalnie czuje jak mi wisi:P jeszcze ze 2-3 tyg i moge leciec na porodowke!:)chyba ze mala zrobi mi psikusa i urodzi sie w listopadzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja dziewczyny mam 158 cm wzrostu i wage ok 58 więc to jest za dużo a teraz to już mam 78 to czuje się jak słoń :-). Ale po porodzie chciałabym schudnąć tak do 52 kg a nawet do 48 :-). Ale czy to będzie możliwe to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuper foteczki dziewuszki Ja musze tez swoja jakas wkleic ale narazie calymi dniami w pizamce leze wiec tak nie wyjsciowo do fotek wygladam:) chyba ze sam brzunio moj malutki wkleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się rozpisałyście :D Ja torbę mam już spakowaną któryś dzień bo mężuś się przestraszył że Marsjanka urodziła :) Brakuje mi w niej tylko majtek poporodowych bo mam jedną parę i muszę dokupić, szczoteczki i pasty do zębów, szamponu do włosów, płynu do kąpieli i ręcznika papierowego. Pamiętajcie o tym żeby wziąć ręcznik papierowy do szpitala ponieważ jak będziecie się myć po porodzie nie powinno się wycierać okolic pochwy i odbytu zwykłym materiałowym ręcznikiem bo zwyczajnie są na nim bakterie i można go pobrudzić przy pierwszym myciu dlatego zaleca się delikatne nie ocieranie a wklepanie wilgoci w ręcznik papierowy w tych miejscach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daff z regóły brzuszek opuszcza się na ok 2 tyg przed porodem tak więc bądź czujna :D Moja znajoma 2 tyg po opuszczeniu jeszcze nie rodziła urodziła po 23 dniach od opuszczenia brzuszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza ja tez mam 174cm i waga zawsze 55kg!!! i sama nie umiem przytyc ,musialabym chyba miec jakas specjalna diete i z pomoca lekarza utyc u mnie w lidlu od wczoraj sa juz mikolaje czekoladowe ,pierniki christmas puding a tu wrzesien sie konczy !!! no ale tak czekalam na te pierniki ze wasnie skonczylam jedno opakowanie no i co sie dzieje ze mysza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze Marta że o tym piszesz bo ja nie wiedziałam. ja jeszcze za bardzo dla siebie rzeczy z kosmetyków nie mam. Ale dla dzidzi mam bo wszystko przyszło wczoraj :-). Ijestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dobrze że pomogłam jak cuś to pisz będę starała się pomóc w końcu jedną wyprawkę w tym roku już robiłam dla bratanicy bo bratowa zupełnie nic nie miała. A my właśnie złożyliśmy już łóżeczko :D Ale jestem zadowolona hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole jak bedzie wygladalo to podmywanie piczki jak tam beda te szwy sterczace ??bo to mnie zastanawia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka no normalnie trzeba się myć :) Nie ma wymówek bo szwy są trzeba iść pod prysznic lekkim strumieniem najpierw spłukać okolice później jakimś najzwyklejszym mydłem lekko obmyć i spłukać. No i woda nie może być gorąca tylko letnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny??Zbliżający się termin porodu mnie przeraża normalnie się boję!!A powiedzcie mi czy w aptece tez moąna kupic te jednorazowe majtki i czy nie wolno mieć swoich zwykłych majtek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka ale sie usmialam hahaha ja juz od dawna po podmyciu wycieram sie recznikiem jednorazowym z uwagi tez na to ze mam krazek zadnych papierow taletowych pachnacych zadnych plynow pachnacych wkladek pachnacych nie powinno sie uzywac w ciazy i wlasnie po porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena chyba w aptece powinny też być :) ja też czasem troszkę się boję ale damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wróciła nasza babka i od rana podnosi mi ciśnienie. Normalnie mam dość jak za mną myje przecież jak wstane to sobie to zrobie ale nie bo jej to strasznie przeszkadza i wszystko musi miec poukładane jak ona chce normalnie mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zwykłych majtek możesz mieć ale będą mniej przewiewne od tych poporodowych dlatego lepiej mieć te jednorazówki serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak ja dobrze wiem to nie trzeba mieć tych majtek jednorazowych bo mogę być takie normalne tylko większe bo ten podkład poporodowy to wygląda jak pampers :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie dobrze ze piszecie o tych majtkach bo ja mam spakowane tylko takie normalne a tu prosze jakies inne jeszcze sa jednorazowe:)takze musze dopisac do listy:) Marto moj maz tak samo jak Twoj widze od razu Cie pakuje w torbe po tym jak marsjanka urodzila:)moj tak samo bez zadnego ale od razu do sklepu z bielizna polecial kupic koszule, pizame biustonosz do karmienia majtki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój mąż jest jakiś chyba inny :-). Bo on to wógóle się nie pzrejął. Mi mówi że jescze jest czas :-). On chyba myśli że jak termin jest na 16 listopada to ja wcześniej urodzić nie mogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o biustonosz do karmienia to ja tylko w szpitalu będę mieć bo w domu to taki normalny. U nas w szpitalu nie można używać smoczków bo położne od razu krzyczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sobie muszę je kupić ale nie przez allegro bo się nie opłaca ze względu na koszt przesyłki. No dziewczyny ja już zmykam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie i jeszcze odciagarke musze zakupic koniecznie!moja siora ma taka elektryczna i mowi ze super sprawa tylko bzyt bzyt i ma spokoj ale mi szkoda jakos kaski kupie taka reczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołszki:) Beata masz tyle wzrostu i wagi co ja :P ale wątpię żebym po porodzie mogła osiągnąć choćby te 55kg wg mnie nie realne ale zobaczymy jak będzie na mnie działało karmienie cycem:) zawsze miałam cholerne skłonności do tycia a przemianę materii itd rozwaliłam sobie ciągłymi odchudzaniami,głodówkami,dietami,ziółkami no i prochami na odchudzanie bardzo silnymi(nawet w szufladzie mam zapas bo miałam jeszcze przed ciążą trochę kg zbić) Agnieszki wózek fajny jescze cena ok. jedynie moja siorka nażekała bo musiała spacerówkę i tak dokupić inną bo ta była jakaś mała czy coś.. a tak w ogóle rodząc w listopadzie macie zamiar od razu chodzić na spacery??? mi się wydaje,że to ciężko będzie,może śnieg wcześniej sypnie na co sie zanosi i tak od razu z maleństwem takim na taką pogode?? mam chęć pojechać sobie na usg4d bo w tej klinice takiego nie mają a prywatnie przecież żadne skierowanie mi nie potrzebne,jedynie te 200zł trocha sporo ale i dzidzie zobaczy się dokładniej czy wszystko oki no i płytka i zdjątka super pamiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×