Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

tak sobie Was czytam o tym bezobjawowym wyżynaniu zębów i łza się w oku kręci. U nas piekło po prostu. Młodej wychodzą chyba z 4 naraz. Jezu co tu się dzieje... Mało, że miączy cały czas, to jeszcze budzi się co chwila - dziś w nocy np spała od 21.30 - 23.50 i potem od 2.30 - 6.oo... jak pisałam katar od nd, wczoraj temp 37,8 a dziś chrypka jak marzenie - głos ma jak Druppi. Poszłam z nią do lekarza - niby wszystko ok osłuchowo, gardło czyste itp. Mleka wcale nie chce pić a jak w końcu dałam jej takim dozownikiem od leków to zarzygała mi całe łóżko i nie wiem gdzie będziemy spać. Boże ręce opadają. Jedzenie to teraz droga przez mękę - butelka odpada a obiad czy kleik tak z 30 min jej wpycham. Zanim jej te zęby wyjdą to ja chyba osiwieję a z tymi śpiworkami to nie chodziło mi o pokrowce na wózek tylko takie śpiworki, które się wkłąda do środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D nika wiem jak to jest z tymi zabkami...Wiki wyrzynaly sie 3 naraz...na gorze...nie chciala jesc z lyzeczki i z butelki mleka nie chciala pic musialam jej kanapki robic aby glodna nie chodzila...teraz jej sie wyrzynaja dwa kolejne wiec jeszcze troche i bedzie miec 10 zeboli...ale przy tych dwoch tez nie bardzo chce jesc...wczoraj tez nie chciala jesc nawet obiadku o 14 dopiero wciagla okolo 18 zupe ogorkowa,bylam w szoku ze tak jej smakowala :D przeciez to kwasne i musialam jej isc jeszcze dolozyc a dzis taka kupe walnela po tej zupie ze prawie z pieluchy wyszla :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas kolejna noc masakra:O zasypia ładnie w łóżeczku i śpi tak do ok 12 w nocy i dalej a potem już wiercenia,jęczenia,popłakiwania i prężenia takie w złości aż bek i już nie idzie uspokoić musowo brać do nas do łóżka i zasypia wreszcie i już spać potrafi nawet w miarę ok ale inaczej nie ma spania ja nie wiem juz co jest nie mam siły do niego:O Karolinko wedle życzenia Twego wysłałam na naszą pocztę mamuśkową zdjecia obciętego Kubusia przed i po:P ja jestem z zawodu fryzjerka choć nie pracująca w zawodzie ale nawet ja się upociłam jak mysz,żeby go obciąć:O musialam go zajmować i używać podstepów żeby się udało i to była niie lada sztuka ale ufff udało się i wątpie że nawet fryzjerki profesjonalne dadzą radę u takich żywych dzieci:D a Twój Natanek ma faktycznie bujną fryzurę ale i zupełnie inny rodzaj włosa niż mój,Natanek z tego co dojrzałam cholernie gęste ma te włoski i nie tylko długie prawda??? ale jest boski.Pooglądałam inne fotki maluchów i dziewczyny mamy na prawdę słodziaki śliczne!!!!!!!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja to już chyba będę zaglądać raz na tydzień bo mały wisi mi na ramieniu i odczepić się nie da. Ann parówki daję Berlinki próbowałam te gerbera ale jakoś mu nie smakują, zaś np. sokołowa były trochę za ostre, roczek robię tydzień po, u nas wypada 30 października a że to przed 1 listopada, wszyscy jeżdżą do bliskich, jakoś nie ma sensu robić imprezy, zwłaszcza,że my też musimy objeździć rodzinę, a kawałek mamy. co do obcinania włosów, wzięłam maszynkę mojego P i objechałam Kacpra 2 razy i po kłopocie, pochwaliłam sie po fakcie i nikt nie miał nic do gadania:) po za tym małemu sie podobało:) mamy sukces w odstawianiu od cyca:) mały nie cyca już w ciągu dnia i wypija ok 60 ml Bebilonu, dodaję też mleko do kaszki i jakoś już połowę dawki dziennej zjada:) ale za to wieczorem się przytula i cyca musowo dać, ale i nad tym popracujemy:) zaczął lepiej sypiać budzi się 2 razy, co już jest sukcesem:) kombinezony mam 3 po znajomych więc w zależności od pogody i mrozów coś dobiorę:) do wózka mam śpiworek a i tak zawsze podkładałam kocyk. Agatko powodzenia z mieszkaniem :) trzymam kciuki za spokojne życie bez teściowej:D mam znów problem bo mały ma takie napady krzyku w nocy i nie daje się dobudzić straszne, trwa ok 5-10 min i potem już jest dobrze i zasypia, do rana śpi.niedługo go wyprowadzam do jego pokoju może będzie lepiej:) aha i mam jakieś dziwne objawy, boli mnie brzuch jak na okres, płaczę ciągle, i niestety trochę mam mdłości, poza tym spać mi się chce i jakaś jestem ociężała, boję się że skądś to znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka26
Witam, jestem mamą lipcowego synka,czasami was podczytuje, ale mam na sprzedanie kurteczkę dla dziewczynki, może ktoras z was byla by nią zainteresowana Kurtka dla dziewczynki rozm.80. TOPOLINO (759548890) - Aukcje internetowe Allegro w razie jakichkolwiek pytań prosze o kontakt na meila baskajablonska@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u nas plany się troszkę zmieniły, bo rano teściowa do Gdańska do swojej "idealnej córki, wzoru żony i matki{" pojechała, więc rano pojechaliśmy tylko podpisać umowę wynajmu, zawieźliśmy to co wczoraj spakowaliśmy i wróciliśmy na wieś na spokojnie popakować resztę rzeczy :) teściowa nie wie że się wyprowdzamy, więc troszkę się zdziwi jak wróci a tu tej "kurwy (czyli mnie) i jej bachora" nie będzie. a więc tak w niedzielę wieczorem teściowa darła się na korytarzu na cały głos, pomimo tego ze wiedziała że mody marudny był i poszedł spać, to nie stała pod jego drzwiami i wrzeszczała jak to jej jest źle i w ogóle. no to R wyszedł ją uciszyć, powiedział tylko zeby sie nie darła bo młody śpi. a ta na nas z ryjem, ze już nic jej nie wolno, ze tylko my i my i ten bachor...i inne takie. rano w poniedziałek R pojechał do pracy a ja z młodym zostałam, no to teściowa sobie znalazła obiekt do wrzeszczania. do rana wrzeszczała ciągle że jestem kurwą, że jej syna tylko na dupę potrafiłam zatrzymać, ze nic nie robię, ze nic nie mam, że wsyztsko R zawdzęczam, a on jest głupi bo mi daje, że ona wie po co do mnie mężczyźni przyjeżdżają, że ja dupodajka jestem, że tylko wstyd przynoszę przed ludźmi, bo jak tak można dziecko bez ślubu (kościelnego), ża bachora tylko dałam sobie zrobić i ze ona jest pewna ze to nie dzieco R tylko tego co do mnie przyjeżdżał i inne takie dyrdymały. oczywiście wszystko przy małym. mały zdenerwowany, chciał się z nią bawić a ta drze się i drze. nic jej uspokoić nie idzie. w końcu zamknęłam sie w pokoju, włączyłam małemu bajkę, zeby nie słyszał jej wrzasków, zadzwwoniłam po R, wrócił wcześniej z pracy i zaczęliśmy intensywnie szukać mieszkania. pojechaliśmy obejrzeć dwa. oczywiście jak teściówka na podwórku nas zoabaczyłą to dalej swoje trele odprawiała :( normalnie szkoda słów. wieczorem to samo i wczoraj znów. i końcu wynajeliśmy mieszkanie! troche za drogie, ale trudno, oto cena spokoju!!! całkiem fajne pokój, i drugi pokój z aneksem kuchennym. szkoda tylko jednego, nie ma wanny tylko prysznic :( a ja tak marzyłąm o kąpieli!!! ale co tam mam swój kąt, swoja kuchnię! nikt mi sie wtrącał nie będzie!!! ah jak dobrze!!!! uciekam sie pakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
mała agatko - ta Twoja teściowa to jakaś wariatka :o jak czytałam to co napisałaś to dosłownie gały mi na wierzch wyszły i szczęka opadła na podłogę :o słów brak co za baba. Szkoda, że nie będziemy mogły zobaczyć jej miny jak wróci do domu, a Was nie będzie ... Cieszę się, że Ty się cieszysz i trzymam za Was kciuki i za całą wyprowadzkę :) mother - hmmm ciążą mi to pachnie :P i z tego co mi wiadomo jak mały ma taki napad krzyku przez sen to nawet nie próbuj go budzić. Przytul, kołysz i tyle :) Dunia - zaraz zobaczę fotki Kubusia ... nie mogę się doczekać :D a coś mi się interia nie chce ładować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dunia !! nie nooo kurdę :D widać, że masz fach w ręku :) profesjonalnie obcięty... szkoda, że ja nie mam takich zdolności! Natan faktycznie ma innne włosy i dosyć gęste, ale ja nawet grzywki nie umiałam mu podciąć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Agatko teściową masz prawdziwe kurwisko:O współczuję baby i podziwiam Twój spokój opanowanie i potrafienie trzzymania języka za zębami bo to sztuka prawdziwa:)ja po nazwaniu mnie kurwą i te inne słowa które wyszły z jej ust rzuciłabym się z biciem pewnie i sama bym ją zbluzgała że by leciało:P:D a Ty tak jakby totalna olewka i zatkane uszy:D A minę teściowej chciałabym zobaczyć oj chciała-niezastąpione:P kiedy zastanie pusty pokój ale czy Wam się uda tak bezszelestnie???:P Dzięki Karolinko,za pochwały mojego obstrzyżenia Kubusia:P:D teraz czekamy na kolejny fryz-Agi:D:D:D:D ;) ponoć króciutko:P aha mam pytanie czy Wasze maluchy też potrafią non stop ruszać buzią jak nieme???gada ciągle jakby szeptał :D nie wiem czy to normalne,tak to wrzeszczy dziamoli a w przerwach rusza szczęką niemo:P:D odmieniec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mam dla Was ciekawostkę odnośnie tranu:P otóż kiedy go już zaczniecie podawać maluchom,mimo że pachnie cytrynką-zero zapachu rybiego!nakładajcie koniecznie do samego jego podawania śliniaki koniecznie!a tu ciekawostka taka,że po praniu zwykłym w pralce,proszek plus płyn wiadomo,bierzecie upraną rzecz a ona co?????waniajet jak jasna cholera żywcem ryba:O:O:O wyobraźcie sobie że tego zapachu nawet pranie i płyn nie zabił a tylko go wzmocniło bo jebuta jak ryba już bez zapachu cytryny:O normalnie w szoku jestem bo dziś trzeci raz mi się to przytrafiło znaczy biorę suche pranie a ono capi na odległość i od dziś rana już śliniak obowiązkowo zakładam:P Taka rada na przyszłość:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała-agatko extra suuper rewelka no i widzisz jak was teściowa migiem pogoniła:Pszkoda że wyzwiska takie poszły ale najważniejsze że w końcu będziesz miała swoje mieszkanko:)!!!trzymaj się cieplutko! Dunia z przodu mam dłużej ale z tyłu mam króciutko jakieś 3cm mają włoski na górze ok 4cm dla mnie to krótko heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Agnieszko wyglądasz PRZE-ŚLI-CZNIE !! :D:D:D:D super to wystopniowanie/cieniowanie/pazurki czy jak to się tam nazywa :) Dunia pewnie wie :) :P mała agatko a Ty szybko wracaj do nas... będziesz tam miała neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Beatka Nas dziś nie odwiedziła ... Mój mąż już śpi... głowa go bolala i zasnął, synuś też padł o 19:00 (PIERWSZY RAZ W ŻYCIU) ciekawe o której wstanie? ... i jakoś mi tak dziwnie, samotnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duniu nie sądzę zeby się wydało, bo wie tylko teść, a on nie ma telefonu więc nie zadzwoni. dowie sie jak wróci! i dobrze babie tak! a co mi tam mi tez coś się od życia należy a nie ciągły spacerpo polu minowym. karolinko necika będę miałą :) albo tak jak teraz przez telefon, tylko działał bedzie szybciej albo zwykły stacjonarny, zobaczymy :) ja zdjęcia zobaczę w nowym domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko korzystałam dziś z pięknej pogody :-). Ale czytałam też was :-). Twój Natan ma fajne gęste włoski a moja takie rzadkie. A fotelik już doszedł? Agatko powinnaś z jednej strony dziękować teściowej bo gdyby nie jej okropne zachowanie dalej tam byś siedziała a tak będziesz mieć swój własny kąt :-). Duniu ty to masz talent do nożyczek :-). Ja to bym schody porobiła :-D Agnieszko śliczna fryzurka a poza tym śliczna z ciebie kobietka :-). Zuzia ma się bardzo dobrze. Chyba jej dolne dwójki będą wychodzić. Nadała by się na targ bo klepie jak stare babcie :-). Dziś ją ważyłam na wadze takiej normalnej i wyszło 10 kg ale w pampie i spodenkach i body.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio mi teściowa powiedziała, że nie ma szans, aby Zuzia chodziła do roku. A przecież mi na tym nie zależy. Cieszy mnie to, że prawidłowo się rozwija. Bo jej dzieciaki do roku chodzili. Agatko ja to bym chciała być na twoim miejscu :-). Naprawdę :-). Ale może kiedyś i ja się doczekam :-). Wierzę w to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jestem pod wrażeniem!!!!!! Fryzura naprawdę extra, a ty jesteś bardzo śliczna. ps Jakiego tuszu do rzęs używasz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga przejrzałam całą twoją galerie na nk i muszę powiedzieć, że tobie to każdy kolor i każda fryzura do twarzy ale na serio to w tych czarnych włosach z czerwonymi pasemkami jest super :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję bardzo dziewczyny!aż się zarumieniłam!! co do tuszu to używam najtańszego za 9,99zł nie mogę używać żadnych wydłużających, pogrubiających bo wyglądam jak wampir:)rzęsy zaczepiają mi wtedy o brwi:P Dziewczyny czy wasze dzieci wchodzą już na meble??mój dziś zaczął na moje meble w salonie mają 42cm wysokości więc sięgają olafowi do połowy i dziś na nich siedział!!a wieczorem wszedł mi na kanapę też w salonie która ma 50cm wysokości!skubany tak zadziera wysoko nogę rach ciach i jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja ostatnio mało czasu mam, więc tylko tak wyrywkowo poodpisuję. Dostaliśmy, a właściwie sami zrywaliśmy, jakieś 30 kg jabłek od mojego brata, bo urodzaj jest wyjątkowy w tym roku. A że niepryskane, to wzięliśmy ile dawał i teraz przerobić trzeba to wszystko, bo nie mam gdzie trzymać, żeby się nie zepsuły. Mały popołudniami spać już nie chce o rozsądnej porze. Śpi między 12 a 14, a potem zmęczony jest po 17-tej dopiero, ale już go nie kładę o tej porze, tylko przetrzymuję do 19-tej, kąpię i zasypia przy cycusiu już na noc. Popołudnia mam więc zajęte przez synka, bo on już wtedy nie odstępuje mnie na krok, bo taki zmęczony i marudny jest. Agatko, gratuluję wyprowadzki! Wreszcie będziecie mieli spokój 🌻 A teściówce należałoby leki na uspokojenie zapodać. Ja wiem, że ona jest w depresji po stracie syna, ale jakieś antydepresanty by się jej przydały. Mother, a może to efekt mniejszej ilości karmień? Organizm wydziela mniej oksytocyny i może to jest powodem Twojego samopoczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko Twój Natanek odziedziczył chyba grubość i długość włosków po Tobie:)!extra Dunia no Kubuś obcięty pierwsza klasa!pewnie już rwie laski:)mojemu jeszcze nie mam co obcinać:)!! No widzę że mamy ten sam fach w zawodzie :P Mother pachnie ciążą ale takie objawy mogą świadczyć o innych też rzeczach!!:) Małgosiu Ja uwielbiam w zime smażone jabłka z naleśniczkami mniam mniam.u nas w tym roku marnie z jabłkami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Beatko - fotelika jeszcze nie ma, ale czekam :D Też bym schody porobiła, Dunia jest zdolna :) Aga - też miałam zapytać o tusz ... Oczy masz boskie! mój mały też wchodzi na te niskie szafki/szuflady, ale nie tak całkowicie, ze na nich siedzi, bo stopy pozostają na dywanie :P Duniu - mój mały niestety nie robi takich niemych akcji... jak już memla ustami to gada, krzyczy bądź piszczy ... ale dzieci wymyślają różne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga moja nie wchodzi na szafki czy fotel bo z tego co wiem to Twój Olaf jak miała 2,5 miesiąca miał 70 cm długości a moja ma prawie 11 miesięcy i ma 74 cm długości :-). Oczy masz zajebiste :-D. Ja się biorę za sprzątanie bo mała mi zasnęła. A dziewczyny powiedźcie mi jaki krem na suchą skórę na twarzy? Moja skóra wchłania każdą ilość kremu i za jakieś 10 min znów sucha. Co zrobić aby ją nawilżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 dzięki beatko:) właśnie mój olaf jest wysoki.ale przeraża mnie to jego wchodzenie na te meble bo robi to niepostrzeżenie szybko! Ja używam kremu firmy AA AQUAice krem na dzień do cery suchej jest tani i jak dla mnie najlepszy:)ogólnie bardzo lubię tą firmę i ich kosmetyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Napiszcie mi jaki plan dnia mają Wasze dzieci. Tzn czy siedzicie z nimi cały czas i razem się bawicie? Czy potrafią się bawić same a jeśli tak, to na jak długo je zostawiacie? O którj wstają, śpią , jedzą itp. Acha no i czy pozwalacie im oglądac bajki a jeśli tak to jak długo?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×