Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Widzę że się dość rozpisałyście. Ja małej krwi nie badałam ani razu. Nie ma takiej potrzeby. Aga super z tą kupką. Kupka mojej zawsze jest ciemna, twarda i śmierdząca. Zaparcia cholerne :-(. Moja ma jedne miejsce do robienia kupki a mianowicie pod stołem ją robi :-). Z Zuzi robi się powoli okropna baba. Krzyczy i drze się jakbym ją ze skóry obrywała. Ale mimo to jest kochana. Ma 5 zębów. Nie lubi mężczyzn. Mój teraz przyjechał i nie chce iść do niego, ale jak zniknę z pola widzenia i jest sam na sam to jest ok. Dunia, ale wyszło z tym fotelikiem. Ja na szczęście jestem zadowolona mimo że płaciłam za niego z kosztem przesyłki 175 zł. Małgosiu dobrze, że upadek skończył się tak jak się skończył i tobie i Julkowi nic nie jest. Jeśli chodzi o nocne jedzenie to moja raz je jeden posiłek a raz nie je, ale ona jest tylko na mleku. Nie daję kaszek bo nie mogę. Ale poleca sinlac bo po nim przesypiała całe noce, ale też strasznie tuczące jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Zuzia ma but nr 18 :-). Ale u nas za zimowe trzeba by było dać 45 zł. Bo droższych to nie kupiłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko my też ostatnimi czasy mieliśmy problem z zaparciami. Głównie przez sinlac i kaszki ryżowe. Problem rozwiązał się jak zaczęłam dawać buraczki. Po 7 godzinach od podania buraczka pierwszy raz była wielka lekko płynna kupa buraczkowa (po 2 dniach bez kupy), teraz już tak nie ma, ale zaparcia minęły. Jak jeszcze nie dajesz buraczka to spróbuj, może i u Was pomoże. Co do małych pokoi, to ja dzieliłam pokój z 2 siostrami, nie było źle do czasu kiedy zaczął do starszej chłopak przychodzić. Ja miałam wtedy ok 13 lat a siostra 16. Trzy dziewczyny w pokoju to ok, ale trzy plus chłopak siedzący do późna to kompletna porażka. Nie muszę chyba mówić jak go nie lubiłam, a dziś to mój ulubiony szwagier i czasem się śmiejemy z tamtych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaparcia częste chyba zwłaszcza że większość wszelkich kaszek to właśnie ryżowe:O ktoś nie pomyślał bardzo:P a właśnie Małgorzatka aż mnie zmroziło jak czytałam o Waszym upadku:O Bogu dzięki nic się Wam nie stało:)uff i ja kiedy schodzę z naszych domowych schodów bo mieszkamy w piętrowym rodzinnym to zawsze myślę żeby aby nie wyrżnąć z małym na rękach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za powitania i wpis do tabelki. Wczoraj kupiłam Weronice taki kombinezon dwuczęściowy, jaki wkleiła Beatka z allergo. Tyle, że ja byłam na targowisku w Tuszynie i po bólach i mękach w końcu sprzedali 1szt za 45zł. Fajny jest, ciepły - w środku polar, z kapocą i materiał raczej nieprzemakalny. Niestety nie było takiego jasnego fioletu i musiałam wziąć ciemny i trochę mnie denerwuje ten kolor. A Weronika dzisiaj smarka dalej i chyba dostaje temp, bo już miała 37,8. Od jakiej temperatury i czym zbijacie? Oczywiście szpital już nam przełożyli na koniec miesiąca i znowu musimy czekać na badania. Do lekarki się dzisiaj nie dopchałam i musimy śmigać jutro. Ale mnie wszystko wpienia. Chyba mam przeterminowaną depresję poporodową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzato dobrze że ten updek tak się skończył i że nic Wam się nie stało.` Nika my smarkamy już 2,5 tyg i za pierona przejść nie chce. A może Weronice ząbek idzie i stąd katar? Dunia my też pijemy sok z malin, a raczej piłyśmy bo już wszystkie słoiki poszły. Ale szczerze mówiąc to Marika nie przepadała za nim więc dodawałam o danonków waniliowych licząc n to że przeziębienie przejdzie szybciej. Teraz nam został sok z truskawek i jagód. Marika to też brój i kombinator, ale wiem kiedy coś chce zmajstrować bo wystawia język i robi taki słodki uśmiech. Aha ma fazę robienia każdemu pa pa, obcym na ulicy też i pokazuje na wszystko palcem i uwielbia się przytulać. A no i ma od niedawna obsesję na punkcie literek z danonków. praktycznie cały czas w ręce je trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Pisałyście o urodzinkach. My wyprawiamy dla 20 osób dorosłych z dziećmi 26 osób nie licząc nas. U nas będzie alkohol bo za jednym razem urodziny męża będą więc niedużo ale coś tam będzie, dla dzieci nic bo za małe na te gazowane picollo. Nie wiem jak wszystkich pomieszczę ale mam nadzieję że jakoś się upchnie wszystkich :P Z atrakcji dla dzieci to będzie muzyczka, balony, basen z piłeczkami i namiocik do zabawy :) W sobotę poszłam na zakupy dla Roberta kupiłam mu buty wydałam na nie 120 zł ale opłacało się bo są dobrej jakości i wiem że nóżki nie zmarznął no i będę mieć później komu odsprzedać :) Kombinezon też już kupiliśmy bo później ciężko z wyborem będzie wszystko przebrane i tak już mało było a byliśmy w hurtowni. To chyba na razie na tyle :) Nick.......im.dziecka ...term.por.. waga.ur.. waga....cm...wiek Elmirka85......Aleks.......19.10.....2380.....9kg.. ..76.....11m Kasika1........Karolinka...22.10....3300......7700.. ...72.....6m i 2t green_gable...Mikołaj....29.10.....4010...ok7400.... ......3m i 2t mother..........Kacper....30.10.....3700.....9100... 74.....11 m Kasiula82........Amelka....30.10.....3200.... 8300...........9m Daffodile.......Lilianka.....30.10....3950......8690.... ?....4,5m KarolinkaLinka..Natan.... 1.11......3400.....10,5kg.....?.....9m karuczek......Antosia......1.11......3270....7220.....68 ......4m2t happymama.....Zuzia.......3.11......3285....9000....74 .....7,5 m Ann 31...........Alicja.......6.11......3250....7600... ?...... .7m. agniesza26.....Olafek......9.11......3710....9500....83/ 84...8m bonizz...........Piotruś.....9.11......3350.....7700 ...69.......3m 3t elwira elwira...Weronika...9.11......3300....8000.. .68... 10 mc 3 tyg MarzenaMol.....Arturek....10.11.....4060...7000....65?.. ...5 m karola678.....Franciszek..11.11.....3300.... 7900....67.....5.5m-ca mysza1980.....Zosia........12.11...............5400 ..........2m i 2t agnesa1983...Kubuś.........12.11.....3410... 7600.....76.....5m 4d edika9..........Nikola.......13.11.............. 3900.......... 2m i 24d Beata1987.....Zuzia........14.11.....3200.....9500. ..73.....10m2t kaaczuuchaa..Damianek...15.11.....2950.....7300....76. ...6m i 4d magmall.........Zuzanka....16.11.....3960.... 6600.... 69....6m Marta1983.....Robiercik...16.11.....3270.....8500....... ...11m Gargamelka....Antoś........18.11.....3750.....7300...64, 5. ... 5m MajkaMB1......Miłosz.......18.11.....2730.. +-7500 ...72/74... 7m, Jokasta........Jeremi.......19.11.....3300.....8300 ..... 9m **ewelka**......Wiktoria....21.11.....4650.....8900 ...89 ....10m8dn maminka.1......Lenka.......21.11.....3400.....8000....70 .....9m **Vanilka**......Hubert.......24.11.....3760.....xxxx... xxxx....4m9d pingusia_22....Marika......27.11.....2570......7 kg...ok 76... 8m kajtoch.........Blanka.......27.11.....3700.....10,6kg.. .. .80......8m nika 33........Weronika....27.11......3470......1015g......----.. ..10m lorinka..........Zuzia........28.11.....3600......6410.. . .........2m27d Małgorzata....Julek........ 28.11..... 4550..... 8560... ok.77... 7,5m Anabelkaaa....Jaś............02.12.... 3700... ..8800... 71.......7m19d mała_agatka...Franek.....3.12.....3340....8800/9600??... ok79....9m dunia26.........Kubuś.........4.12.....3.700.... ok8.300.....75.....7mies. Maja_21........Wiktorek....7.12....3870..... 8000 ............ 6mies2tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Linka
...Natan ma rozmiar buta 21 :o jest strasznie "wysoki" dziś byliśmy w smyku i ta ekspedientka mówiła, że tak dużego dziecka (11miesięcznego) nie widziała jeszcze nigdy :/ i już wiele razy usłyszeliśmy "co on jeszcze nie chodzi?" ...taaa pewnie wygląda jakby miał już biegać... ważyliśmy go u teściów na takiej dokładnej wadze to bylo 11,3kg :o Tak chciałam aby Natanek raczkował to teraz MAM, a właściwnie NIE MAM ani chwili dla Siebie :classic_cool: wszędzie wejdzie, wszystko chce itp... :) Beatko - kupiłam ten polecany przez Ciebie fotelik ... teraz czekam na przesyłkę :) Agnieszka - ale miałam GŁUPI SEN :D Śniło mi się, że pojechałam z Natanem do Ciebie (nie wiem jak i po co) no i siedziałyśmy, piłyśmyy kawę... Nasze dzieci fajnie się bawiły, ale ja cały czas przewijałam, nosiłam, usypiałam, przebierałam, karmiłam itp... Olafa, a Ty Natana :D:D:D haha (nie wiem czemu) no, a jak przyszła pora wyjazdu to Natan strasznie płakał i wyciągał rączki do Ciebie, a Olaf do mnie. Nie wiedziałyśmy co robić, bo był przeraźliwy PISK i PŁACZ... no to wpadłyśmy na gienialny pomysł, że się PO PROSTU ZAMIENIMY DZIEĆMI :D:D:D:D hahahahaha i tak się stało. Dałaś mi rzeczy synka, ja Tobie wszystko od Natana... zapakowałam Olafa do auta, a Ty stałaś z Natanem na rękach i nam machałaś jak odjeżdzaliśmy (zachowywałyśmy się jak gdyby nigdy nic) :D:D:D taka normalna, zwykła zamiana... jak wstałam to aż zaglądałam do łóżeczka czy śpi tam Natan czy Olaf :D buahahahaha... Kupiłam dziś małemu bodziaki w Realu - są w promocji po 1,99zł, a wyglądają ślicznie... ciekawe tylko jak się zachowają po praniu? Tyle, że kupiłam tylko 3, bo mimo tego, że było ich duuużo to większość w maleńkich rozmiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Ta u góry to oczywiście ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Małgosiu,wyobrażam sobie jak się czułaś ,bo ja kiedyś o mało nie wylądowałam tak jak Ty z Julkiem.W ostatniej chwili złapałam się poręczy i tylko ja się uderzyłam w nogę.Bo ja jeszcze taka mądra jestem,że w jednej ręce trzymam dziecko,a drugą ciągne lub zjeżdzam po schodach wózkiem.Ale ciśnienia to chyba miałam z 300 ,a serce mało mi nie wyskoczyło.Także współczuję nerwów! A co do mojej cierpliwości,to chyba tylko dlatego ja mam,że Ala grzeczna,bo jak byłoby inaczej,to znając siebie,na pewno bym nerwowo nie wytrzymywała. Właśnie dziewczynki miałam Was pytać o ten soczek malinowy,bo też dużo dostałam butelek od teściowej,a tu już odpowiedź otrzymałam:),więc od jutra też będe dawać. Beatko,ja w sprawie diet na wyjazdach nic Ci nie powiem,bo mój mąż pracuje na innych zasadach w Polsce i jemu nie przysługują. Duniu,jeżeli fotelik nie do końca Ci odpowiada,to lepiej wymień ,dopłać a nie będziesz się martwić,że Kubusiowi niewygodnie jest. Czasami ,jak mówi przysłowie "co tanie,to drogie" Ja mojej Ali nigdy nie robiłam jeszcze badania krwi,i nie zamierzam,dopóki nie bedzie takiej konieczności.Chyba jak wszysko jest ok,to nie jest to konieczne??? Co do imprezy na roczek,to ja zrobię tylko dla najbliższej rodziny ok 8 osób +my.Dla nas to też dużo gości jak na nasz metraż. Ja też przeważnie się denerwuje podczas imprez u mnie i nie do końca dobrze się bawię.U mnie zawsze jest szwedzki stół ,wszystko porozkładane na ladzie wysokiej,talerzyki...i samoobsługa he he.Niektórzy goście ,to nawet talerze po sobie myją,bo salon mam połączony z kuchnią :)Jakaś flaszka na pewno się rozbije u mnie . Magmall,no tak stolica,Warszawka się rządzi swoimi prawami.Coś o tym wiem.mój mąż jest kierownikiem u pewnego dewelopera .Ja często podczas imprez siedzę na blacie w kuchni ,bo też nie ma dla mni e miejsca . Elmirko,moja je to mleko,co Twój,ale ona się nim najada bardzo,bo śpi super cała noc.A może zrób je bardziej gęste niż w przepisie? Dunia,napisz,albo wklei jakiś link do tego tranu jak możesz,też bym kupiła.A u mnie nie ma tego Pepco,albo ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza,gratulacje z okazjii tej ślicznusiej kupki ;) Mother,fajnie,że piszesz.Faktycznie masz szalonego rozrabiakę ! A jakie te parówki dajesz małemu?.Bo ja kupiłam takie gerbera w słoiczku drobiowo-cielęce,ale one są od 1 roczku dopiero. Beatka,a moja mężczyzn uwielbia!Starych i młodych,kokietka straszna. Nika,mam nadzieje,że nic poważnego się nie rozwinie,ja Ci nie pomogę,bo nie wiem za bardzo.A mi by się taki ciemny fiolet właśnie podobał;) Pingusia,wiem coś o tym kombinowaniu,bo moja też jęzor wystawia wtedy i taka zadowolona cała jest!!! Ale się opisałam! he he .Pozdrawiam.Bayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Ann 31 :D:D:D:D:D:D hehe ja Natankowi też sama nie robiłam badań z krwi. Nie ma konieczności, a jak byliśmy w szpitalu to robili mu kilka razy no i jak w styczniu pójdziemy na te 3dni to też pewnie będa robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINKO EKSTRA SEN :-). Mam nadzieję, że fotelik Ci się spodoba bo ja nie mam żadnych zastrzeżeń do niego. Pingusia moja to też kombinatorka i zaczepniara mała a teraz takiego głosu dostała, że słychać ją na 4 piętrze z parteru :-). Marto to widzę, że u Ciebie impreza na całego. Ja będę mieć skromną imprezę. Moja też nie lubi soczków owocowych. Dla niej to jedynie zwykła herbatka albo malinowa. Andzia właśnie zrobiłam małej zupę z burakiem :-). Już dawno miałam taki zamiar, ale jakoś nie zrobiłam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a roczek wyprawiacie w ten dzień, w który wypada czy przekładacie na weekend? Mam nadzieję, że się pochwalicie jakie menu. My mamy jeszcze trochę czasu. I dobrze, bo jak pomyślę o tym szykowaniu jedzenia to mi się słąbo robi. Chrzciny były na 37 osób, więc w lokalu i obiecałam sobie, że roczek mały i rodzinny. No i wyszło 23 osoby... no, ale mniej jak na chrzcinach :)Kurczę, muszę się w końcu wybrać do tego pepco, ale nie wiem czy w ogóle jest w Poznaniu? Może tez coś ciekawego bym upolowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika moja ma roczek 14 listopada a to akurat sobota, ale np gdyby wypadł w środku tyg to bym zrobiła w sobotę przed lub po roczku, ale bardziej po. Ja roczek wyprawiam 21 listopada bo u nas msza na roczek jest zawsze w 3 sobotę miesiąca. A menu jeszcze wymyślam. A ja będę mieć tyle ludzi co na chrzest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka nam wypada w piątek i tak zrobię. O ja następną taką imprezę wielką to na komunię dopiero planuję. Chociaż ponad 20 osób na roczku to raczej też delikatna fanaberia. Ech rodzina liczna i potem tak jest. Imprezę muszę u mamy zrobić, bo w naszych apartamentach (niecałe 40m) to chyba towarzystwo piętrowo usadzę. A tak mi się nie chce. Tort zamówię, no ale inne słodkie i kolacja porządna z mięsami się sama nie zrobi. Brr nie cierpię takich imprez urządzać. Chociaż piec i gotować lubię, to taka masa narodu mnie zawsze dobija. Nie wspomnę już o stresie pod tytułem: sezon grypowo- przeziębieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jaka kolejnosc zabkow po 1 i 2?? bo mojej ida dwie dolne 4?ma napuchniete w tamtych miejscach... Wiki ma buciki w rozmiarze 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, ponieważ u nas to dień roboczy, więc kawa, tort i słodkie tak ok 17, potem kolacja. Alkoholu jednak nie będzie tylko szampan na toast. Uznałam, że to dziecięca impreza i koniec. Na chrzcie tez nie było. Ewelka z ząbkami nie pomogę, bo moja jeszcze bezzębne stworzonko jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, powiedzcie mi czy macie lub planujecie kupić na zimę takie specjalne śpiworki do spacerówki? Mój wózek ma taki pokrowiec na nogi z materiału i zastanawiem się czy to plus koc wystarczy? Bo widziałm, że sporo osób takie coś kupuje i już zgłupiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wyszło i te osoby które nam po prostu wypada zaprosić zapraszamy dalszych znajomych albo rodziny z daleka nie zapraszamy hi hi. U nas urodzinki Roberta wypadają w poniedziałek a męża w piętek więc impreza będzie w sobotę :) Planuję tylko dla dziadków zrobić tort w poniedziałek i zdmuchniemy wtedy świeczuszki no a w sobotę to juz bez świeczek chyba będzie hi hi... Pytacie o śpiworki. Ja na szczęście dostałam w zestawie z wózkiem i śpiworek i prykrycie na nóżki więc już nie kupuje, ale do sanek to super sprawa jak dziecko nie ma kombinezonu, albo kurteczkę i spodenki zwykłe. Jak dziecko jest w śpiworku i w kombinezonie to może się zgrzać. Kombinezon Roberta jest wyjątkowo gruby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i mamusie przygotujcie sobie cieplutkie rękawiczki na te spacery zimowe hi hi już nie będzie nam pisane wsadzić rąk do kieszeni hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej karolinko niezły sen na kawcię zapraszam a na zamianę chyba byś mi olafa za 5min. z powrotem przywiozła:P wczoraj był normalnie STRASZNYYYYY!! Nika Ja zakupiłam taki pokrowiec na spacerówkę w ciuchu:) Małgosiu dobrze że Wam się nic nie stało uff Ann 31 mam nadzieję że jednak Twoja firma przetrwa kryzys! Anabelko właśnie co u Ciebie i Jasia jak tam prawko?? Kaczucha też się coś nie odzywa już nie wspomnę o innych naszych kafeterkach!Agnes, kasiuka82,Lorinka,kasika1 i inne dziewuszki!odezwijcie się i napiszcie co u was i waszych pociech!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_juz_bogata_A_TY
Poszukuję osób chetnych do pracy przez internet, mozesz bardzo dobrze zarobic nie wychodząc z domu (nawet do 2,5 tys na miesiac pracując 2 h dziennie!!!). Ja juz zarabiam, a Ty? jeśli jesteś chętny(a) napisz do mnie maila na adres: kizior508@vp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie?:D Ale żeby nazywać siebie bogatym mając 2,500 na miesiąc eeeee he he he. A dziewczyny ja widziałam dużo pokrowców i niedrogich na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 2,5 tyś na miesiąc to i ja bym chciała zarabiać, ale przez internet to same oszusty i naciągacze. Bo w Polsce robotnik za 160 h na miesiąc dostanie najniższą stawkę. Ja śpiwór na wózek miałam razem z wózkiem więc nie potrzeba mi kupować. Ale na allegro na pewno będą. Moja właśnie zasnęła i musiałabym jej paznokcie obciąć bo tylko przez sen mogę to zrobić. A wy jak obcinacie paznokcie? Mnie okropne zimno w dwóch miejscach na ustach wyszło a boli jak cholera :-(. Ja teraz właśnie wystawiałam na allegro zimowe i jesienne ciuszki po Zuzi, ale ludzie nie chcą kupować tanich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×