Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

ja na całe szczęście jestem chyba przezorna i oprócz dosłownie kilku rzeczy- większość mam uniwersalnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna internautka
Daffodile - lekarz powiedział mi że na 100% dowiem sie po porodzie:) nie może dać mi całkowitej pewności do do płci. mojej znajomej za każdym razem przy usg mówili że będzie chłopczyk, kupiła całą masę ciuszków dla chłopca a po porodzie okazało się że to jednak dziewczynka:)) znam tez przypadek dziewczyny która miała urodzić chłopca a urodziła trojaczki więc dziewczyny....hmm no różnie to bywa;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki czy ktoras z was miala badanie CRP?? albo wie co to za badanie moze? boo moja gin. dala dzis mojemu mezowi skierowanie wlasnie na to badanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po porodzie to każda z nas będzie mieć 100% pewność co nam się urodziło :D:D A ja skończyłam prasować kaftaniki i pajacyki... Jeju ile tego wszystkiego jest!!! Może któraś chce pomóc ? hihihi... JEszcze zostały mi śpiochy mam nadzieję że jeszcze dzisiaj to wszystko ogarnę hehe. Bolą mnie już plecorki a jeszcze miałam pójść na pocztę zapłacić rachunki no i do apteki po pojemnik na siuśki bo jutro muszę rano iść na pobranie krwi bez gadania bo w srodę mam wizytę u ginka i muszę mu zanieść wyniki :D Czy któraś z Was dostała już skierowanie od ginekologa na wrazie co wcześniejszego porodu? Jeju doczekać się nie mogę mojego synusia kochanego... A może córcia jednak będzie? hahaha ale byłaby niespodzianka chociaż jajka i fiutek był tak wyraźny że ciężko było pomylić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny zrobiłam dzis zakupy przez internet i kupiłam kosmetyki dla dziecka i jeszcze inne rzeczy np oliwke, krem na odparzenia ,krem nivea, szczotkę i grzebień,cążki,pilnik,nożyczki,patyczki higieniczne,gruszkę,płatki dla niemowląt,podkłady do przewijania,mydełka,podkady poporodowe,łapki niedrapki,puder nivea,termometr kompielowy. Trochę dużo tego ale wszystko potrzebne a za wszystko zapłacę 150 zł. A i wszystko kupiłam od jednego sprzedawcy :-) Nie kupuję żadnych gazików ze spirytusem bo u nas proponuję rozcięczyć w stosuku pół na pół spyrytus z wodą.Więc myślę że prawie wszystko mam z kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dostałam żadnego skierowania bo u nas się przychodzi na izbę przyjęć i cie tam od razu na porodówkę przyjmują bo to jest połączone razem ze szpitalem. Jestem ciekawa czy mój lekarz nie będzie chciał mnie położyć troche wcześniej ze względu na poprzednią ciążę ale mam nadzieje że nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dostałam skierowania na to badanie ale to jest chyba związane z sercem. Ale nie wiem dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie az sie kurzy..:D ja kapalam synka w tym fiolecie ale tylko wtedy jak wychodzily mu jakies potowki i dodawalam tego baaaaardzo malo ze woda w wanience nie byla fioletowa wypralam pierwsza czesc ubranek zostala jeszcze jedna pralka i reszte rzeczy trzeba dokupic ja nie wiem gdzie bede miala lozeczko albo na gorze w sypialni ,albo na dole wszystko zalezy od tego jak mala bedzie spala zreszta przez dwa miesiace bedzie u nas tesciowka i nie chce jej przeszkadzac jak przemek bedzie do pracy wychodzil wiec chyba bedziemy na dole ,ale jedno wiem ze bede spala z mala moze nie ciagle bo to faktycznie na dluzsza mete jest nie wygodne ,ale pamietam ze uwielbialam spac z synkiem a jak mial 3 miesiace to sam zasypial w swoim lozeczku bez problemu , takze napewno nie zrezygnuje z tej przyjemnosci calkowicie :) wypilam kawke i lece odebrac malego z przedszkola a co do plci to ja mialam ostatnie usg w 20tc i wtedy kobieta powiedziala ze to dziewczynka , wiecej usg miec nie bede i licze jednak na ta dziewuszke , a jak bedzie synek to tak jak u happy bedzie przez pierwsze 3 miescace w rozowych ubrankach wystepowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny o płci dokładnie dowiedziałam się jak byłam w szpitalu czyli ponad 2 tyg temu. Ja juz jestem dziennie tylko na jednej tabletce no-spy a byłam na trzech i nie mam już żadnych skurczy. A wizytę będę miała we wtorek. I napewno przede mną jeszcze chodź jedno usg :-) Ja nie wiem czy będę spała z małą bo mój mąż się strasznie rozpycha. my mamy pokój 4.10m na 3.5 m więc on nie jest za duży ale myślę że się w trzech pomieścimy. A w grudniu meble większe kupujemy. A jak się uda to w październiku ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki miło jest was poczytać chociaż w przelocie . Witam się z nowymi koleżankami na naszym topiku i ślę gorące całusy dla was wszystkich . U mnie mała rusza się jak szalona . Wczorajszego popołudnia jak nigdy nie chciała pokazać kopniaczków nikomu z wyjątkiem mnie samej to zrobiła wyjątek dla swojej babci czyli mojej mamy . Moja mama pocałowała mnie w brzuszek i w tym czasie Natalka odpowiedziała solidnym kopniakiem hehe . Moja kochana córeczka . Jestem bardzo zmęczona tymi dojazdami w obie strony do pracy i do rodziców ( na czas remontu u mnie w domu ) . Powoli zaczynam łazić jak kaczka , a jak tylko zbytnio się spieszę to odczuwam to poprzez skurcze które zresztą pojawiają się coraz częściej . Za tydz w środę mam umówioną wizytę na 3d . Już nie mogę się doczekać by podejrzeć mojego aniołka . Dziś po pracy dotrę do domu rodziców na 19 tą wszamię jakąś obiado-kolację i zabiorę się za prasowanie ciuszków dla małej które wczoraj poprałam . Cieszę się że nasze grono się powiększa i każda z nas w miarę dobrze radzi sobie z coraz większym brzuszkiem . Mała-agatko – założę się że maluszek będzie miał zdrowe serduszko jak dzwon . Mysza – mam nadzieję że dobrze pamiętam ,że w ten weekend bawisz się na weselu .?? Jeśli tak to życzę wspaniałej zabawy i proponuję zabrać mimo nowych szpilek jakieś butki na zmianę bo zapewne po kilku godzinach będziesz modliła się o koło ratunkowe w postaci jakiś wygodnych klapek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka ja tez mialam ostatnie usg ale w 22 tc i niby dziewczynka ale zobaczymy co sie urodzi najwyzej chlopca bede w rozowe ubierac a dziewczynke w niebieskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna aj nie dobrze że coraz ciężej ci chodzić ale każdą z nas to czeka:D Musisz przeżyć ten remont i jak wrócisz do domku to będziesz mieć wszystko pięknie i cacy :)) Ja dzisiaj cały dzień prasuje oczywiście z przerwami bo nogi bolą kręgosłup też i trzeba czasem tutaj coś napisać bo dziewczyny dzisiaj wyjątkowo szaleją z pisaniem :P Tak więc teraz zmykam na pocztę opłacić rachunki bo mi neta wyłączą i nie przeżyje bez Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny mam różne kolory ubranek nie tylkoróżowe bo białe i ciemne. Po prostu każdy kolor tęczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam różne, ale jeśli okazałoby się, że chłopak, to jednak mimo wsszystko będzie chodził w kwiatuszkach, kokardkach i różach:D Ale ten mój dzidek kopie, naprawde mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie maluch kopie! normalnie aż boli tak sie rozbrykał :P ale i tak go kocham i czekam na kolejny ruch :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
A mój dzisiaj taki spokojniutki:(Nie lubię jak jest taki grzeczny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zuza w dzień jest spokojna ale za to w nocy szaleje jakby tam trojaczki siedziały :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rahunki opłacone zakupy zrobione cały pysio wypity :D Mój synuś jak ja siedzę to daje mi czadu a jak się ruszam to chyba śpi wredotek bo mamusia go kołysze :D Np przy prasowaniu jest spokojny czasem kopnie mocniej a jak usiąde to się zaczyna :D Ja tak samo kocham go tak mocno że każdym ruchem się podniecam i czekam na każdy następny kopniaczek :D Ja mam z różu kilka rzeczy po bratanicy jakby mi zarzygał czy cuś to ubiorę w domku w różowe haha a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://zdrowie.medicentrum.pl/ed/0/in/hp/index?src=3&id=2343 juz znalazlam:) widze ze moja gin. daje mi na wszystkie badania jakie tylko mozliwe sa w ciazy:)moja szwagierka miala tylko 2 x krew i mocz w calej ciazy a ja non stop co 2 tyg. i teraz jeszcze to CRP!mysle ze tez dala mi to skierowanie zeby sprawdzic czy nie ma zadnych zakrzepow zeby podczas cesarki nic sie nie przytrafilo bo caly czas tylko leze i roznie moze byc z tym moim krazeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marto najprościej mówiąc są to próby wątrobowe. jak dodasz jeszcze bilirubinę to będziesz miała komplet badań na wątrobę :) ja robiłam takie badania miesiąc temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam prasować!!!! Ale przyszła właśnie paczuszka do mnie z zamówionymi rzeczami dla małego i następne pranie wstawiłam :D Jutro czeka mnie następne prasowanie. Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejko, my na Tarcho od 4 lat :) Wcześniej całe życie na Targówku. Ale myślimy o przeprowadzce, bo codzienne korki (dojazd do pracy do Centrum) są wykańczające ;) Dziś mój mąż wracał z pracy z Centrum ponad 2 godziny... B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Ide zaraz do pracy, ale tak sie zastanawiam czy wiecie moze czy do szpitala trzeba wziasc ze soba butelke do karmienia w razie czego i smoczki jakies bo nie mam pojecia bo jak nie to ja sobie to wywioze do tesciowej bo u niej pobede po porodzie troszke:) pozdrawiam bede ok 16 papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciarnia do szkoły wyszła a ja mam chwilkę... Wczoraj byłam u lekarza. Zrobił mi USg no i okazało się ze dzidek jest ułożony pośladkowo, płci niestety nie dało się potwierdzić bo miał podkurczone nóżki a waży ok. 1700 czyli chyba dobrze.. Martwi mnie to ułożenie co prawda gin powiedział że może jeszcze zmienić pozycję ale niepokój pozostał. Zapomniałam zapytać czy przy takim położeniu mogę urodzić normalnie bo nie wiem. Miała tak która z was? Kasika -ja jednak zdecydowałam ostatecznie ze będę rodzić w Miejskim na Rycerskiej a mieszkam w Tyczynie a ty podjęłaś już decyzję odnośnie szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) wczoraj do samego wieczora stałam przy desce do prasowania...ale udało mi sie wszystko wyprasować:) ufff...sporo tego było! wczesnym wieczorem zaczął mnie jakos dziwnie boleć brzuch. Ten ból był odczuwalny w linni od pępka w górę i czułam się tak, jakbym miała pęknąć :( normalnie, az miałam skórę bardziej napiętą niż zwykle. Zrobił mi sie z brzucha taki mocno nadmuchany balon. To nie było przyjemne :( zresztą teraz też odczuwam delikatny ból w tym miejscu. Czy któraś z Was tak miała? chciałam Wam napisać, że od kilku dni moja Zosia rusza się chyba jakoś inaczej...i chyba zaczynam czuć, ze ona ma coraz mniej miejsca. jak ona sie ruszy, to moj cały brzuch się trzęsie... taka kula sie tam przewraca;) pochwale sie...ide dzisiaj do fryzjera:) dobrze, że mam to wesele, to jest okazja o siebie zadbać i troche sie odświeżyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×