Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

witam;) Marta-fajny brzucholek;) Daff- no z tymi glanami, to rzeczywiście ciężko moze Ci być... ja juz czekam na cieplejsze dni, zeby móc założyć klapki, albo sandały... uwielbiam chodzić z bosymi stopami... niestety jakoś nie moge sie przyzwyczaic do chodzenia na obcasach, wiec na płasko.... słuchajcie... co wiecie na temat jedzenia pasztetu w ciąży?? słyszałam, ze sie nie powinno jesc, ale cz w ogóle?? podobno nie mozna przesadzać z witaminąA.... a ja właśnie rozmroziłam taki pyszny...domowej roboty i mam wielką ochotę na taki pasztecik... pogoda cos sie psuje.... jak ja Wam zazdroszczę tego, ze mieszkacie w takich pięknych okolicach... Wisła, Ustroń... pięknie i zdrowo.... nie to co ja .... zasmrodzona Warszawa... to nie jest moje rodzinne miasto, ale stąd pochodzi mój mąż i tutaj zostałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierzę dziewczyny.... naprawde nikogo nie ma?? moze u Was jakaś ładniejsza pogoda niz u mnie... w wawie jakos pochmurno i sennie:( nic mi sie przezta pogode nie chce. Dobrze, ze wczoraj zrobiłam więcej na obiadek, więc dzisiaj mam gotowe;) Daff- ja tez od kiegy zaczął sie 4miesiąć-czuję sie świetnie. Tylko wiecie co?? zauważyłam, że szybko sie męczę. Mam często zadyszkę bez większego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u styczniówek 2008 znalazłam niezły humor o facetach;) niezłe;) Czym się różni mucha od męża? - Mucha jest upierdliwa tylko latem. Czym różni się facet od papieru toaletowego? - Papier sie rozwija... Dlaczego mężczyźni s ą wyżsi od kobiet? - W naturze chwasty też są większe od kwiatów. Kiedy mężczyzna potrafi prosto stanąć? - Kiedy piwo stoi na górnej półce. Jakie sa trzy największe nieszczęścia dla mężczyzny? - śmierć żony, - utrata pracy, - RYSA NA LAKIERZE! Ilu mężczyzn potrzeba, aby zmienić rolkę papieru toaletowego? - A kto to wie? - Czy to kiedykolwiek się zdarzyło? Jaka jest różnica między mężczyzną a jogurtem? - Jogurt ma kulturę! Jak poznać, że facet miał orgazm? - Chrapie. Co maja wspólnego: kobiece gusta, toaleta i łechtaczka? - Mężczyzni zawsze trafiają obok. Dlaczego mężczyzna w łóżku jest jak mikrofalówka? - 30 sekund i po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mother
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice..........15.......01.11....56+2 Marsjanka.......29.....Śląskie...............12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…...........15.... ...02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa...........14.. ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa..........15........04. 11..62-1 ewelka1234.....24.....Poznań...............14........06 . 11 happymama....26.......Irlandia.............15.........06.11 ...65 +3kg Green_Gable...26.....Zachodniopom.......14........06.11 ..65 kg/+2,2 agnesa1983....24.....Poznań...............13..........09 . 11...57kg/+2kg Aneta30........31.....Kraków...............14..........0 9. 11...53kg/+4 Jokasta........ 31..... Gdynia.............. 13.........11. 11 Marta1983.....21......Warszawa..........13..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................12.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........13tydz ....14 11.. + 2,5kg mysza1980.....28......Warszawa...........13.........15.1 1 .....59 kg+1 Karolinka Linka...21...Gliwice...............14.........15.11......50k g Beata1987........21.....Śląskie..............13.........16.1 1.....62kg/+3 lorinka..........21......Blackpool.............12....... . 19.11....55kg/+2 kaaczuuchaa....27.....Lublin.............12............. 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............11............ 25 .11.....60kg/-2 eluś........30.........Międzyrzecz......9..............2 5.11.....55kg Myszkaa25......26.....Irlandia/Slask....10........ 28.11....53kg Maja_21........21.....Kielce..............10......... 29.11.....64kg / -2kg jej dwa tyg bez internetu a tyle się tu dzieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS DZIEWCZYNKI Zaglądałam do Was wczoraj ale nie było z kim pogadać . Pewnie korzystałyście z pięknej pogody . U mnie weekend był także udany . Pojechałam odwiedzić moich ukochanych rodziców . Wzięliśmy kocyk i poszliśmy całą rodzinką na piknik nad rzeczkę . Nawet opaliłam się troszeczkę ( oczywiscie siedziałam w sukience i brzuszek miałam zakryty ). Dziś urwałam się na chwilę z pracy i postanowiłam zrobić mężowi małą niespodziankę . Kupiłam dla niego 2 fajoskie koszulki i po południu wybieram się pospacerować po sklepach meblowych ponieważ jestem zmuszona kupić ławę do domku ( poza tym wiecie dzień wypłaty więc troszkę zaszaleję) . Wcześniej miałam szklaną i niestety zbiłam blat i nie opłaca mi się dorabiać go u szklarza. Przyszły mi też lniane spodnie ciążowe które zamówiłam w sklepie internetowym happymum ( wklejałam wam linka )jednak chyba zamówiłam za duże i musiałam zanieś je do krawcowej bo do 1 nogawki mogłabym 2 nogui włożyć przesada . Ale ogólnie po zwężeniu będą supernowe . Powiem Wam moje kochane że jestem załamana mam tylko 1 parę spodni w którą się jeszcze mieszczę i mnie nie ciśnie . Przed ciążą nosiłam rurki więc teraz z nich pożytku raczej nie będzie . W ogóle jak mam wstać rano do pracy i się w coś ubrać to wyć mi się chce . No ale wszystko zniosę dla mojego didka . Całuję Was mocno 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha byłam też z tym moim pieczeniem cipki :-) u gina i wiecie co mialyscie rację -załapałam jakiegoś bvakteria , a konkretnie drożdżaka . Lekarz owiedział mi ze mam wymienić całą bieliznę na bawełnianą , a do prania bielizny uzywać wyłącznie mydła . Ponadto otrzymałam jakieś globułki dowcipne i clatrimazolum maść . Ponoć to najczęstsze dolegliwości u kobiet spodziewajacych się dziecka. Po mału czuję że się leczę ponieważ nieprzyjemne dolegliwości po mału zanikają . Dziś rano odebrałam też wyniki morfologii i moczu . Wg mnie wszystko jest ok ale jutro przyatakuję mojego lekarza , a kolejną wizytę mam umówiona na 23 maja więc znów wobaczę mojego maluszka na usg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna! no widzisz?? a jednak stanęło na naszym;) dobrze, ze tylko tak sie to skonczyło...widzisz,....gatki wymienisz i wszystko będzie cool;)ja tez tak miałam. Jak widać...my kobiety w ciąży nie tylko mamy mdłości, wielkie brzuchy i wsystkie te atrakcje, a jeszcze do tego takie cuda!!!! faceci by tego nie wytrzymali;) życzę szybkiego powrotu do zdróweczka i pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhhh myszka 1980 dzięki za wsparcie ;-my z rocznika 1980 ( rozumię żeto twój rok urodzenia przy niku ???? )to się bez słów rozumiemy hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ak, Fajna_aj;) jestem właśnie z tego rocznika;) właśnie ostatnio stwierdziłąm, że należę tutaj do starszych:( i to z pierwszym didulkem....ale co tam;) jeszcze nie taka stara ze mnie rura;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dramatyzuj MYSZKA !! ja też jestem 1980 r i nie czuję się jak \"stara rura \" ale to może dzięki mojemu mężowi hehe bo mi wmawia że ja im starsza tym apetyczniejsza . A tak między nami to powiem ci że jestem szczęśliwa ze właśnie teraz zaszłam w ciążę . Czuję się gotowa na to by zostać mamą . Mam bardziej poukładane życie i pracę . To co miałam się wyszaleć to się wyszalałam . A teraz przyszedł czas na didka i wiem że będę wspaniałą mamą nawet jeśli dzidziuś da mi nie raz popalić. Ja uwielbiam to zdanie że niektóre \"kobiety to jak wino im starsze tym lepsze \" i udaję że tak jest - jakos lepiej mi się wtedy żyje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
a ja należę tutaj do jednej z najmłodszych, a jestem tylko 6 lat młodsza od Ciebie :) bo rocznik 86... tak więc młodziutka jestes i to bardzo mysza1980 ... i to sie tyczy też Ciebie Fajna-aj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny tak sobie żartuję;) na pewno nie należę do osób, które dramatyzują z powodu upływającego czasu.... ja też świadomie dopiero teraz zostanę mamą, chociaż stwierdzam, że mogłam wcześniej podjąć tą najważniejszą w życiu kobiety decyzję....ale zawsze coś było ważniejsze... mieszkanie, studia, praca...ale tez wiem, że będę fajną mamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO TU DUZO MÓWIĆ ? NA TYM TOPIKU SĄ SAME FAJOSKIE DZIEWCZYNY HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no co wy ....babcia tez moze byc sexi no nie?:D:D:D pozarlam dzis kilka lodow sokowych z synkiem....kupilam kilka stanikow i zachwycam sie cycuszkami bo dwno takich jedrnych ich nie widzialam musze sie nacieszyc :D:D no i oczywiscie widzialam sliczne ubranka dla malej dziewuszki i juz bym kupila 😭 jeszcze troche i sie dowiemy dla kogo kupowac ubranka...:D ja musze zrobic porzadek w pokoju synka przebrac ciuchy bajki ....zabawki ale mam takiego lenia ......niech ktos ze mna posprzata 😭:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie przesadzajcie dziewczyny:) teraz większość kobiet świadomie rodzi około 28-30 lat. Inne czasy, dążenie do wykształcenia, pozycji finansowej etc. Co nie znaczy, że nie ma młodszych Mam:) są i ten wiek też jest dobry na bycie matką. Chodziło mi tylko oto, że zmieniły się czasy i i zmienia wiek pierworódek. Mama 27 letania- stara? :) Aj, głuptaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam zauwazyc,ze ja tez jestem rocznik 80 z pierwsza ciaza :p odswiezam sie w tabelce: NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice..........15.......01.11....56+2 Marsjanka.......29.....Śląskie...............12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…...........15.... ...02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa...........14.. ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa..........15........04. 11..62-1 ewelka1234.....24.....Poznań...............14........06 . 11 happymama....26.......Irlandia.............15.........06.11 ...65 +3kg Green_Gable...26.....Zachodniopom.......14........06.11 ..65 kg/+2,2 agnesa1983....24.....Poznań...............13..........09 . 11...57kg/+2kg Aneta30........31.....Kraków...............14..........0 9. 11...53kg/+4 Jokasta........ 31..... Gdynia.............. 13.........11. 11 Marta1983.....21......Warszawa..........13..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................12.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........13tydz ....14 11.. + 2,5kg mysza1980.....28......Warszawa...........13.........15.1 1 .....59 kg+1 Karolinka Linka...21...Gliwice...............14.........15.11......50k g Beata1987........21.....Śląskie..............13.........16.1 1.....62kg/+3 lorinka..........21......Blackpool.............12....... . 19.11....55kg/+2 kaaczuuchaa....27.....Lublin.............13............ 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............11............ 25 .11.....60kg/-2 eluś........30.........Międzyrzecz......9..............2 5.11.....55kg Myszkaa25......26.....Irlandia/Slask....10........ 28.11....53kg Maja_21........21.....Kielce..............10......... 29.11.....64kg / -2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku będę kończyć 32 lata i to jest moja pierwsza ciąża. Wcale nie czuję się staro. Młodo wyglądam i nikt nie daje mi tyle latile mam. duchem też jestem młoda. Ja ciąże planowałam od kilku lat, a że się nie udawało to druga stona medalu. znam wile kobiet, które nawet nie mają 100% pewności co do faceta z którym chciłayby mieć dziecko i czy na pewno chcą je mieć. Zwykle albo są jeszcze młodziutkie i niedojrzałe, albo starsze i tak wygodniej jest im myśleć, albo faktycznie nie chcą być matkami. Fenomenem ostatnio stała się dla mnie dzieczyna, która ma 21 lat i rok temu wzięła ślub z miłości, bez wpadki. Teraz mało mamy takich przypadków, tym bardziej w miastach. Najważniejsze jest, aby dziecko w drodze nie było tragedią, tylko wielkim szczęściem. Kupiłam sobie dzisiaj młodą kapustę, koperek i zrobiłam kapustkę zasmażaną do obiadu z młodymi ziemniaczkami. Mniammm. Pychotka. co do pasztetów, to też słyszałam, że nie powinno się ich jeść, ani konserw, serów pleśniowych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice..........15.......01.11....56+2 Marsjanka.......29.....Śląskie...............12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…...........15.... ...02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa...........14.. ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa..........15........04. 11..62-1 ewelka1234.....24.....Poznań...............14........06 . 11 happymama....26.......Irlandia.............15.........06.11 ...65 +3kg Green_Gable...26.....Zachodniopom.......14........06.11 ..65 kg/+2,2 agnesa1983....24.....Poznań...............13..........09 . 11...57kg/+2kg Aneta30........31.....Kraków...............14..........0 9. 11...53kg/+4 Jokasta........ 31..... Gdynia.............. 14.........11. 11 Marta1983.....21......Warszawa..........13..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................12.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........13tydz ....14 11.. + 2,5kg mysza1980.....28......Warszawa...........13.........15.1 1 .....59 kg+1 Karolinka Linka...21...Gliwice...............14.........15.11......50k g Beata1987........21.....Śląskie..............13.........16.1 1.....62kg/+3 lorinka..........21......Blackpool.............12....... . 19.11....55kg/+2 kaaczuuchaa....27.....Lublin.............13............ 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............11............ 25 .11.....60kg/-2 eluś........30.........Międzyrzecz......9..............2 5.11.....55kg Myszkaa25......26.....Irlandia/Slask....10........ 28.11....53kg Maja_21........21.....Kielce..............10......... 29.11.....64kg / -2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Was, ale mnie koleżanki , które mają już dzieci zasypują książkami, płytkami CD o ciązy, służą radami. Super! Dzisiaj pierwszy raz ubrałam spodnie ciążowe z happy mum i bluzeczkę .Byłam dumna z mojego brzuszka. Mam wrażenie, że wygląda na 5 miesiąc jak u pierworódki, ale co tam niech dzidziuś rośnie. Moje spodni to rozmiar 36 i są na mnie w sam raz, jeszcze na kilka tygodni mi wystarczą na pewno, ale nie spadają tylko ładnie leżą na brzuszku. Ja też szybciej się męczę, zwykle jak szybciej spaceruję lub wychodzę po schodach mam zadyszkę. Wczoraj źle się czułam, miałam 110/60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice..........15.......01.11....56+2 Marsjanka.......29.....Śląskie...............12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…...........15.... ...02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa...........14.. ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa..........15........04. 11..62-1 ewelka1234.....24.....Poznań...............14........06 . 11 happymama....26.......Irlandia.............15.........06.11 ...65 +3kg Green_Gable...26.....Zachodniopom.......14........06.11 ..65 kg/+2,2 agnesa1983....24.....Poznań...............13..........09 . 11...57kg/+2kg Aneta30........31.....Kraków...............14..........0 9. 11...53kg/+4 Jokasta........ 31..... Gdynia.............. 14.........11. 11 Marta1983.....21......Warszawa..........14..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................12.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........13tydz ....14 11.. + 2,5kg mysza1980.....28......Warszawa...........13.........15.1 1 .....59 kg+1 Karolinka Linka...21...Gliwice...............14.........15.11......50k g Beata1987........21.....Śląskie..............13.........16.1 1.....62kg/+3 lorinka..........21......Blackpool.............12....... . 19.11....55kg/+2 kaaczuuchaa....27.....Lublin.............13............ 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............11............ 25 .11.....60kg/-2 eluś........30.........Międzyrzecz......9..............2 5.11.....55kg Myszkaa25......26.....Irlandia/Slask....10........ 28.11....53kg Maja_21........21.....Kielce..............10......... 29.11.....64kg / -2kg 3 dni do ślubu i 14 tydzień skończony.. Toszkę roboty jest załatwianie zakupy na impreze eh trzya\\majcie dziewczyny kciukasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiscie nie mialam na mysli ze jestescie stare!!!! tylko mialam na mysli zeby sie nie przejmowac wiekem moja siostra ma 30 lat i przez usta mi nie przejdzie ze jest stara ...ciagle mi sie wydaje ze ma 25lat jak ktos sie mnie pyta o jej wiek to sie zwasze musze zastanowic bo palne glupote:D u mnie w ogole brzucha nie widac ...troche sie powiekszyl jeszcze dwa miesiace i pewnie bedzie juz slicznie okraglutki:) czekam do konca tygodnia na tel od poloznej ma mnie umowic na usg jak nie zadzwoni to niestety bede musiala sie wybrac do przychodni i zrobic awanturke bo olewaja didka i mnie 😠 licze na to ze jednak polozna bedzie szybsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny;) widzę, że wywołałam burzę tym stwierdzeniem, ze jestem stara;) ja podkreślam, ze to był żart;) w życiu by mi nie przyszło do głowy, żeby o kimś tak powiedzieć.... lorinka- no niech Cie juz wezwą na to badane, bo sie tu juz niecierpliwimy... Marta! oczywiście, ze trzymamy kciuki- tak mocno, ze na pewno wszystko będzie cudownie... zresztą zobacz jaka pogoda;) Aneta-czekamy na zdjęcia brzuszka;) przyznam się Wam do czegoś.... ja nie mam prawa jazdy... wstyd mi jak cholera, bo robie je juzkilka lat:( w ubiegłym roku dwa razy podchodziłam do egzaminu i oblałam...i właśnie idę dzisiaj zapisać sie na teoretyczny. Postanowiłam, że zdam to prawko przed didulkiem, bo mąż powiedział, ze jak zdam, to jesteśmy w stanie kupić mi jakiś mały samochodzik... a to chyba wielkie ułatwienie, zwłaszcza, gdy ma sie didulka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Dawno się nie odzywałam ale po prostu nie chciało mi się wchodzić na kompa. Dziś idę na usg genetyczne ale tym razem sama bo mój mąż będzie w pracy ale on dostanie płytkę :-). Jakie ja mam w tej ciąży sny. To jest po prostu coś nie możliwego. Snią mi się naprawdę pierdoły. Ja nie mam jeszcze spodni ciążowych ale może w czerwcu sobie już kupię. Ale ja nie mam takiego dużego brzucha jak Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Marta masz rację z tym prawkiem. Ja akurat go mam ale za to mój M go nie ma :-). I on nie ma czasu go zrobić bo do późna robi. Ja się zawsze śmieję że w takiej sytuacji to on będzie z didkiem z tyłu siedzić :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ja chcialam robic prawko w trakcie pierwszej ciazy ale moja gin stwierdzila ze oszalalam :o wiec zrobilam je jak synek mial pol roku to naprawde duuuza wygoda! ja zdalam teorie za pierwszym razem a jazde za drugim od instruktora dostalam plytke z testami i przerobilam je kilkanascie razy i zapamietalam pozniej na tescie wiedzialam juz ktore odpowiedzi sa dobre a moja siostra zdala za 6 razem pierdola jedna :D co do ostatniej wizyty w przychodni (nie wiem czy wam pislam) pilegniarki zrobily mi test ....ciazowy kazaly na sikac do pojemniczka (ja myslalam ze zabiora to do szpitala ze zrobia mi wkoncu jakies badania...)ale kobieta zamoczyla tam test paskowy ciazowy i odczytala wynik ..POZYTYWNY...rece buty mi opadly ....w glowie sie zagotowalo czulam sie jak parowiec....bo to do cholery juz 12tc!!!!!😠 wiec czekam grzecznie teraz w tym tc maja ostatnia szanse na zbadanie przeziernosci karkowej didkowi ....ale raczej nie zdaza bo 13tc juz mi sie konczy ciekawe czy zdaja sobie sprwe z konsekwencji olewania ciezarnych?????????😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka. ja w ubiegłym roku zdałam teorie za pierwszym razem, ale dwa razy oblałam praktyczny. Ważność testów minęła i trzeba zrobić je jeszcze raz. A pytania są ogólnodostępne, wiec tylko usiąść i sie pouczyc... a tak swoją drogą, to naprawdę troche przesadzają te twoje położne. Okazuje sie ze w I trymestrze nie miałaś w ogóle roionych żadnych badan... Beata-Ty nie przejmj sie- ja tez mam taaaaaakie sny, że normalnie nie mogę!!! śnią mis ie takie bzury, ze hej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×