Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile........ 27.....Wojkowice..........16.......01.11....56+3 Marsjanka.......29.....Śląskie...............16...... .01.11...57kg/+4 Kasika1...........23....Rzeszów…...........16.... ...02.11...64kg -1 Milla77............30....Warszawa...........16........02 .11...57+3kg mother...........25.....Warszawa..........15........04. 11...62-1 ewelka1234......24.....Poznań..............16........06 . 11 happymama......26.....Irlandia.............15........06 .11...65 +3kg Green_Gable.....26.....Zachodniopom.....14........06.11. ..65 kg/+2,2 agnesa1983......24.....Poznań..............15........09. 11...57kg/+2kg Aneta30..........31.....Kraków..............15........09 . 11...53kg/+4 Jokasta.......... 31.....Gdynia............. 14........11. 11 Marta1983.......21.....Warszawa..........14........13.1 1 ...65kg MarzenaMol......23.....Wisła................12........14 .11 fajna-aj...........27....Białogard...........14........ 14 11... + 2,5kg mysza1980........28...Warszawa..........14.........15.1 1 ...59 kg+1 Karolinka Linka...21...Gliwice..............14.........15.11....50k g+1 Beata1987........21....Śląskie..............14........ 16.1 1....62kg/+3 lorinka.............21....anglia...............13....... ..19.11....55kg/+2 kaaczuuchaa.....27...Lublin................13......... 20 .11 mała_agatka......23...Łódź.................11......... 25.11....60kg/-2 eluś.................30...Międzyrzecz........9.......... 25.11.....55kg Myszkaa25........26...Irlandia/Slask.......10.........28 .11....53kg Maja_21...........21....Kielce................12........ 29.11....64kg/-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny powiedzcie mi jak wy dodajecie te kwiatuszki albo serduszka :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEYKA:-) U mnie weekend minął bardzo szybko aczkolwiek przyjemnie . Sobota była bardzo pracowita wzięło mnie na generalne porządki w domku . Pomyłam wszystkie okna i po pastowałam podłogi . Przygotowałam mężowi pyszny obiadek a po południu wyłączyliśmy tel ponieważ stwierdziliśmy że spędzimy cały weekend tylko we dwoje oderwani od reszty świata . Wzięliśmy z wypożyczalni 2 fajne komedie . Mąż kupił czerwone winko . Wypiliśmy po małej lampeczce ( to pierwsza moja lampka odkąd jestem w ciąży . Ale ta miałam ochotę choć na małego łyczka :-) Było bardzo miło cały wieczór leżeliśmy wtuleni w siebie, kochaliśmy się , rozmawialiśmy i śmialiśmy się do bólu brzucha . ( Polecam komedię" Wpadka "). Niedzielę spędziliśmy na spacerach i lodach a później nie wynurzaliśmy się z domku przez caly wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
mam taki problem...już drugi dzień gdy siedzę odczuwam ból pod żebrami który promieniuje na kręgosłup.Najdziwniejsze jest o, że ból występuje tylko po lewej stronie i tylko jak siedzę.zastanawiam sie czy jest to normalne w ciąży czy może jest to jakiś niepokojący objaw:(Powiedzcie czy wy też miewacie jakieś dziwne dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) też mam nie raz podobny ból ale wystepuje po obu stronach i nie promieniuje do kregoslupa. Ale rozmawialam an ten temat z moja mam i mowila ze miala takie same bole w ciazy.Wiec chyba to nei ejst niepokojace. U mnie przynajmniej te ukucia pojawiaja sie raz na jakis czas i sa do wytrzymania :) przewaznie po dłuzszym siedzeniu :) jesli cie to niepokoi to spytaj lekarza. pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
Bóle nie są właściwie bardzo dokuczliwe chyba że faktycznie długo siedzę w jednej pozycji.Jak tylko sie przejdę ustępują.Mam takiego wrażenie jakby coś uciskało mi na żebra (nie wiem może przepona).W każdym razie dziękuje za odp. trochę mnie uspokoiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla77- dla Ciebie też gratulacje;) cudne zdjęcia;) masz juz dwójkę pięknych dzieciaczków:):):) fajna z Was rodzinka;) w tej sukience ślubnej nie było tak widać brzuszka:) na wcześniejszych zdjęciach był on bardziej widoczny;) ja czuję sie jak potworek :P nigdy nie byłam taka gruba jak teraz;) ale co tam... najgorsze jest to, ze mam wieeelki apetyt i nie wiem, jak to dalej ze mną będzie;) niestety nie pomogę w sprawie tego bólu w okolicy żeber. Mnie coś tylko czasami kłuje w dołku pod mostkiem, ale to chyba od przejedzenia :P taka niestrawność, czy coś?? :P o 12 biore sie za porządki w domku :P pranie muszę zrobić. a gdzie lorinka, daff, i pozostałe dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla to sa twoje dzieciaczki ??:) jejku ja bym Ci dała z 20 lat bardzo mlodo wygladasz :) dobiero teraz zajrzalam w tableke i patrze ze masz troszke wiecej :) ale dzieciaczki super sy tez slicznie wygladaliscie.Wszystkiego naj naj anj an nowej drodze zycia ;) rodzinka poprostu extra :) coz wiecje do szczescia potzreba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! Przedewszystkim gratuluję nowym mężatkom!! My byliśmy wczoraj na komuni i tak się najadłam ze chyba jeszcze dzisiaj pęknę. Unas pogoda fatalna!Pada deszcz i samopoczucie tez nie za bardzo. Uaktualniam się bo jestem 2 tygodnie spóźniona NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile........ 27.....Wojkowice..........16.......01.11....56+3 Marsjanka.......29.....Śląskie...............16...... .01.11...57kg/+4 Kasika1...........23....Rzeszów…...........16.... ...02.11...64kg -1 Milla77............30....Warszawa...........16........02 .11...57+3kg mother...........25.....Warszawa..........15........04. 11...62-1 ewelka1234......24.....Poznań..............16........06 . 11 happymama......26.....Irlandia.............15........06 .11...65 +3kg Green_Gable.....26.....Zachodniopom.....14........06.11. ..65 kg/+2,2 agnesa1983......24.....Poznań..............15........09. 11...57kg/+2kg Aneta30..........31.....Kraków..............15........09 . 11...53kg/+4 Jokasta.......... 31.....Gdynia............. 14........11. 11 Marta1983.......21.....Warszawa..........14........13.1 1 ...65kg MarzenaMol......23.....Wisła................14........14 .11 fajna-aj...........27....Białogard...........14........ 14 11... + 2,5kg mysza1980........28...Warszawa..........14.........15.1 1 ...59 kg+1 Karolinka Linka...21...Gliwice..............14.........15.11....50k g+1 Beata1987........21....Śląskie..............14........ 16.1 1....62kg/+3 lorinka.............21....anglia...............13....... ..19.11....55kg/+2 kaaczuuchaa.....27...Lublin................13......... 20 .11 mała_agatka......23...Łódź.................11......... 25.11....60kg/-2 eluś.................30...Międzyrzecz........9.......... 25.11.....55kg Myszkaa25........26...Irlandia/Slask.......10.........28 .11....53kg Maja_21...........21....Kielce................12........ 29.11....64kg/-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie obejrzałam film pt. \"Rozmowy nocą\". Takie mało ambitne kino, ale dwa razy poleciała mi łezka... brzucho mnie boli i leżę:( jestem senna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle się napisałam i wszystko się skasowało :( brrr nienawidzę tego! więc w skrócie byłam na tym usg. wszystko jest w pożądku. maleństwo rośnie, ma już 5,5 cm, czyli przez ostatnie 2 tygodnie urosło o 2 cm :) lekarz nie mógł zrobić usg przez brzuszek, bo mały jest za daleko. gdzieś tam się schował i mam tyłozgięcie macicy i się nie da :( znów maiłam waginalne i po myślałam że mi wszystko tam na dole odpadnie. nienawidzę tego badania :( normalnie az mnie skręca na myśl o nim. ale co tam popatrzyłam na dzidzię, policzyliśmy paluszki, pomierzyliśmy brzdąca i wyszłam duuuuużo spokojniejsza :)pan dr powiedział że jemu to bardziej na chłopca wygląda, ale dla mnie najważniejsze jest to że jest zdrowe! i niech tak zostanie!!!! dziś mówimy o nim moim tesciom, a w środę do moich rodziców jedziemy. denerwuję się starasznie! marto - gratuluję slubu!!! a widzisz wszystko dobrze poszło i już jest po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że uparcie robicie mi dzidzię na 11 tydzień :) a to już 12 w piątek skończyła :D NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile........ 27.....Wojkowice..........16.......01.11....56+3 Marsjanka.......29.....Śląskie...............16...... .01.11...57kg/+4 Kasika1...........23....Rzeszów…...........16.... ...02.11...64kg -1 Milla77............30....Warszawa...........16........02 .11...57+3kg mother...........25.....Warszawa..........15........04. 11...62-1 ewelka1234......24.....Poznań..............16........06 . 11 happymama......26.....Irlandia.............15........06 .11...65 +3kg Green_Gable.....26.....Zachodniopom.....14........06.11. ..65 kg/+2,2 agnesa1983......24.....Poznań..............15........09. 11...57kg/+2kg Aneta30..........31.....Kraków..............15........09 . 11...53kg/+4 Jokasta.......... 31.....Gdynia............. 14........11. 11 Marta1983.......21.....Warszawa..........14........13.1 1 ...65kg MarzenaMol......23.....Wisła................14........14 .11 fajna-aj...........27....Białogard...........14........ 14 11... + 2,5kg mysza1980........28...Warszawa..........14.........15.1 1 ...59 kg+1 Karolinka Linka...21...Gliwice..............14.........15.11....50k g+1 Beata1987........21....Śląskie..............14........ 16.1 1....62kg/+3 lorinka.............21....anglia...............13....... ..19.11....55kg/+2 kaaczuuchaa.....27...Lublin................13......... 20 .11 mała_agatka......23...Łódź.................12......... 25.11....60kg/-2 eluś.................30...Międzyrzecz........9.......... 25.11.....55kg Myszkaa25........26...Irlandia/Slask.......10.........28 .11....53kg Maja_21...........21....Kielce................12........ 29.11....64kg/-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa mamuśka
cześć Babeczki:-) mam pytanko czy poruszałyście już tutaj kwestię wyprawki dla listopadowej dzidzi? jeśli tak, to proszę dajcie mi znać na której stronie, bo obawiam się ,że sama będę błądzić jak dziecko we mgle po tych 66 stronach topiku. ps.mamy termin na 3listopada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam do domku :) w końcu! mam nadzieje że przestało padać, bo jak nie to.......zmoknę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej milla i marta gratuluje wam serdecznie i zycze wszystkiego naj nowej drodze :) slicznotki z was ...fotki swietne widac ze jestescie szczesliwe i wesele tez bylo udane:)...:D moze my tez sobie kiedys zafundujemy taka imprezke ...??:D nie mam pojecia co to za bole mnie dopiero bolalo pod koniec ciazy.. musze isc do gina bo mam jakies uplawy ale znajac ich olewczy stosunek bede musiala sie prosic o skierowanie do gina...:o ja juz bylam w miescie kupilam bluzeczke i musialam zaplacic rachunki..z ciezka reka hihi ja tez mam apetyt moze nie jakis ogromny ale jem czesciej i mniejsze porcje wczoraj skonczylam pierwszy trymestr:) wczoraj bylismy na urodzinkach i bardzo smakowal mi kopiec kreta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listopadowa mamusko nieprzypominam sobie ...chyba jeszcze nie rozmawialysmy o wyprawce dla didula pewnie jakies cieplejsze rzeczy sie przydadza kombinezonik, czapule, bodziaki z krotki i dlugim rekawem,spiochy,pajacyki,kaftaniki skaretki, rajtuzki....pewenie jeszcze przyjdzie czas na rozmowe o wyprawce na razie musimy siebie w cos ubrac :) dolacz sie do nas jesli oczywiscie masz chec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Mam do Was pytanie: czy Wy wykonujecie jakieś ćwiczenia fizyczne w ciąży?? no wiecie...jakieś ćwiczenia mięśni brzucha, kręgosłupa?? ja właśnie tak sobie siedzę i myślę, co by tu poćwiczyć, żeby uniknąć jakichś nieprzyjemnych sytuacji związanych z bólem pleców itd. no i jeszcze jedno pytanie- czy stosujecie ćwiczenia mięśni Kegla?? to pytanie głównie do tych, które są już mamusiami- czy te ćwiczenia stosowałyście poprzednio i czy one rzeczywiście pomogły w tym, żeby uniknąć problemów z nietrzymaniem moczu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, Fajna-aj, Milla, Lorinka, jeszcze raz dziękujemy :) Mysza ja ćwicze mięśnie kegla oby się przydały bo nie lubie tak sie zaciskać. Ale pogoda niefajna taka senna strasznie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!! U mnie dzisiaj znowu pogoda fatalna. Byłam rano na badaniach krwi i moczu jutro będą wyniki i trochę się boję, bo mocz wyglądał nieciekawie. Moja szwagierka wylądowała w szpitalu okazało się że zbiera się jej żółć na wątrobie. Będą jej przyśpieszać poród. Czy wy robiłyście może badania na cholestazę ciężarnych to jest chyba wirusowe zapalenie wątroby typu C robi się to tylko u Ciężarnych. Mi lekarka kazała zrobić badania na żółtaczkę ale na typ B i nie wiem czy w tym można określić ten typ C coprawda wynik był ujemny ale mimo to to bardzo się boję!! Pozdrawiam was dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
witam wszystkie przyszłe mamy! Troche dziś poczytałam sobie wasze wypowiedzi i super, że isttnieją takie właśnie fora:)Ja mam termin na 4 listopada.Postanowiłam też troche napisać choć mi trochę głupio bo wiekszosc z was jest tu juz od dawna:). Czytając wasze posty mowiac szczerze tez bym posprzatala czy pomyla okna:) ale niestety musze leżeć mogę wstawać tylko do łazienki, ale damy rade:) mam nisko łożysko (dlatego plamilam i 3 tyg. w szpitalu niestety) musze leżeć moja gin. mowi ze poleze moze nawet do konca. Ale damy naprawde rade teraz drze o wszystko gdyz ppierwsza ciaze stracilam w 5 tyg. teraz zaczelam 16tydz.:) i jestem dobrej mysli. pozdrawiam wszystkie przyszle mamy!! A jak z waszym apetytem. Bo ja nie moge patrzec na mięsko w żadnej postaci bleee.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Cie cieplutko Agnieszka26 :) fajnie ze do nas dolaczylas.jesli masz ochote to wpisz sie do tabelki ;) Najwazniejsze to sie nei martwic i nie denerwowac wszystko bedzie OK. Trzymaj sie ciepluko i duzo wypozywaj🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! ja dziś byłam u ginekologa i myślałam że mi zrobi usg ale się myliłam. A następną wizyte znów mam za 5 tyg. Coś rzadko je mam ale wszystko jest ok. Tylko będę musiała badanie toxoplazmozy powtórzyć bo coś jest nie tak. Ale nie ma się czym martwić. Tak mi lekarz powiedział. Mnie się ostatnio wogóle nic nie chce ale nic na to nie poradzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! cześć agnieszko! witam icę w imieniu wszystkich dziewczyn!!! oj biedna jesteś, ale dobrze że się nie poddaesz!mam jdnak nadzieję że będziesz mogła wstać. co do apetytu to u mnie go raczej brak. choć nie powiem wczoraj miałam taką ochotę na tosty z szynką i pomidorem, że zjadłam 3 :P ale się obżarłam!!! ale tak na co dzień to raczej maleńko jem. u mnie ok. wczoraj nie udalo się powiedzieć teściom, bo siostra R nie przyjechała, będzie dziś więc dziś powiemy, a jutro po południu do Poznania, do moich rodziców. niestety o reakcji opowiem dopiero po weekendzie, myślę że za tydzień :( tak długo nie będę miała dostępu do neta :( na szczęście dziś się pogoda poprawiła :) zrobiło się cieplej i słonecznie, a to dodaje skrzydeł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenaol u mnie tylko 16 stopni ...dobrze ze slonce swieci ... nie mam pojecia jak to jest z ta zoltaczka...:( agnieszka26 witaj :) na pewno dasz rade wytrwac do konca jestes juz w 4 miesiacu ...czy wam tez tak szybko czas leci ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cwiczen to ja nie cwicze miesnie kegla cwiczylam troche w pierwszej ciazy i nie mam problemow z trzymanem moczu ...ale nie wiem czy dzieki temu bo cwiczylam rzadko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
dziekuje za ciepłe słowa od razu na serduszku lżej, a wogóle mam dziś jakiś taki ponury-smutnawy dzień a teraz uśmiech mi powrocił:0także bardzo dziekuje!!i napewno bede tu czesto zagladala!!a nawet bardzo czesto-w sumie nie mam nic do roboty-poza lezeniem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
nie wiem jak wy ale ja non stop bym jadla frytki, zapiekanki jakies pizze i TOSTY!!a do tego tony ketchupu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ćwiczeń, to ja na razie preferuję basen. co najmniej raz w tygodniu godzinka. z czego pływam jakieś 15 minut a potem leniuchuję w cieplejszej wodzie z bąbelkami :) super sprawa! po nim czuję się wypoczęta, zrelaksowana, normalnie jak nowo narodzona :) bardzo lubię też rower, ale to w ciąży dość niebezpieczny sport :( jeszcze do niedawna jeździłam, dleikatnie bo delikatnie ale jeździłam, ale teraz już chyba przestanę. poza tym spacery, spacery i jeszcze raz spacery :) a co do kegla to ja od dawna ćwiczę, nie lubię tego ale ćwiczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×