Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Gość Gosc
Beatko, a co mi da drugi jak tu są takie krechy jakich nigdy z Natanem nie miałam, a z nim robiłam kilka testów i nawet w 46 dc i takiej krechy nie było :( dosłownie jak jakiś żart, to jest na prawde niemożliwe, my się kochaliśmy bez zabezpieczenia jakieś 3dni po ostatniej @ !! potem już jakoś wcale bo ten miesiac był taki że wiecznie nie było jak, albo goście, albo święta, sylwester i praktycznie tylko wtedy mogło się to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie płacz! wszystko się ułoży! Natanek nie będzie sam :) będzie ciężko ale dasz radę, a potem będziesz miała dwójkę odchowaną i będzie ci lżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko będzie dobrze. A my będziemy Ciebie wspierać :-). A jak maleństwo się pojawi na świecie to Natan już będzie duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Pamiętam jak z Natanem się cieszyłam, a teraz tak mi źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUPIIIII:):):) A JA SIĘ CIESZĘ BARDZO:) I GRATULUJĘ KAROLKA A ZARAZ Z PŁACZU BĘDZIE ŚMIECH!!!!!;)ZOBACZYSZ I WIELKA RADOŚĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym wrzesień to piękny miesiąc! a to będzie wrześniowy maluch! może tym razem córeczka :D uśmiechnij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Łukasz już jedzie! On się cieszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
mała agatko ja wiem, ze tak pewnie będzie, że jak już ten maluszek będzie to się będę cieszyła, ale teraz czuję się bardzo dziwnie, źle choć już w ciązy byłam. Teraz nie wiem co mam robić? Nie dzwigać Natana który waży 12,300 jak? Nie da się :o już mam 100 myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
i nie mam ochoty czytać żadnych wrześniówek, które piszczą pewnie z radości. Nie chce należeć do tego forum, wystarczy mi listopad :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko to możesz tutaj przeżywać chwile ciąży. A my będziemy z tobą. Będziemy z tobą płakać i cieszyć się. Kochana nie będzie tak źle. Wiadomo, że będzie ci ciężko, ale dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak poczujesz pierwsze ruchy maleństwa to wtedy poczujesz ogromną radość. Ja w pierwszej ciąży ryczałam jak bóbr bo to była wpadka i za wcześnie. A potem ciąża zakończyła się tragicznie i chciałam mieć dziecko i mam Zuzię, którą bym nigdy nie oddała :-). Bo to moja miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
...w tym roku skończę 24lata więc nie aż tak źle, ale znów przechodzić przez te 9m-cy? :( niech Nie Daj Boże znów będzie jakaś wada serca, załamie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
w ogóle piłam w sylwestra, piłam w święta :( nie dużo, ale zawsze :( teraz tylko takie myśli mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Inne mamy bardzo chcą maluszka i starają się i nic. Daleko nie szukć. Brat męża z żoną starają się intensywnie od 3 lat i du.pa :( a taka Karolina nie chce i ma, nie docenia nowego życia, które w niej już jest :( nie rozumiem tego na prawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko nie możesz myśleć tak pesymistycznie bo będziesz cały czas się zamartwiać. Musisz wierzyć, że będzie dobrze. Naprawdę. Ja wierzyłam, że Zuzia urodzi się i urodzi się zdrowa i tak było. Ja po prostu byłam tego pewna. Nie dopuszczałam do siebie nawet myśli, że może być tak jak w pierwszej ciąży. Mimo, że w drugiej też byłam w szpitalu i groził mi przedwczesny poród. I ty też uwierz w to, że będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko a pomyśl sobie ile kobiet pije codziennie w ciąży i rodzą zdrowe dzieci. Ja znam takie przypadki. Odsuń od siebie złe myśli bo nam tu w nerwicę wpadniesz. ja też bym teraz ryczała gdybym widziała dwie kreski na teście, ale potem było by inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ja już byłam w ciąży w święta wielkanocne tak popiłam ale ale to było dopiero chlanie że tak nazwę i jest ok:) nie łam się tylko ciesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Ehhh :) pogadałam z Łukaszem i troszkę mi lżej. On się cieszy... mówi, że to urodzę i spokój mamy z robieniem dzieci :P potem już pełna antykoncepcja i nigdy wiecej :] on już tu o córci mówi hehe, chciał dziewczynke jak już z Natanem byłam w ciąży. Ehhh nigdy bym nie pomyślała, że ja z listopadowek jako pierwsza będę w ciązy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko dobrze, że Cię Ł wspiera. I, że on się cieszy. Teraz będzie już tylko z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina,teraz to tylko gratulacje!!! Już nic nie zmienisz,więc się po prostu wyluzuj i same optymistyczne wizje roztaczaj. Popatrz jakiego masz wspaniałego męża,cieszy się i ta radość niedługo na Ciebie przejdzie! Nie denerwuj sie i NIE PANIKUJ !!! Dzieci z taką różnicą wieku świetnie się dogadują i razem wychowują. Jesteś młoda i śliczna ,będziesz już miała dwójeczkę i nadal będziesz laska,młoda mamusia .Odchowasz sobie i dalej poszalejesz. A my pewnie po drugim,to już takie próchna będziemy ;) Ja też będąc w ciąży parę tygodni piłam konkretnie na 2 imprezach i na dodatek jeszcze paliłam,bo oczywiście jeszcze nie wiedziałam. Do iluś tygodni zarodek jest chroniony przed takimi sytuacjami,więc się tym nie martw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Nie zamierzam Was opuszczać i nie zamierzam na żadne inne forum iść... :D mam nadzieje, że któraś z Was mnie wspomoże swoją ciążą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko, bardzo Ci gratuluję!! Nawet Ci zazdroszczę bo też bym chciała aby miezy moimi dziecmi była mała różnica wieku i z jednej strony bym chciała drugie ale świadomie to ciężko się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Kurwa !!!!!!!! Jestem w szoku !! Ja jestem W CIĄŻY :D ja pierd****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jesteś PIERWSZA ! Wszystkie tu będziemy z Tobą przeżywać ! A może niedługo któraś się dołączy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×