Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WildLife

tylko Dexter

Polecane posty

dla miłośników mocnych wrażeń, krwi i fantastycznej fabuły. Ale wątpię, by ktoś z Was go oglądał heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż jedna osoba :) ja oglądam 1 na Universal Channel i 2 na VOD w tv n :) Pozdrawiam gorąco :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Też pozdrawiam :) Niedawno przeczytałam książkę - 2 części - wielkie zaskoczenie w porównaniu z serialem :) Dexter taki pozytywny-zły bohater ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexsiara
Dexter jest super. Takiego serialu dawno nie bylo, calkiem nowe podejscie. Naprawde warto obejrzec, polecam bardzo. Pozdrowionka dla fanow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Gosiaczkowa opowiedz coś o książce, bardzo, bardzo Cie prosze, bo mam zamiar ją przeczytać, jest gorsza czy lepsza? plisss, odpisz coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani lepsza, ani gorsza :) Jedyny minus taki, że po obejrzeniu serialu człowiek nie może pozwolić sobie na szaleństwo wyobraźni w kreowaniu wyglądu bohaterów, tylko mimowolnie przed oczyma ma aktorów z serialu :) Pierwsza część książkowa zbliżona do 1 serii, acz sporo różnic. 2 część - chyba będzie podstawą do 3 serii serialu ;) Na pewno przeczytać warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FankaDexa
Świetny serial dwie pierwsze serie zobaczylam w kilka dni:) kiedy bedzie 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny serial, stojący na bardzo wysokim i (co chyba ważniejsze) równym poziomie. Również dołączam się do załogi czekającej na trzecią serię Dexa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prut prut
ach wild life ty jestes taka niesamowita ze ogladalas dextera, naprawde to jest niesamowicie rzadka sprawa, serial prawie niosioagaqlny a jego pozim tylko dla wybitnych umyslow zazdroszcze ci wierz, ja tez ogl;adalam ale nic nie zrozumialam, nic a nic, taka ze mnie tepa istota, to od godzin spedzonych na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ten spozob ze
w cale nie jest na równym poziomie pierwsz seria duzo lepsza, w drugiej fajny pomysl na fabule, ale niewykorzystany do konca, za duzo seksu (nie zebym miala cos na przeciw sexu ale nie o to w filmie chodzi) za pewne na zyczenie tego oczekujacej widowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicea
Może nie tylko.... Ale uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam troche mnie nie było, ale jestem znowu. Zamówiłam właśnie książke, zobaczymy, ale jedno musze przyznać odtwórcy głównej roli - jest fantastyczny :) Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelem ogladac i jestem zazenowany 5 odcinkiem 1 serii jest po prostu fatalny:( ale dam szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pierwsza seria za mną, druga w trakcie (odc 7 właśnie obejrzałam), faktycznie seria pierwsza lepsza, a Dexter zaczyna tracić fason jakoś :o ale sierżanta Doekesa załatwił super :) jeśli chodzi o seks, to faktycznie, może go ostatno za dużo w tym serialu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest podobny
do Nip/tuck podobne ujęcia i klimat, a moze ten sam reżyser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczęlam
oglądać Dextera.Serial jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) mam ostatnio strasznie mało czasu, właśnie obejrzałam 10 odcinek II serii, robi się ciekawie, a Universal Channel zaczeła nadawać powtórki I serii, więc serdecznie zapraszam do oglądania (w każdy czwartek bodajże, ale pewności nie mam) Pozdrawiam ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexx
ja jestem na 7 odcinmku 2 serii, a potem bedę oglądać nip/tuck - bez skazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawdaa
a ja oglądam jednocześnie 1 i 3 serię, zaczęłam od 3 hehe, więc trochę nie wiedziałam, o co loto.. ale szybko się zorientowałam i wciągnęłam. Serial jest rewelacyjny, nieszablonowy, trzymający w napięciu, a główny bohater ..hmm.. zabójczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta na pomaranczowo
na torentach sa już 2 pierwsze odcinki 3 serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawdaa
chodziło mi o 2 serię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta na pomaranczowo
nie znasz sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie, że ja ani razu jeszcze nie ogladalam. Zawsze przełączam, jak się zaczyna:-O Musze sie kiedys zmusić i obejrzec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esente nie pozałujesz
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×