Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WildLife

tylko Dexter

Polecane posty

Gość Dexxx
jestem po 5 odcinku 3 serii, zapowiada się ciekawie.Ciekawe kto okaże się seryjnym mordercą wycinającym kawałki skóry i czy Prado będzie zlecał Dexterowi zabojstwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debra87
mysle ze dex nie ulegnie poraz kolejny wplywom Prado ale ten meksykanin ma cos za skora i tak mysle ze moze i on morduje ludzi i robi wycinek ich skóry skoro fascynuje sie dexterem i go w pewnien sposob odkrywa czekam na 6 odcinek 3 serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexxx
no i uległ Pardo, ja podejrzewam ,że tym mordercą może być ten nowy glina, któremu chce dobrac się wydział wewnętrzny do tyłka, bo brat Prado odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deexxxx
myslicie ze Rita urodzi dziecko? co dalej z ich zwiazkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morderca niekoniecznie musi byc ten nowy glina, moze tez byc ten piosenkarz-informator albo ktos kto jeszcze sie nie pojawil tak jak ten brat Dextera z 1 serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexxxx
na kogo stawiacie, że jest tym seryjnym mordercą od skór? Ja stawiam na tego nowego glinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexxxxxx
w srode obejrze 8 moze cos sie wyjasni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexxxx
już jestem po 8 odcinku i trochę się rozjaśnia sprawwa z skinerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexteromaniak
ja jestem po 9 :). Chyba jednak Dexter będzie musiał zająć się Prado, tak dawno już mi coś świtało, ze ta przyjaźń nie będzie taka piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debra1984
obejrzałam dzis 11 odcinek 3 sezonu :) kurde szczerze mówiac mogłabym sie przyczepic do wielu rzeczy, ale tak lubie jego postac ze jakos nie mam sumienia;) wychodzi na to ze zostal jeszcze tylko 1 odcinek skoro kazda seria miala 12 odcinkow ponoc kreca juz 4 i 5 sezon, ale czy to prawda?? dex i love U ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę całe szczęście
kręcą 4 sezon, właściwie mają zacząć w lutym, Showtime ma go emitować od września 2009. Przykro mi, bo wczoraj właśnie obejrzałam ostatni odcinek 3 sezonu :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podajcie mi proszę stronę, z której ściąganie 3 sezon dextera. Umieram z ciekawośi a nie natrafiłam na żadnego torrenta. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie, że nastepne sezony Dextera będą lekko naciągane, ale też czekam na 4 sezon, bo 3 już za mną Pozdrawiam fanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexxxxx
ja tez czekam na sezon 4 -ciekawe co będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbierałam się, zbierałam i w końcu obejrzałam 1 sezon i ... jestem bardzo zadowolona. Mimo sprzecznych opini jakie słyszałam na temat Dextera, uważam, że serial jest świetny. Polubiłam głównego bohatera. Właśnie ściagam 2 sezon. Pozdrowienia dla Fanów serialu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i chciałam się tylko podzielić jednym spostrzeżeniem:) w czołówce, na samym końcu, jak Dex wychodzi z domu wygląda jak ... perfect househusband lat 60 heheh :) tak mi się skojarzyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moja ulubiona czołówka
w ogóle ta czołówka to jest cacko, zrobiona genialnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za długaaaa
a nie myslicie ze troszke przydługa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suppeeeerrr
fajnie ze tvn puszcza 2 serie! co tydzien bede czekac w napieciu bo ja tez lubie ten serial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj o 00.40 spac
oglądałam dopiero 2 odcinki Dextera 1 i 2 drugiej serii serial jest suuuuper!!!! Czołówka niesamowita Aktor jest nawet ok. Wiecie ze jego żoną w realu jest siostra z serialu? Szczerze ta dziewczyna nie jest ładna, za chuda i ma brzydka twarz, ale jemu się podoba i jest ok :-) Czytał ktoś książkę ,,Demony dobrego dextera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×