Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WildLife

tylko Dexter

Polecane posty

Gość hu.. steczka
dlaczego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie proszę jak zakończy sie historia dextera tzn. dobrze czy żle ?? zostaly mi 2 ostatnie odcinki i boje sie obejrzec :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dexter się jeszcze nie skończył. Skończył się 7 sezon, a teraz będzie dopiero emitowany 8, ostatni. SPOILER! W 7 Debra wie się o sekrecie brata i w sumie to jest najważniejsze dla całej akcji. W ostatnim odcinku LaGuerta przyłapuje Dextera na gorącym uczynku. Świadkiem tego jest Debra, która waha się między pomocą LaGuercie a ratowaniem brata. Wybiera to drugie i zabija LaGuertę. W 8 sezonie akcja rozpocznie się w kilka miesięcy po zbrodni. Nikt (chyba) nie wie, że zrobiła to Debra, a ona sama kompletnie nie radzi sobie z tym, co zrobiła, stwierdza nawet, że powinna była zabić Dextera. Zaczyna pić i ćpać. Tyle wiem ze spoilerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to d*powato konczy sie 7 sezon. szkoda mi Debory bo ją lubilam. teraz ona powinna poniesc karę bo zabila niewinną osobę chyba, że LaGuera nie byla taka niewinna. Oboje z Dexterem mają mroczną tajemnicę a tylko on jest w stanie udzwignąć odpowiedzialnosc za czyny. Jakoś muszą zakończyć tą dzialalnośc tylko co zadecyduje ??? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zabicie La Guerty było niesmaczne. Dotad ten serial był świetny, a gineli z rąk Dextera źli ludzie. Teraz wszystko się zmieniło. To było morderstwo niewinnej osoby i to ciąży nad nimi. Scenarzyści mogli to inaczej wymyśleć. Teraz, jakkolwiek sezon 8 się zakończy, to zawsze pozostawi ten smutny i niechlubny cień. Ale wiem, wiem, świat nie jest idealny....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale LaGuerta taka dobra nie
byla, byla zlosliwa, manipulatorka i karierowiczka, gdy jej kolega zabil sobie ot tak czlowieka to wyciszyla sprawe, bo uwierzyla, ze tamten zabil tego zlego, gdy chciala odzyskac stanowisko to manipulowala nowa porucznik i sypiala z jej narzeczonym, gdy cos jej nie poszlo to zwalala wine na innych. I gdy juz osiagnela co chciala (paskudnie postapila by osiagnac swoje koncowe stanowisko) to okazalo sie, ze nie ma czym manipulowac, komu niszczyc zycie i kogo obwiniac to zaczela weszyc. No i spotkala ja za to kara. Nie, LaGuerta nie byla dobra postacia. Gdyby zginal Batista, Masuka czy nawet Quinn to byloby to niesprawiedliwe i faktycznie niesmaczne. Ale w tym wypadku to uwazam, ze az tak zabicie takiej manipulatorki i oszustki nie rzuca cienia na serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj masz rację, jeśli zginąłby Batista nie darowałabym, to najszlachetniejsza postać Uwaga spoiler!!! masz też rację, że La Guerta nie należała do najsympatyczniejszych, była intrygantką i manipulatorką zapatrzoną wyłącznie na własną osobę, ale zdecydowanie jej niemoralne zachowanie nie pasowało w żaden sposób do kodeksu, tyle, że zabiła Debra, a nie Dexter, Debra żadnego kodeksu sobie nie wyznaczała i własnie dlatego nie moze sobie poradzić, runęły jej ideały- kochający brat, wizerunek nieżyjącego już ojca i ona sama, jako strażniczka bezpieczeństwa i prawa Może i zabicie La Guerty było niesmaczne, ale z drugiej strony stawia to serial w bardziej realnym świetle, gdyby wszystkie problemy rozwiązywały się same serial straciłby w oczach wielu widzów. Przypuszczam, że i tak na końcu okaże się, że La Guerta ma za sobą znacznie więcej niż wiedzą bohaterowie, a może sama była jak Dexter? Jak dla mnie ta niebywale inteligentna psychiatra ma zadatki na psychopatkę, opisuje te przypadki z taką dokładnością, jakby mówiła o sobie i prócz strachu o nią samą nie widać w niej żadnych emocji.Też macie takie wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dexter leci o g. 23.35 na pr. 13 ulica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×