Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie- zapominajka

ZDRADA sen jak jawa !!!

Polecane posty

Gość nie- zapominajka

Obudziłam sie dzis bardzo smutna :( sniło mi ise ze mój mąz mnie zdradził, widziałam to :( powiedziałam do niego swinia :( a co najsmieszniejsze to zdradzał mnie niby ze swoja "jeszcze" zoną i moje przeswiadczenie bylo takie ze przeciez on moze bo to jeszcze jego zona :o moj maz nie mial zony jestem jego pierwsza :( jestem rozstrzesiona po tym snie totalnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie- zapominajka
no ale to tak starsznie boli - pierwszy raz w zyciu odczuwam takie cos Jeszcze jemu było to obojetne wszystko, mowil ze byl zaspany, ze jeszcze sie z nia nie rozwiódł , ze myslał ze to ja :( ze nic sie nie stało !!!!!! Stanełam przed nimi i powiedziałam SWINIA !!! Brrrr OKROPIENSTWO tak bardzo chcialabym sie ustrzec zdrady :( nigdy ale to nigdy nie zdradze !!!!! To cos okropnego !!!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooch... ja też podobny miałam, bardzo realny. Minęło chyba w półtora roku od tego snu a on mi się w niektórych sytuacjach wciąż przypomina. Konkretnie śniło mi się że mojego narzeczonego i mnie odwiedziła jego dawna znajoma. Następnie okazało się że on ją kiedyś kochał, nigdy nie przestał i teraz się odnaleźli i wyjaśnili sobie nieporozumienia. No i we śnie była scena jak wchodzę do pokoju z jakimś poczęstunkiem a oni leżą przytuleni i ja się już przestałam całkowicie liczyć, jakby mnie nie było teraz i nigdy wcześniej. Bosz... to uczucie ze snu, tej zmiany w moim narzeczonym, jego obcości, mojego odrzucenia i bezradności pamiętam jakby mi się to przyśniło dzisiaj. Obudziłam się spłakana. Dobrze że to tylko koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie- zapominajka
w moim przypadku prorocze ?? raczej nie bo moj nigdy nie mial zony innej jestesmy mlodzi :) a w tym snie ewidentnie byla podkreslana jego zona jeszcze !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sny raczej mówią o tym co się dzieje w naszej podświadomości a w niej przetwarzamy różne dane. Te dane pochodzą z zewnątrz (wydarzenia z codziennego życia, obejrzane filmy, zasłyszane historie, wspomnienia) i z wewnątrz (nasze obawy, emocje, przemyślenia). Zatem wystarczy że ma się jakieś nowe spostrzeżenia o zdradzie (np przeczytało temat na kafeterii), dodało do tego swoje lęki że może nas to spotkać i sen mamy gotowy. Choć oczywiście jest też możliwe że podświadomie już odbieramy od partnera sygnały o tym że on zdradza (inny zapach, zmienione reakcje) i to wykreowało sen. Tylko w takim sensie można mówić o śnie proroczym, bo mówi on wyraźnie o tym o czym wewnątrz wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam że masz bardzo dobrą intuicję lub umysł płata ci figle (np dopasowujesz fakty do snów na siłę a nawet inaczej wspominasz sen zależnie od zaistniałych potem faktów). Ale ty wiesz swoje a ja wiem swoje (a twoich snów przecież nie znam), a mamy tak różne światopoglądy że faktycznie nie ma o czym rozmawiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że...
BOLI????? SEN??? Kobieto, przestań sobie wyszukiwać problemy i zajmij się realnym życiem :O Jaki proroczy, skoro wyśniła Ci się jakaś bzdurna sytuacja? No bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdziesz przeciętnego
kobieto nie nakręcaj się, bo jeszcze w ten sen uwierzysz. Ja jestem naście lat po ślubie i miewałam takie sny (najczęściej po jakiejś sprzeczce). Nigdy nie przenosiłam złości ze snu na jawę. To chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się bardzo często śnią zdrady :( i jak ja zdradzam mojego narzeczonego i jak on mnie zdradza :O i zawsze wszystko widzę w nich bardzo wyraźnie. a potem cały dzień wspomnienia tych snów trują mi humor :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuzJaCiPokaze
Zdrada we śnie to dorby sygnał!!!! Poczytaj sobie np., tu http://sennik.us/z/zdrada/ - pisze, że jeśli mąż cie zdradził to czeka cie szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek

czy jak się śni że zdradzam żonę to dobry znak czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×