Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może ktoś wie

Jeansy redial - efekt skóry, jak wyglądają żywo?

Polecane posty

Gość MRS. X
Widziałam je na żywo i...jednak bliżej im do jeansów. Efekt skóry raczej naciągany, sa po prostu gladkie i lekko nabłyszczane, ale w dotyku jak jeansy. Chyba jednak lepiej wybrać spodnie skórzane albo z eko skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRS. X
Nie wygląda to źle, ale "efekt skóry" to troche naciagane, traktuj je jako nabłyszczane jeansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś wie
czyli taka bardziej satyna z wyglądu? Ok, dzięki za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRS. X
Do autorki- i jak zdecydowałas ? kupujesz je czy może wlasnie jakies ze skóry/ekoskóry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś wie
No w końcu kupuję... tylko model bez złotej lamówki z innej aukcji. Drogie nie są a w prawdziwie skórzanych nie bardzo mam gdzie chodzić - a już napewno nie do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale co prawdziwa skóra to prawdziwa skóra ! niektore skóropodobne np. firmy miss-sixty też bywają bardzo ciekawe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwony Tupilan
Eee... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam odmienne zdanie
wlasnie fajnie wygladaja,prawie jak skorzane :P zawsze cos innego a nie gdzie sie czlowiek nie obejrzy jeansy jeansy i jeszcze raz jeansy . jak masz figure do nich to smialo kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie robi wielka roznice
spodnie całkiem fajne, ale dla mlodych lasek ktore nie maja odwagi ubrania skórzanych biodrówek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z przedmowcą! ale prponuje tez zdobyć się na odwagę i jednak kupić prawdziwe skórzane! Na allegro można czasem traFIć NIEZłE \"PEREłKI\" np. z cielęcej (jednej z najdroższych) skóry: http://allegro.pl/item318170686_super_spodnie_skorzane_biordoweczki.html i inne dosyć ciekawe w podobnej cenie jak te skóropodobne jeansy: http://allegro.pl/item318986227_skora_skorzane_spodnie_na_motor_unisex_36_38.html choć nowe rzeczywiscie kosztuja wiecej ale to zakup na wiele lat: http://allegro.pl/item318410480_victoria_secret_eleganckie_spodnie_ze_skory_roz8.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś wie
Odwagę mam bo już kiedyś nosiłam skóropodobne spodnie (na prawdziwą skórę żal mi kasy) i allegro też przegrzebałam ale: primo ciężko trafić odp. rozmiar, secundo dobrą cenę i tertio do pracy w skórze nie pójdę, a po pracy mam tyyyle 'niegrzecznych' ciuchów, że i tak nie wiem co wybrać ;) Ale dzięki za opinie, mam nadzieję, że kiedyś trafią mi się jakieś naprawdę fajne skórzane i dopasowane gatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może pokazesz nam się w niejtórych z tych \"niegrzecznych\" strojów ? fotki mozesz zamiescic np. na www.fotosik.pl a tutaj tylko linka nich! (oczywiscie mogą być anonomiwe - bez twarzy). CZEKAMY z NIECIERPLIWOŚCIĄ ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze sie nie wyleczyles
... z wpierdalania sie do kazdego tematu z ta tandeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś wie
Hehe, oj nie, już kiedyś dawałam fotki na jakiś randkach i starczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam jestes tandetny mi tam
te skóropodobne sie podobaja! i chetnie takowe bym kupila gsyby nie ta cena :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×