Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

warta grzechu

Smutno mi ...Poszukuje recepty na przygnębienie!!

Polecane posty

Nie mam na nic już siły, chyba zaraz położę się i pójdę spać. Tylko jeszcze tyle żeby musze zrobić na dzisiaj, które powinnam mieć już przygotowane na \"wczoraj\"... Ze znajomymi nie chce mi się gadać, zresztą w tygodniu są zajęci, no i zostawiłam swojego faceta. I jestem zła na siebie, ze nie potrafię sprostać własnym ambicjom. Postawiłam przed sobą wyraźne cele, ale teraz okazuje się, że muszę dużo poświęcić żeby je osiągnąć...:( Czuje, że za wiele od siebie wymagam, ale mam świadomość, że jeśli ja nie sprostam zadaniom, najdzie się ktoś, kto zdoła zrobić to, czego ja nie potrafię. Frustrujące, jestem w błędnym kole. I nie wiem co zrobić żeby coś się zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUZYKA POWAŻNA
bethoven Mozart itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś piątek. Odmówiłam znajomym, kiedy zaprosili mnie na impreze. Na sobote miałam też zaproszenie na domówkę - również odmówiłam. Będę siedzieć w domu, oglądać filmy na dvd, jeśc popcorn i popijać go pepsi. Cała ja :( Zero jakieś kreatywności... Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen8
Mam dokładnie tak samo ;( Cały czas siedze w domu, odsunęłam sie od moich znajomych, ale co mam innego robic jak wszsytkie moje kolezanki mają chłopaków a ja nie ;( Nie chce sie czuc jak przyzwoitka i cały czas z nimi chodzic na imprezy ;( Nie chce juz zyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niee :( Mogłabym wszystko zmienić - ta perspektywa jest dobijająca. Wszystko mogłabym odwrócić, zmienić na lepsze i wystarczyłaby odrobina uporu (dobrze ulokowanego):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×