Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani domu he he

CZY WYCZYśCIć PIEKARNIK ?

Polecane posty

Gość pani domu he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu he he
czym wyczyścic piekarnik,zzarło mi jedna literkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do sklepu
kup środek do czyszczenia piekarników i załatwione:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola76
Są do tego specjalne preparaty. Ja mam Sann Prof do przypaleń i okopceń. Przydaje się też uczynny mężczyzna, bo to chyba trudna i na pewno brudna praca a środek jest żrący. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu he he
kupowałam rózne spraye do piekarników ale niestety nie sa dośc skuteczne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do sklepu
i kup nowy piekarnik i załatwione:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola76
szukaj w sklepach z armaturą i ogólnie artykułami do remontów a nie na półkach marketów gdzie są tylko preparaty tych firm, które produkują płyny do mycia naczyń i tym podobne znasz Sann Prof? założę się że nie, że próbowałaś jakieś Mr Muscle i innych Ludwików ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odtłuszczacz meglio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odtłuszczasz z Obi. Fantazja - nie myślałam że to może być takie proste. Pewnie, że bez paru ruchów szczotką się nie obejdzie trochę, ale pryskasz, szorujesz troszkę, czekasz aż się \"przegryzie\", znów przejeżdżasz szczotką parę razy, znów czekasz - rozpuszcza się samo przepięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie jakies ekologiczne sposoby na te przypalenia? typu sól soda czy jakies inne medykamenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczyścić to ewentualnie dałam radę,ale pozniej trzeba "dokładnie spłukać wodą",a piekarnik to nie szklanka,dymiło i śmierdziało,bo gdzieś,w zakamarkach zostawiłam trochę preparatu,teraz już nie czyszczę i przestałam używać grilla w piekarniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666kamilka666
Ja miałam tak brudny piekarnik, że przez szybkę nie było nic widać. I ten brud utrzymywał się kilka lat bo niczym nie chciał schodzić. Ale użyliśmy CILIT BANG i efekt był zaskakująco dobry. Cały tłuszcz i brud zszedł całkowicie po drugim użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znalazlam cos rewelacyjnego, co nie wymaga wysilku fizycznego - w markecie Kaufland kupilam taki zestaw 4 malutkich sciereczek nasaczonych jakims detergentem - nie mam opakowania, ale nazywalo sie toto jakos w stylu \"sciereczki do czyszczenia piekarnika\". Zwilza sie je woda, potem czysci piekarnik, nie trzeba sie nameczyc, a przypalenia same zlaza. A mialo co zlazic - pieklam ciasto w zbyt malej blaszce i piana z bialka wylazla gora, wykapala na spod i przypiekla sie na kamien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×