Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość summer_forever

Znacie jakieś fajne miejsca w Londynie sklepy, targi , parki ,

Polecane posty

Gość summer_forever

a jakie są według was fajne i tanie sklepy w Londynie , najlepiej gdzieś blisko centrum ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwierc-wieczna
Bond Street naprzeciwko underground station: H&M-moj najlepszy sklep. Poza tym Oxford Circus. Pelno tam tego... Parki? Hampstead, Regent\'s Park, Belsize Park, Hyde Park Corner... Rozejrzyj sie troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość targi - portobello road

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tanich sklepów polecam Primark. Różne są opinie o tym sklepie, ale ja uważam, że mimo wszystko jest godny polecenia. Kupiłam tam np. piżamę za 3 funty-bardzo ładną, w różowo-białą kratkę, wygodną i pierze się bardzo dobrze, w ogóle się nie niszczy. Można tam również kupić tanie skarpetki, kapcie, ogólnie ciuchy są ładne, szczególnie dla dzieci. Fajne są również dodatki, np. ręczniki kuchenne. Z sklepów ze średniej półki cenowej polecam Nexta.W Polsce tej marki praktycznie nie ma, a rzeczy są bardzo ładne i orginalne. No i oczywiście Tk-Max, gdzie można kupić markowe ciuchy za grosze. Jak miejsce na zakupy polecam Kingston i Knightsbridge. Z parków oczywiście słynny Hyde Park. Śliczny jest również ogród przy pałacu Hampton Court.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer_forever
Dziękuje za wypowiedzi , a w jakim sklepie jest najwięcej sukni , sukienek na bale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam top shop. moze nie najtanszy ale za to ciuchy genialne. w primarku mozna czasami zlapac cos fajnego. ja tam kupilam sliczne balerinki za 4 funty. ze nie wspomne o taniej bieliznie, a i bluzkach za 1 funt, ktore niezle sie trzymaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniula
Wcześniej wspomniane Portobello Road, Athmosphere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×